Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yay Burcu Aylık Burç Yorumu

Mart 2024

Yay Burcu

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 10 Mart'ta Merkür'ün Koç burcuna geçişi ile beraber hayatın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. İş yoğunluğu, evinizle ve ailenizle sorumluluklar bazı konuları askıya almanıza neden olabilir. Kendinize zaman ayıracağınız, yenilikler deneyeceğiniz ve hayatınıza önemli insanlar, konular dahil edeceğiniz hızlı bir döneme giriyorsunuz. Tatil ve dinlenme programları yapabilir, bunların işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Enerjiniz her zamankinden daha yüksek, sözleriniz her zamankinden daha etkileyici olabilir. Bu yüzden katıldığınız ortamlarda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Sosyal ve duygusal etkileşimlere açık olduğunuz bir dönemdesiniz. İlginizi yaratıcılık isteyen ve bunları geliştireceğiniz konulara yöneltebilir, yatırım ve gelecek planları yapabilirsiniz. Bu konuda yaptığınız işlerin geri dönüşler, yeni işler, aile destekleri de sizden yana olabilir. Şansınızı fikirlerinizle ve uygulamalarınızla arttırabilirsiniz. Beklentileriniz karşılanıyor. Kırıldığınız yerden güçlenmenin ve fark edilmenin sizi beslediğini görebilirsiniz.

10 Mart'taki Balık yeniayı ile ev alma hayalleri, yaşadığınız yeri güzelleştirmek, ailenizle daha iyi koşullarda yaşamak üzerine bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ucu açık konulardan ziyade her şeyin daha belirgin olduğu bir dönem olabilir. Buna önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. Mesela bir hedef koyuyorsanız, bunu en ince ayrıntısına kadar tasarlayabilirsiniz. Bu da size yeni bir motivasyon kazandırabilir. Bugüne kadar yapamadığınız, yenildiğiniz ya da yanıldığınız şeyler için üzülmeyi bırakıyorsunuz. Sorumluluk alıyor ve yaşam standartlarınızı, koşullarınızı iyileştiriyorsunuz. Yorucu ve ciddi bir dönem olabilir ancak duygusal açıdan güçlü olduğunuzda bunu aşmanız da kolaylaşacaktır. Taşınma, aileyle ilgili sorunları çözme, maddi yükümlülükler, evinizin veya ailenizin ihtiyaçları gibi konulara kafa yorabilirsiniz. Bazı zorunluluklar doğabilir, planlarınızdan farklı durumlar gerçekleşebilir ya da planlarınızın aslında yanlış ya da eksik olduğunu görebilirsiniz. Bunun stresini değil iyi yanlarını, içindeki mesajı görmeye ve taşımaya çalışmanız sizi daha iyi sonuçlara götürebilir.

12 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna geçişi ile beraber daha rahat ve huzurlu hissedeceğiniz bir düzen kurabilirsiniz. Bu yöndeki girişimlerinizi sonuçlandırabilir, isteklerinizi karşılayabilirsiniz. Ne istediğinizden emin olmanın burada belirleyici olacağını unutmayın. Ekonomik açıdan destekler bulabilir, gayrimenkul satışlarınızla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu destekle yapmayı düşündüğünüz işleri bir sıraya koymanız gerekebilir. En acil olandan başlayarak sıkışmadan, aşırıya kaçmadan bir süreç oluşturabilirsiniz. Heyecana, hayallere kapılmaya açık olabilirsiniz. Bu size zaman ve para kaybettirebilir. Bu yüzden düşüncelerinizi ve hayatın gerçeklerini aynı düzlemde tutmaya çalışmalısınız. Konfor ve huzur, aldığınız eşyalar değil evinizde yaşadıklarınızla sağlanır. Aile içi ilişkilerinizde bunu öne çıkarabilirsiniz. Aşmayı, geride bırakmayı, buna zemin oluşturan durumlara ya da insanlara müdahale etmeyi hep beraber deneyimliyorsunuz.

20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna geçişine en çok sevinenlerden biri olabilirsiniz. Motivasyonunuzun yüksek olması kadar bunun sebeplerini de önemseyebilirsiniz. Çünkü bunun devamını getirmek isteyeceksiniz. Sosyal hayatınız hareketlenebilir, yeni insanlarla tanışabilir, hobileriniz ve ilgi alanlarınızla, yapmak istediklerinizle çevrenizin dikkatini çekebilirsiniz. Öneriler alacağınız ve vereceğiniz bir dönem olabilir. Hayatınızın boşa geçtiğini düşünmemek ve gerçekten dolu dolu yaşamak için yeni projeler başlatabilir, maddi girişimlerde yer edinebilirsiniz. Aileden gelen destekleri kullanacağınız gelişmeler gündeme gelebilir. Heyecanın sizi sabırsızlaştırmamasına dikkat etmelisiniz.

23 Mart'ta Mars'ın Balık burcuna geçmesiyle beraber manevi konulara, duygusal rahatlığa daha çok önem verebilirsiniz. Evinizde kaldığınız zamanları iyileştirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızın incinmemesi ve bu yüzden aile içinde kriz oluşmaması için özenli olmaya çalışabilir, aile üyelerinizden da bu yönde beklentilere girebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz. Gözlem ve muhakame yeteneğiniz burada önemli ve belirleyici olacaktır. Evinizle ilgili değişiklikler, imzalı işler, taşınma, satın alma gibi konularda her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Dalgınlığın, unutkanlığın ya da boşvermişliğin sizi üzebileceğini unutmayın.

25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulmasıyla beraber sosyal alanlarda ve arkadaşlıklar konusunda değişime gidebilirsiniz. Gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu göreceğiniz bir süreç olabilir. Siz herkese koşarken sizin sesinizi duymayan kişilere karşı tavrınızı koymalısınız. Kapılarınız artık sadece gelene açık, zile basana açık olmalıdır. Herkese her zaman açık olan kapılar cereyan yapabilir, bu yüzden kapatmak en iyi çözümdür. Bir amaç edinmeli, bunları gerçekleştirmek için çalışmalısınız. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek adına bazı olumsuz tecrübeler yaşamış olabilirsiniz. Bundan bir ders çıkarın ve hayatınızı bir düzene sokun. Seçimlerinizi ve beklentilerinizi yeniden yapılandırmalısınız. Ekonomik koşullarınızı iyileştirecek planlar yapabilir, işlerinizin geri dönüşlerini isteyebilirsiniz. İstemelisiniz, çünkü artık hakkınızdan ve payınızdan vazgeçmemeyi öğrenmelisiniz. Sosyal çevrelerde daha sık bulunmak yerine gerçekten değer verip değer gördüğünüz yerlere daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Bu ikisinin farkını, bu değişimi yaptığınızda karşılaştığınız insanlarla ve onlardan gördüğünüz muameleyle daha net görebilirsiniz. Duygusal konulardaki eksikler tamamlanabilir.

Motivasyon Sözü: “Kendinize ve olduğunuz şeye inanın. İçinizde herhangi bir engelden daha büyük bir şey olduğunu bilin.”

Mart 2024

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 30' 36" R
Ay
Oğlak
21° 07' 14" R
Merkür
Yengeç
12° 57' 21"
Venüs
Yengeç
07° 39' 40"
Mars
Boğa
10° 31' 49"
Jüpiter
İkizler
06° 34' 08"
Satürn
Balık
19° 23' 42"
Uranüs
Boğa
25° 21' 58"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 13"
Chiron
Koç
23° 03' 54"
Lilith
Başak
29° 20' 51"
True Node
Koç
11° 57' 09"
Son Güncelleme : 23/06/2024 15:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>