İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Kendini Aşıyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2021, Çarşamba

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 100%

Bugün, insanlar sizi her zamankinden daha kafası karışık ve dalgın bulacaklar. Neler oluyor? Bunu açıklamak için çok erken olabilir, ancak sizi tanıyanlar aklınızın başından gittiğini anladı zaten. Bir şey sizi çılgınca büyüledi ve dünyaya artık bu pencereden bakıyorsunuz, kim bilir belki de bu aşktır. Bu, size dünya konusunda harika bir bakış açısı kazandıracak.

Bugün ilginç bir insan ekibi ile çalışma şansınız olabilir. Belki bir projede bir grup insanla işbirliği yapacaksınız. İnsanlar düşüncelerinde bir ileri bir geri giderken bundan eğlenebilirsiniz. Bu yaratıcı değişim teşvik edici ve ilham verici olabilir. Bazen işinizle çok fazla yalıtılmış olmaya meyilli oluyorsunuz, bu nedenle meslektaşlarınızdan enerji almanız iyi olur.

Bugün sizde bir haller var. İçinizdeki geleneklere karşı çıkan canavar bugün özellikle de sanat camiasındaki tüm tekdüzelikleri yıkmaya kararlı gibi. Neden gelenekçiliğe bu kadar öfke duyuyorsunuz? Bir taklitçinin sizin fikirlerinizi çaldığını ve onlar sayesinde bir şans yakaladığını düşünsenize? Eğer bir sanat eleştirmeni olsaydınız, bugün övgü dolu cümleler alabilirdiniz.

Kendini savunmaya kararlısın. Açık ve özgün bir iletişim kurma modunda olacaksın. İnsanlara ne istediğini belli edebileceğin güzel bir gün. Hem profesyonel hem kişisel yaşamlarında hak ettiğin şeyler talep etmekten korkma. Lideri oyna ve yapılması gereken tartışmaları başlat. Utangaçlığın sırası değil!Hayal dünyasında yaşayan biri olarak biliniyor olabilirsiniz. Sıkça iyi bir kitap eşliğinde yatağınızda uzanmayı ya da bisikletinizle beraber bir kaçamak düşünüyorsunuz. Tüm bunlardan kendinizi geri çekmemelisiniz ama bu sizin için bir takım zorluklara yol açabilir. Aklınızın bir süreliğine seyahate çıkmasına izin verin ya da istemiyorsanız yapmayın, ama hayal kurmaktan nasıl kurtulabileceğinize dair düşünün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün motivasyon kaynağı ya da takım maskotu rolünü üstlenebilirsiniz! Çelişen kişilikler ya da istekler etrafında gelişen karışık bir durum söz konusu olabilir. Belki de ortaya özgün bir tavsiye atabilirsiniz. En azından olumlu tavrınız başkalarına gerekli motivasyon ve ilhamı verebilir. Onları kendilerini ifade etmeye ve uzlaşmaya, yürüdükleri yolda birbirlerini desteklemeye teşvik edin. Sırt sıvazlayan ağabeyi oynamakta çok başarılı olacaksınız!

22 Eylül 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün günün ilk yarısında özel hayatınızda ve yakın ilişkilerinizde enerjiler daha yüksek olabilir. Aniden gerilimler, aniden çözülmeler olabilir. Kısa süreli agresyonlar yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kontrollü ilerleyeceksiniz. Finansal meselelere yöneleceksiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş hayatındaki sorunlara çok fazla kafa yoruyor olman, sosyal çevrenle olan diyaloglarına da yansıyor. Mesai dışarısında düşüncelerini kontrol etmeye karar verebilirsin. İkna yeteneğin ve iletişim gücün kuvvetleniyor. Kendini aşarak ilerleyeceğin yolları belirleyeceksin. İlişkisinde sorunlar olan bir İkizler burcuysan, karışık duygular içinde olduğunu hissedebilirsin.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi gelecekle ilgili hayal kurarken bulabilirsiniz. Duygularınız ve mantığınızın çeliştiği noktalar olabilir. Gerçeklerle yüzleşiyorsunuz.

21 Eylül 2021, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek umutlarınız yönünde yeni projelere dâhil olmaya cesaret göstereceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konular daha fazla ilgi odağınızda olabilir. Uğraştığınız işler de kabullenme içine girdiğinizde, alacağınız desteklerle daha hızlı ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Gün içinde yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

21 Eylül 2021, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda gösterdiğiniz toleransların sizi yorduğunu yorduğunu hissedebilir ve karar almaya yönelebilirsiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bazen duyguları kulağa yapmacık gelmeden ifade etmek imkansız oluyor, özellikle de sanata dair bir gerçeği ararken. Öyle bir popüler klişeler sağanağı altında kalıyorsunuz ki boğulacakmışsınız gibi hissediyorsunuz. İletişim Çağı yaratıcılığın ölümünü mü haber veriyor? Ne kadar kendine has bir birey olduğunuzu kendinize hatırlatırsanız kendinizi olduğunuz gibi ifade etmek daha kolay olacaktır. Arkadaşlarınız bu konuda size yardımcı olabilir...

21 Eylül 2021, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Teknolojiyi yakalamak veya başka bir şekilde güncel kalmak için çaba harcamanız gereken bir noktadasınız. Öğrenme çabası içindeyken aslında bütün mücadelelerinizde tek rakibinizin yine kendiniz olduğunu fark edeceksiniz. Uzun vadeli hedefler ve sorumlulukların bugün aklınızdan çıkmaya niyeti yok.

21 Eylül 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi sezgisel olarak ifade etmesini çok iyi biliyorsunuz. Bugün hak ettiğiniz ödülü almak için, sınırlarınızın üzerinde bir performans sergileyeceksiniz. Bazı bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kişisel olarak daha dengeli olmaya çalışın. Çelişkilerden olabildiğince uzak durmanız gerekiyor. Sizi zorlayabilecek bazı sorunlar gündeme gelse de üstesinden gelebileceğinizi iyi biliyorsunuz. Etkin adımlar atmak için uygun zamandasınız. Gücü elinizde bulundurmayı başardığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile karşı karşıya kalmayacağınızı da bilmelisiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızdaki sorunları çözmek için her şeyi oluruna bırakın. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak aranızdaki dostluğu da tüketebilir. Bu dönemdeçevrenize karşı oldukça katı davranma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu şekilde davranmanız çok isabetli. Çünkü tutumunuz yumuşak olduğu sürece herkes sizden faydalanmaya bakıyor. Bütçenizi yeniden gözden geçirmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

21 Eylül 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 16' 22" R
Ay
Koç
11° 49' 13" R
Merkür
Terazi
24° 07' 57" R
Venüs
Akrep
12° 48' 21" R
Mars
Terazi
04° 34' 07" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 47" R
Satürn
Kova
07° 10' 41" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 28"
Neptün
Balık
21° 34' 29"
Plüton
Oğlak
24° 21' 57"
Chiron
Koç
11° 10' 18"
Lilith
İkizler
07° 16' 37"
True Node
İkizler
03° 43' 56"
Son Güncelleme : 22/09/2021 04:30

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>