İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022

İkizler Burcu

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, Balık burcundaki Neptün’ün ileri hareketi, boş ümitlere enerjinizi yönelttiğinizi size gösterebilir ve bu farkındalıklahayatınızı değerlendirebilirsiniz. Dikkatli bir şekilde hedeflerinize çeki düzen verebilirsiniz. İşlerinizi uzun vadeli hale getiriyor ve ihmal ettiğiniz konulara yöneliyorsunuz. İş hayatınızda net olmanız iyi niyetinizin suistimal olmasına engel olabilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Oğlak burcuna geçişi, ailenizden destek almanızı ve ortak gelirlerinizden fayda görmenizi sağlayabilir. Emek vererek parasal kazanç elde ediyorsunuz. Ciddi konuları gündeme alabilir ve kendinizi disipline edebilirsiniz. Oğlak burcuna geçen Venüs’ün de desteği bu dönemi daha verimli hale getiriyor. Sorularınıza cevap bulabilir, maddi ve manevi kaynaklar elde edebilirsiniz.  

8 Aralık’ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile ne istediğinizi belirliyorsunuz. Davranışlarınızın yanlış anlaşılmalara ve krizlere ne şekilde etki ettiğini görebilirsiniz. Zihinsel ve fiziksel anlamda daha geniş bir bakış açısı kazanmalısınız. Yüzeysel karar ve ilişkileri değiştiriyorsunuz.

Burcunuzda geri hareketini sürdüren Mars Chiron üçgeni ile aradığınız çözümün zaten sizde olduğunu hatırlayabilirsiniz. Yapamayacağınızı sandığınız konulara dikkat etmelisiniz. Ertelediğiniz projeler konusunda destek alabilirsiniz. Sosyal çevrenizden adımlar alabilir, özgüveninizi iyileştirebilirsiniz.

Merkür Uranüs üçgeni ile olaylara sıra dışı ve daha önce yapmadığınız şekilde yaklaşabilirsiniz. Sürpriz haberlere açık olduğunuz bu dönemde, beklenmedik parasal destek görerek sorunlarınızı çözebilir ve günlük hayatınızı etkileyen işlere başlayabilirsiniz.

Jüpiter’in Koç burcunda ilerleyişi, aldığınız destekler sonucu yola kiminle devam edeceğinizi görmenizi sağlayabilir. Planlarınız ve sosyal projelerinizle ilgili sonuçlar almaya başlayabilirsiniz. Böylece daha görünür ve sosyal hale geliyorsunuz. Arkadaşlıklar ve fırsatlar gündeminizi oluşturuyor. Koç burcundaki geri hareketini sonlandıran Chiron, özgüven konusundaki yaralarınızı iyileştirebilir. Bu noktada çabalarınızı ve emeğinizi fark edebilirsiniz. Başkalarına yol gösterdiğiniz konularda da ödüller alabilirsiniz.

22 Aralık’ta Güneş’in Oğlak burcuna geçişi, sahip olduklarınızı ve size sunulan imkanları mercek altına alıyor. Daha faydalı konulara zaman harcayarak psikolojik anlamda hafifleyebilirsiniz. Gerçekleri görüyorsunuz. Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay, ekve parasal değerlendirme konularında cesaretinizi artırıyor. Mantıklı riskler alarak korkularınızı aşabilirsiniz.

Merkür’ün 29 Aralık itibariyle geri hareket etmesiyle mali konularda dikkatli olmalı, gelir-gider dengenizi kontrol etmelisiniz. Yedek plan yapmanız, borçlarınızdan ve oluşabilecek problemlerden sıyrılmanızı sağlayabilir.  İçinizde yaşadığınız olayları sevdiklerinizle de paylaşarak hem yorgunluk hissinden kurtulabilir hem de onlarla güç birliği yapabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Tüm dünya için yapabileceğiniz en iyi şey, kendinizden en iyisini elde etmektir.”

Aralık 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 13' 04" R
Ay
Yengeç
12° 00' 18" R
Merkür
Oğlak
05° 01' 58" R
Venüs
Oğlak
00° 12' 20" R
Mars
İkizler
15° 17' 59"
Jüpiter
Balık
29° 15' 34"
Satürn
Kova
20° 30' 02"
Uranüs
Boğa
15° 42' 55"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 07"
Chiron
Koç
12° 00' 52"
Lilith
Yengeç
26° 43' 26"
True Node
Boğa
12° 56' 39"
Son Güncelleme : 10/12/2022 10:50

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>