Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Anlamlı Kararlar Alıyorsun Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2022, Cuma

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 70%

Sevdiğin insanın desteğini yanında hissetmek sana güven verebilir bugün. Onun sayesinde dış dünyayla arana mesafe koyup kendini dinlemeyi mümkün kılabilirsin hatta. Onun yardımı ilişkinizin derinleşmesini de kolaylaştırabilir.

Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi ödüllendirecek.

Yanlış anlaşılabilecek tepkiler işlerin için iyi olmayabilir, özellikle de bugün. Maddi olarak etkilenmemek adına daha kısa ve net olmak iyi olabilir. İş konusunda insanların kalbini kırmamaya dikkat etmende fayda var. Seni zorlayan etkilerden uzak durmak en iyisi.

Bugün biraz tek başına kalmak senin için iyi olacak. Kendini daha çok dinleyip iç huzuru bulmak isteyeceksin çünkü. Egzersiz konusunda da daha özgür davranıp yenilenmek senin için mümkün olabilir. Kendine yatırım yapıp stresten arınmak adına yeni egzersiz programlarına odaklanabilirsin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün daha enerjik olman beklenebilir senden. Çevrende olup bitenler seni istemesen de yorabilir o yüzden. Bu durumda arkadaşlarından yardım istemekten çekinmemen en iyisi. Üstündeki yükü azaltmak adına onlarla konuşman daha iyi hissetmene yardım edecek.

9 Aralık 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sahip olduklarınızı daha çekici görünen bir şeyle değiştirmek isteyebilirsiniz, ancak gezegenler çitin diğer tarafındaki çimlerin daha yeşil olmadığı konusunda uyarır. Belki de memnuniyetsizliğinizin nedenini kendi içinizde aramayı denemelisiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yemek konusunda seçici davranmaya başlayabilirsin. Formunu korumaya ayrıca dikkat edeceksin. Açık sözlülüğün bugün iletişim kuracağın kişilere de yansıyacak. Hayatına dair en anlamlı kararları almaya başladığın bir süreç başlıyor. Eğer evli bir Terazi burcuysan, geçmiş bazı sorunları yeniden masaya yatırmak zorunda kalabilirsin.

9 Aralık 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gündelik işleriniz ve sorumluluklarınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Siz esnek davranarak duruma ayak uydurmaya çalışırken çabanıza kötü niyetle ortak olmaya çalışanlara dikkat etmelisiniz. Herkesin bir sınırı olduğunu, sınırınızın kendi hayatınız ve kararlarınız olduğunu göstererek anlatabilirsiniz.

8 Aralık 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yapılması gereken işler ve zaman alan uğraşlar ön plana çıkabilir. Biriken konular ve verimli olmanız gereken önemli detaylar sizi yorabilir. Neyse ki beraber çalıştığınız kişilerle ortak hareket etme imkânı bulacaksınız. Organize olunması gereken diğer konularda ise unutkanlıklar gündeme gelebilir Kişisel disiplininizi kullanarak ilerleme şansı yaratmalısınız.

8 Aralık 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Geçmişten gelen konular yorgun hissettirebilir. Kendinizi zorlamamanız gereken bir zamandasınız. Kendinize iyi davranıp bedeninizin sesine kulak vermelisiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Detaylara takılmak yerine olayları bütün olarak görmeyi denemelisin. Küçük ayrıntılarda boğulmak senin için iyi olmayacak. Bakış açını büyütmek için olaylara bütün olarak bakmak senin için daha iyi olabilir. Dikkatini kendini geliştirmeye vermek iyi olacak.

8 Aralık 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bir süredir deneyimlediğinizden daha fazla insan şimdi fikir belirtiyor olabilir. Bu döngüde kendinize yer bulmak biraz zor olsa da, partiler düzenlemek ve insanları evinizde ağırlamak için harika bir zaman. Muhtemelen herkes sizinle vakit geçirmekten memnun olacaktır. Önemli olan size iyi gelen kişileri bulmak ve bunu kutlamak!

8 Aralık 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal konularda herşey sizin istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerinin, sizin istediğiniz gibi net olmaması sizi takıntılı yapabilir. Bu dönem kısa vade çözüm sonuçları önemli, bunu unutmamalısınız.

9 Aralık 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sosyal hayatınızda tam bir uçarı kelebek olduğunuzdan, son dönemde çevrenizdeki bazı kişileri ihmal ettiniz. Şimdi bu ilişkilerinizi yeniden yoluna koymanın ve onlarla görüşmenin tam zamanı. Aile içinde veya arkadaşlar arasındaki bir anlaşmazlığı kesin olarak tümüyle çözüme kavuşturma şansınız epey yüksek. Uzlaşma ve birliğin ön plana çıktığı önemli bir dönem yaşayacaksınız. İleride zor zamanlarda bunun insanlar üzerinde yumuşatıcı bir etkisi olabilir.

9 Aralık 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Terazi; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk, uzak akrabalar, ikinci evlilik konularında belirsizlikler belirli hale geliyor. Siz bu süreçte olumlu kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Güzel gelişmeler sizinle olacak.

8 Aralık 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin ilgisizliğinden yakınmak yerine bunun nedenini bulmalısınız. Bu aralar arkadaşlarınızla ve ailenizle tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Size yapılanteklifiyle ilgili düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Karşınıza çıkacak ilginç teklifleri ve projeleri değerlendirmek için sezgilerinize kulak vermelisiniz. Yeni bir maddi yatırıma girişmek için bir süre daha beklemeniz doğru olacak. Sürekli değişen havalara dikkat edin

8 Aralık 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 52' 15" R
Ay
İkizler
26° 04' 29" R
Merkür
Oğlak
03° 05' 09" R
Venüs
Yay
28° 32' 30" R
Mars
İkizler
15° 48' 15"
Jüpiter
Balık
29° 11' 19"
Satürn
Kova
20° 24' 04"
Uranüs
Boğa
15° 45' 34"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 59' 00"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 31"
True Node
Boğa
13° 05' 05"
Son Güncelleme : 09/12/2022 03:00

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>