İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Ocak ayının ilk haftasında kendinizi tutku dolu ve duygusal anlamda tatmin edici bir atmosferde bulacaksınız Ocak 2021 Mottosu

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, kendinize yatırım yapmalı, önyargı ve dedikodulardan tuzağına düşmemelisiniz.

2021 yılının ilk günlerinde yakın çevre ile iletişiminiz önem kazanabilir.  Duygusal yaşanmışlıklarınızla ilgili arada kalma hissiyatı içerisinde olabilirsiniz.  Aile ortamında sergilediğiniz sakin tavırlarınız oldukça beğeni toplayacaktır.  Yorulduğunuzu anlatmalısınız.

6 Ocak'ta Mars'ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte grup arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmaları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Bazı gizli olayları öğrenmeniz ve hayatınızı yeniden yapılandırmanız söz konusu olabilir. İçe çekilme ve gizli konuların ortaya çıkabileceği bu gibi durumlar için kendinizi biraz daha doğru savunmayı öğrenmelisiniz. Açıklayıcı olmak bu noktada kurtarıcınız olacaktır. Bazı gizli olayları öğrenmeniz ve hayatınızı yeniden yapılandırmanız söz konusu olabilir.

8 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte daha fazla  bireysel sorgulama yapabilirsiniz. Bir arayış içerisinde olmadan önce gerçek düşüncelerinizi tartarak kendi yaşam felsefenizden emin olmalısınız.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay, kontak kurduğunuz ilişkileriniz vasıtasıyla sizlere dönüşümü yaşatacaktır. Plüton ile kavuşan bu yeniay, sancılı bir sürecin ardından yeniden yapılanmanın mutluluğunu deyim yerindeyse iliklerinize kadar size hissettirecektir.

14 Ocak'ta ileri hareketine geçecek Uranüs, üstesinden gelmekte zorlandığınız geçmiş konularla sizi yüzleştirecek ve bu konularda daha kolay bir süreç geçirmenizi, daha etkin sonuçlara ulaşacağınız bir mücadele içinde olmanızı sağlayacaktır.

28 Ocak'ta Aslan burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Yakın çevrenizle kurduğunuz bağları gözden geçirebilirsiniz. Güçlü olmayan bağlar konusunda eskisi gibi bir tutum sergilemeyebilirsiniz. Toplumsal işlerle uğraşıyorsunuz burada aktif roller oynayabilirsiniz. Bu durum sizin sosyal hayatınızda bir parlama oluşturacağı için size kendinizi daha mutlu hissettirecektir. Maddi konularda yakın çevre desteğiyle daha günler geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda da yeni bir rol belirleyebilirsiniz. Yüksek lisans ya da yeni bir eğitim almak fikri içindeyseniz, bu alandaki çalışmalarınızı ay sonuna kadar tamamlamalısınız. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'İçinizdeki gerçeği duyacak kadar sessiz olmayı öğrenin. Böylece diğerlerinin içindekini de duyabilirsiniz.' Marian Wright Edelman

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Bitcoin Astroloğu Maren Altman'dan 2021 İçin Tahmini 20 Ocak 2021, Çarşamba Bitcoin Astroloğu Maren Altman'dan 2021 İçin Tahmini ABD’li astrolog Maren Altman, Bitcoin’deki fiyat dalgalanmalarını 'gök cisimlerinin hareketlerine göre' tahmin ettiğini idd... Devamını Oku >>