Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Bu hafta işler karışıyor. İş yerinizde gerilimlerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, cumartesi gününden itibaren Merkür ne işlerinizi ne de maddi durumunuzu rahat bırakıyor. Biraz sabır! 25 Ocak - 1 Şubat Mottosu

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ocak - 1 Şubat

Yengeç Burcu

Haftaya isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Tamamlanması gereken konular gözünüzde büyüyebilir ve siz kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz.

Salı günü hayat sizin için hızlı akacak. Alacağınız haberlerle güvenli limanınızdan çıktığınızı düşünebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çok gezip çok dolaşacaksınız. Diğer taraftan alacağınız bazı haberler karşında zaman zaman kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Bu hafta en çok parasal konulara karşı dikkatli olmalısınız. Maddi konularda beklentiniz olabilir, bir ödemeniz olabilir ve bu beklentiler doğrultusunda sıkıntı ve problemlerin olması sizi agresif yapabilir. Arkadaşlarınızla bir takım işlere giriştiyseniz bu işlerde anlaşmazlıklar oluşabilir. Arkadaşlarınızın kariyer alanında da bazı sorunlar, sıkıntılar duyabilirsiniz.

Uzaklardan beklediğiniz haberlerde,hayatınızda, sağlığınız ve eğitim fırsatlarınızda bir takım belirsizlikler olduğunu görebilirsiniz, kafanız bazı alacağınız haberler karşısında karışabilir. Bu konularda çok net kararlar almamaya bu hafta özen göstermelisiniz.

Perşembe günü oluşan dolunay sizin para hanenizde gerçekleşiyor. Ödemelere, borçlara ve ortak para alanlarınıza yöneldiğiniz bu dönemde kendi paranızın idaresini düşünmeye başlayacaksınız. Elinize bir para geçebilir ya da bir para mevzusu gündeme gelebilir. Bu dolunay zamanı, bütün bunları iyi idare etmeniz gerekiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda biraz kıskanç, biraz baskıcı veya manipülatif etkiler altında olacaksınız. Bazı gerçekleri ortaya çıkarmak için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz insanı çok fazla yönlendirmeye çalışmayın bu dönem içinde. Her şeyi geldiği gibi yaşamaya özen göstermelisiniz.

Cumartesi gerçekleşen  Merkür gerilemesi ortak para alanınızda başlıyor. 22 Şubat tarihine kadar büyük bir borcun altına girmemeli, kimseye kefil olmamalısınız. Bankacılık işlemlerinizde yeni başlangıçlarda desteklenmeyeceksiniz. Eski borçları kapatmak anlamında olumlu bir dönem. Kredi, vergi, faiz konularına bu gerilemede dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ocak - 1 Şubat

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

İkizler Burcunda Ay Tutulması 0 0000, Salı İkizler Burcunda Ay Tutulması 30 Kasım'da öğle saatlerinde 8 derece İkizler burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma 5 Haziran 2020'de İkizler/Yay aksında... Devamını Oku >>