Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

5 Aralık - 12 Aralık

Yengeç Burcu

Yengeç ve yükselen Yengeçler sosyal çevreden alacağınız haberler bu hafta etkili olacak. Arkadaşlarınızla olan konuşmalar, onlardan alacağınız haberler ya da tüm haftaya yayılacak bazı aktivitelerle ilgili olacaksınız. Sabit koşullar yok, arkadaşlarınızın hayatında önemli değişimler olabilir. Bu değişimler sizin hayatınıza da bir şekilde yansıyor ama bu yönden de kendinizi çok fazla güvende hissetmiyorsunuz. Bu hafta en çok Çarşamba ve Perşembe günlerine dikkat edin çünkü sağlıklı kararlar alamayabilir kendi içinize dönebilir geçmiş muhasebelerinizi hayatınızın merkezine alabilirsiniz. Salı günüortamlarınızda bir konu konuşuluyorsa bu konu ile ilgili varacağınız kararlar abartılı olabilir, fazla coşkuyla davranıyor ve bazı konuları hesap etmiyor olabilirsiniz. O yüzden doğru ilerlemek istiyorsanız işinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Çarşamba günü itibariyle ikili ilişkiler ve özel hayatınız önem kazanmaya başlayacak. Sosyalleşmek, ilişkilere, sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayırıp ilişkinizden beklentilerinizi sorgulamak ya da konuşmak önemli olabilir. Popüler olmak, diğer insanlarla bir arada olup onlardan fikir alışverişleriyle yolunuzda ilerlemek de önemli olacak o yüzden sözleşmeler, anlaşmalar diğer insanlarla yapılacak her tür işbirlikleri için güzel bir dönem başlıyor.

Perşembe günü Ay Mars kavuşumlu bir Dolunay gerçekleşiyor, bu Dolunay sizin kadersel alanınızda oluşacak ve bu Dolunayla beraber çok önemli bir mevzu kafanızda aydınlanabilir. Duyduğunuz haberler karşısında sinirli ve agresif olabilirsiniz. Belki de kariyeriniz ya dahayatınızda duyacağınız bir konuşma sizi fazlasıyla sinirlendirecek ya da annenizin akrabalarının söylediği bir laf ailede önemli olaylara sebebiyet verebilir ama genel itibariylehayatınızda önemli bazı yüzleşmelerle karşılaşacaksınız bu yüzden sağlığınızı ve ruh sağlığınızı iyi korumanız gerekebilir, hele sinir sisteminizi sağlam tutun. Aynı zamanda bu dönem bağışıklık sisteminizde bir çöküş varsa, ateşiniz yükseliyorsa, sinirli tepkiler veriyorsanız da hayat aslında size bir şey anlatmaya çalışıyor. Biraz daha sakinlemeniz, biraz daha olayları gözlemlemeniz doğru olacaktır. İnsanın en büyük düşmanı aslında kendisi. Tam da bu hafta kendinizle düşman olmamaya özen gösterin çünkü duyduğunuz bazı şeyler sizi çok yorabilir, çok üzebilir arkanızdan bir sürüdöndüğünü fark edebilirsiniz ya dahayatınızda beklediğiniz haberler gelmeyebilir ama bazı noktalarda kendi hayatınızı sabote edenin de siz olduğunuzu fark edeceksiniz.

Yurt dışı bağlantılı bir işinizde agresyon ya da tartışmalar, rekabetçi koşullar yüksek olabilir. Bir davanız varsa bu davanın sonucunda çok çabuk sinirlenebilirsiniz. Eğitim, dava ile ilgili konularda bir anda karar verebilirsiniz ama Dolunay zamanı dengede olmak lazım. Hızlı kararlar almamak gerekiyor.

Cumartesi günü Venüs de Oğlak burcuna geçiyor, yapacağınız tek bir şey var ilişkilere,birliklerine odaklanın, insanlara kalbinizi gönlünüzü açın. Her şeyi kendi halinizde çözmek kendinize yüklenmek yerine karşı taraftan sevdiğinizden destek almak, ona fikrini sormak, onunla beraber ilerlemek sizi her tür kötü olasılıktan güzel bir şekilde koruyacak. İlişkiler önemli ve ilişkilere adım atacağınız bir hafta o yüzdenhayatınızda ve etrafınızda olup biten konulara büyük tepkilerden mümkün olduğunca kaçının.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
5 Aralık - 12 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 50' 59" R
Ay
İkizler
25° 49' 23" R
Merkür
Oğlak
03° 03' 19" R
Venüs
Yay
28° 30' 56" R
Mars
İkizler
15° 48' 43"
Jüpiter
Balık
29° 11' 15"
Satürn
Kova
20° 23' 58"
Uranüs
Boğa
15° 45' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 08"
Plüton
Oğlak
26° 58' 58"
Chiron
Koç
12° 01' 52"
Lilith
Yengeç
26° 34' 23"
True Node
Boğa
13° 05' 12"
Son Güncelleme : 09/12/2022 02:30

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>