Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

11 Ekim - 18 Ekim

Yengeç Burcu

Yengeç ve yükselen Yengeçler, haftanıza gündelik yapılması gereken işlerinizle başlıyorsunuz. Bu aralar hayatınızın merkezine yapılması gereken işler oturabilir. Ailevi konularda yapılması gerekenler fazlasıyla sizi meşgul ediyor hatta zorluyor olabilir. Bu Pazartesi önemliveya haberler bekliyorsanız istediğiniz sonuçları veya haberleri almanız gecikebilir. O yüzden biraz daha kendinizi rahat hissettirecek ortamlarda rahat işlerin peşine düşmeye özen gösterin. Tamamlanması gereken konuların üzerine eğilin. Büyük toplantılar önemligörüşmeleri vs. varsa çok da sonuç alamayabilirsiniz.

Pazartesi günü Satürn düzeliyor. Yaz boyunca sizin ortak ve müşterek para alanlarınızda gerilemekteydi. Yani eşinizin, partnerinizin, ailenizin, patronunuzun parasal konularında bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz. Pazartesi günü itibariyle Satürn düzelecek bu alanlarda daha organize ve daha disiplinli olmanız gerektiğini sizlere hatırlatacak ve çok daha sistemli bir şekilde yolunuzda ilerlemenizi sağlayacak. Satürn gerilerken bu alanlarda bazı konuları keşfetmeniz gerekiyordu. Neyi hatalı yaptınız, neden bazı noktalarda parasal dengeyi sağlayamıyorsunuz ya da neden bu iniş-çıkışları yaşıyorsunuz gibi önemli konuları fark etmenizi sağlamış olmalı. Şimdi bu fark ettiğiniz konulara göre hayatınıza bir çeki düzen vereceksiniz ve bu yolda ilerleyeceksiniz.

Çarşamba günühayatınızda güzel birtakım adımlar devreye girebilir. Beraber çalıştığınız insanlarla bağlantılarınız kuvvetli olurken parasal konularda istediğiniz sonuçları da alabilirsiniz.

Cuma günü gökyüzünde çok şahane bir açı var, siz bu açıyı ailevi konularda yaşayacaksınız. Uzun zamandır aile ortamlarınızda sıkıntı ve problemler yaşadıysanız şimdi artık aile büyüklerinizle çok daha iyi anlaşabilir, daha iyimser adımlar atabilirsiniz. Evle, gayrimenkulle ilgili konularda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Hafta sonu sevdiğiniz insanın üzerinizde baskı kurması sonucunda çok çabuk ipleri atabilir ve birbirinize girebilirsiniz, ego sürtüşmeleri güç savaşları devreye girebilir. Ev ortamlarınızda bir eşyanızın bozulması söz konusu olabilir. Merkür’ün Venüs’le güzel oluşumu doğru zamanda doğru kelimeleri kullanarak durum ve olayları toparlayacağınızı çok net gösteriyor.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
11 Ekim - 18 Ekim

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
24° 38' 41" R
Ay
Balık
22° 16' 09" R
Merkür
Terazi
10° 11' 21" R
Venüs
Yay
11° 09' 31" R
Mars
Terazi
21° 28' 14" R
Jüpiter
Kova
22° 19' 47" R
Satürn
Kova
06° 54' 60"
Uranüs
Boğa
13° 31' 02"
Neptün
Balık
20° 55' 44"
Plüton
Oğlak
24° 20' 41"
Chiron
Koç
10° 01' 19"
Lilith
İkizler
10° 07' 43"
True Node
İkizler
02° 17' 27"
Son Güncelleme : 17/10/2021 22:30

Astroloji Gündemi

Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz 17 Ekim 2021, Pazar Haftaya Ay Balık Burcunda Veda Ediyoruz Ay Balık burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Merkür ve Venüs arasındaki uyumlu açı yakınlarımızla kolay iletişime ge... Devamını Oku >>