Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Yengeç Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür Retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle evlilik, ilişkiler, eşinizin alacağı önemli kararlar, hukuksal konular veya ortaklıklar gibi alanlara dair tüm planlamalarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Ancak öncesinde bu alanlarda gecikmeler söz konusu olabilir.

Şubat ayında ise 2023 Ekim – Kasım aylarında aile, ev veya kariyerinize dair başlattığınız konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; hayallerinizi gerçekleştirme fırsatları bulacaksınız. Bu yıl uzun zamandır dilediğiniz dilekleriniz, niyetleriniz gerçek olabilir! Aynı zamanda sosyalleştikçe şans elde edeceğiniz bir yıl olduğu için bol bol dış dünyada olmalı, buluşma, davet ve organizasyonlara katılmalısınız. Yepyeni sosyal çevrelere gireceğiniz, çevreniz tarafından destekleneceğiniz bir yılda olacaksınız. Kariyer hayatınızda başarılarınızın ve kaynaklarınızın arttığını göreceksiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında hayallerinize veya sosyal çevrenize dair beklenmedik güzel uyanışlar yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; içe dönmek, dinlenmek, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Maneviyatınız genişleyebilir, sezgileriniz artabilir, karşınıza çıkan bilge insanlardan destekler görebilirsiniz. Uzaklaşmak, tatillere çıkmak, yurt dışına gitmek size yeni bir hayat felsefesi katabilir. Rüyalarınız ve yaşamın işaretleri size rehber olurken, ilahi olarak korunduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle hayat felsefenizi ve bildiklerinizi yenilediğiniz, yargılarınızı kırdığınız bir döngüdesiniz. Bu döngüde; eğitim, ticaret, seyahat, hukuk veya yurt dışı bağlantılı konularda yavaşlamalar veya gecikmeler yaşamış olabilirsiniz. Bu etkiler bu yıl da devam ederken öğrenmeye, anlamaya ve kendinizi genişletmeye açık oldukça; kalıcı, sağlam bir hayat bir hayat felsefesi edinebilirsiniz. Bu yıl kendinizi geliştirdiğiniz konular ve edindiğiniz bilgiler, bir sonraki yıllarda kariyerinize katkı olacaktır.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte iç huzurunuzu sağlamak, yaşadığınız alana ait hissetmek, köklerinizle barışmak için ihtiyacınız olanı göreceksiniz. Ev, aile veya yaşam alanlarınızda sonuçlanmalar, tamamlanmalar yaşayacaksınız.

8 Nisan Güneş Tutulması ile onay alma çabasından özgürleşerek, konfor alanınızdan çıkarak kendiniz olacağınız bir kariyer hedefi belirleyebilir, kendi işinizi kurabilir, yükselebilir, uzun zamandır geleceğinize dair istediğiniz bir konuda radikal kararlar vererek daha özgür hissedebilirsiniz. Ancak bu süreçte gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Bu süreçte eğitim, yurt dışı bağlantıları, hukuksal konular, uzaklarla olan bağlantılarınız, ticaret veya yayıncılık alanlarında bir değişim sürecine girebilirsiniz. Sezgilerinizi dinlemek size yol gösterecektir.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ile 2023 Ekim ayında başlayan ev veya ailenize dair konularla alakalı bir değişim veya tamamlanma sürecine gireceksiniz.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; kaynaklarınızı yönetmeye, birikimler yapmaya, yeteneklerinizi keşfetmeye, yeteneklerinizle kazanç sağlamaya dair planlamalar yapabilirsiniz. Lüks harcamalarınızı dengelemeniz gerekebilir.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; sağlığınızı korumak, takviyeler almak, enerjinizi doğru yönetmeyi ve doğru kullanmayı öğrenmek, kararlarınızı duygularınızın yoğun biçimde etkilemesine izin vermeden adımlar atabilmek olacak.

Yıl boyu Ay Düğümleri geleceğinizi işaret ederken; kendinize mutlu bir gelecek hediye etmek ve hayat yolunuzu açmak adına kendiniz olabildiğiniz yerlerde kalmalı, cesur kararlar almalı, ait olduğunuz ve size iyi gelenlerle yola devam etmelisiniz.

2024
Yengeç Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
11° 42' 25" R
Ay
Aslan
29° 55' 04" R
Merkür
Oğlak
02° 51' 30" R
Venüs
Terazi
29° 15' 27" R
Mars
Yay
06° 57' 32" R
Jüpiter
Boğa
06° 48' 46"
Satürn
Balık
01° 16' 48"
Uranüs
Boğa
20° 14' 21"
Neptün
Balık
24° 53' 23"
Plüton
Oğlak
28° 34' 42"
Chiron
Koç
15° 41' 36"
Lilith
Başak
06° 52' 18"
True Node
Koç
23° 38' 59"
Son Güncelleme : 04/12/2023 06:40

Astroloji Gündemi

Aralık 2023 Balık Ve Yükselen Balık Yorumu 2 Aralık 2023, Cumartesi Aralık 2023 Balık Ve Yükselen Balık Yorumu 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber bir şeylerin gerçeğe dönüşmesi ihtimaline daha çok yaklaşabilirsiniz.... Devamını Oku >>