Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu Çocuk

Annesine ve ailesine oldukça düşkün bir çocuktur. Adeta ailesinin gözünün içine bakar. Bulunduğu ortamın, evin huzursuzluğu, dağınıklığı onu üzer, her şeyin yolunda gitmesi konusunda oldukça kaygılıdır zira. Mutlu ve sakin bir yuva ister.

Yengeç bebeği ve çocuğunun en rahat ettiği yer evidir. Başkalarının evinde huzursuz olabilir. Duyguları her zaman için en önce gelir. Ne hissettiklerini önemserler. 'Arkadaşım oyuncağımı aldı' yerine 'Arkadaşım beni çok üzdü' ya da 'kızdırdı' gibi cümleler duyabilirsiniz. İleriki yaşlarda incinme korkusuyla, yengecin sert kabuğu gibi bir kamuflaj oluşturarak duygularını fazla belli etmemeye çalışacaklardır. Yengeç bebeği ve çocuğu mutlaka temas etmek ister. Sarılmaktan ve kucaklanmaktan hoşlanır. Sevildiğinden mutlaka emin olmalıdır. İleride kendisi de evine ve ailesine bağlı, çok iyi bir ebeveyn olacaktır. Gezegenleri Ay onlara çok gelişmiş, renkli bir duygusal dünya ve hayal gücü hediye etmiştir.Yeme içmeyi ve değişik tatları denemeyi sever. Mutfakta yemek yaparken size katılmak ve yardım etmek isteyebilir. İleride de iyi yemek yapar. Okulda sözel derslere daha çok ilgi duyar. Yengeç çocuklarından çok iyi aşçılar, psikolog ve terapistler, hemşire, hasta bakıcı ya da oyuncular çıkabilir. Yengeç çocuğunu büyütürken, mutlaka hem sözle hem de davranışlarınızla sevginizi belli etmelisiniz. Size güven duymalı. Sevildiğini hissetmezse git gide içine kapanıp yalnızlaşabilir ya da aileden uzaklaşıp kendisine ilgi gösteren her hangi birine bağlanabilir. Onun kendine yetebilen ve kendi ayakları üzerinde durabilen biri olması için yüreklendirmelisiniz.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 15' 49" R
Ay
İkizler
06° 46' 56" R
Merkür
Oğlak
00° 44' 16" R
Venüs
Yay
26° 33' 19" R
Mars
İkizler
16° 24' 43"
Jüpiter
Balık
29° 06' 41"
Satürn
Kova
20° 17' 07"
Uranüs
Boğa
15° 48' 47"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 31"
Chiron
Koç
12° 03' 10"
Lilith
Yengeç
26° 23' 53"
True Node
Boğa
13° 12' 06"
Son Güncelleme : 07/12/2022 13:00

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>