Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Sosyal Hayatta Aktifsin! Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Haziran 2023, Cumartesi

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 60%

Bugün hoşlandığın kişi ile aranda istediğin gibi bazı gelişmeler yaşanabilir. Aranızda daha fazla iletişim olması ve birbirinizle daha dikkatli konuşmanız, aşk konularını gündeme getirmenizi kolaylaştırabilir.

Sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Mesleki yeterliliğiniz, çalışma azminiz ve moral durumunuz duruma hakim, işlerinizi yoluna koyabilmeniz için sadece zamana ihtiyacınız var.

Maddi olarak risk almak isteyebilirsin. Kazancını artırmak için bu adımı atman gerekebilir. Masrafları kısmak ve elinde daha fazla para birikmesini sağlamak senin için önemli olacak bugün.

Vücudunun ihtiyaçlarını dikkatle belirlemen gerekebilir. Önceliği neye vereceğini dikkatle seçebilmelisin. Sağlık söz konusu olduğunda ertelemek yerine bugünden harekete geçmen senin için daha iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hayatının gidişatı ile alakalı dikkatli gözlemler yapabileceğin ve uzun vadede halletmen gereken konulara odaklanabileceğin bir gündesin. Bugün gelecek planları yapmak ve yeni stratejiler geliştirmek sana daha iyi gelecek.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Terazi burçları, bugün yakın ilişkinizle alakalı olarak bazı seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizde veya kendinizde bir şeylerin eksik olduğunun farkına varmış olabilirsiniz. Bugün bu farkındalıkla hareket edeceksiniz, ancak yeni bir karar vererek adım atmak zannettiğinizden daha zor olacak. Sorunun kökü, bir bağımsızlık ve kendi kendine yeterlilik sorunu olabilir. Harekete geçmeden önce sorunun kaynağını bulmaya çalışın.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun bir süreden sonra yeniden istediğin gibi hareket etmek ve sosyalleşmek seni adeta kendine getirecek. Gün içerisinde dostlarınla bir araya gelebilirsin. Aşırı hareketliliğin daha çok konuşmana neden olabilir. İkili ilişkilerde uyum sağlama, adaleti gözetme ve ortaklıklarda dengeyi koruma becerilerini kullanabilirsin. Diğer insanlarlabirliği yapma, anlaşmazlıkları çözme ve ortak noktalarda uzlaşma konusunda başarılı olabilirsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatınızın bundan sonraki kısmını etkileyecek bazı maddi imkanlar doğabilir. Tek seferlik veya kısa vadeli olan her şeyi mantıklı hamlelerle uzun süre hayatınızda tutabilirsiniz. Sağlık sorunlarının düzelmesi, operasyonlar ve tedavilerin gündeme gelip olumlu sonuçların gelmesi motivasyonunuzu yükseltecektir. 

3 Haziran 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ziyaretler ya da yolculuklar açısından hareketli bir gün olabilir. Bugün eğitsel konulara zaman ayırmak oldukça faydalı olacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sevmek değerli bir hazine olduğundan insanları kolay kolay hayatınızdan çıkartamıyorsunuz. Affediciliğin çok önemli olduğu bir gün geçirebilirsiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hayatının gidişatı konusunda kesin kararlar almak isteyebilirsin bugün. Canını sıkan ne kadar şey varsa değiştirmek için bir girişimde bulunabilirsin o yüzden. Kararlı ve cesur bir duruş sergilemek senin için çok daha faydalı olacak.

3 Haziran 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Terazi, hayat biraz ciddileşiyor olabilir ve bunu bir oldukça zıt bir durum olarak düşünüyor olabilirsiniz. Geçmişe karşı şimdiki zaman, iyiye karşı kötü, doğruya karşı yanlış bulmak isteseniz de hayat her zaman bu kadar açık olmayabilir. Her zaman bir orta yol vardır ve siz her şeyde bu rahat noktayı bulmakta ustasınız. O halde bugün bu yeteneğinizi kendiniz için de kullanabilir misiniz? Akışta kalmak ve şimdide sağlam bir şekilde kök salmak için bugün sizi çevreleyen şeyde spektrumun daha ışıltılı ucuna bakmayı deneyin. Size bir limon sunuluyor, ne yapacağınız tamamen size kalmış.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aşk, size eğlence şeklinde geliyor... Bazılarınızarkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir, iddialı tavırlar içinde olabilir. Doğru kararlar almak sizin elinizde. İnatçı yapınız, çevrenizde yanlış anlaşılarak olumsuzluk getirebilir.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar enerji dolu ve önemli konuları ele alabilecek güçtesiniz. Net düşünce yapınız, belirli bir durumu başarıyla sonuçlandırmanıza yardımcı oluyor. Özel hayatınızda bile endişeleriniz artık netliğe kavuşacak, daha önceleri uzak durmaya çalıştığınız sorunları kolaylıkla çözümleyebilecek ve nihayetinde her şeyi başarıyla hallettiğiniz için olumlu tepki alacaksınız.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Terazi; bugün yakın çevre, seyahat, eğitim, kardeşlerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sosyalleşebilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

3 Haziran 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey; sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamaktır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

3 Haziran 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 57' 37" R
Ay
Yay
08° 15' 25" R
Merkür
Boğa
19° 06' 24"
Venüs
Yengeç
28° 18' 03"
Mars
Aslan
08° 09' 23"
Jüpiter
Boğa
03° 59' 38"
Satürn
Balık
07° 03' 03"
Uranüs
Boğa
20° 21' 16"
Neptün
Balık
27° 29' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 07"
Chiron
Koç
18° 56' 10"
Lilith
Aslan
16° 23' 04"
True Node
Boğa
03° 32' 11"
Son Güncelleme : 03/06/2023 22:10

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>