İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Tam anlamıyla dağılmış bir haldesiniz dolayısıyla bu hafta işlerinizi günlere bölmeye gayret edin. Çok fazla şey isterken zaten sahip olduklarınızı kaybedebilirsiniz. 25 Ocak - 1 Şubat Mottosu

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ocak - 1 Şubat

İkizler Burcu

İletişimi kuvvetli haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Yerinizde duramayacaksınız. Hayatınızda sizi ağırlaştıran bir ilişkiniz varsa ya da etrafınızdaki insanlarla hareket etmeniz gerekiyorsa bu hafta onları bir kenara itin ve kendi bildikleriniz doğrultusunda ilerleyin.

Salı ve Çarşamba günleri maddi konularda hızlı, ani, beklenmedik olaylar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Bir borç ortaya çıkabilir ya da bir yerden para bekliyorsanız onun gelmesi gecikebilir. Parasal konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınızın yüksek olduğu bir haftadasınız. Salı günü agresif olabilirsiniz. Bu dönem seyehatle ilgili bir işiniz varsa ya da eğitimle ilgili bir haber bekliyorsanız uzaklardan gelecek bir haber moralinizi bozabilir veya tepki verebilirsiniz. Bu konular geleceğinizi ilgilendirecek her türlü işi, ticari faaliyetleri, medya, hukuk alanlarınızı da kapsıyor olabilir. Kariyerle ilgili konularınızda ya da bir davanız varsa bu konularda hayal kırıklığı, kafa karışıklığı gibi etkiler devrede. Eşinizin ailesi veya anne tarafınız, eşinizle olan bağlantılarınızda bazı sorunlar, engeller ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan dolunayda, yakın çevrenizde olan konu ve olayların önem kazandığını göreceksiniz. Akrabalar, kardeşler, komşular, yakın dostlar onların hayatıyla ilgili alınması gereken önemli kararlar bu dolunayın konusu olacak. Evliyseniz, ortak para alanlarınızda daha çok kendinize harcamalarda bulunmak isteyeceksiniz.

Cuma günü uzak yerlerden alınacak güzel haberler devrede. Geleceğe yönelik işlerinizde bir takım sıkıntı ve problemler varsa bunların büyüdüğünü görebilirsiniz.

Cumartesi günü başlayan Merkür gerilemesi, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işler alanınızda başlıyor. Eski davalarla bu dönem içinde uğraşabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla iletişimde bir takım sıkıntılar ve problemler devreye girebilir. Eski konu ve olayların üzerinden tekrar tekrar geçmek durumunda kalabilirsiniz. Yeni birve yeni bir girişime bu dönemde başlamamalısınız.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ocak - 1 Şubat

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

İkizler Burcunda Ay Tutulması 0 0000, Salı İkizler Burcunda Ay Tutulması 30 Kasım'da öğle saatlerinde 8 derece İkizler burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma 5 Haziran 2020'de İkizler/Yay aksında... Devamını Oku >>