İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Maddi Konular Ön Planda Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2023, Salı

Aşk 80%
Para 70%
Sağlık 90%

Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda biraz daha bilinçli olmanız gerekiyor. Kararsızlıkların ilişkinize ne kadar zarar verebileceğini de mutlaka görmelisiniz. Tersliklerin önüne geçebildiğiniz sürece mutluluğa daha yakın hissetmeye başlayacaksınız.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Yeni deneyimler elde edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Maddi açıdan sizi zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Şansınızın yaver gitmesini istiyorsanız bu şansı kullanmaya istekli olmalısınız. Hiçbir şeyin kendiliğinden gündeme gelmeyeceğini, bunu ortaya çıkaracak bir emeğin ya da davranışın gerekli olduğunu unutmayın. Motivasyonunuzun yüksek olmasını bir avantaja dönüştürün, bu yüksekliğe erişemeyen hiçbir şeyi hayatınızda tutmayın.

3 Ekim 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, bugün, kendinizi geliştirmek ve yeni beceriler öğrenmek için ideal bir zaman. Bir kursa kaydolun, yeni bir dil öğrenmeye başlayın veya hobilerinizi geliştirin.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrenizdeki insanlarla iletişimde daha dikkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Özellikleortamında veya topluluk içinde, söylediklerinize daha fazla özen göstermelisiniz. Başkalarının duygularına karşı duyarlı olmanız, ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Maddi konularda daha dikkatli hareket etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve harcamalarınızı gözden geçirerek tasarruflu bir yaklaşım benimsemelisiniz.

3 Ekim 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün, ayın son haftası olduğu kadar yeni bir haftanın da başlangıcıdır. Bu size hiçbir şey için hiçbir zaman geç olmadığının bir ispatı olabilir. Bakış açınızı hayatınızdaki diğer konularda da bu şekilde değiştirmelisiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün elinizde olmayan nedenlerden ya belirsizliklerden dolayı bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hassasiyetler öne çıkmış durumda. Sizi etkileyen kontrol dışı olaylar gündeme gelebilir. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Kabullenme içinde olmak gerekebilir. Sorumluluklarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Verimli ve çalışkan olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Arkadaşlarınıza olan ilginiz sizi farklı alanlarda da başarılı olmaya sürükleyecektir.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İnsanlarla konuşurken onların ne düşündüğünü öğrenmek için daha istekli olmakta fayda var. Onların düşüncelerini anlayıp ona göre davranmaya çalışmak kendini geliştirmek için önemli olabilir. Daha çok dinlemeye özen göstermelisin.

2 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün bazı önemli içsel çalışmalar yapabilirsiniz. Gün, genel bir detoks, stresi azaltma ve rekabetçi veya zorlu durumlara ara verme ihtiyacına işaret ediyor. Nitekim aynı zamanda bağlantı kurmak için de mükemmel durumdasınız. Başkalarıyla kurulan bağlantılar yaratıcı ve ilham vericidir. Uyum ve denge duygunuz, müzakere yeteneğiniz güçlü. Gün, her türden yaratıcı arayışları destekliyor. Risk alma ve rahatlık arasında bir denge bulma, tanıdık ve güvenli aktiviteler arama ve bunları heyecan verici, eğlenceli unsurlarla karıştırma konusunda alışılmadık derecede iyi bir konumdasınız.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinize özgü davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması sizi üzebilir. İlişkinizde fikirsel birlikteliğin önemli olduğunu biliyorsunuz.

3 Ekim 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Eğer hayatınızda belirsizlikler varsa, bunları netleştirmek ve yaşamınızı daha istikrarlı bir çerçeveye oturtmak için doğru zamandasınız. Hiçbir yeni engelle karşılaşmayacağınız gibi, insanlar sözünüzü dinleyecek ve size saygı gösterecek. Şimdi düzene sokacağınız konular, ileride yıldızların bu denli elverişli olmayacağı zamanlarda da rahat etmenizi sağlayacak. Kendinizden son derece emin olma eğilimindesiniz, ama bu konuda biraz ölçülü davranmalısınız.

3 Ekim 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Aile içi iletişimde kendinizi yorgun ve yılgın hissedebilirsiniz. Enerjiniz her zamankinden düşük olabilir. Gereksiz ayrıntılara takılmaktan ve fazla düşünmekten kaçınmalısınız.

2 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün aşık olabilir, yeni birbulabilir veyateklifi alabilir, sanki piyangodan çıkmış gibi, havadan gelen bir paraya kavuşabilirsiniz. Gerginlikten uzakortamınız,yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Bazıilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir. Kariyer amaçlarınızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeli ve planlamalısınız. Böylece daha stratejik hareket edebilme şansını yaklaşmanız mümkün. Umut bağladığınız paralarda yeni gecikmeler söz konusu.

2 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 31' 20" R
Ay
Boğa
27° 04' 04" R
Merkür
Başak
26° 30' 06" R
Venüs
Aslan
25° 04' 55" R
Mars
Terazi
23° 50' 05" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 37" R
Satürn
Balık
01° 22' 20"
Uranüs
Boğa
22° 35' 11"
Neptün
Balık
25° 54' 08"
Plüton
Oğlak
27° 54' 26"
Chiron
Koç
18° 03' 13"
Lilith
Aslan
29° 56' 19"
True Node
Koç
24° 55' 26"
Son Güncelleme : 03/10/2023 02:50

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>