İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu Aylık Burç Yorumu

Haziran 2023

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte aşk hayatınıza etki eden tüm davranışlarınızı ve aldığınız karşılıkları sorgulatabilir. Nihai bir karar vermeniz gereken konular netlik kazanabilir. Aynı noktada buluşamadığınız insanları zorlamayı bırakabilir ya da size bu şekilde dayatılan durumlar karşısında tepkinizi koyabilirsiniz. Sonucun olumsuz olmasına bakmadan karşılaşacağınız her şeyin sizin iyiliğiniz için olduğuna inanmalısınız. Bu tutum değişikliği insanlara olan yaklaşımınızda ve ilişkilerinizin gidişatında belirleyici olacaktır. Kendinize “tamam mı devam mı?” Sorularını sorabilir ve gerçek cevaplarınıza ulaşabilirsiniz. Ticari girişimler, işinizle ilgili beklentiler ve sonuçlanmalar konusunda geri dönüşler alabilirsiniz. Her şeyin açığa çıkmasıylahayatınızdaki pürüzleri de yoluna koyabilecek ya da kendinize yeni bir yol bulmanız gerektiğini fark edeceksiniz.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Uranüs’le bir araya gelişi içinizdeki dışa vurmak konusunda fitili ateşleyebilir. Beklenmedik haberler karşısında fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Sonunu düşünmeden hareket etmenin size faydadan çok zarar getireceğini unutmamalısınız. Özellikleilişkilerinizi ve parasal durumunuzu ilgilendiren konularda risk almak isteyebilirsiniz. İyi bir planlama fikirlerinizi daha iyi işlemenizi sağlayacaktır. Kendinizi yenilemenin yeni bir yolunu buluyorsunuz.

Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile beraber kendinizi daha güçlü hissedip daha iyi ifade edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yeni fikirler üretmek, bunları kullanmak ve kazanca dönüştürmek isteyebilirsiniz. Mevcut çalışmalarınızı değerlendirirken bir yandan da kendinize yeni bir alan oluşturabilirsiniz. Sosyal mecralar, yazılı işler ve dijital konulara meyilli olabilirsiniz. Bu konuda eğitim almak, bilirkişilerden destekler almak size avantaj sağlayabilir. İkili ilişkilere açık odluğunuz, yakın çevrenizle iletişiminizin daha iyi ve samimi hale geldiği bir dönemdesiniz. Buradan alacağınız haberler ve geri dönüşler yakaladığınız iyi enerjiyi korumanız konusunda size yol gösterebilir.

Merkür’ün burcunuzda hareket etmesiyle hareketli ve bol konuşmalı zamanlar yaşayabilirsiniz. Kendinizden konuşmak, merak ettiklerinizi öğrenmek, öğrendiklerinizi uygulamak adına önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu da çevrenizin dikkatini çekmeniz anlamına gelecektir. Sakin geçen zamanların ardından şimdi daha görünür ve aktif bir tarz benimseyebilirsiniz. Tutumlarınızın ve sözlerinizin yanlış anlaşılmaması, asılsız konuların gölgesinde de kalmamak adına ne düşündüğünüze ve ne konuştuğunuza dikkat etmenizde fayda var. Çevrenizin olumsuz tepkilerini almamak ya da olumsuz etkilerin altında kalmamak bu dönemi en güzel şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Plüton’un geri hareket ederek Oğlak burcuna geçmesiyle beraber geçmişi ve geçmişte verdiğiniz mücadeleyi hatırlamanız gerekebilir. Özellikle finansal konulardaki kayıplarınızı telafi etmek adına girişimlerde bulunduysanız bunları geliştirmelisiniz. Yaşadıklarınızdan dersler çıkardığınızda işlerin yoluna girdiğini görebilirsiniz. Ek gelir, aileden gelen desteklerle ödeme trafiğiniz rahatlayabilir. Bunlarla ilgili sorunları ortadan kaldırmak, elinize geçmesi muhtemel olan kaynakları da daha doğru ve etkin yerlerde kullanmanıza yardımcı olabilir. Kenarda kalmak yerine hayata dahil olmalı ve kurallarınızı buna göre uyarlamalısınız.

Satürn'ün Balık burcundaki geri hareketiyle beraberhayatınızdaki beklenmedik değişimlerin ya da bazı mecburiyetlerin hayatınıza etkisini düşünebilirsiniz. Zorlansanız da çalışmayı bırakmamanız gereken konularda kendinize yeni stiller oluşturabilirsiniz. Kendi işinize ve hedeflerinize odaklanmak konusundaki sorunlarınızı düşünebilir, bunları çözüme götürmek için bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Sizin bakış açınızla size bakılmasını beklediğiniz durumlarda bir hayal kırıklığı yaşamamak adına zamanınızı ve iyi niyetinizi nerede kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Yoğun bir temponuz varsa bundan kaçınmanın değil, bunun üstüne gitmenin sizin için gerekli ve faydalı olduğunu düşünmelisiniz.

18 Haziran'da burcunda gerçekleşecek yeniay yeni düşüncelerin ışığında size bazı kararlar aldırabilir. Kontrolü kendi istediğiniz yöne çekebilir, yaşamak istediğiniz düzeni kurmak adına adım atabilirsiniz. Bu konuda enerjik ve cesaretle dolu olduğunu hissedebilirsiniz. Bunu doğru ve güzel işlerde kullanmak adına aklınızın ve aklınızın gücünün farkında olun. Yaşam şeklinizi, tarzınızı ve ilişkilere olan yaklaşımlarınızı düşünüp bunları değiştirebilirsiniz. Bu da size yeni insanlara ve konulara açılma konusunda önemli fırsatlar sunabilir. Hem sağlığınız hem de dış görünüşünüz için spora başlayabilir, rahatsızlıklarınız için doktorunuzla görüşebilir ve yeni bir beslenme düzenine geçebilirsiniz.

Güneş’in 21 Haziran’da Yengeç burcuna geçmesiyle mali konulardaki endişeleriniz son bulabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Para kazanmak, kazancınızı geliştirmek için yeni fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Mevcut işinizi şu anki konumuna getiren durumları daha net görebilirsiniz. Bu da sizi bir yol ayrımına geldiğinizde neyi seçmeniz gerektiğiyle ilgili fikir verecektir. Eski işinizden ya daortaklarınızdan geri dönüşler alabilirsiniz. İlginin üzerinizde olması seçim yapmanızı zorlaştıracak gibi görünse de sizin için neyin gerekli ve önemli olduğunu ayırt edebileceksiniz. İhtiyaçlarınızın ve beklentilerinizin artması harcamalarınızı da aynı oranda arttırabilir. Önceliklerinizi bilerek hareket etmenizde fayda var.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ekonomik koşullarınızı güvence altına alacağınız bazı gelişmeleri getirebilir. Mevcut işinizi ve gelirinizi korumak adına kendinizce bazı önlemler alabilirsiniz. Gecikmeli ödeme ve borçların tamamlanması sorun yaşadığınız alanları rahatlatabilir. Para kazanmak kadar bununla özlediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz hayatı kurmanın da önemli olduğunu fark edebilirsiniz. Bu da sizi daha çok çalışmaya, hırslanmaya itebilir. Zihninizin tamamen bu algıyla dolu olması hayatı ıskalamanıza neden olabilir. Ailenizin, aile gibi yakın olduğunuz insanların önerilerini dikkate almanızda fayda var. Yavaşlamaktan korkmayın, bu sizin daha iyi yol almanız için bir püf noktası olabilir. Beslenme düzeninizde yapacağınız küçük değişikliklerle hem ekonomik açıdan hem de fiziksel olarak biraz daha rahat edebilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Onlara istediklerini düşündüğünüz şeyi vermeyin. Onlara asla mümkün olmadığını düşündükleri şeyi verin.”

Haziran 2023

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 20' 07" R
Ay
Akrep
29° 05' 56" R
Merkür
Boğa
18° 18' 18"
Venüs
Yengeç
27° 40' 12"
Mars
Aslan
07° 46' 36"
Jüpiter
Boğa
03° 51' 19"
Satürn
Balık
07° 02' 08"
Uranüs
Boğa
20° 19' 08"
Neptün
Balık
27° 28' 46"
Plüton
Kova
00° 07' 40"
Chiron
Koç
18° 54' 37"
Lilith
Aslan
16° 18' 41"
True Node
Boğa
03° 34' 36"
Son Güncelleme : 03/06/2023 06:30

Astroloji Gündemi

2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 2 Haziran 2023, Cuma 2 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Akrep burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bir gün öncesi kadar olmasa da sert enerji halen devrede...Ay’ın Merkür ile k... Devamını Oku >>