Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Sevgi dolu ve neşeyle geçen bir haftanın ardından ilişkinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir Ocak 2021 Mottosu

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Terazi Burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar, geçmişi düşünmeyi bırakıp mutlu olmaya hazırlanmalısınız.

2021 yılına toplumsal bir sistemin parçası olarak giriş yapıyorsunuz. Olmak istediğiniz yer ve bulunduğunuz yer arasında fark olması, planlarınızı uygulamaya koymanız için tetiklenme görevi üstleniyor. Bunu iyi değerlendirin ve yeni yılda kendinize güvenerek yeni organizasyonlar yapın. Bu size her zaman  hitap ettiğiniz kitlelere yeni ve farklı katkılar sağlamanız için yardımcı olacaktır.

6 Ocak'ta Mars'ın Boğa burcuna geçişi ile, ikili ilişkilerde zorlandığınız 6 aylık sürecin de sonuna gelmiş bulunuyorsunuz. Sizin ben ve sen dengesinde zorlandığınız her an aslında gelecek açısında sizlere bir iç görü kazandırmış olacaktır. Yapılan her davranış hatası ve doğrusu ile sizin yaşam amacınız da bir yer edinmeniz için kavganızı yansıtmaktadır.

8 Ocak'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi zihninizi özgürleştirerek şans ve mutluluk açısından daha rahat bakış açısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Yaratıcılığınızın ödüllerini toplamak için Kova'nın kolektif sevgi anlayışını benimsemeye çalışın.

13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek ve Plüton ile kavuşacak olan yeniay sizi tüm sonlanmalarınız ardından yeni başlangıçlarla ödüllendirecektir. Yılın yeni başladığı bugünlerde fıtratınızda taşıdığınız özelliklerinizi hafızanızda bilinçaltınızla harmanlayarak Plüton dönüşümüne izin vermelisiniz.

28 Ocak'taki Aslan dolunayı geleceğe yönelik planlarınızda eksik ve yanlış kısımları atarak yerlerine yeni olanı eklemeniz için sizlere fırsat sunacaktır. Dolunay sizden reform isteyerek amaçlarınız doğrultusunda idealist bir yaklaşım tarzı oluşturmanızı bekleyecektir. Yaratıcı fikirlerini kendiniz ve sosyal amaçlarınız için entegre etmelisiniz. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'Umut ve korku aynı yerde bulunamaz. Birini kalmaya davet edin.' Maya Angelou

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Bitcoin Astroloğu Maren Altman'dan 2021 İçin Tahmini 20 Ocak 2021, Çarşamba Bitcoin Astroloğu Maren Altman'dan 2021 İçin Tahmini ABD’li astrolog Maren Altman, Bitcoin’deki fiyat dalgalanmalarını 'gök cisimlerinin hareketlerine göre' tahmin ettiğini idd... Devamını Oku >>