İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
23 Eylül Perşembe gününden itibaren Terazi burcunda konumlanan Güneş iyi niyetiniz kadar cazibenizi de artıracak. Yeni girişimlerde bulunmak ya da isteklerinizi dile getirmek için bu fırsatı değerlendirin. 20 Eylül - 27 Eylül Mottosu

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

20 Eylül - 27 Eylül

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, kariyer vehayatınızda alınacak önemli kararlarla haftanız başlıyor. Ev ve aile hayatınızın önem kazandığı bir Eylül ayıydı. Şimdi bu Dolunay’da özelliklehayatınızda, mesleki alanınızda neler yaptığınızı ya da neler yapacağınızı fark edeceksiniz. Tam da ailevi konulara odaklanmışken ortaya çıkacak birkonusu,hayatınızda yaşadığınız bir hassaslık sizi hareketli kılabilir ve buna göre kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu dönem gerçeklerden kaçmaya biraz meyliniz olabilir. Bazı konulara çok fazla soğuk ve ilgisiz de davranıyor olabilirsiniz ama konu ne olursa olsun sonuçtave meslekle ilgili konu ve olayların da hızlandığı bir Dolunay olacak. Anne tarafınızın duygusal yapısında istikrarsızlıklar devreye girebilir.

Sanatsal birtakım işleriniz varsa kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılık gerektiren işleriniz varsa bu Dolunay’da bu işlerle ilgili önemli kararlar devreye girecek. Bu Dolunayla ile aile hayatınızdaki öfkenizi dengelemeye özen gösterin.

Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçiyor, sizin için aslında aktif ve güzel, keyifli bir dönem de başlıyor. Bu Dolunay zamanını atlattıktan sonra hayatınızda keyfe, aşka, mutluluğa daha çok yer vereceksiniz. Tembel etkileri üzerinizden atmaya özen gösterin. Spora başlayın, dans kurslarına gidin, sosyalleşin biraz daha hayatı keyifli yönleriyle görmeye özen gösterin. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olayların hayatınızda yer ettiğini göreceksiniz. Özel hayatınıza dair de önemli kararlar almak yeni insanlarla tanışmak bu dönemin konusu olabilir.

İş hayatınıza dikkat edin Perşembe ve Cuma günleri beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayacak. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Karşı tarafı üzmeyin, üzülüyorsanız da çok fazla kafanıza takmayın. Hafta sonu kendinize vakit ayıracaksınız, kendi isteklerinizi ön planda tutacaksınız ve hayatınızın birazcık daha rahatladığını göreceksiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
20 Eylül - 27 Eylül

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 17' 11" R
Ay
Koç
11° 59' 44" R
Merkür
Terazi
24° 08' 21" R
Venüs
Akrep
12° 49' 18" R
Mars
Terazi
04° 34' 39" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 43" R
Satürn
Kova
07° 10' 40" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 26"
Neptün
Balık
21° 34' 28"
Plüton
Oğlak
24° 21' 57"
Chiron
Koç
11° 10' 16"
Lilith
İkizler
07° 16' 43"
True Node
İkizler
03° 43' 49"
Son Güncelleme : 22/09/2021 04:50

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>