Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Problemleri Çözüyorsun Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Temmuz 2022, Perşembe

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk hayatında seni heyecanlandıracak yeniliklerin peşinde gitmek isteyebilirsin bugün. Hayatına yenilik katacak şeyleri kovalamaya başlamak gelecekte daha mutlu olmanı sağlayabilir. Aşka daha fazla odaklanabilirsin.

Yapacağınız bir görüşme sizi umutlandıracak. Bir gelişmeyle ilgili gelen haberler sizi sevindiriyor. Fakat, gerçekten öyle mi olduğu yolunda bazı güvensizlikleriniz de yok değil.

İş imkanları konusunda üretken olacağın bir gün geçirebilirsin. Bu imkanları değerlendirmek için bir çok şansın olacak hatta. Vereceğin kararların ileride sana dönüşünün olumlu olması çok daha mümkün olabilir.

Bugün kendini güvende hissetmek senin için daha önemli olabilir. Zihnen ve bedenen kendini çok fazla zorlamaman gerekecek. Biraz dinlenmek ve genel olarak ağır hareketlerden kaçınmak önemli olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yakın bir arkadaşın kendini kötü hissedebilir bugün. Ona yardımcı olmak isteyebilirsin. Onunla beraber zaman geçirerek iyi hissetmesini sağlamak senin de iyi hissetmene yarayabilir. Arkadaşlığın için bir şeyler yapmak önemli olabilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün yıldızların mesajı, diz çökmeniz ve ciddi biryapmanız gerektiği yönünde. Güçlü konumdaki insanlara neler yapabileceğinizi hatırlatmanız gerekir, bu nedenle birlikte hareket edin ve itibarınızı artırmanın yollarını bulun.

6 Temmuz 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçmiş zamandan kalma olaylar bugün karşına çıkabilir. Bu durum sana problemleri çözmeden ilerlememen gerektiğini hatırlatacak. Atacağın adımlarla hayatına farklılık getirmek isteyeceksin. Bahar aylarının tadını çıkarmak için erkenden tatil rezervasyonlarına göz gezdireceksin. Sağlık sorunları olan bir aile büyüğün hakkında haberler alabilirsin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yorgun ve stresli zamanlar geçirmeniz öfke nöbetleri yaşamanıza neden olabilir. Ev ortamınızda veyerinizde bu durumun olumsuz sonuçlar doğurmasına müsaade etmemelisiniz. Kendi halinizde olmak, işinizle ilgilenmek aklınızı toplamanıza yardımcı olacaktır. Kısa molalar verin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu devam ederken sizi de keyifli eylemlere yöneltiyor. Biraz dinlence yaratmak, hayatın olumlu yanlarını paylaşmak için hevesli olabilirsiniz. Ancakhayatında daha fazla çaba içinde olacaksınız. Kişisel kaynaklarınızı kontrol etmeniz, kapasitenizi üst seviyeye çıkarmanız mümkün. Yurt dışı bağlantılı sosyal çalışmalar hız kazanabilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş konusunda tam olarak istediğiniz konumda değilsiniz. Kariyer sürecine tezat olarak maddi konularda yeni çıkış yolları bulabilirsiniz.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatınızdaki adamla birlikte bugün birbirinizi görmek için zaman yaratmanız pek kolay olmayabilir. Nihayet yalnız kaldık derken, telefonunuz acı acı çalabilir ve daha da fazla vaktinizi çalabilir. Telefonu kapatmakta tereddüt etmeyin! Telefon özellikle önemliyse, nasıl olsa sonra tekrar ararlar!

7 Temmuz 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yeni bir dönemin zamanı gelmiş olabilir. İçsel bir değişim geçirmiş olabilirsiniz ve şimdi bunu yeni bir görünüm veya tavırla dışarıda temsil etmek isteyebilirsiniz. Tarzınızı yeniden icat etmek zor olabilir, özellikle de bir süre belirli bir görüntüye takılıp kaldığınızda. Bununla birlikte, size işlerin ters gittiğini söylüyorsa, kalbinizi dinleyin. Teslim olun ve artık size mutluluk vermeyen her şeyi değiştirmek için kendinize izin verin.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Dengelerinizde aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, başarınızı olumlu yönde etkiliyor. Fırsatları doğru kullanmalısınız.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Terazi; bugün duygusal olarak kendinizi iyi ifade ediyorsunuz ve oldukça empatiksiniz. Aşk, çocuk ya da hobilerinizle ilgili kalıcı kararlar alabilir, otoriteden desteklenebilirsiniz. Eğitim, yurt dışı, seyahatlerde ise kadınlardan destekleneceksiniz. Ayrıca aşk sizi yurt dışından, uzaklardan, hukuk alanından ya da eğitimden bulabilir.

7 Temmuz 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beklentilerinizde belli hedefleriniz var ve sizin tarzınıza yakın olan kişilerin fikirlerini benimsemekten yanasınız. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. İsteklerinizi netleştirebileceğiniz bugün, yaşamınızı gereksiz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin.

7 Temmuz 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 06' 50" R
Ay
Terazi
16° 46' 27" R
Merkür
Yengeç
03° 54' 40" R
Venüs
İkizler
16° 58' 17"
Mars
Boğa
01° 22' 55"
Jüpiter
Koç
07° 57' 47"
Satürn
Kova
24° 26' 07"
Uranüs
Boğa
17° 59' 11"
Neptün
Balık
25° 25' 15"
Plüton
Oğlak
27° 39' 35"
Chiron
Koç
16° 22' 00"
Lilith
Yengeç
09° 16' 34"
True Node
Boğa
20° 56' 07"
Son Güncelleme : 07/07/2022 08:30

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>