İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Düşüncelerin Değişiyor Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2021, Pazartesi

Aşk 80%
Para 70%
Sağlık 80%

Henüz tam anlamıyla girişmediğinizz bir yatırım fırsatı düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gerekli. Aynısı bu geceki planlarınız için de söylenebilir. Aşk hayatınızda şu an istemediğiniz bir şeyi sizden bekleyen biri mi var? Arkadaşınızı kahve içip tatlı yemek için dışarı çıkarın. Yatırımlar konusunda olduğu gibi, değerlendirme yapın ancak dikkatli olmanız çok önemli!

Bugün başkalarıyla bağlantı kurmakta zorluk çekebilirsiniz ve insanlar gereksiz yere sert olabilirler. Bunların üzerinde fazla duygusal bir şekilde durmamaya çalışın. Kendinizle etrafınızda oynanan tiyatro arasında güvenli bir mesafe bırakın. Bir sonraki adım, sizi yapışkan bir duruma çekebilir, bu yüzden size yardımcı olmak için iyi bir arkadaşınızın beklediğinden emin olun.

Biraz yazı yazmak belki teknik şeyler veya diğerodaklı alakalı projeler konusunda çaba sarfederken ustalık becerileriniz canlanabilir. Buhayatınızda size yeni bir aşama sunabilir çünkü yüksek rütbelerdeki insanların ilgisini çekebilirsiniz. Bunun tek dezavantajı: Yazdıklarınızı gözden geçirmek, düzenlemek tekrardan göz geçirmek ve tekrardan düzenleme ihtiyacı içinde kaybolmayın. Sadece bu biraz daha fazla zaman alabilir, eğer olmuyorsa yeniden yazabilirsiniz de.

Bir ebeveynsen, çocukların bugün seni delirtebilir! Günün enerjisi insanların modunu abartılı kılıyor. Çocuklar ise özellikle bu enerji değişimlerine açıklar. Yaşananları çok ciddiye almamaya çalış. İnsanlar aslında kastetmedikleri şeyleri söyleyebilirler. Güne hakim kaotik hava, sabırlı ve mesafeli olmanı talep ediyor.Bugün insanlara karşı fazla sabırsız olmamaya özen gösterin. Yerinde duramadığınız ve her şeyin arzu ettiğinizden daha yavaş ilerlediği günlerden biri olabilir. Akışına bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve kendinizi işleri belli bir zamanda bitirmeye o kadar da kaptırmayın. Kalite hızdan daha önemli ve sakin bir kafa stresli olana kıyasla çok daha verimli ve üretkendir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün duygusal anlamda zorlandığını düşünebilirsin. Yanındaki insanların seni daha fazla yormasına izin vermemelisin. Kendini daha iyi hissetmek için seni sömüren insanların yanından uzaklaşmak iyi olacak.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün günün ilk yarısında Ay boşlukta ilerliyor. Öğle saatine kadar dağınıklıklar, uyku düzensizlikleri yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra toparlanıyor ve hedef odaklı ilerliyorsunuz. Enerjiniz ve motivasyonunuz yükselecek. İlişkilerinizin geleceğiyle ilgili seçimler içerisinde olabilirsiniz.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendini daha fazla geliştirmen gerektiğini sen de biliyorsun. Bu yüzden boş vakitlerinde internet üzerinden sertifika ve çeşitli eğitim programları araştırabilirsin. Evli bir İkizler burcuysan, eşinle beklediğiniz müjdeli haber gün içerisinde tarafınıza ulaşabilir. Maddi anlamda elini güçlendirmek için hobilerini işe çevirmeye karar verebilirsin. Paylaşımlarının karşılık görmediğini düşünebilirsin. Arkadaşlık ilişkilerinde sınırları yeniden belirlemek isteyeceksin.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde ortak hareket ettiğiniz kişiler hakkında az bilinen sırlara erişim sağlıyorsunuz. Bu öğrendiniz bilgiler sizi şaşırtırken aynı zamanda güven konusunda sarsıcı konuşmalar yapmanıza neden olabilir.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Keyif aldığınız konulara yaratıcılığınızı katmak isteyeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Gün içinde hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Ailevi konular sizi meşgul edebilir.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Önemli işlerinizi başlatmak yerine ilerleyen günlere erteleyebilirsiniz ancak süregelen bitirmeniz gereken işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hayal alemine sığınmak isteyebilir, görmediğin yerlerde neler olduğunu izlemek isteyebilirsin. Neden olmasın? Çünkü bu davranış sana ihtiyacın olan perspektifi sağlayabilir. Bu dönemi bazı şeylere gerçek değerini vermek ve hangi insanların gerçekten senin dünyana uyum sağladıklarını anlamak için kullan. Hayatında böylesi bir dengeyi kurabildiğin için sen çok şanslı bir insansın.

29 Kasım 2021, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün etrafta dönen gergin enerji nedeniyle yanlış anlamalar boldur ve tamamen masum bir söze gücenmek kolay olabilir. Duygularınızı inciten bir yoruma yanıt vermeden önce beklemeye çalışın. Duygular hakkında analitik veya mantıklı olmak, gün boyunca gerekli incelikli sessizlikleri korumanıza gerçekten yardımcı olabilir. Gün içinde biriken tüm gerginliği atmak için evde bir fırsatla ödüllendirilebilirsiniz.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sevdiğiniz insanın size karşı ilgisinin ve anlayışının yoğun olacağı bir gün. Böyle günleri her zaman yaşayamıyorsunuz. Çünkü, onun günlük gelişen olaylara karşı bozulan sinirleri, direk olarak ilişkinizin gidişini belirliyor.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Henüz gerçekleşmemiş bir dileğinize duyduğunuz istek artıyor. Bazen sırf bu dileğinizi yerine getirebilmek için tüm ilke ve ideallerinize boşvermeyi düşündüğünüz bile oluyor. Bu düşünce oyunlarına hiç kapılmayıp, arzularınıza biraz gem vurmaya çalışın. Elinizdekilerin kıymetini bilin ve hayatta insanı mutlu edenin çoğu zaman en basit ve küçük şeyler olduğunu unutmayın.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftaya ilişkinize odaklanarak başlıyorsunuz. Hafta başındaki olumlu gökyüzü enerjileri sayesinde, yeni başlayan bir ilişkiniz varsa güzel gelişmeler olabilir, adeta hayalleriniz gerçek oluyor.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraberliğinizde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. İçten ve canlı duygularınız partnerinizle olan yakınlığınızı gitgide arttırıyor. Mesleğinizde yaratıcılığınız had safhada. Kendinizden ve yaşamınızdan olan memnuniyetiniz çalışma arkadaşlarınızı da mutlu edecek. İşyerinizdeki bir yenilik hareketinde büyük bir sorumluluk alacaksınız. Özel hobileriniz için yaptığınız harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. İncecik ve zarif bir beden için; ince dilimler faydalı olacak.

29 Kasım 2021, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 49' 22" R
Ay
Terazi
06° 26' 46" R
Merkür
Yay
08° 11' 04" R
Venüs
Oğlak
19° 46' 54"
Mars
Akrep
20° 34' 34"
Jüpiter
Kova
25° 13' 52"
Satürn
Kova
08° 52' 43"
Uranüs
Boğa
11° 48' 12"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 29"
Chiron
Koç
08° 36' 57"
Lilith
İkizler
14° 53' 44"
True Node
İkizler
01° 42' 29"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:10

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>