Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Sessizliği Arıyorsun Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Ocak 2022, Salı

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Neyi bekliyorsunuz? Harekete geçme zamanı tam da şu an. Biri elinizden tutup sizi hayallerinize götürmeyecek, oraya kendiniz gitmek zorundasınız. İyi haber şu ki; bu göründüğünden daha kolay. Sadece bir şeyleri harekete geçirmeniz gerekiyor. Bugün büyük bir ana plan başlatın. Çevrenizdeki insanlardan büyük miktarda sevgi ve destek alacaksınız.

Bugün yardım almaya açık olmalısınız. İş yerinizde işinizin başınızdan aşkın olduğu bir durum olabilir. Karmaşık bir teknik araçla uğraşıyor olabilirsiniz. Yeni bir bilgisayar sistemiyle çalışıyor olabilirsiniz. Kafanız karışıksa ve çözemiyorsanız, yardım istemekten korkmayın. İçeri girip işleri çözmenize yardımcı olabilecek yakınlarda birarkadaşınız olabilir.

Bugün öfkenizi kontrol etmeye çalışın. Finansal vekısıtlamalarını kontrol altına alan doğanız sayesinde bugünlerde çok iyi durumdasınız. Şu an, gösterişli ilüzyonlarla eğlenmenize gerek yok. Dahası, eğer yapabilirseniz bazı yüzleşmeler yapabilirsiniz. Daha tutucu olmanız konusunda tavsiyeler alıyorsanız, tavsiyelere kulak verin.

Dilediğin her şeyi elde etmene destek olacak, beklenmedik bir enerjinin sana güç vereceği harika bir gün. Bu güzel modun ve insanlarla kurduğun güzel ilişkilerin keyfini çıkarmalısın. Kendine yönel; keyif aldığın şeyler yap. Ailene de vakit ayır ve pozitif enerjiyi onlarla paylaş.Kimin gönderdiğinden ya da ne hakkında olduğundan emin olamamanıza rağmen, sizi derinden etkileyecek garip ve şifreli bir mesaj alabilirsiniz. Evin diğer üyeleri kendi işleriyle uğraşabilirler siz de bu yüzden zamanınızı okuyarak ya da çalışarak geçirme eğiliminde olabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında düşünürken farklı seçenekleri de göz önünde bulundurun. Akşam yemeğinizi dışardan sipariş edin ve eğlenceli bir video izleyin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Zihnen ve bedenen kendini kuvvetli hissetmen gereken bir gün olabilir. Bugün hayatta karşına çıkabilecek durumlarla daha net yüzleşmek için kuvvetini toplamalısın. Böylece daha iyi gelişmeler görebileceksin.

18 Ocak 2022, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal ve fiziksel anlamda kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir gün başlangıcı sizleri bekliyor. Özellikle iletişim kanallarında yaşanan sıkıntılar nedeniyle günün ortalarına doğru sürekli kendinizi yeniden anlatma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Günün sonralarında alacağınız ilginç bir teklif kafa karışıklığına ve belirsizliğe neden olabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz bir yakınınızdan gelecek haber önümüzdeki günlerde yeniden geçmişe dönük olarak verilen kararları düşünmenize neden olacak. İkili ilişkilerde yeni bir şansın etkisini hissedeceksiniz. Partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirerek geleceğe yönelik ciddi adımlar atmak için bugün doğru zamanlama. Eğer aşk hayatınızda belirsizlik hissediyorsanız bugün bu sorunun çözüme kavuşacağını görebilirsiniz, doğru ilişkiler sayesinde yeni tanışacağınız kişiler hayatınızın aşkı olabilir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçmişten aldığın birikimler, düzensiz görünen konuları toparlamanı sağlayacak. Olumsuz giden süreçleri, kendi lehine sonuçlandırmayı başarıyorsun. Uzun zamandır yalnız kalamadığından şikâyet ediyorsan, sessizlik istediğin de artarken akşam saatlerinde kendi kabuğuna çekilebilirsin. Telefonunu ertesi güne kadar açmak istemeyebilirsin.

18 Ocak 2022, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizle geçmiş hesapları kapatıyorsunuz. Birlikte el ele vererek üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok. Bu gücü bütün aile üyeleriyle hissedebilir ve hayatınızı yeniden güçlü bir şekilde inşa edebilirsiniz. Hepiniz üzerinize düşen özveriyi layıkıyla yerine getirebilirsiniz.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda ilgilendiğiniz konulara daha sezgisel yaklaşacağınız bir gündesiniz. Hedeflediğiniz yerlere ulaşmak için çaba sarf edebilirsiniz. Üstlerinizde ilişkilerinizde daha hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Akşam saatleri daha rahat geçebilir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Daha iyi fırsatlar önünüze serilebilir ve ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Duygusal anlamda düşüşe geçtiniz. Küçük bir umut sizi yeniden sevgiye bağlayacak.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendiniz gibi olmaktan başka bir çareniz yok! Siz sizsiniz ve bunu değiştiremezsiniz. Aile üyeleri bir görev ya da ahlaki bir zorunluluk gibi bir şeyden kurtulmayı hayal ediyor olabilir fakat bu hayaller size göre değil. Olduğunuzdan daha başka biri olmak konusundaki hayalleriniz peşinizi bırakmayan hayaletler gibi. Tüm bunları elinizin tersiyle itin.

17 Ocak 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Karmaşık bir ev veya aile durumunun nasıl ele alınacağını çözmek, özellikle durumu yaratan kişiler uzlaşmaya yaklaşmıyorsa sizin için sinir bozucu olabilir. Tavsiye isteyebileceğiniz kimse görünmüyorsa, ne yapacağınızı kendi başınıza bulmanız gerekebilir. Tartışmanın tüm taraflarını dinleyecek olursanız, sezgileriniz sizi doğru olan şeye zaten yönlendireceklerdir.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Estetik yönden kendinize güvenmenize rağmen, isteklerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyor ve kendi çabanızla bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Bugün dengenizi korumalı ve yaşam konforunuzu beslemelisiniz.

18 Ocak 2022, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

18 Ocak 2022, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftaya başlarken kariyerinizle ilgili konulara odaklısınız, bir değişim zamanının geldiğini hissediyor olabilirsiniz. Ancak bu süreç biraz zorlayıcı olabilir. Fazla aceleci olmadan, sabırla ilerlemenizde fayda var.

17 Ocak 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararları değiştirmeyin, sonra pişman olursunuz. Birkaç gün kadar duygusal anlamda yüzeysel olacaksınız. Oluşmuş ve süregelen olumsuzluklardan sonra tersliklerden ve yolunda gitmeyen işlerden arınacaksınız. Meslek yaşantınızda kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışın. Başarının keyfini çıkartabilirsiniz ama eğer kendisini başarılı hissetmiyorsanız moralinizi sağlam tutun yeter. Geliriniz azaldı ama harcamalarınızı bir türlü azalmıyor

17 Ocak 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Oğlak
27° 56' 39" R
Ay
Yengeç
29° 02' 38" R
Merkür
Kova
09° 04' 33" R
Venüs
Oğlak
13° 40' 52" R
Mars
Yay
25° 20' 14"
Jüpiter
Balık
04° 05' 20"
Satürn
Kova
13° 50' 03"
Uranüs
Boğa
10° 49' 07"
Neptün
Balık
21° 02' 13"
Plüton
Oğlak
26° 29' 40"
Chiron
Koç
08° 49' 43"
Lilith
İkizler
20° 21' 23"
True Node
İkizler
00° 07' 48"
Son Güncelleme : 18/01/2022 05:10

Astroloji Gündemi

17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 17 Ocak 2022, Pazartesi 17 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yengeç burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saatlerinden itibaren hassas, alıngan ama bir o kadar da sev... Devamını Oku >>