İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Kararlısın Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Haziran 2023, Pazartesi

Aşk 90%
Para 70%
Sağlık 70%

Hoşlandığın kişi ile güzel bir sohbet başlatabilirsin bugün. Aranızda beklenmedik ve güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşk konusunda çevrendekilerin fikirlerini dinlemek yerine kendi adımlarını atmalısın.

İş yaşamınızda çalışmalarınıza istikrarlı bir şekilde devam edebileceğiniz bir gündesiniz. Son derece enerjiksiniz ve enerjinizi olumlu olarak kullanacak kapasiteye sahipsiniz.

Bugün bazı işler çok yavaş ilerleyebilir. Parasal konularda gerçekleşmesini beklediğin hareket biraz geç gerçekleşebilir. Bu durumda bazı şeyleri oluruna bırakmalı ve kendini bu konuda yormamalısın.

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek, vücudunun yeteri kadar dinlenmesini sağlamak, sağlığının daha iyiye gitmesini sağlayabilir. Stres ve yorgunluklardan uzak bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün etrafındaki insanlarla fikir ayrılığına düşmen mümkün. Ancak durumu ifade edebilmeli ve açıkça, karşı tarafın kalbini kırmadan durumları açıklayabilmelisin. Sevdiğin kişilerle iletişim kurarken dikkatli olmalısın bugün.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burçları, bugün seyahat etmek veya yeni bir şeyler öğrenmek için harika bir zaman olabilir. Farklı kültürleri keşfetmek veya bir eğitim programına katılmak sizi heyecanlandırabilir. Yeni deneyimler sizi kişisel gelişiminizde ileriye taşıyabilir.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günlük detayları yoluna sokmak için sürekli çabalamak seni yorsa da kararlı oluşundan vazgeçmeyeceksin. İş ortaklığına girmeyi düşündüğün kişiyle bugün bir toplantı yapabilir, her konuyu detaylıca konuşmayı tercih edebilirsin. Her ne kadar kafanda soru işaretleri olsa da eğilimin olumlu yönde olabilir. Kendine zaman ayırmak ve zihinsel olarak yenilenmek için fırsatlar yaratmak isteyebilirsin.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aile büyüklerinizle konuşmalar yapmanız gerekebilir. Herkesin sorumluluk ve isteklerinin farklı olduğunu göstermeniz kendi alanlarınızda daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Ev işleri konusunda yeni birbölümüne gidebilirsiniz.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konularda farklı gündemler olabilir. İletişimde mücadele gerektiren koşullar ortaya çıkabilir. İşlerinizde verdiğiniz kararlarda değişimler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ortaklı para konularına dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Parasal konularda destek almak isteyebilirsiniz. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Adım atmak için uygun zamanı kolladığınız konularda sürekli hesaplama yaparsanız doğru zaman hiçbir zaman gelmeyebilir. Bugün sizler eyleme geçmelisiniz.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kararlarını kesinleştirmeden önce başkalarından fikir almak isteyebilirsin bugün. Bilgili ve tecrübeli insanlardan yardım istemek genel olarak bazı şeyleri senin için daha da kolaylaştırabilir. Onların bilgisinden yararlanmak senin için çok faydalı olacak.

5 Haziran 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Anıları, duygusallığı ve şefkati paylaşmaya odaklanılabilir. Sevdiklerinizi destekliyorsunuz veya onlar sizi güçlendiriyor. Zamanınız ve enerjiniz konusunda her zamankinden daha cömertsiniz. Sıcak, güven veren bir yaklaşım bugün en çok başkaları için işe yarar. Evinizin atmosferini, ambiyansını veya dekorunu iyileştirmek veya dengelemek için ekstra çaba sarf edebilir veya sevdiklerinizle işleri daha kolay ve daha huzurlu hale getirmek için ekstra yol kat edebilirsiniz. Kişisel yansıma için de iyi bir zaman. İyi bir pazarlık veya büyük bir anlaşma yapabilirsiniz. Bu konulardaki sezginiz bugün yerinde.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İletişim konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Düşüncelerinizi süsleyerek, ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kararlısınız ve nihayet uzun süredir içinizden arzu ettiğiniz şeyleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için gereken cesareti toplayabilirseniz başarı sizin olacak. Bu sayede uzun vadede hayatınızı daha olumlu şekillendirebileceksiniz. En yakınınızdaki kişiler size destek verecek, ama hedefinizden sapmayın ve kararlı olun.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün finans, okültizm, özel hayatınız, sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Şans sizinle olacak. Ama yine de finansal açıdan krizsel bir süreçte olabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Gününüz harika geçsin.

5 Haziran 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Düşüncelerinizde ısrar edeceğiniz bir gün. Kişiliğinizle ilgili değişime giriyorsunuz. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için, odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

5 Haziran 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 28' 58" R
Ay
Oğlak
01° 06' 14" R
Merkür
Boğa
21° 08' 49"
Venüs
Yengeç
29° 49' 27"
Mars
Aslan
09° 04' 58"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 48"
Satürn
Balık
07° 05' 07"
Uranüs
Boğa
20° 26' 27"
Neptün
Balık
27° 30' 41"
Plüton
Kova
00° 05' 44"
Chiron
Koç
18° 59' 52"
Lilith
Aslan
16° 33' 45"
True Node
Boğa
03° 23' 45"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:20

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>