İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, bu hafta dış ortamlardan önemli haberler alacaksınız. Öğrenciyseniz eğitim hayatınızda önemli sorumluluklar var bazı konular üst üste binmiş olabilir ve bunlara çok fazla ilgi gösteriyor ve çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu aralar her şey üstünüze geliyor olabilir ama diğer taraftan ilişkiler bazında da önemli kararlar almaya yatkın olabilirsiniz.

Bu hafta ilişkilere dikkat etmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar, tartışmalar, kavgalar ya da fikir ayrılıkları sizi karşı karşıya getirebilir, birbirinizi anlamak çok da kolay olmayacak. Bu dönem ikili ilişkiler, özel hayat ya da ortaklı işlerinizde bu etkiye ekstra dikkat edin. Bu anlamda Salı ve Perşembe günleri kimseyle büyük bir tartışmaya girmeyin, hukuki işlem başlatmayın, taşınmanız gerekiyorsa ufak tefek arızalara ufak tefek sinirlenmelere sıkıntı ve problemlere de kendinizi ve hayatınızı açmaya çalışın.

Sevdiğiniz insanla bir inişli bir çıkışlı bir ilişkiniz olsa bile bazı noktalarda hayata aynı gözlerle baktığınızı da göreceksiniz ya da sevdiğiniz insanın yakın çevresinden olgun fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir insanın bir konuda size yardım ettiğini de görebilirsiniz. Çarşamba günü hemkonularında hem de özel hayatınıza dair size birileri yardım edebilir.

Hafta sonuna doğru arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde sosyalleşmeniz ön plana çıkarken yine de Venüs'ün Neptün’le olan dik açısı göz önünde olacağınız ortamlarda, toplum içerisinde ya da sevdiğiniz insanın ailesiyle olan ilişkilerinizde bazı hayal kırıklıklarını ya da yanlış adımları, yanlış yargılamaları karşınıza getirebilir, bu da sizi biraz aşağıya çekebilir. Göz önünde olduğunuz ortamlarda hem sağlığınıza dikkat edin hem de ilişkilerinizi daha toparlayıcı olmaya çalışın.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 53' 33" R
Ay
Kova
17° 55' 34" R
Merkür
Yay
18° 14' 34" R
Venüs
Yay
16° 11' 40" R
Mars
İkizler
19° 33' 40" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 44"
Satürn
Kova
19° 44' 15"
Uranüs
Boğa
16° 06' 45"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 20"
Chiron
Koç
12° 12' 07"
Lilith
Yengeç
25° 28' 24"
True Node
Boğa
13° 10' 35"
Son Güncelleme : 29/11/2022 06:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>