Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Ortaklıklar Gündemde Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 80%
Para 50%
Sağlık 40%

Aklınızda bugün evinizi daha güzel yapma fikirleri olabilir. Belki de çok sevdiğiniz bir misafiri bekliyorsunuz ve evinizin onun için harika görünmesini istiyorsunuz. Yeni posterlere, resimlere veya diğer sanat eserlerine bakıyor olabilirsiniz. Ayrıca, çevrenizde bazı kısa yolculuk sinyalleri olabilir. Ancak, bir şeyler arasında karar vermeye çalışmakla kaybetmeyin. Sezgileriniz bugün çok yüksek seviyede, bu yüzden kalbinizi dinleyin!

Bir şey komik olsa bile gülme dürtüsüne karşı direnin! Ciddi konuşmaların ortasında gülmek size yardımcı olmaz. Başkaları bugün kendi meselelerine ne kadar odaklanıyor olursa olsun, kendinizi şaka yaparken ve kaçmak isterken bulabilirsiniz. Okul günlerinizde disiplinli biriydiniz. Bugün şifreli olmaktan kaçacaksınız, ancak bazı işlerinizi yapmak için kendinizi zorlamak zorunda kalacaksınız!

İçinzde olanlara bir bakmak istemez misiniz? Normalde bunu yapmıyorsunuz evet fakat artık özgüven sahibi olmakla ilgili problemleriniz olduğunu inkar etmeyin. Bir defalığına, durup düşünmek sizin için faydalı olabilir. Problemlerinizi göz açıp kapayana kadar çözemeyeceksiniz tabii ki fakat en azından kendinizi çözüme ulaştıracak bir yola koyabilirsiniz.

Bugün işler senin için yolunca gidiyor. Havada fazladan bir dinginlik olacak ve bu da sinirlerini gevşetmene yardım edecek. İşleri olması gerekenden daha karmaşıklaştırmaya da gerek yok. Gerekli cevaplar aslında oldukça basit. Büyük olasılıkla, her şey şu an parmaklarının ucunda. Aradığını bulmak için çok da uzaklara bakmana gerek yok.Bugün kapınızın önünde birtakım sürpriz misafirler belirebilir. Öyleki sanki kapınızda “herkese açık etkinlik” yazan bir tabela varmış gibi hissedebilirsiniz! Sosyal enerjiler şu anda güçlü olduğu için insanlarla iletişim kurmaya açık olun. Komşularınız ve arkadaşlarınızla biraz çene çalmaktan keyif alacaksınız. Aile üyeleri size ulaşmaya çalıştığı için telefonunuz durmaksızın çalıyor olabilir. Bugün yalnız kalmaktansa keyifli bir arkadaşlığın tadını çıkarmalısınız!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün zaman planlamanıza dikkat etmeniz gerekebilir. Her zaman tarihi ve saati takip etmiyorsunuz. Ancak önemli bir görüşmeniz ya da randevunuz olabilir. Ya da bir proje ya da hedef için özel bir bitiş tarihi olabilir. Bütün sorumluluklarınızın kaydını tuttuğunuzdan emin olun. Böylelikle hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız!

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün etkileyici ve karmaşık rüyalarla güne başlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili destekler ve tedaviler gündeme gelebilir. Hastane ziyareti yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızda değişiklikler yaratmak iyi gelebilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İş hayatında yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Bu durum çalışma temponun değişmesine neden olacak. Duygusal bir gün geçirebilirsin. İlişkinde dalgalı geçen dönemin etkileri,hayatına da yansıyabilir. Kafanı dağıtmak için tatile çıkma planları yapacaksın. Hazırlıklarına erkenden başlamak isteyebilirsin.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Geçmişte sizi kıran, üzen insanlardan iletişim kurma istekleriyle karşılaşabilirsiniz. Farkındalık kazanmış insanlardan alacağınız birkaç özür mesajı olabilir. Hayat sizi bu konuda ödüllendiriyor, keyfini sürün.

18 Haziran 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlarla iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Kendinizi rahat ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda sıkışıklıklar yaşanabilir. Beslenmenize özen gösterin.

18 Haziran 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sizinle çalışan kişilere uyum sağlamakta problem çekebilirsiniz. Kendinizi bugünlerde verimli hissedemeyebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ayaklarınız biraz daha sağlam basınca ilişkiler konusunda da daha özgüvenli oluyorsunuz. Partnerinizden beklentileriniz giderek artıyor. Tabi ortada bir partneriniz yoksa da olmasına yönelik istekleriniz artıyor. Yeni eğitimler için adımlar atabilirsiniz. Şu an işlerin yoğunluğu ve fazlalaşan sorumluluklarınız sizi rahatsız ediyor.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

13.00’a kadar olan dönemde yaptığınız işleri en iyi şekilde tanıtabilir, başarılarınızla önplanda olabilir, hayatınızda aşk, mutluluk ve uyumu daha fazla hissedebilirsiniz. 13.00’dan sonraki zaman diliminde sevdiklerinizle keyifli etkinliklerde bulunabilir, arkadaş çevreniz ve partnerinizle mutluluk veren eğlenceli ortamlarda yer alabilir ve çalışma hayatınızda etkili görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hayatınızın belirli yönleriyle ilgili yeni bir başlangıç ​​yapma konusunda hevesli hissedebilirsiniz. Bu, sizi üzen veya depresyona sokan bazı sorunları geride bırakmanız için iyi bir zaman olabilir. Kabuğunuzu kırın ve belirli sınırlamaların ötesine geçmeye cesaret edin.

18 Haziran 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ortaklaşa yaptığınız çalışmalarınızda alacağınız verim; sorunlarınız konusunda atacağınız adımların, sizin inisiyatifinizde olmasına bağlı. Çok fazla talepkar olmayın. Partnerinizle yapacağınız paylaşımlarda sert davranmayın.

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile birlikte ateşli bir gün geçireceksiniz. Finansal olarak geleceği düşünmeye başlamalısınız ve ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Ani duygu değişimlerinden kaçınmaya özen gösterin.

18 Haziran 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yardımsever duygularınız atakta. Bugün, partnerinizin etkisinde kalacak ve sosyal yaşantınızda gereken desteği göreceksiniz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız.

18 Haziran 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 16' 06" R
Ay
Başak
28° 49' 25" R
Merkür
İkizler
16° 54' 12" R
Venüs
Yengeç
19° 11' 09"
Mars
Aslan
04° 08' 39"
Jüpiter
Balık
02° 10' 32"
Satürn
Kova
12° 59' 18"
Uranüs
Boğa
13° 16' 09"
Neptün
Balık
23° 11' 05"
Plüton
Oğlak
26° 14' 07"
Chiron
Koç
12° 36' 28"
Lilith
Boğa
26° 40' 06"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 09:50

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>