Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Rahatlıyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Temmuz 2024, Perşembe

Aşk 60%
Para 90%
Sağlık 80%

Bugün, daha dengeli olmaya çalışın. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekmekte.

Karmaşadan uzak durmalısınız. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız sürece pek problem yaşanmayacak.

Maddi anlamda kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Atağa kalkmanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İşbirlikleri ve planlama süreçlerinde uzun vadeli düşünmelisiniz. Mevcut disiplininizi güncellemek veya geliştirmek istiyorsanız, gereksinimlerinize odaklanmaksınız. İş arkadaşlarınızla sorunsuz bir işbirliği için sakin ve anlayışlı bir tutum sergilemelisiniz.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün hassas bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilir ve geçmişteki konularla ilgili nostaljik düşüncelere kapılabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak duygularınızı dengelemeye çalışın ve gereksiz endişelerden uzak durun. İletişimde nazik ve anlayışlı olmanız, ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecektir. Kendinize dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Tabularını yıkıp, sosyal medyadan yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsin. Eğer evli bir Yengeç burcuysan, evliliğin yakın akraba, aile gibi dış etkenlere maruz kalıyorsa, bu duruma son verecek adımlar atabilirsin. Yaşam alanında yapacağın değişiklikler içsel olarak rahatlamanı sağlayabilir. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini aksatmamanda fayda var.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ekonomik açıdan ferah günler sizi bekliyor; finansal özgürlüğünüzü kazanıp, planlar yaparak ilerleyebilirsiniz. İş ve yeteneklerinizle ilgili fırsatlar doğabilir, kişisel bakım ve yaşam standartlarınızı yükseltmeye odaklanabilirsiniz. Harcamalarda abartıya kaçmamaya dikkat edin. 

18 Temmuz 2024, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızın işlerine destek verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çaba sarf edeceksiniz. Düzenlemek istediğiniz konularda hızlı davranmanız gerekebilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Sağlığınızla ilgili konularda sıkıntılar olabilir.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızda temkinli olduğunuz ve ayaklarınızın yere daha sağlam bastığı bir dönemdesiniz. İşte verimli ve kazandırıcı bir tutum sergileyeceksiniz.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Seni biraz zorlayacak konulara odaklanman gerekebilir bugün. Rahata alıştıysan bugün bu rahat sarsılabilir! Seni daha farklı düşünmeye itecek, daha farklı ortamlara sokacak veya farklı şeyler yaptıracak konularla vakit geçirebilirsin.

18 Temmuz 2024, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlıklar, umutlar ve geleceğe dair dilekler odakta ve oldukça heyecan verici. Sürprizler veya heyecan verici keşifler olabilir. Değişiklik yapma ihtiyacı belirginleşir. Kendinizi ve bir durumu çok daha net bir şekilde anlamanıza yardımcı olacak bir fırsat ortaya çıkabilir. İletişimleriniz iyi gidiyor. Şimdi açık ve tatmin edici konuşmaların değerini vurgulayan bir dönemdesiniz. Bir tartışma ruhunuzu yükseltebilir veya bir soruna dair yeni bakış açıları ortaya çıkabilir. Dinleme ve paylaşma yeteneğiniz başkalarını rahatlatmaya yardımcı olur. Gerçek tarafından güçlendirilmiş hissediyorsunuz ve ona dikkatli bir şekilde yaklaşıyorsunuz! Zorlukları düzeltmeye hazırsınız ve keşfetmeye istekli olduğunuz konular söz konusu olduğunda korkusuzsunuz.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bu dönem bazı aşklar yarım kalacaktır. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bir süredir aklınıza koymuş olduğunuz hedefler, en sonunda yakalayabileceğiniz kadar yakınınıza geliyor. Son birkaç adımı atmak için gereken enerjiyi içinizde hissediyor, farklı çevrelerden destek de görüyorsunuz. Ayağınızı yere sağlam basın ve sebatla çalışın; istediğiniz sonucu alacaksınız.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yengeç; bugün çalışma hayatı, sağlık, gündelik işleriniz ön plana çıkabilir ancak seyahat, eğitim, yurt dışı konularında bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

18 Temmuz 2024, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çevresel ilişkilerinize temkinli ve duyarlı davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün, belli bir sistem içinde hareket edebilirsiniz. İletişim konusunda bazı aksiliklerin söz konusu olması sonucunda, beklentileriniz gecikebilir. Maddesel konuların güncellik kazanması, harcamalarınızı olumsuz etkileyecektir. Paranızı dikkatli kullanmalısınız.

18 Temmuz 2024, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
26° 17' 60" R
Ay
Yay
17° 57' 03" R
Merkür
Aslan
22° 53' 32" R
Venüs
Aslan
08° 18' 45" R
Mars
Boğa
28° 19' 12"
Jüpiter
İkizler
11° 50' 36"
Satürn
Balık
19° 08' 31"
Uranüs
Boğa
26° 25' 39"
Neptün
Balık
29° 51' 46"
Plüton
Kova
00° 59' 01"
Chiron
Koç
23° 30' 19"
Lilith
Terazi
02° 06' 40"
True Node
Koç
09° 43' 00"
Son Güncelleme : 18/07/2024 13:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>