Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Bugünlerde işleriniz konusunda epey yoğunsunuz ama aldığınız bir teklif kendinize ve geleceğinize olan inancınızı artırıyor. Moralinizin zirvede olduğunu hissediyorsunuz. 23 Mayıs - 30 Mayıs Mottosu

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

23 Mayıs - 30 Mayıs

Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler, gündelik hayatınız, iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu hafta önem kazanıyor. Haftaya girişte özellikle biraz sağlıkla ilgili konularda mırın kırın edebilir, önemli işleriniz varsa gündelik hayatın ritminde bu işlere kanalize olmakta zorlanabilirsiniz. Tembellik etkisine karşı dikkat edin.

Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek geri hareketine devam edecek 4 Haziran’a kadar ortak para alanlarınızda bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşmak söz konusu olabilir. Bu dönem beklediğiniz para ile ilgili bir mevzu gündeme gelecek. Israrcılığınız, zaman zaman inatlaşmalar özellikle eşiniz varsa eşinizin parasal alanda sıkıntılar yaşaması gibi etkiler 4 Haziran’a kadar gündeminize yerleşecek. Kredi alacaksanız, borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, birilerinden para isteyecekseniz bu dönem yapmayın, 4 Haziran’ı bekleyin. Kaldı ki Venüs Cumartesi günü bu alanlarınıza geçecek ve para ile ilgili konularda güzel gelişmelere doğru adım attığınız bir döneme gireceksiniz. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber Cumartesi gününden sonraki 3 haftalık süreçte kazançlarınızı hızlandırabilir, kazandığınız parada ya da ortak para alanlarınızda artış görebilirsiniz. O yüzden yaşadığınız ufak tefek sıkıntıları kendinize sorun etmeyin çünkü Cumartesiden sonra Venüs bu alanlarınızda girerek bu sıkıntı ve problemleri rahatlıkla çözmenizi sağlayacak.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor ortak işler,birlikleri ve eş alanınızda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu dönem özgürlüğünüze çok fazla önem verebilirsiniz. Hem bağımsız olmak isteyecek hem de ilişkinizde bu bağımsızlığınızı karşı tarafa deklare etmek isteyeceksiniz. Zaman zaman aceleci ve sabırsız tavırlarınızla karşı tarafı zorlamanız da söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insan bu dönem sizin üzerinizde büyük bir güç kurmak isteyebilir. Tartışmalardan, sakarlıklardan, sabırsızlıklardan uzak durmaya çalışın.

Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda karşı tarafı çok zorlayabilirsiniz. Kıskançlıklar, manipülasyon bazı noktalarda anlaşamama gibi etkiler devrede olurken Pazartesi günü hem eğitim hem ortak yapılacak işlerde beklediğiniz haberler karşınıza gelebilir.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
23 Mayıs - 30 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 06" R
Ay
Koç
07° 00' 42" R
Merkür
Boğa
28° 40' 51"
Venüs
Koç
26° 17' 31"
Mars
Koç
00° 21' 13"
Jüpiter
Koç
02° 39' 21"
Satürn
Kova
25° 09' 47"
Uranüs
Boğa
15° 56' 39"
Neptün
Balık
25° 08' 03"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 20"
Lilith
Yengeç
04° 30' 30"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:40

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>