Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Ayın ilk yarısında Mars ve Uranüs sayesinde iş arkadaşlarınızı şaşırtabilir ve yaratıcı önerilerde bulunabilirsiniz. Herkes size hak vermezse bu durum sizi şaşırtmasın, belki de zamanınızın fazla ötesindesinizdir! Ağustos 2022 Mottosu

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu

Ağustos 2022

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda bir araya gelmesiyle birlikte hedeflerinizde kırılma yaşayabilir, kendinizi net görmekte zorlanabilirsiniz. Geçmişte engellenen projeleriniz hayata geçebilir, ortaklık başlatabilirsiniz. Sosyal anlamda olumsuz sürprizler olabilir; gerçekleri öğrenin. Maddi anlamda bakışınızı değiştirmeniz olumlu sonuçlanabilir.

Merkür’ün Başak burcuna geçmesiyle doğayla baş başa olduğunuz bir tatil yapabilirsiniz. Yazılı işlemleriniz sonuç verebilir. Yeni bir dava süreci gündeme gelebilir. Düzen kurmadaki tutumunuzun yanlış anlaşılmaması için üslubunuza dikkat edin. Ağustos ortası yoğun olabilir ve yeni kariyer başlangıcı getirebilir.

Aslan burcuna geçen Venüs,ve para anlamında fırsat sunuyor; kendinizi daha iyi ifade ediyorsunuz. Hayattan beklentiniz yükseliyor ve konforlu bir hayat için çabalıyorsunuz.

12 Ağustos’ta Kova burcundaki Dolunay, bakışınızı değiştiriyor. Daha ılımlı olmalısınız. Maddi sonlara dirençli olmayın ve bu anlamda yakınlarınızla ilişkinize dikkat edin. Durumların gerçek yüzünü görün ve tarafsızlığınızı koruyun.

Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle tepkilerinizi ortaya koymak isteyebilir, canınızı sıkan konuları güvendiğiniz insanlara açabilirsiniz. Ağırlıklardan kurtulmak ve planlarınızı ortaya çıkarmak için güzel bir zaman. Üretmek sizi besleyecek.

Ay Jüpiter üçgeninin etkisiyle geciktiğinizi düşündüğünüz konularda değerlendirme yapıyorsunuz; hedefinize giden yola odaklanın.

Güneş’in Başak burcuna geçişiyle yenive ortaklıklar gündeme gelebilir, kendinizi gösterebilirsiniz. İnternetle alakalı işleri değerlendirirken kendinize de zaman ayırın. Dinlenmek için kısa yolculuklar planlayabilir, işlerinizi kolaylaştıracak elektronik eşyalara yönelebilirsiniz. 27 Ağustos’ta Başak burcundaki Yeni Ay, ilişkilerinizde kolaylık sağlıyor ve adımlarınızı hızlandırıyor. Haklı olduğunuz konularda emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz.

Uranüs’ün Boğa burcundaki retrosu, kendinizi zorlayarak devam ettirdiğiniz arkadaşlık ilişkilerinde değişiklik meydana getirebilir, kendinizi yıprattığınızı fark edebilirsiniz. Size hedeflerinizi anımsatan sürprizlerin kaynağına inin.

Terazi burcuna geçen Merkür, aile ilişkilerinize ışık tutuyor; sorunlar çözülüyor. Bu süreçte hakkınızı savunmaktan çekinmeyin ve bunu yaparken dengede kalmaya önem verin. Kendinizi dinlendirmek için evden çalışma fırsatlarını değerlendirin.

Motivasyon Sözü: "Hayat, fırtınanın geçmesini beklemekle ilgili değildir; yağmurda dans etmeyi öğrenmek ile ilgilidir!"

Ağustos 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
18° 27' 43" R
Ay
Kova
05° 17' 45" R
Merkür
Başak
10° 54' 34" R
Venüs
Yengeç
29° 13' 10" R
Mars
Boğa
24° 27' 56" R
Jüpiter
Koç
08° 25' 42" R
Satürn
Kova
22° 10' 06"
Uranüs
Boğa
18° 50' 45"
Neptün
Balık
24° 57' 27"
Plüton
Oğlak
26° 50' 38"
Chiron
Koç
16° 13' 03"
Lilith
Yengeç
13° 10' 15"
True Node
Boğa
17° 57' 28"
Son Güncelleme : 11/08/2022 06:10

Astroloji Gündemi

10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 10 Ağustos 2022, Çarşamba 10 Ağustos 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Güne kararlı ve tutarlı bir başlangıç yapabilir, sistemin içinde kalıp, farklı deneyimlere de açık olabiliriz. Teknolojiden f... Devamını Oku >>