Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

20 Mart - 27 Mart

Terazi Burcu

Terazi ve yükselen Teraziler gündelik koşturmalarınız yapılması gerekenler ve işle ilgili konuların aktif olduğu bir hafta. Bu hafta kendi gücünüzü ağırlıklı olarak hizmet sektöründe,hayatınızda ya da sağlıkla ilgili konularda göstereceksiniz. Ayak bölgesi, hormonsal dengesizlikler ve salgı sistemi problemleri, bulaşıcı hastalıklar, soğuk algınlıklarına da açık bir süreç o yüzden en çok bu alanlara dikkat edin.

Diğer taraftan Güneş Koç burcuna geçiyor salı günü itibariyle ikili ilişkiler özel hayatınızın detayları bir ay boyunca önemli olacak. Siz ilişkilerin burcusunuz o yüzden karşı tarafa kendinizi beğendirmek, karşı taraftan güzel sinyaller almak, ilişkiye adım atmak, ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak ya da var olan ilişkinizde sevdiğiniz insanla hareket etmek önemli olacak. Tam da Güneş’in Koç burcuna geçer geçmez bu alanda bir Yeni ay oluşturması ilişkilere dair verilecek yepyeni cesur kararları karşınıza getirecek. Risk almayı seveceksiniz tam da 16 Mayıs'a kadar Jüpiter sizi ilişkiler alanında desteklerken risk alma tarafınızın kuvvetli olması ile beraber çok uzun zamandır bir ilişkiniz yoksa bu dönem ilişkilerin dönemi olarak hayatınıza damgasını vurabilir ya da var olan ilişkinizde nasıl hareket edeceğinizi bilmiyorsunuzdur karşı taraftan bir beklentiniz vardır şimdi bu beklentilerin devreye girmesi ve tabii ki bunun sonucunda da karşı tarafın harekete geçmesi gibi etkiler söz konusu olacak. Yeni ayı da burada yaşayacaksınız ilişkilere dair verilecek önemli kararlar bu Yeni ayın konusu. Evliliğe adım atma, sözlenme, nişanlanma, yer değiştirme, bir davayı başlatma ya da başka bir ülkeye taşınma konularında kararlarınız varsa Yeni ay bu kararları hızlandıracak.

Perşembe günü Plüton, Kova burcuna geçiyor aşk evinizde hareket edecek 20 yıl boyunca aşka, çocuklara bakış açınız önem kazanırken hamileyseniz çocuk istiyorsanız bu dönem çocuğunuzun dünyaya gelmesi hayatınıza girmesiyle beraber hayatınızda çok büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Bu değişimler hoşunuza gidebilir çocuklarınız üzerinde dominant bir etki yaratabilirsiniz mesela onları daha kontrol etmek isteyebilirsiniz. Yine çocukla ilgili konular sizi değiştiren ve dönüştüren taraflar olabilir. Sanatsal ve kreatif bir işle uğraşıyorsanız bu işlerde de önemli bir gücün sahibi olacaksınız. Aşk hayatınızda da güçlü ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Cumartesi günü Mars’ın Yengeç burcuna geçişiyle beraber mücadelenizi, hırslarınızı, uğraşılarınızı kariyer ortamlarınızda göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Şimdi artık kariyerinizde, işinizde gücünüzde göz önünde olacağınız ortamlarda mücadeleci koşullarla hareket edecek aynı zamanda patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızda aradığınızı bulamadığınız zamanlarda pasif agresif ve biraz da içerleyerek kendi içinize kapanarak tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Kavgalardan, gürültülerden, anlık çıkışlardan mümkün olduğunca uzak durun. Yine bu dönem annenizle olan ilişkinize dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
20 Mart - 27 Mart

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
01° 23' 53" R
Ay
Koç
09° 07' 55"
Merkür
Koç
06° 14' 14"
Venüs
Boğa
06° 26' 36"
Mars
İkizler
28° 28' 14"
Jüpiter
Koç
16° 48' 01"
Satürn
Balık
01° 41' 09"
Uranüs
Boğa
16° 20' 28"
Neptün
Balık
25° 21' 20"
Plüton
Oğlak
29° 58' 40"
Chiron
Koç
15° 00' 38"
Lilith
Aslan
08° 08' 59"
True Node
Boğa
04° 17' 44"
Son Güncelleme : 22/03/2023 10:10

Astroloji Gündemi

22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 22 Mart 2023, Çarşamba 22 Mart 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün gerçekleşen yeniayın ardından hız kesmeden girişimlere devam edeceğimiz bir gündeyiz. Gün boyunca kendimizi ifade edebili... Devamını Oku >>