İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

30 Ocak - 6 Şubat

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler Pazartesi erken saatlerde isteksiz olabilirsiniz. İşe geç kalabilirsiniz, organize olmakta zorlanabilirsiniz ya da önemli bir işiniz gözünüzde büyüyebilir. Çok da uzun sürmeyecek 11:34 itibari ile yerini daha konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Hareketli birkaç gün geçireceksiniz, yerinizde duramayabilirsiniz, önemli haberler alabilirsiniz, çabuk sıkılabilirsiniz, heyecanlı yapınızı ortaya koyacaksınız. Diğer taraftan Pazartesi gayet keyifli etkileşimler var seyahatlerle alakalı konulardagörüşmeleri ile ilgili alanda ya da diğer insanlarla yapılacak her türlü işinizde gücünüzü üzerinizde hissedecek diğer insanları ikna etmekte zorlanmayacak ve önemli işlerinizi harekete geçireceksiniz. Uzun zamandan beri plan yapıyorsanız ve o gücü bulamıyorsanız bu Pazartesi her şeyin rayına oturduğunu ve o gücü üzerinizde bulduğunuzu ve yolunuzda hızlı bir şekilde ilerleyeceğinizi çok net görebilirsiniz. Diğer taraftan para ile ilgili konularda güzel gelişmeler olabilir parasal bir mevzu ya da konu çok fazla kafanızı kurcaladıysa Ocak ayı genelinde, bütün bunları yeniden ele almak ve burada yanacak yeşil ışık, keyifli bir ışık ya da yön sizi çok ama çok mutlu edecek. Kafanızdaki planları net bir şekilde uyguladığınızı göreceksiniz. Bu hafta olumlu etkilerle bezeli. Perşembe ve Cuma günleri para ile ilgili konularda kendi gücünüzü ortaya koyabilirsiniz ve parasal konularda kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olabilir.

Pazar günü yakın çevre alanlarınızda bir Dolunay gerçekleşecek. Akrabalarınızın hayatındaki önemli olaylar bu Dolunay zamanı görünür olabilir ya da onlarla olan ilişkilerinizde bazı hassaslıklarla karşılaşabilirsiniz. Onların kariyerinde vehayatında yaşanacak bazı gerginlikler, ani olaylar sizin hayatınızı da etkileyebilir ya da eğer iletişime dayalı bir işiniz varsa dijital platformlarda bir işiniz varsa burada alacağınız bir haberden kaynaklı olarak bu Dolunayı biraz tedirgin geçirebilirsiniz. Daha farklı konularla uğraşmak isterken daha büyük olaylar içerisinde olmak isterken bu Dolunay zamanı küçük sularda boğulduğunuzu görme potansiyeliniz var. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı egosal ve kibirli hareketlerden mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin. 8 Kasım civarında yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar yine bu tutulma civarı devrede olabilir bu yüzden dikkatli adımlar atmayı ihmal etmeyin. Sinirsel gerginlikleriniz, uykusuzluklarınız, sırt ağrıları, dolaşım sistemi problemleri bu Dolunay yaşayacaklarınız arasında.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
30 Ocak - 6 Şubat

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 11' 40" R
Ay
İkizler
24° 06' 02"
Merkür
Oğlak
17° 19' 57"
Venüs
Balık
06° 31' 12"
Mars
İkizler
10° 21' 09"
Jüpiter
Koç
06° 07' 12"
Satürn
Kova
25° 53' 34"
Uranüs
Boğa
14° 58' 45"
Neptün
Balık
23° 36' 31"
Plüton
Oğlak
28° 40' 32"
Chiron
Koç
12° 38' 54"
Lilith
Aslan
02° 39' 51"
True Node
Boğa
08° 40' 07"
Son Güncelleme : 01/02/2023 11:20

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>