Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Pazartesi gününden itibaren Satürn ve Uranüs sayesinde ütopik düşünceleriniz ve makul fikirleriniz arasında bir ayrım yapabilirsiniz. Hafta boyunca sırtınızdaki yükleri kaldıracak bir değişim bu! 14 Haziran - 21 Haziran Mottosu

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

14 Haziran - 21 Haziran

Yengeç Burcu

Yengeç ve yükselen Yengeçler, parasal konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Maddi konularda her şeyi kontrol etmek isteyebilirsiniz. Hafta başında parasal bütün koşturmalarınızı iyi organize etmeniz gerekecek. Hırslı yönlerinizin de ön plana çıktığını göreceksiniz. Çünkü bu aralar para kazanmaya olan ihtiyacınız yüksek olabilir ya da bu konuda hırslanmış olabilirsiniz. O yüzden bu hafta başında işler biraz hızlı başlayacak sizin için.

Geri planda durduğunuz bir dönem, önemli işleri başlatmamanız gereken bir dönem. Tutulmayı kadersel alandan aldınız. Tanımadığımız insanlardan duyduğunuz bazı şeyler, sizi diğer insanlardan daha fazla etkiliyor. O yüzden internette takip ettiğiniz bir insan, bir influencer olabilir, bir eğitim programı olabilir, bu dönem bu konulardan yana hayal kırıklığınızın yüksek olacağı, istediğiniz sonuçları çok alamadığınız bir döngü içinde olacaksınız. Bu dönem aldatıcı etkiler devrede olduğu için bu planları biraz erteleyin. En azından Merkür’ün düzelmesini bekleyin. Bu hafta başında bir mahkemenizin sonuçları ile karşılaşma olasılığınız var.

Salı günü Satürn ve Uranüs karesi devrede olacak ve önemli değişimlerin sosyal çevre ve para alanlarınızda oluştuğunu gösteriyor. Yani parasal konularda bu dönem istediğiniz gibi hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hayatında, çevrenizdeki insanların hayatındaki değişimler sizin hayatınızı da fazlasıyla ekleyebilir. Şimdiye kadar para yönünden her şey çok rahat akmış olabilir ama şimdi bazı değişiklikler söz konusu ve bu değişikliklere çok fazla direnmemeniz gerekecek. Bu dönemde arkadaşlarınızın kariyeri ve onların hayatındaki değişimlere de şahit olabilirsiniz.

Jüpiter eğitim, seyahat ve yurtdışı bağlantılı işler alanınızda sizi destekliyordu. Pazar günü itibariyle bu alanlarınızda geriliyor. Yani burada elde ettiğiniz birtakım güzel fırsatlar olduysa bu fırsatları biraz içselleştireceğiniz ya da kaçırdığınız fırsatları fark edeceğiniz, fırsatlarda işlemeyen yönleri çok net göreceğiniz bir döngü başlıyor.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
14 Haziran - 21 Haziran

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 15' 19" R
Ay
Başak
28° 37' 60" R
Merkür
İkizler
16° 54' 28" R
Venüs
Yengeç
19° 10' 08"
Mars
Aslan
04° 08' 08"
Jüpiter
Balık
02° 10' 32"
Satürn
Kova
12° 59' 20"
Uranüs
Boğa
13° 16' 06"
Neptün
Balık
23° 11' 05"
Plüton
Oğlak
26° 14' 08"
Chiron
Koç
12° 36' 26"
Lilith
Boğa
26° 40' 01"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 09:30

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>