Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler, 24 Kasım'dan aldığınız etkilerle iletişimsel işleriniz, ticari faaliyetleriniz, girişim ayağınız fazlasıyla aktif görünüyor. Yakın çevrenizdeki insanlardan alacağınız haberler önemli olurken bu aralar etrafınızda bir sürü olayın olup bittiğini fark ediyorsunuz. Bu olaylar sizinle ilgili olmayabilir tam tersi sevdiğiniz insanlarla bağlantılı olabilir. Akrabalarınızla, komşunuz ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınızla konuşurken kendinize biraz hakim olmaya özen gösterin. Zor zamandan geçiyor olabilirler. Bu dönem her şeye kavga eder gibi, bir şeyleri düzeltmek edasıyla yaklaşımınız onlarla olan bağlantılarınızı zorlayabilir. Salı ve Perşembe günü en çok bu etkiye dikkat edin. Dış ortamlardan gelecek bazı haberlere karşı vereceğiniz tepkiler de yüksek olacak. Araba kullanırken, kısa vadeli planlarınızda bu hafta beklenmeyeni bekleyin. Kafanızda kısa vadeli planlar var belki bazı işleri son dakikaya bıraktığınız ama etrafınızda olup biten o kadar hızlı olaylar olacak ki sizi bir türlü çalışmanıza bir türlü kendi halinizde olmanıza ya da işleri bitirmenize izin vermeyebilir bu da sizi ekstra gergin kılacak. Eğer öğrenciyseniz sınav haftası ise bir şeylere hazırlanmanız gerekiyorsa bu etkiye dikkat edin. O yüzden tanımadığınız ortamlarda da kimseyle tartışmalara girmemeye çalışın.

Hafta sonu yalnız kalmak istemeyebilirsiniz, hayatınızda bir insan varsa o insanla plan yapmak onunla beraber bu iki günü geçirmek önemli olabilir ama yine de Venüs'ün Neptün’le olan dik açısı beklentilerinizi aza indirgemeniz gerektiğini size anlatacak. Beraber çalıştığınız insanın yapacağı bir hata ya da yapacağı bir hareket size dokunabilir, bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın da bu hayal kırıklığını yaşadığını fark edebilirsiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 32' 02" R
Ay
Kova
12° 50' 18" R
Merkür
Yay
17° 42' 03" R
Venüs
Yay
15° 44' 60" R
Mars
İkizler
19° 41' 28" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 22"
Satürn
Kova
19° 42' 58"
Uranüs
Boğa
16° 07' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 50"
Chiron
Koç
12° 12' 35"
Lilith
Yengeç
25° 26' 02"
True Node
Boğa
13° 11' 14"
Son Güncelleme : 28/11/2022 22:20

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>