İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

İkizler Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle bütçe planlaması, ortak kazançlar, eş kazancı, kredi ve vergiler gibi alanlara dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Ancak öncesinde bu alanlarda gecikmeler söz konusu olabilir.

Şubat ayında ise 2023 Ekim – Kasım aylarında idealleriniz, aşk ve arkadaşlık ilişkilerinize dair başlattığınız konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; iç dünyanızın ve maneviyatınızın genişlediği, yaşam tarafından korunduğunuzu hissettiğiniz, yurt dışı bağlantılarında desteklendiğiniz, rüyalar ve sezgilerinizin size rehberlik ettiği bir süreçtesiniz. Bu dönemde kaos alanlarından uzaklaşarak ruhunuza iyi gelecek deneyimler yaşayabilir, gelecek hazırlıkları yapabilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında iç dünyanızda beklenmedik güzel uyanışlar yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; adeta yeniden doğduğunuz, sahneye çıktığınız, parladığınız, şansın sizinle olduğu zamanlara başlayacaksınız. Dış dünyada bildiklerinizle, kimliğinizle daha çok etki yaratacak, sağlığınızı iyileştirecek, ilerleme motivasyonunu ve desteğini bulacaksınız. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.2023 Şubat ayında başlayan etkilerle kariyer yaşamınızda yeni sorumluluklar almak, kendi yaşamınızın otoritesi olmak, sınırlarınızı doğru belirlemek, doğru kariyeri seçmekle ilgili deneyimler yaşıyorsunuz. Bu deneyimleri bu yıl da yaşamaya devam ederek kariyerinizi, statünüzü ve yaşamınızdaki otorite figürlerle olan ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte hedef ve hayallerinize giden yolda bir dönemi tamamlayabilirsiniz. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde doğru dengeleri kurmak üzere farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

8 Nisan Güneş Tutulması ile hayalleriniz için cesur adımlar atabilir, daha görünür olabilir, yepyeni sosyal çevrelere girebilir ve toplum tarafından destek görebilirsiniz. Ancak bu süreçte gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Kariyeriniz veya hayattaki statünüzle ilgili kadersel değişimler yaşayacaksınız. Bu dönemdedeğişikliği, evlenme, boşanma veya ebeveyn olma gibi gündemler yaşamınızda söz konusu olabilir.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ile 2023 Ekim ayında başlayan aşk ilişkileriniz veya çocuklarınıza dair konularla alakalı bir değişim veya tamamlanma sürecine gireceksiniz. Kendinizi ve yeteneklerinizi daha fazla gösterme fırsatı bulacaksınız.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; iletişim şeklinizi, yakın çevre ve kardeş ilişkilerinizi, sosyal medyanızı, seyahatlerinizi, ticari bağlantılarınızı gözden geçirebilir, bu alanlarda daha çok kendiniz olmak üzere planlar yapabilirsiniz.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; mali alanlarda attığınız adımları gözden geçirmek ve kaynaklarınızı doğru yönetmek olacak. Bu süreçte Eylül 2024’te başlatacağınız eylemler yeniden gündeminize gelebilir.

Yıl boyu Ay Düğümleri hayallerinizi gerçekleştirmeye işaret ediyor. Yaşamın sihrine güvenin, hayallerinize doğru cesur adımlar atın, doğallığınızı yaşayın ve kendiniz olabildiğiniz ilişkileri seçerek yükselmeyi unutmayın.

2024
İkizler Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
10° 14' 04"
Ay
Akrep
02° 35' 41"
Merkür
Balık
11° 05' 34"
Venüs
Kova
15° 41' 07"
Mars
Kova
12° 24' 43"
Jüpiter
Boğa
11° 12' 12"
Satürn
Balık
09° 50' 01"
Uranüs
Boğa
19° 33' 39"
Neptün
Balık
26° 42' 60"
Plüton
Kova
01° 11' 56"
Chiron
Koç
17° 12' 05"
Lilith
Başak
16° 34' 23"
True Node
Koç
15° 59' 09"
Son Güncelleme : 29/02/2024 11:20

Astroloji Gündemi

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 22 Şubat 2024, Perşembe 24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Şubat'ta Başak burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek Dolunay hem içten hem dışta... Devamını Oku >>