İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Değerlendirme Yapıyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Ocak 2021, Çarşamba

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 80%

Bugün düşünceleriniz konusunda mücadeleci olun. Biraz duygusal hissediyor olabilirsiniz ve kesinlikle özgürlüğünüze düşkün olacağınız bir dönemdesiniz. Bir şeylere çözüm getirmek için kendinize biraz zaman ayırın. Yıllar önceki eski sevgiliniz bir anda karşınıza çıkabilir, nasıl göründüğü sizi çok şaşırtmasın. Karşılaştığınız her şeyler konusunda peşin hüküm vermekten kaçının.

Bugün havada bir miktar gerilim var. Öncelikli ve önemli şeylere odaklanmanız gerekecek. Zaman baskısı ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz, ancak dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Yapabilirseniz, konuşkan insanlardan uzak durmaya çalışın ya da sadece kimsenin sizi rahatsız edemeyeceği bir yere gidin. Başa çıkmanız gereken şeyleri çözmek ve sakin bir yer bulmak için ne gerekiyorsa yapın.

Bugün, uzun süreliğine kaldığınız yerden ayrılma isteği duyabilirsiniz. Her şeyden uzaklaşma ve uzak kıyıları görme isteği içinizde macera isteği uyandırıyor. Gezi kitapları ilginizi çekebilir. Kitaplar okuyun ve ne yapmak istediğinizi düşünün, fakat şu zamanda kesin kararlar vermeyin. Kaçıp gitme isteği bir kaç güne geçebilir.

Birisi bugün sana kapılmış olabilir. İlgi çekici bir karşılaşma sonrası bu kişiyi etkilemiş olabilirsin. Bu insan senin arkadaşçıl enerjini sevmiş. Bir buluşma ayarlayıp bu kişiylr olan bağlantını keşfetmek istiyorsun. Ya da güçlü birisinin sana yardım etmeye çalıştığına tanık olabilirsin. Bir arkadaş veya tanıdık önemli tavsiyelerde bulunabilir. Yoluna çıkan bu cevherlere dikkat et.Arkadaşlarınız sizi dansa, sinemaya ya da bir tür grup etkinliğine sürüklemek isteyebilir. Zor bir hafta geçirdiğiniz ve dinlenmek isteyeceğiniz için muhtemelen canınız gitmek isteyemecek. Ancak yalnız kalmak sizin genel bir eğiliminiz, bu yüzden belki de yorgun olsanız bile diğerleriyle dışarı çıkmalısınız. Konuşmak yerine dinleyebilir ve dans etmek yerine oturabilirsiniz. Nasılsa daha sonra her zaman dinlenecek vakit bulabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün boğuluyormuş ya da her şey üstünüze geliyormuş gibi hissedebilir, biraz hava almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu fiziksel bir tepkiden ibaret değil. Özgürlük ihtiyacınız muhtemelen had safhada. İşiniz, eviniz ya da sizinle zıtlaşan arkadaşlarınız tarafından esir alınmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Arabaya atlayıp biraz gezmeye ne dersiniz? Bu sizi epey rahatlatacaktır.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün ev içinde düzen değişiklikleri yapabilir, aile üyelerinin gündemleriyle ilgilenebilir, ev içinde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İç dünyanızda daha hassas olabileceğiniz bir gün.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Fevri hareket etmen bugünlerde sana en çok zararı dokunan tarafın. Yakın bir arkadaşını istemeden kırıp, incitebilirsin. Gönlünü almak için suların durulmasını bekleyeceksin. Çalışmayan bir İkizler burcuysan,başvurularının sayısını artıyor. Geri dönüşleri değerlendirirken dikkatli davranacaksın.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Uzun süredir içinizde tuttuğunuz bazı cümleler varsa sakin ve makul bir dille onları azat edebilirsiniz. Konuşmak sizi rahatlatacaktır. Ancak aynı konuşma bir başkasını sıkıntıya sokmak üzerine olursa, bunun kazananı siz olmayacaksınız.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek planlarınızla ilgili fedakârlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz zamanlar var. İşlerinizi detaylandırmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklerinizi tamamlamak için zaman ayıracaksınız. İletişimden kaynaklı sıkıntılar olabilir.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş meselelerinde her ne kadar adil olsanız da ortama uyum sağlayıp çok yönlü olarak insanları dinleyerek yargıya varmanız önemli olacak.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Güneş'in bugün Kova burcuna ilerlemesiyle birlikte yurt dışı, yabancılarla ilgili konuların, seyahatlerin önem kazandığı bir aylık bir dönem başlıyor. Bu dönemde maceracı, kâşif ruhunuzu öne çıkarabilirsiniz.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Bugün günlük yaşamınızda geçici olarak duygusal karışıklık yaşayabilir, işle ilgili konularda bir nebze yavaşlık, durağanlık fark edebilirsiniz. 17.40 sonrasında ikili ilişkileriniz açısından davetler alabileceğiniz, karşılıklı uyum geliştirebileceğiniz şanslı bir zamanda olacaksınız ancak geçmiş sorunları açmamanız ve problemli noktaların üzerine gitmemeniz gerekmekte.

20 Ocak 2021, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yumuşak bir kalbiniz olduğunu gören birinin sizden faydalanmadığından emin olun. İnsanlar sandığınız kadar iyi niyetli değiller ne yazık ki.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, birçok probleminizin üstesinden gelebileceksiniz. 

20 Ocak 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Gireceğiniz bir ilişkiden beklentileriniz çok fazla olduğu için, bir türlü kendinize uygun eş adayı bulamıyorsunuz. Çok çalıştığınızın ve yorulduğunuzun siz de farkındasınız. Fakat gelecekte rahat bir nefes alabilmek için, şimdi çabalamanın tam zamanı.

20 Ocak 2021, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi.. Hak ettiğiniz noktaya ulaşmanız için yapmanız gerekenleri saptamalı ve acilen bunlar üzerine yoğunlaşmalısınız. Maddi konularla ilgili sorunlar keyfinizi kaçırabilir.

20 Ocak 2021, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

30 Ocak-20 Şubat Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkisi 19 Ocak 2021, Salı 30 Ocak-20 Şubat Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkisi Merkür, Kova burcunda retro hareketine 30 Ocak'ta saat 18:00’ da başlayacak. Merkür 20 Şubat 2021 tarihine kadar retro konum... Devamını Oku >>