Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Ayın 14'üne kadar şüpheleriniz ve size ağırlık yapan bir atmosfer huzurlu hissetmenize engel oluyor. Ayın 15'inden itibaren ise Boğa burcundaki Venüs, 19 ve 20 Nisan'da da Güneş ve Merkür size mutluluk dolu bir aşk hayatı ve samimi dostlukların sözünü veriyor. 23 Nisan'a doğru unutamayacağınız bir tanışıklık yaşayabilirsiniz. Nisan 2021 Mottosu

Başak Burcu Aylık Burç Yorumu

Nisan 2021

Başak Burcu

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Nisan ayına yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Ailenizin desteğiyle yapacağınız bazı yatırımlar gündeminizde yer bulabilir. Maddi ve manevi yönden alacağınız bu destek, birlikte büyümek ve gelişmek konusunda size yeni fırsatlar sağlayabilir. Tercihlerinizi bu koşullara ve fırsatlara göre şekillendiriyorsunuz. 12 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek yeniay sizi bu anlamda daha güçlü kılacaktır. Çünkü artık eskiye dair atamadığınız çekincelerinizden kurtuluyor ve yeni başlangıçlar yapacağınız bir dönemin ilk tohumunu atıyorsunuz.

14 Nisan’da Venüs kendi evi olan Boğa burcuna geçiyor. Yarım kalmış eğitimleriniz ya da ertelediğiniz fikirlerinize dair gündemleriniz varsa bunları devam ettirmek için girişimlere başlıyorsunuz. Birkaç gün sonrasında yani 19 Nisan’da Merkür ve Güneş’in de Boğa burcuna geçmesi, buradaki gündeminizi yoğunlaştırabilir. Taşınma ve yabancı kişilerle ilgili bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yabancı çevrelerle gireceğiniz diyaloglarda yeni bir dönemi başlatıyorsunuz. 20 Nisan’da Güneş ve Merkür’ün Boğa burcunda tam kavuşum gerçekleştirmesi, önemli bazı teklifleri ve sözleşmeleri imza aşamasına getirebilir. Üzerinde iyi düşünmelisiniz. Ailenizin taşınması ya da uzun süredir satamadığınız mallarınız varsa bunları satabilirsiniz. İyi alıcılar bulabilirsiniz.

23 Nisan’da Mars İkizler burcundaki yolculuğunu sonlandırıyor ve Yengeç burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizle sıcak ve samimi bir dostluk ortamı kuruyor, eski yaşanmışlıkları geride bırakıyorsunuz. Gireceğiniz mücadelelerde duygularınız ön plana çıkacaktır. Bunu doğru değerlendirmeli, çevrenize karşı olan yaklaşımlarınızda ve burada yapacağınız yeni işlerde duygusal bir erozyon oluşmasına mahal vermemeye dikkat etmelisiniz.

27 Nisan’da Akrep burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Yakın çevreniz ve akrabalarınızla olan iletişiminiz vebirliklerinizi yeniden değerlendiriyorsunuz. Aynı gün dolunayın yönetici gezegeni Plüton geri hareketine başlıyor. Yeteneklerinizi ortaya koyarken bazı kısıtlamalarla karşılaşacak olmak, bulunduğunuz alanı en iyi şekilde değerlendirmeniz için kaçırdığınız fırsatları tekrar görmeyi sağlayabilir.

Gündemi oldukça yoğun olan Nisan ayının son gününde Güneş ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşuyor. Aldığınız kararlara sizin bile şaşıracağınız ve hayatınızın hiç ummadığınız yerden şekillenmeye başladığını net bir şekilde göreceğiniz günlere adım atıyorsunuz. Kabul edin ve bu eşsiz yeniliğin keyfini çıkarın. Güzel bir ay dileriz.

Motivasyon Sözü: Pek çok insan gerçekleştirmek üzereyken vazgeçer. Ancak karşılaştığın bir engelin, sonuncusu olmadığını asla bilemezsin.

Nisan 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 08' 24" R
Ay
Balık
10° 42' 09" R
Merkür
Yengeç
27° 39' 38" R
Venüs
Başak
05° 53' 30" R
Mars
Aslan
28° 10' 13" R
Jüpiter
Balık
00° 10' 08" R
Satürn
Kova
10° 39' 12"
Uranüs
Boğa
14° 33' 14"
Neptün
Balık
22° 56' 47"
Plüton
Oğlak
25° 20' 43"
Chiron
Koç
12° 52' 34"
Lilith
İkizler
00° 57' 04"
True Node
İkizler
09° 12' 11"
Son Güncelleme : 27/07/2021 01:30

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>