İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Eylül - 2 Ekim

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler bu hafta önemli kararlar almak istiyor olabilirsiniz bu kararlar gelecek planlarınızı oluşturan kararlar olacak ama aynı zamanda başka bir yere gitme bir seyahatin gündeme gelmesi ve bununla ilgili verilmesi gereken önemli kararlar devrede olabilir. Ev, aile ve yuva alanlarınızda şansınız fazlasıyla yüksek. Evle ilgili bir konuda güzel bir fırsat karşınıza gelebilir Pazartesi günü. Daha önceden konuşulmuş olan bir meseleyi yeniden ele alabilirsiniz. Emlak alım, satım, kiralama gibi işlerinizde rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bu dönem ufak da olsa bir yatırıma el atmanız önem kazanıyor. Aileniz için yapacağınız önemli girişimler yüzünüzü güldürecek.

Çarşamba ve Perşembe günleri kariyerinize daha fazla odaklanacaksınız. Göz önünde olmak, toplumsal konularla ilgilenmek ya dahayatınızda yapılması gerekenleri ele almak önem kazanırken Cuma günü Koç burcundaki Dolunay sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizdeki insanlar önemli olacak ama bir arkadaşınızla bir mesele özel hayatınıza kadar dayanabilir ya da bir arkadaşınızın sizden hoşlandığını fark edebilirsiniz. Daha önceden ilişki yaşadığınız ve sonrasında arkadaş olduğunuz bir insanla dengelerin bozulma ihtimali de var. Çocuğunuzun hayatında bu dönem ilişkiler konusunda bazı zorlanmalar olabilir. Bu Dolunay zamanın koşulları çok fazla zorlamayın. Olumlu davranırsanız bu Dolunayın size çok da faydası olduğunu göreceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında bazı olumsuzluklar devrede olabilir ve onlara faydalı olmak isteyebilirsiniz. Araba kullanırken ya da akrabalarınıza karşı agresif tutumlardan uzak durun.

Evinize teknolojik aletleri almak için uygun bir dönem. Cuma ve Cumartesi teknolojik aletleri satın alabilirsiniz ya da bunlarla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Eylül - 2 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 27' 48" R
Ay
Balık
27° 44' 46" R
Merkür
Başak
19° 41' 24" R
Venüs
Aslan
22° 02' 42" R
Mars
Terazi
21° 04' 53" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 30" R
Satürn
Balık
01° 35' 32" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 31"
Neptün
Balık
26° 00' 49"
Plüton
Oğlak
27° 55' 37"
Chiron
Koç
18° 14' 15"
Lilith
Aslan
29° 28' 39"
True Node
Koç
24° 55' 18"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:40

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>