Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

27 Mayıs - 3 Haziran

Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler, ailenizle geçirilecek vakitler, taşınma işi bu hafta gündeminizde. Pazartesi gecesi ve Salı, Çarşamba gününe kadarki dönem size keyif veren konulara ilgi duyacaksınız. İş yapıyorsanız işinize aşkla yaklaşmak, hayatınızda bir insan varsa o insana aşkınızı ilan etmek devreye girebilir. Bu hafta para ile ilgili konularda güzel yardımlar alacaksınız. Yaptığınız işlerde sorumluluk sahibi bir şekilde olaylara yaklaştınız, işinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini gördünüz, sınırlarınızı çizdiniz, şimdi bu adımların karşılığını maddi yönden göreceksiniz. Özellikle Salı gününü bir kenara not edin. Nafaka, miras, vergiler, tahsilatlar, bir borcun altına girmek gibi konularda destekli olacaksınız. İş yerinden olgun ve tecrübeli bir insandan alacağınız önemli desteklerle parasal konulardaki adımlarınız hızlanabilir, Salı günü bu anlamda çok keyifli.

Cuma günü elinize hızlı ani beklenmedik bir para geçebilir. Bu para yatırımlarınızdan gelebilir. Çocuğunuzun bu dönemde ev hayatında bazı hızlı kararlar alması gibi etkiler de devreye girebilir. Cuma sabah saatleri sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var. Cumartesi ve Pazar ise özel hayatınıza sevdiğiniz insanla geçirilecek vakitlere daha fazla kendinizi kaptıracaksınız. Başkalarından onay alma ihtiyacınız yüksek olabilir.

Bu hafta Mars'ın Kiron’la kavuşumu Çarşamba günü devreye girecek özel hayatınızda cesur ve bağımsız olmanız gereken konularda yaşadığınız bazı sıkıntıları şifalandırma potansiyeli getirecek. Yapamadığınız işlerin üzerinden bir kez daha geçmek ya da bu işlerde bir kez daha fırsatları yakalamak üzere Çarşamba günü kullanabilirsiniz. Bu fırsatlar ikili ilişkiler, özel hayat, taşınma ve hukuki konuları kapsayacak o yüzden hem kendinizi şifalandırın hem de harekete geçmekten korkmayın. Kendinizi çok geliştireceğiniz bir döngü içerisine girdiniz Jüpiter 9. evinizde. Seyahatleriniz hızlanmaya başlıyor farklı yerlerde, farklı kültürden insanlarla bir arada olmak önem kazanacak. O yüzden hayata bakış açınızdaki bu genişlik işlerinize, özel hayatınıza da olumlu yansıyacak.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
27 Mayıs - 3 Haziran

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
08° 23' 04" R
Ay
Kova
19° 28' 59" R
Merkür
Boğa
20° 32' 35"
Venüs
İkizler
06° 39' 31"
Mars
Koç
21° 49' 44"
Jüpiter
İkizler
00° 46' 33"
Satürn
Balık
18° 36' 52"
Uranüs
Boğa
24° 01' 09"
Neptün
Balık
29° 37' 06"
Plüton
Kova
01° 56' 39"
Chiron
Koç
22° 08' 34"
Lilith
Başak
26° 33' 04"
True Node
Koç
14° 03' 29"
Son Güncelleme : 29/05/2024 09:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>