Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Eylül - 2 Ekim

Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler aşka, keyfe ya da çocuğunuzla ilgili konulara odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz ama kendinize vakit ayırmak ya da eğer biriyle görüşüyorsanız bu dönem onunla güzel planlar yapmak bu hafta önemli olacak. Pazartesi güzel bazı etkiler devrede. Para ile ilgili bir işiniz uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa bu haber Pazartesi günü gelebilir. Maddi konularda sıkıntı çekiyorsanız ödemekte zorlanıyorsanız borçlarınızı yeniden yapılandırmak ya da bu alanda yeni bir fırsatın karşınıza gelmesi sizi mutlu edebilir. Bu aralar göreceğiniz öncü rüyalar ve düşündüklerinizin karşınıza gelme potansiyeli de yüksek. Bir yandan bazı noktalarda korkuyorsunuz ama bir yandan korunduğunuzu da gayet net bir şekilde biliyorsunuz. Bu aralar arkanızdan konuşan insanlar olabilir ama bu insanların herhangi bir kötülüğü dokunmayacak tam tersi bu konuşmaları size fayda olarak geri dönecek.

Cuma günü Koç burcunda bir Dolunay var ki bu Dolunay ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat çekiyor. İlişkinize dair verilecek önemli kararlar bu Dolunay zamanı gündeminize gelebilir. Birinden hoşlanıyorsanız onun girişimde bulunmasını bekliyorsanız onun bu beklediğiniz hareketi yapmaması eski mevzularla uğraşmak ilişkiler anlamında sizi yorabilir. Taşınma, ortaklı işler,birlikleri, evlilik, sözlenme, nişanlanma ilişkiler bazında bu Dolunay zamanı önemli olacak. Bazı meseleleri çok fazla uzatmamanız gerektiğini göreceksiniz. Karşı tarafın aslında sizinle ilgili konularda ne kadar zorlandığını Dolunay zamanı fark edebilirsiniz. Siz de durum ve olayları çok fazla zorlamayın eğer ilişkiniz sizin için önemliyse ilişkinizi daha da yukarıya çekmek adına aranızdaki herhangi bir sıkıntı ve problem oluşursa bunları bir an önce çözmeye özen gösterin. Savaşmaktan ziyade barış taraflı olun ama barışırken de kendi haklarınızı korumayı da unutmayın.

Venüs'ün Uranüs'le olan dik açısı sosyal çevre ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Bazı arkadaşlarınızla bağlantılarınız onların bu dönem yaşadıkları sizi de çok çabuk sinirlendirebilir. Sosyal çevreden bir insanla aranızdaki bağlantılar zorlanabilir ve burada bir kadınla yaşayacağınız bir mesele ilişkinize yansıyabilir. Merkür'ün Uranüs’le olan olumlu açısı hafta sonunuza damga vuracak. Hafta sonu hayat sizi destekleyecek keyfiniz yerine gelecek zaten sizin zamanınız başlıyor. 2 hafta sonra sizin burcunuzda da bir tutulma gerçekleşiyor. Şimdi ilişkileri yerine oturtmanın ve ilişkilerden beklentilerinizi görmenin tam zamanı.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Eylül - 2 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 30' 15" R
Ay
Balık
28° 22' 10" R
Merkür
Başak
19° 45' 17" R
Venüs
Aslan
22° 04' 27" R
Mars
Terazi
21° 06' 32" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 18" R
Satürn
Balık
01° 35' 24" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 27"
Neptün
Balık
26° 00' 45"
Plüton
Oğlak
27° 55' 36"
Chiron
Koç
18° 14' 08"
Lilith
Aslan
29° 28' 55"
True Node
Koç
24° 55' 13"
Son Güncelleme : 29/09/2023 00:40

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>