İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Salı gününden sonra Yengeç burcunda konumlanacak Merkür sizi daha anlayışlı ve esnek hareket etmeye davet ediyor. Kazanan siz olacaksınız çünkü çarşamba gününden sonra birilerinin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz... 4 Temmuz - 11 Temmuz Mottosu

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

4 Temmuz - 11 Temmuz

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, ailevi işleriniz ve evinizde yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Hafta başında verdiğiniz kararları çok fazla değiştirmemeye özen gösterin.

Merkür Salı günü Yengeç burcuna geçiyor. Para ile ilgili konular önümüzdeki 2 hafta boyunca hayatınızın merkezine yerleşecek. Para alışverişi, kazançlar, harcamalarla ilgili olacaksınız ama burada kafanız çözüme yönelik de çalışacak ancak duygusal adımlar atmayın. Aileniz, sevdikleriniz için duygusal kararlar alarak ekstra harcamalar yapabilirsiniz. Her zaman yaptığınız gibi mantığınızı devreye sokun ve duygusal hareketle yaptığınız alışverişler daha sonra canınızı sıkmasın.

Enerji alanınız da Salı günü itibariyle değişmeye başlayacak. Mars Boğa burcuna geçiyor. Mars sizin sosyal çevre alanınızın yöneticisi. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınızın maddi konularda problemlerle uğraştığını görebilirsiniz. Bu dönem yönünüzü bulmak çok da kolay olmayacak. 1,5 ay boyunca önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, daha sakin adımlarla ilerlemeye özen gösterin. Yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa, yabancı bir şirkette çalışıyorsanız bu dönem kimseyle inatlaşmayın ve takışmayın. Enerjinizi doğru yönlendirmek çok kolay olmayabilir. Sağlıkta ufak sıkıntılar yaşarsanız tutulma alanları da bu noktadan tetiklenecek, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin. İş hayatınızda üzerinize fazlasıyla geliniyorsa inatlaşmak yerine daha sakin bir şekilde sorunları çözmeye çalışın.

Arife günü aile hayatınızda neler yapılması gerekiyorsa bu işlerin peşinde koşturan siz olacaksınız. Bayramın 1. ve 2. günü fazla çalışıp kendinizi hırpalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanların size ihtiyacı olabilir. Onlarla bir plan yapacaksanız abartmamaya, fazla para harcamamaya özen gösterin. Hafta sonu itibariyle hayata bakış açınız çok esnek olacak. Siz cömert oldukça ve olayları kafanıza çok takmadıkça özellikle maddi konularda işlerin çok rahat bir şekilde yoluna girdiğini göreceksiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
4 Temmuz - 11 Temmuz

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
14° 56' 07" R
Ay
Terazi
14° 18' 38" R
Merkür
Yengeç
03° 31' 52" R
Venüs
İkizler
16° 44' 47" R
Mars
Boğa
01° 15' 04"
Jüpiter
Koç
07° 57' 01"
Satürn
Kova
24° 26' 40"
Uranüs
Boğa
17° 58' 46"
Neptün
Balık
25° 25' 19"
Plüton
Oğlak
27° 39' 51"
Chiron
Koç
16° 21' 53"
Lilith
Yengeç
09° 15' 19"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 04:00

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>