Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Terazi Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle aile, ev ve yaşam alanınıza dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Şubat ayında ise özellikle kendiniz, ilişkileriniz veya evliliğiniz ile ilgili 2023 Ekim – Kasım aylarında başlatılan konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; mali kaynaklarınız, ortak veya eş kazancınız, yatırımlar, alacaklara dair meselelerde oldukça şanslı etkilerde olacaksınız. Bu dönemde yaşamınızdaki krizleri kolaylıkla çözebilir, ruhsal olarak daha derin hissedebilir, ilişkilerinizde çok daha tutkulu ve derin zamanlar geçirebilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında mali konulara dair beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; sınırlarınızı aştığınız, ufkunuzu genişlettiğiniz, geleceğe dair umut dolu planlar yaptığınız zamanlarda olacaksınız. Bu dönemde hayatınız oldukça renklenebilir, hayattan çok fazla şey öğrenebilir, yeni dünyalar keşfedebilirsiniz. Yurt dışı bağlantıları, seyahatler, eğitimler, ticaret gibi alanlarda çok şanslı olacaksınız. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle; iş, yaşam ve sağlık düzeninizi gözden geçiriyorsunuz. Bu yıl da bu alanlarda bir yapılandırma döneminde olabilirsiniz. Size iyi gelmeyen her şeyi yaşamınızdan çıkartarak daha sağlıklı rutinler vedöngüsü yaratabilirsiniz.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde burcunuzda yaşanacak tutulma ile birlikte; kendinizle ilgili önemli fark edişler, yüzleşmeler, imaj değişimleri yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz bu dönemde oldukça aydınlatıcı olabilir ve hayatınızda yepyeni bir sen – ben dengesi kurabilirsiniz.

8 Nisan Güneş Tutulması ile; ilişkileriniz, evliliğiniz veya ortaklıklarınızla ilgili yeni önemli başlangıçlar yapabilir, yalnızsanız evlilik kararı alabilirsiniz. Diğerlerinden destek almak, kendinizi yalnızlaştırmamak bu dönemde önemli olacaktır. Aynı zamanda hukuksal konularda şanslı etkilerde olacaksınız. Ancak aynı anda gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Yaşam düzeninize dair yepyeni bir döneme gireceksiniz. Akışta olmayı, zamana güvenmeyi öğrenecek, arınacak, ruhunuza iyi gelenve yaşam alışkanlıklarınızı seçeceksiniz. Sağlığınızı şifalandıran gündemler sizinle olacak.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ise 2023 Ekim ayında başlayan konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlamayı getirecek. Tutulma burcunuzda gerçekleşirken, kendinizle ilgili radikal kararlar alıyor ve yenileniyor olacaksınız.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; hayallerinizi, ideallerinizi ve sosyal çevre ilişkilerinizi, toplum önündeki iletişim şeklinizi gözden geçiriyor, yeniliyor olacaksınız.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; kariyeriniz, statünüz ve gelecek planlarınızla ilgili adımlarınızı gözden geçirmek olacak. Bu süreçte Eylül 2024’te başlayan konuların yeniden yaşamınıza geldiğini görebilirsiniz.

Yıl boyu Ay Düğümleri; kendinizle olan ilişkinizi güzelleştirdikçe diğerleri ile olan ilişkilerinizi iyileştirmeyi işaret ediyor. Kendi içinizde dengeyi ve huzuru sağladıkça, yaşamın da size sizdeki güzellikleri yansıttığını göreceksiniz.

2024
Terazi Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 39' 19" R
Ay
Yay
24° 29' 28" R
Merkür
Yengeç
08° 56' 22"
Venüs
Yengeç
05° 16' 20"
Mars
Boğa
09° 06' 43"
Jüpiter
İkizler
06° 08' 05"
Satürn
Balık
19° 22' 17"
Uranüs
Boğa
25° 16' 12"
Neptün
Balık
29° 53' 59"
Plüton
Kova
01° 34' 30"
Chiron
Koç
23° 00' 35"
Lilith
Başak
29° 07' 55"
True Node
Koç
12° 19' 41"
Son Güncelleme : 21/06/2024 16:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>