Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ekim - 1 Kasım

Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler, seyahat, eğitim ve yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Dış ortamlardan alınacak önemli haberlerle bilginizi insanlara aktarmak isteyeceksiniz.

Salı, Çarşamba, Perşembe günleri kariyerinizle ilgili konularda hızlı, hassas olaylar karşınıza gelebilir. Beklediğiniz bir haber gelmeyebilir ya da aldığınız haber sizin hayatınızda bir etki yaratabilir. Bu hafta anne tarafınızın konu ve olayları önemli olacak. Yani hızlı olaylara açık olmanız gerekecek. Aldığınız kararlarla alakalı olarak kendinizi zaman zaman güvende hissetmeyeceksiniz.

Çarşamba günü yakın çevrenizden bir insanlayapıyorsanız bu noktalarda aldanma ve yanılma ihtimaline karşı dikkatli olun. Aslında her şey çok güzel giderken karşı tarafın bir hareketi, bir davranışı sonucunda bazı hayal kırıklıkları devreye girebilir, aradığınızı bulamayabilirsiniz. Yine Çarşamba gününe denk gelecek işleriniz varsa ertelemekte fayda olabilir. Diğer taraftan özel hayatınızda yakın çevrenizdeki insanlar size birini tanıştırmak istiyor olabilir ya da yakın çevrenizdeki insanlar ilişkinizi merak ediyor olabilirler.

Var olan ilişkilerde çevresel olarak arkadaşlarla buluşup bu ilişkinin konuşulması Perşembe günü devrede olacak. Eğer hayatınızda bir insan yoksa Perşembe günü yakın çevrenizden bir insanın size bu konuda faydalı olması, sizi biriyle tanıştırması söz konusu olabilir.

Mars Cumartesi günü Akrep burcuna geçecek ve maddi konularda mücadelenizi artırıyorsunuz. Demek ki bu dönem daha çok parasal konularla ilgili olacaksınız, bu konularda net adımlar atacaksınız. Harcamalarınız artabilir, aynı zamanda parasal konularla ilgili stratejik davranmak durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu parasal konulara dikkat edin, çünkü düşündüklerinizin gerçekleşmemesi, beklentilerinizin karşılanmaması sizi zorlayabilir o yüzden harcamalarınıza, parasal durumunuza dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ekim - 1 Kasım

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 59' 27" R
Ay
İkizler
22° 03' 32" R
Merkür
Terazi
13° 41' 44" R
Venüs
Yay
18° 51' 48"
Mars
Terazi
26° 23' 16"
Jüpiter
Kova
22° 24' 39"
Satürn
Kova
07° 02' 44"
Uranüs
Boğa
13° 13' 34"
Neptün
Balık
20° 46' 40"
Plüton
Oğlak
24° 23' 54"
Chiron
Koç
09° 42' 37"
Lilith
İkizler
10° 56' 49"
True Node
İkizler
01° 55' 28"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:50

Astroloji Gündemi

Ay İkizler Burcunda 25 Ekim 2021, Pazartesi Ay İkizler Burcunda Haftaya İkizler burcundaki Ay’ın iletişime açık enerjileriyle başlıyoruz. Sabah erken saatlerde seçim yapmakta zorlanabilir,... Devamını Oku >>