Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Bu salı günü Yengeç burcunda konumlanan Dolunay, Plüton ve Neptün'e bağlanıyor. Farklı durumlara hazırlıklı olmak için harika sezgi yeteneklerinize güvenin. Bugünlerde zihniniz özellikle daha berrak. 24 Ocak - 31 Ocak Mottosu

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak - 31 Ocak

Yengeç Burcu

Yengeç ve yükselen Yengeçler, evinize, yuvanıza, ailenize odaklanarak haftanıza giriş yapacaksınız. Ev ve aile hayatınızda dengeyi bulmanız, siyaset yapmanız, biraz daha dengeleyici ve biraz daha diğer insanların arasını bulacak özelliklerle hareket etmeniz Pazartesi önemli olacak. Pazartesi gününden sonra ise daha keyif verici birkaç gün sizi bekliyor. Yaratıcılık ve sanata dayalı işleriniz varsa Salı ve Çarşamba günleri bu işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ondan sonraki günler daha çok sağlığınız ya dahayatınızın ritmi ile ilgili olacaksınız.

Pazartesi Mars Oğlak burcuna geçiyor ikili ilişkiler ve özel hayatınızda karşı tarafı kontrol etme isteğiniz ön plana çıkabilir ya da karşı tarafın sizin hayatınız üzerinde kontrolcü ve baskıcı bir yapı sergilediğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla zaman zaman anlaşmazlıklar, inatlaşmalar bu dönemde karşınıza gelebilir. Ortaklı işlerinizde, taşınma gibi alanlarınızda ya da danışmanlık işlerinizde bu dönem mücadeleci koşullar ön planda olacak. Amaç ve hedeflerinizi doğru belirlediğiniz sürece bu alanda hızlı adımlarla ilerleme etkiniz var.

Çarşamba günü Merkür de bu alanlarınıza geçerek gerilemeye devam ediyor. Bu da şu anlama geliyor 4 Şubat’a kadar ikili ilişkilere dair evlilik, söz, nişan, yer değiştirme, ortaklı bir işe başlama bir projeye dahil olma imza atma anlamında şanslı bir süreç olmayacak. Daha önceden çalıştığınız ya dabirliği içerisinde olduğunuz insanların bu dönem karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Ama sıfırdan bir işe başlamak ve adım atmak anlamında desteklenmeyeceksiniz.

Cumartesi günü Venüs bu alanlarınızda düzeliyor. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız zorlanmalar artık geride kalmaya başlayacak. Ama diğer taraftan bu sefer de iletişim sıkıntılarına açık olacaksınız çünkü Merkür de orada geriliyor.

Pazar gününe geldiğimizde ise ani, hızlı, beklenmedik olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Para ile ilgili konularda ani tepkiler vermemeye özen gösterin. Bir kulübe, partiye, derneğe üye iseniz buralarda oluşacak bazı olumsuz durumlar, tartışmalar size de sirayet edebilir. Çok çabuk tepki verebilirsiniz. Parasal konularda kafanıza göre davranma isteğiniz de yüksek çalışabilir.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
24 Ocak - 31 Ocak

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 53' 39" R
Ay
Akrep
23° 56' 37" R
Merkür
Oğlak
29° 07' 15"
Venüs
Oğlak
11° 12' 10"
Mars
Oğlak
01° 42' 29"
Jüpiter
Balık
06° 02' 38"
Satürn
Kova
14° 52' 24"
Uranüs
Boğa
10° 50' 53"
Neptün
Balık
21° 16' 39"
Plüton
Oğlak
26° 47' 02"
Chiron
Koç
09° 05' 22"
Lilith
İkizler
21° 19' 57"
True Node
Boğa
29° 12' 31"
Son Güncelleme : 27/01/2022 00:20

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>