Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kararlarını Yeniliyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Aralık 2022, Çarşamba

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 70%

Sevdiğin insanla geçirdiğin zamandan keyif alman zorlaşabilir bugün. Çünkü bir türlü enerjini toplayamaman olası. Eğer birlikte zaman geçirecekseniz sakin ve dinlenebileceğiniz bir ortam olması daha iyi olabilir.

Bugün bazı ilginç psişik sezgi anları yaşayabilirsiniz. Diğer insanların enerjisini hissetmekte her zaman iyi oldunuz. Bazen birilerinin ne söyleyeceğini tahmin edebilir veya hangi duyguları hissettiğini hissedebilirsiniz. Bugün bu yeteneğiniz artabilir. Dikkat ederseniz, sezgileriniz size iyi hizmet edebilir. İş yerinizde bazı gizli saklı şeyleri yakalayabilirsiniz. Dedektifi oynamaktan korkmayın ve ipuçlarını yakalayın!

İş yerinde olası birtakım anlaşmazlıklara karşı önlemler almalısın. Yaşanabilecek bu durumların önünü almak için yazılı iletişime daha fazla odaklanman gerekebilir. Daha sonra birilerinin bir şeyleri inkar etmemesi için yazışmak daha iyi.

Gün içinde enerjini sıkça yenilemek gerekebilir veya kendine daha dikkat etmen gerekebilir. Kendini hırpalamamaya ekstra özen göstermelisin o yüzden. Enerjini korumak için sıcak bitki çayları ve bol bol sıvı tüketmen iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendini biraz daha şanslı hissedebilirsin. İşlerin istediğin gibi gitmemesi için hiçbir sebep yok. Ertelediğin ya da ara verdiğin işlerle ilgilenmek sana ayrıca iyi gelebilir. Eksikleri giderebileceksin bugün.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Önümüzdeki iki veya üç gün içinde stresi atma ihtiyacı hissederseniz, diğer insanları rahatsız etmeyecek şekilde yapabileceğiniz yollar bulun. Biraz gergin hissetmen onların suçu değil. Sportif veya fiziksel nitelikte bir şey yapmayı deneyin.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendi işinin sahibi bir Yengeç burcuysan çeşitli anlaşmalar ve belgeler imzalayabilirsin. Bir süredir yolunda gitmeyen işlerin ile ilgili bugün seni şaşırtacak gelişmeler olabilir. Bu durum kararlarını da yenilemeni sağlayacak. İletişim gezegeni karşıt burcunda konumlanmaya başlıyor. Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysan, ortaklık, alım satım, kredi gibi konular gündeme gelebilir.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yazmakla ilgili tecrübeleriniz üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinize yeni bir motivasyon belirleyerek bu yönde eğitim almalısınız. Bildiğinizin, inandığınızın üzerine koyduğunuz her şey geleceğinizi inşa etmenize yardım edecektir.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün erken saatlerinde ortaklaşa konular sizi birtakım değişikliklere götürebilir. Sizin kontrolünüz dışında ortaya çıkan sonuçları tekrar ele alabilir, muhasebe yapabilirsiniz. Gün ortasından sonra şartlar ortak para konularını içine alacak şekilde gelişecek. Finansal anlaşmalarda artık daha temkinli olmanız gereken bir sürece ilerlemeniz gerekebilir. Kısa vadede borç alacak konularınızda olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi her konuda oldukça verimli hissedeceğiniz bir zamandasınız. Hem duygusal hem de maddi konularda şansın üzerinizde olduğu bir zamandasınız.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bütün sıkıntılardan uzak durup hayatın tadını çıkarmaya çalışmalısın. Seni olumsuz düşünmeye zorlayacak her şeyden ve insandan uzak durmalısın. Hedeflediğin huzurlu ortama ulaşmak mümkün olacak.

7 Aralık 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bu, bir süredir yaşadığınız en heyecanlı günlerden biri olabilir. Gün size hızla uçmaya neredeyse karşı konulamaz bir daveti teşvik ederken, size sunulan güzel sosyal fırsatlar var. En sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme şansınız unutulmaz bir olayla sonuçlanmalıdır, bu nedenle davetiyeleri kendiniz gönderseniz bile, tüm zamanınızı tek başınıza harcamamaya çalışın.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Gün içinde romantik ve duygusal olacaksınız. Yolculuklar gündemde.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşılaştığınız günlük sorunlar pek azalacak gibi görünmüyor. Dayanıklı olun ve önemli noktayı gösteren doğru bakış açısını yeniden kazanmaya bakın, aksi takdirde sürekli bir başarısızlık hissi duyabilirsiniz. Dikkatle ölçüp biçin, gerçekten hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi ve hangilerini göz ardı etmeniz gerektiğini düşünün. Bunu başarabilirseniz, çözümlerin çok daha kolay geleceğini göreceksiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yengeç; bugün duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yazı yazmak size iyi gelecektir. Ayrıca kendinizi yazılı daha iyi ifade edebilirsiniz. Psikolojik olarak tetiklenebilirsiniz. Anksiyeteye dikkat etmelisiniz.

7 Aralık 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk yaşamınızın büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyorsunuz, fakat partneriniz henüz ikna olmuş değil. Onu zorlamadan, sabırlı olun. İşinizle ilgili uzun zamandır kafanızı kurcalayan probleme çözüm bulacaksınız. Uygun bir anı bekleyip sonra harekete geçin. Eğer harekette acele ederseniz, can sıkıcı bir karşı tepkiyle karşılaşmanız mümkün. Bugün bütçenizle ilgili endişe duyabilir, yeni çözümler aramaya çalışabilirsiniz. İhmal ettiğiniz bir rahatsızlığınız keyfinizi kaçıracak gibi.

7 Aralık 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
15° 14' 58" R
Ay
İkizler
06° 36' 41" R
Merkür
Oğlak
00° 43' 02" R
Venüs
Yay
26° 32' 16" R
Mars
İkizler
16° 25' 02"
Jüpiter
Balık
29° 06' 39"
Satürn
Kova
20° 17' 04"
Uranüs
Boğa
15° 48' 49"
Neptün
Balık
22° 38' 54"
Plüton
Oğlak
26° 56' 29"
Chiron
Koç
12° 03' 11"
Lilith
Yengeç
26° 23' 47"
True Node
Boğa
13° 12' 09"
Son Güncelleme : 07/12/2022 12:40

Astroloji Gündemi

7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 7 Aralık 2022, Çarşamba 7 Aralık 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay, İkizler burcuna sonrasında da Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Yarın gerçekleşecek dolunay önces... Devamını Oku >>