İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Düşüncelisin! Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Haziran 2024, Pazar

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Gerçeklerin sizden uzak olduğunu düşünüyorsunuz. Aklınızın karışma ihtimali var. Kendi iç dünyanızda yaşadığınız sorunlardan kaynaklı olarak birlikteliğinizi kendinizden uzak tutmak isteyeceksiniz. Hislerinizin sizi yanlış yönlendirmesine müsaade etmemelisiniz.

Koşullara uygun davranmaya devam etmelisiniz. Sorumluluklarınızın üstesinden gelemediğiniz sürece istediklerinize ulaşma şansınız sizin açınızdan fazlasıyla zorlayıcı olabilir. Kendinize fayda sağlayabileceğiniz bir havaya sahipsiniz. Gelişmeleri yakından takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Maddiyata dayalı konularda tutarlı hareket etmek zorundasınız. Aksaklıklar herkesin hayatında olabileceği gibi sizin de hayatınızda olacaktır. Elde etmek istedikleriniz çok üst seviyelerde olmadığı sürece ulaşmanız aslında zor olmayacaktır. Kendi maddi durumunuza uygun adımlar atmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Maddi ve manevi destek görebilirsiniz. Buna ihtiyaç duyduğunuzu o an fark etmek kayıp değildir ancak bu duruma verdiğiniz tepki ne kazanacağınızı belirleyecektir. Duygusal düşündüğünüz için fark edemediğiniz durumlar hakkında hayatınızdaki insanların görüşlerini duymak, bazı yüzleşmeleri ve sorumlulukları beraberinde getirebilir.

16 Haziran 2024, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, İkizler burcu için iletişimde çok başarılı olabileceğiniz bir gün olabilir. Etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinizde açık ve net iletişim kurabilir, fikirlerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Karşınızdakileri ikna etme gücünüz yüksek olacak. Sosyal etkinliklere katılarak yeni insanlarla tanışabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için uygun bir gün olacak, bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

16 Haziran 2024, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendini yorgun hissediyor olabilirsin. Bugün evde kalıp dinlenmek isteyeceksin. Ailendeki erkeklere sürpriz yapmak isteyebilirsin. Onları mutlu etmek için güzel bir yemek organize ediyorsun. İlişkisi olan İkizler burcuysan, sevgilinin maddi olarak yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsun. Onu incitmeden yardım etmenin yolunu alıyorsun.

16 Haziran 2024, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi daha fazla ifade etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ancak aşkta bazı yanlış anlamalar da gündeme gelebilir.

16 Haziran 2024, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bir şeyler yapmak için hâlâ zamanınız var. Yaratıcı proje üzerinde çalışıyorsanız, elinizden geleni yapın ve alkışı alacak olanın kendiniz olduğundan emin olun.

16 Haziran 2024, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bazı konularda kararsız olabilirsin bugün. Kendini fazla zorlamamalı ve bir karara varmak için acele etmemelisin. İçine sinmeyen bir konu varsa bu konu hakkında düşünmek için kendine zaman ayırman gerekebilir bugün.

16 Haziran 2024, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili İkizler, şimdi bir şeye balıklama atlamak yerine yeni planlar geliştirme konusunda iyi bir dönemdesiniz. Bu, artık size pek hizmet etmeyen davranışlardan veya hedeflerden vazgeçme zamanı da olabilir. Yenilenme için güçlü bir dönem olduğundan, ekstra molalarda meditasyon gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapmayı hedefleyin. Bugün, kendinize saklanmak ve yeni şeyler denemek arasında güzel bir denge kurabilirsiniz ancak bazı deneme yanılmalar da söz konusu olabilir!

16 Haziran 2024, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sosyal zekanız çevreniz tarafından hayranlıkla karşılanıyor sevgili ikizler. Yine de biraz durulmanız gerekiyor. Bu kararsızlık ve değişkenlik size hayranlıkla bakan gözlerin bir süre sonra güvenini sarsabilir. Ne istediğinize karar vermeden kendinizi ortaya atmamalısınız.

16 Haziran 2024, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Enerji dolusunuz. Eğlenceli faaliyetler bu yaşam sevincinizi tatmin etmek için mükemmel bir yol olacak. Fiziksel açıdan son derece formda olduğunuzdan ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. Bu enerjinizi işinizle ilgili eski hayallerinizi gerçekleştirmede kullanın. Kendinize güveninizle başkalarını da etkileyerek, ihtiyacınız olan desteği kolayca kazanabileceksiniz. Başarı sizi bekliyor.

16 Haziran 2024, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün tatil, çocuklar, aşk veya hobilerinizle ilgili önünüz açık olacak, ancak sorumluluklarınız ani sorunlara neden olabilir. Gününüz harika geçsin.

16 Haziran 2024, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, iyi niyet elçisi gibi ortalarda dolaşmanız, kıskançlık hedeflerine maruz kalmanıza neden olabilir. Çevrenizde, kendinizi ispat etme konusunda başlattığınız olumlu çalışmaları gizli tutmalısınız. Araştırmacı yönlerinizin takdir görmesi, hedeflerinizi daha da yüksek tutmanıza neden olacaktır.

16 Haziran 2024, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
26° 03' 47" R
Ay
Terazi
23° 34' 24" R
Merkür
İkizler
28° 36' 37"
Venüs
İkizler
29° 21' 37"
Mars
Boğa
05° 35' 04"
Jüpiter
İkizler
05° 02' 59"
Satürn
Balık
19° 17' 11"
Uranüs
Boğa
25° 01' 33"
Neptün
Balık
29° 51' 54"
Plüton
Kova
01° 39' 56"
Chiron
Koç
22° 51' 38"
Lilith
Başak
28° 35' 55"
True Node
Koç
12° 51' 26"
Son Güncelleme : 16/06/2024 20:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>