Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

18 Eylül - 25 Eylül

Yengeç Burcu

Yengeç ve yükselen Yengeçler çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular çocuğunuz yoksa aşk hayatınızla ilgili konular bu haftaya damgasını vuracak. Sevdiğiniz insanla kısa vadeli planlar yapabilirsiniz ama yine de sevdiğiniz kişinin bazı noktalarda size verdiği sözleri tutmakta zorlandığını göreceksiniz.

Salı günü Güneş’in Neptün’le karşıtlığı tanımadığınız insanların fikirlerinden ve düşüncelerinden fazlasıyla etkileneceğinizi gösterir gibi bu yüzden her duyduğunuza her gördüğünüze inanmayın. Karşınıza bir sürü olay ve bir sürü bilgi gelebilir ama bu hafta bu bilgilerden biraz şüphe etmeyi de öğrenmeniz gerekiyor yoksa diğer insanların sizi yönlendirmesi söz konusu olabilir. Aldanmalar oluşabilir veya hiç beklenmedik yerlerden de hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Telefonda biryapacaksınız uzun zamandır uğraştığınız birvarsa olumsuz bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Perşembe günü Güneş’in Plüton’la olumlu açısı özel hayatınızla ilgili konularda sizi destekleyecek. Yakın çevrenizden beraberyaptığınız insanlar size arka çıkan destek olan insanlar bu aralar özel hayatınız konusunda da sizi destekliyor. Eğer bir insanla yola devam etmek ya da onunla ilgili karar vermek ya da yeni bir insanı hayatınıza almak istiyorsanız yakın çevrenizdeki insanların bu konuda sizi gerçekten desteklediğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş Terazi burcuna geçecek ev, aile ve yuva alanlarınız önem kazanıyor. Evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Ev ortamlarınızda hızlı bir hareketlilik olabilir bazen kararsızlıklarınız yüksek olabilir harekete geçmekte zorlanıyor olabilirsiniz şimdi harekete geçemediğiniz sizi zorlayan konuları yeniden ele almak ve bu konuların hareketlenmesi söz konusu olacak. Baba tarafınızın konu ve olaylarıyla ilgili olacaksınız. Yer değişikliği, emlakla ilgili girişimler Cumartesi gününden sonra 1 ay boyunca hayatınızın merkezine yerleşecek. İş yapsanız bile işlerinizi bir an önce halledip ailenize dönmek ya da ailevi konularla uğraşmak isteyeceksiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
18 Eylül - 25 Eylül

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 33' 37" R
Ay
Yay
16° 02' 47" R
Merkür
Başak
10° 44' 46" R
Venüs
Aslan
17° 35' 48" R
Mars
Terazi
16° 24' 51" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 11" R
Satürn
Balık
02° 00' 45"
Uranüs
Boğa
22° 50' 40"
Neptün
Balık
26° 12' 25"
Plüton
Oğlak
27° 58' 42"
Chiron
Koç
18° 32' 28"
Lilith
Aslan
28° 41' 25"
True Node
Koç
25° 07' 22"
Son Güncelleme : 21/09/2023 22:30

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>