Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Jüpiter size destek olmaya ve popülerliğinizi artırmaya devam ediyor. Güneş, Merkür ve Mars sayesinde yaşam kalitenizi artırmak adına mücadele ediyorsunuz. Eğer bir müşteriyle ya da dinleyici kitlesiyle iletişim kurmanız gerekiyorsa onları etkilemek için fazladan çaba sarf etmiyorsunuz. Temmuz 2022 Mottosu

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu

Temmuz 2022

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Mars’ın Boğa burcundaki seyahati ile birlikte ekonomik anlamda yüzünüzün güleceği bir döneme giriyorsunuz. Ek gelirleriniz, gayrimenkul ağırlıklı yatırımlarınızın ve işlerinizin geri dönüşleri gündeme gelebilir. Çok hızlı ve harcaması bol olan bir dönem olmayacağı için elinizdeki imkanları ne şekilde kullanacağınızı daha iyi düşünebilirsiniz. Kalıcı bir düzen kurmak adına elinize yeni fırsatlar geçiyor. Beklentilerinizin ve mevcut tutumlarınızın dışına çıkabilirsiniz. Bedelini ödediğiniz her şeyin ödülünü almaya başlayabilirsiniz. Korkularınız yerini rahat bir hayata bırakıyor. Yeni sayfalara hazır olun.

Yengeç burcuna geçecek Merkürhayatınıza birçok yenilik ve imza getirebilir. Önemli görüşmeler, bilgi alışverişleri,geliştirme vekurmakla ilgili düşünceler gündeminizde fazlasıyla yer tutabilir. Anneniz, aile üyelerinizle olan görüşmeleriniz size rehber olabilir. Duygusal ve hassas bir süreçtesiniz. Dolayısıyla hemortamınızda hem de katılacağınız programlarda tavırlarınızda bu durumlar ağır basabilir. Karar mekanizmasında duygusal olmak her zaman kazanç getirmeyebilir. Dozunu iyi ayarlamalısınız. Zira Lilith’in de burada yer alması, korkularınızı ya da hırslarınızı ortaya çıkarmanıza neden olabilir. Yerinizi korumak, daha iyisini elde etmek adına bunlardan sıyrılmanız gerektiğini unutmamalısınız. Doğru ve yanlış önünüze seriliyor, görmeyi seçin.

13 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay ile ev ve aile ilgili gündemleriniz önem kazanıyor. Taşınma, ev düzenlemeleri, ev içi kurallarınız, evlilik beklentilerinizle ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Kontrolü ve inisiyatifi elinize alacağınız bir süreç olabilir. Zaman zaman zıtlıklar yaşasanız da aile büyüklerinizin maddi ve manevi destekleriyle isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bugüne kadarki tutumlarınızın karşılıklarını görebilirsiniz. Dolayısıyla ne görmek istiyorsanız ona göre hareket etmeniz fazlasıyla önemli olacaktır.

Yengeç burcunda kavuşacak Güneş ve Merkür,koşullarınızı etkileyecek görüşmeler, sonuçlanmalar yaşatabilir. Yeniden başlıyorsunuz. Farkında olmadan takıntı haline getirdiğiniz konulardan sıyrılmak size projelerinizi gösterme fırsatı tanıyabilir. Kabınızdan çıkıyor ve kendinizi daha iyi bir şekilde ifade ediyorsunuz. Konuşulacağınız, çok sayıda insana etki edeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İyi niyetinizin duygusallığa ve fazla fedakarlığa dönüşmeyeceği ilişkiler kurmak adına yeni kararlar alıyorsunuz.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiylehayatınızda önemli destekler ve kazançlar elde edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız çalışmalar, aldığınız sorumluluklar sizi birkaç adım ileriye taşıyabilir. Dikkatleri üzerinize çekeceğiniz için terfi, yer değişiklikleri ve zam haberleri gelebilir. Popülerliğinizin ağır basacağı bir dönem olacağı için girdiğiniz tüm ortamlar sizin için farklı getiriler saklıyor olacaktır. Sadecedeğişikliği değil, özel hayatınızda da bazı hareketlilikler yaşanabilir. Nişan, evlilik gibi önemli kararlar doğrultusunda hamle yapabilirsiniz. Venüs Jüpiter karesinin kesinleşmesi, tutumlarınızı, harcamalarınızı daha kontrollü yönetmeniz konusunda sizi uyarıyor. Heyecanınızı dozunda yaşamalı, aklınıza gelen fikirleri uygulamaya alırken ne yaptığınızdan emin olmalısınız.

Güneş ve Merkür’ün Aslan burcundaki seyahati, yeni insanlar tanımak kendinizi göstermek ve kendinize yeni hedefler koymak adına size şans getiriyor. Yapmak istedikleriniz konusunda destekler alabilir, görüşmeleriniz neticesinde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Özgüvenli duruşunuz, ne istediğinizi bilen ve yönetebilen tavrınız size birçok kapı açacaktır. Sosyal organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Ancak otorite figürleriyle zıt düşmemenizde fayda var. Dikkatli ve kontrollü olmalısınız.

Chiron’un Koç burcundaki geri hareketi, ikili ilişkiler konusunda sorgulamalar yaptırabilir. Gereken önemi vermediğinizi düşünebilirsiniz. Kendinizdeki eksikleri görmek, ilişkiler konusunda da sizi besleyebilir. Partnerinizle bu konu hakkında görüşmeniz, sorunları ve olası durumları çözmeye yönelik planlar yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Birlikten kuvvetin doğacağına bir kez daha şahitlik edebilirsiniz.

Motivasyon Sözü: "Bugün yaptıklarınız, yarınlarınızı iyileştirebilir."

Temmuz 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 04" R
Ay
Terazi
15° 40' 40" R
Merkür
Yengeç
03° 44' 32" R
Venüs
İkizler
16° 52' 17"
Mars
Boğa
01° 19' 25"
Jüpiter
Koç
07° 57' 26"
Satürn
Kova
24° 26' 22"
Uranüs
Boğa
17° 58' 60"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 42"
Chiron
Koç
16° 21' 57"
Lilith
Yengeç
09° 16' 01"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:30

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>