Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Maddi Konular Gündeminde Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2021, Cumartesi

Aşk 70%
Para 90%
Sağlık 60%

Sezgisel doğanız ile mantıklı yönünüz uyumlu olabilir. Duygularınıza kulak verin. Bugün karşılaştığınız tüm insanlara ve durumlara karşı hassas bir yaklaşım benimsediğinizden emin olun. Aklınızın bir karşı havada olduğunu fark edebilirsiniz. Bu bakış açısındaki unsurları ele alın ve bilinçli bir şekilde hareket edin. Hayal gücünüzü canlandırın. Sevdiklerinize ilgi gösterin.

Bugün planlarınızı bozarsanız şaşırmayın. Spontane ve pratik yepyeni bir yaklaşımı benimsemeniz gerekebilir. Bir durum için eski yaklaşımınızın mutlaka en iyisi olduğunu varsaymayın. İşler yürümüyor gibi görünüyorsa, yeni bir şey deneyin. Aradığınız cevap düşündüğünüzden daha yakın.

Bugün aklınıza yeni ve heyecan verici birstratejisi gelebilir. Eğer bir işletmenin sahibiyseniz, yeni bir piyasa planı icat edebilirsiniz. Aklınızdan geçen ilhamlara kulak verin. Önemli bir şeyin peşinde olabilirsiniz. Yatırım alanında, stok ve bonolardaki hızlı dolaşıma dikkat edin. Değerleri bir anda yükseltecek heyecan verici bir artış yaşanabilir. Bu nedenle, para kazanma konusunda çekimser davranmayın!

Birinin sana olan biteni olduğu gibi anlatmadığı zaman seni uyaran kafanın içindeki o küçük sesi dinle. Çünkü insanları fazla önemsiyor olabilirsin; biri ne zaman sıkıntılarından bahsetse hemen yardım etmek için atlıyorsun. Sorun şu ki insanların çoğu duyarsız ve dikkatsiz davranarak bu belaları kendilerine çekiyor. Bazı şeyler düzeltebilirsin bazılarını ise düzeltemezsin; bazılarına ise bulaşman bile hata olur! Hataları sonucu içinde bulunduğu durumdan başkaları aracılığıyla kurtulan kişi hiçbir zaman bu hatalardan kaçınmayı öğrenemez.Bugün yeni bir ay döngüsü başlıyor. Önümüzdeki yirmi sekiz gün boyunca yeni meseleler filizlenecek. Önümüzdeki dört hafta boyunca şimdiye dek ilişkilerinizde izlediğiniz bazı prensipleri gözden geçireceksiniz. Biraz düşündükten sonra, bu prensiplerin artık size hitap etmediğini fark edeceksiniz. Toplumsal beklentiler sırtınızda bir yük haline gelmiş durumda.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kolaya kaçmak bugün size hiç de cazip gelmeyecek. Bu demek değildir ki tercihiniz daima bu yönde oluyor. Evet, zaman zaman herkes kolayın cazibesine kapılabilir, ancak bu sizin için geçerli değil. Yolunuz ne kadar uzun olursa olsun, gezegenlerin konumu gereken tüm adımları atmanıza elverişli. Partneriniz sizi aksine inandırmaya çalışırsa pes etmeyin.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün saat 12.57'ye kadar Ay boşlukta ilerliyor olacak. Bu saate kadar enerjiniz ve motivasyonunuz daha dağınık olabilir. Bu saatten sonra ise finansal konularda hızlı gelişen durumlar ve kazanç-harcama konularında şanslar karşınıza gelecektir.

30 Temmuz 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Harcamalarında ve ödemelerinde dikkatli olman gereken bir gündesin. Risk almak zorunda olmadığın konularda harcamalarını ertelemeyi düşünebilirsin. Yoğun düşünceler, gün içerisinde zihnini kurcalayabilir. Bu durum konuşmalarına da yansıyacak. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan, sevgilinle katılacağın organizasyon olabilir.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Arkanızdan çevrilen dedikoduları öğreniyorsunuz. Konuşulan yalanlar gerçekleri değiştiremeyecektir. Geride bıraktığınız ilişkinizin izlerini hala taşıyor olmak ileriye dönük adımlar atmanıza engel olabilir.

30 Temmuz 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için tamamlanma içine girebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde özenli davranmanızda fayda var. İş yerinde olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Bilemediğiniz konularla ilgili kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz.

30 Temmuz 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kariyerinizle ilgili konular odak noktanızda. Yeniplanları yapabilir,değiştirmeyi ya da kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Ancak maddi konularda bazı blokajların olabileceği bir dönemdesiniz.

30 Temmuz 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni birteklifiyle karşılaşabilirsiniz. Birkaç işi de birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Bunlar genelde olumlu sürprizler ve duyduğunuzda hoşunuza gidecek olan gelişmeler. Parasal konularınızın çözümü vereceğiniz kararlara bağlı.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

30 Temmuz 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Size geçmişte bir otorite figürüyle yaşadığınız sorunu anımsatacak bir olay bir miktar moralinizi bozabilir. Bir konudabirliğine gitmek yükünüzü azaltarak daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bütün gelişmelerle birlikte ses tonunuz istediğinizden daha yüksek çıkabilir.

30 Temmuz 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Küçük yolculuklara çıkmak için uygun bir gün. Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, size önemli gelişimler kazandıracak ve kafanızdaki bir takım karışıklara çözüm bulacaksınız. Bugün yeniliklerden korkmamayı öğrenmelisiniz.

31 Temmuz 2021, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Eşinize karşı daha açık ve net olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda karşınıza engeller çıksa bile azimli ve güçlü bir şekilde ilerlemeye devam etmelisiniz. Stresli ortamlardan kaçınmaya özen göstermelisiniz.

30 Temmuz 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansıyaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle aranızda duygusal bağlarınızı daha güçlendiriyorsunuz. Enerjinizin yüksek olması, sizi farklı kılacak.

30 Temmuz 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 06' 32" R
Ay
Boğa
03° 01' 23" R
Merkür
Aslan
06° 24' 25" R
Venüs
Başak
10° 51' 36" R
Mars
Başak
00° 46' 29" R
Jüpiter
Kova
29° 43' 05" R
Satürn
Kova
10° 20' 45"
Uranüs
Boğa
14° 37' 43"
Neptün
Balık
22° 52' 39"
Plüton
Oğlak
25° 14' 51"
Chiron
Koç
12° 49' 44"
Lilith
İkizler
01° 24' 39"
True Node
İkizler
08° 53' 07"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:10

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>