Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
İdeallerini Genişletiyorsun Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2021, Çarşamba

Aşk 80%
Para 70%
Sağlık 80%

Bugün, hayatınızdaki özel kişiye ulaştığınızı hissedebilirsiniz. Son zamanlarda aklınızda çok şey var ve belki de kendinizi çok fazla geri tutuyorsunuz. Endişelerinizi yakın bir arkadaşınız ya da sevgilinizle paylaşmak size iyi gelecek. Daha iyi hissetmenize yardımcı olacak bir dert ortağına ihtiyacınız var. Onların rahatlığı ve tavsiyesi, bazı şeyleri çözmenize ve bazı eski yaraları iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Bugün hoş bir gün olacak. Yıldızlar, geçen haftadan daha az yoğun olsa da, oldukça parlak olacağı tahmin ediliyor. Muhtemelen profesyonel yaşamınız için yeni bakış açılarına ihtiyacınız var ve şimdi bu hedeflerin üzerinde çalışmak zorunda kalacaksınız! Bu anın gelmesini bekliyor muydunuz? Bu çok daha iyi!

Bugün ruhani ve metafiziksel kavramlar size belirsiz ve anlaşılması güç gelebilir. Arkadaşlarınızın doğası gereği kabul ettiği fikirler size tuhaf gelebilir. Fakat bir tartışmaya dahil olmayın. Onun yerine, biraz ek bilgi ve sonunda biraz açıklık kazanabilmek için kitaplara, websitelerine ve dergilere başvurun. Konuyla ilgili gelecekteki konferanslara göz atın. Hepsi en sonunda önünüze serilecek: Siz sadece sabırlı olun!

Kendini kullanışlı bir hale getir; öylece oturup hiçbir şey yapmamaya kendini teslim etme. Şu aralar, parmağını bile kıpırdatma zahmetine girmene gerek olmayan harika dönemlerden bir tanesi. İyi ve pozitif hissediyorsun. Yapmak istediğin şeyler için gerekli özgürlüğe de sahipsin. Öyleyse işleri batırma. Bu enerjiden faydalanmak için kalk ve bir şeyler yap.Harekete geçme zamanı geldiğin hazır olmalısın. Doğru zamanı kendin farkedeceksin. Gemi iskeleye yanaşırken hemen gemiye atla. Fakat kıyıyı terk ederken, her zamankinden daha da tedirgin hissedeceksin. Yanına yakın bir arkadaşını almayı unutma. Aksi takdirde güneşin batışını tek başına izlemek can sıkıcı olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün merakınız had safhada, bu yüzden gazetede gözünüze ilginç bir haber, kitap ya da televizyon programı takılırsa onun hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz. Bu durum tuhaf kavramları ya da olayları içerebilir bu yüzden saatlerce bir şeyler okumaya ya da eski belgeleri ya da diğer kaynakları karıştırmaya dalarsanız şaşırmayın. Bugün ne öğrenirseniz, hepsini başka bir dönemde hatırlamanız gerekecek ve belki de bunu yazarak ya da konuşarak yapacaksınız. Peşine düşün!

22 Eylül 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün gece saatlerinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle beden sağlığınıza özen göstermeniz, abartılı yemeklerden, bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmanız gerekiyor. İş hayatında ve günlük yaşamınızda ilahi şanslar ve korunmalar olabilir.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Tarzında yapacağın değişiklikler, çevrenin dikkatinden kaçmayacak. Sağlığınla ilgili önemli kararlar almaya başlıyorsun. Güneş burcunda yükseliyor. Bu durum idealist ve akılcı yönünü ortaya çıkarabilir. Geleceğini inşa ederken farklı senaryoları değerlendirmek isteyeceksin. İlgi alanlarının artış göstermesi, seni kendi işini kurmaya itebilir. Uzun vadeli araştırmalara girebilirsin.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aile sıcaklığa ihtiyaç duyuyorsunuz. Duygusal bir döngü yaşarken birlik içerisinde yaşamanın ve şefkat eksikliğinin baskısını hissettiğiniz bir gündesiniz. Kendinize ve ailenize bir iyilik yapın, bir araya geleceğiniz bir program hazırlayın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişiyle denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere özen göstermenizde fayda var. Gün içinde olası kazalara karşı dikkatli olun.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi üşengeç hissedebilirsiniz, aldığınız kararların arkasında durmak zor olabilir ancak cesaret size iyi gelecek.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün iletişim konuları için garip bir gün olabilir. Önemli bir telefon görüşmesinin ortasında hattan düşebilir ya da henüz daha cümlesini bitirmemişken biri çıkıp çok dramatik bir şey söyleyebilir. Bu yüzden gününüz hakkında kafanızda bazı soru işaretleri belirebilir. Bu sorunlar şu anda tamamen çözülebilecek noktada olmayabilir. Bu sebeple sabırlı olup, ilişkiniz hakkında vardığınız hiçbir sonuca doğrudan atlamayın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kendinizi aradığınız, adeta içsel bir yolculuğa çıktığınız bir süreci başlatıyorsunuz. Hayatınızı iyileştirecek, değiştirmeniz gereken bir şey varsa, bununla mücadele etmeye hazır olduğunuz bir gün olabilir. Duygusal tatmin, derin deneyimlerden veya kendinizi içten bir şeye adamaktan gelir.

21 Eylül 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. olacak. Bir çok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizlebirliği içinde olacağınız bir gün. Verilmiş sözlerinizi unutmayın ve hatırlatmalara da, kızmayın.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınalarıyaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Hoşunuza gidebilecek yeni gelişmelerle karşılaşacaksınız. Sonuçlar konusunda biraz daha sabırlı olmaya çalışın. İstediklerinize ulaşmak için uygun zamandan geçiyorsunuz. Dengeleri zorlamadığınız sürece herhangi bir sorun ya da sıkıntı yaşanmayacak olması da önemli. Önceliklerinizi doğru belirlemeye çalışmalısınız.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hoşlandığınız kişiye bağlanmamaya çalışın. Tek taraflı, platonik duygular yaşamanız muhtemel. Bu kişinin neden bu kadar ilginizi çektiğini kavramaya çalışmalısınız. Küçük bazıproblemlerinize çare olabilecek öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz. Ciddi para sıkıntılarınız olmasa da, ödemelerin fazlalığı sizi bunaltıyor

21 Eylül 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 20' 26" R
Ay
Koç
12° 41' 42" R
Merkür
Terazi
24° 09' 59" R
Venüs
Akrep
12° 53' 04" R
Mars
Terazi
04° 36' 49" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 27" R
Satürn
Kova
07° 10' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 21"
Neptün
Balık
21° 34' 22"
Plüton
Oğlak
24° 21' 55"
Chiron
Koç
11° 10' 07"
Lilith
İkizler
07° 17' 05"
True Node
İkizler
03° 43' 17"
Son Güncelleme : 22/09/2021 06:10

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>