Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kararlarından Vazgeçmiyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2023, Perşembe

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 90%

Sevdiğin kişi ile sakin bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Aklına takılanları sevdiğin kişi ile paylaşmak ve kafanda büyütmemek bugün senin için önemli olacak. Aklındakileri sevdiğin kişi ile paylaşabilmelisin bugün.

Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz. Bugünlerde disiplinli ve daha yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz.

Bugün karşına çıkan ufak tefek aksaklıklar bile aslında maddi olarak senin iyiliğine yarayabilir. Bazı gecikmeler, planlardaki değişiklikler, paranın cebinde kalmasına yardım edecek.

Vücudunun kuvvetini arttırmak bugün senin için önemli olacak. Sağlığını daha iyi bir noktaya taşımak için hem kaslarını kuvvetlendirmeli hem de esnekliğini korumalısın. Bugün egzersiz için iyi bir gün olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sevdiğin bir kişinin sana karşı çok sessiz olduğunu fark edebilirsin. Acaba sana kızgınlık mı besliyor diye düşünebilirsin. Ancak herkesi kendi haline bırakman ve bir şeyleri üstelememen gerekecek bugün. Kendine odaklanmalısın.

30 Mart 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yengeç burçları, yaşamınızı veya çalışma koşullarınızı iyileştirmek için kullanmayı ummuş olabileceğiniz para, bugün aniden yolunuza çıkabilir. Bu parayı en iyi şekilde değerlendirmek için kendi ve çevrenizdeki kişilerin fikirlerini gözden geçirmeyi deneyebilirsiniz. Seçeneklerinizi dikkatlice değerlendirmek ve ardından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek isteyeceksiniz.

30 Mart 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yaşam tarzın konusunda eleştirilere maruz kalabilirsin. Fakat sen kendini yansıttığını düşündüğün tarzından vazgeçmeye niyetli değilsin. Geçmişte almış olduğun fakat ödemeyi ertelediğin kredi yahut borç haberiyle canın sıkılabilir. Ödemeyle ilgili seçenekleri değerlendireceğin bir gün olacak. Yoğuntemposunun azalmasıyla derin bir nefes alacaksın.

30 Mart 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinizi ve hayatınızı nasıl daha iyi hale getireceğinizi düşünebilirsiniz. Öğrenmek, hayatınıza anlam katmak, bedensel ve mental açıdan yaşantınıza hareketlilik getirmek sizin için önemli olacaktır. Hiçbir şeyin sebepsiz olmadığını unutmayın, bu durum cesaretinizi size kanıtlayacaktır.

30 Mart 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün hassas olduğunuz konular sizi yorabilir. Sosyal konularla ilgilenmek arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Yeni başlangıçlar için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda tartışmalı durumlar olabilir. Beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Teknik konularla uğraşmanız gerekebilir. Yazışmalarınıza dikkat edin.

30 Mart 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda cesur adımlar attığınız taktirde kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Sevilmeyi istediğiniz bugünlerde vereceğiniz sevginin karşılığını alacaksınız.

29 Mart 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Eğer misafir bekliyorsan bu misafirin gecikmesi seni şaşırtmasın. Bugün bir şeylerin ters gitme günü. Birileri gecikebilir, bir şeylerde aksilikler olabilir. Bunlarla didişmemek en iyisi.

30 Mart 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şimdi kendinize sil baştan bir yol haritası çizebilirsiniz. Yeni kararlar ve planlar doğrultusunda görünüşünüzde veya mekân dekorasyonlarında da bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Ferah bir enerjiyle yeni bir sayfa açarken oraya zaten yanlış olduğunu bildiğiniz şeyler yazmamaya gayret edin. Yengeç burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

30 Mart 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Tarzınız, kişiliğiniz giderek belirginleşiyor. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. İlişkinizi kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

30 Mart 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşılaştığınız günlük sorunlar pek azalacak gibi görünmüyor. Dayanıklı olun ve önemli noktayı gösteren doğru bakış açısını yeniden kazanmaya bakın, aksi takdirde sürekli bir başarısızlık hissi duyabilirsiniz. Dikkatle ölçüp biçin, gerçekten hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi ve hangilerini göz ardı etmeniz gerektiğini düşünün. Bunu başarabilirseniz, çözümlerin çok daha kolay geleceğini göreceksiniz.

30 Mart 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yengeç; bugün atak ve girişimcisiniz. Kariyer hayatınızda karmaşa olabilir ve durumları büyütebilirsiniz. İşlerinizi yetiştirmekte zorlanabilirsiniz ama otoritelerin desteği sizinle olacak. Gününüz harika geçsin.

30 Mart 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinizle aranızdaki uçurum büyüyor. Bu da sizi karamsarlığa düşürdü. Bugün küçük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Size rakip, hatta düşman sandığınız birisinin bir sıkıntınızda yardımı, sizi şaşırtacak ve utandıracak. Her ikinizi de başarıya götürecek, yeni bir arkadaşlık doğuyor. Birikiminiz zayıf olduğu için harcamalarınızı kısarak en doğrusunu yapıyorsunuz. Uyku düzeninizi bozmamaya çalışın. Önceki yıllarda geçirdiğiniz bir rahatsızlığınız tekrarlayabilir

30 Mart 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 44' 38" R
Ay
Yengeç
27° 26' 12"
Merkür
Koç
22° 55' 34"
Venüs
Boğa
16° 29' 38"
Mars
Yengeç
02° 33' 53"
Jüpiter
Koç
18° 48' 50"
Satürn
Balık
02° 35' 34"
Uranüs
Boğa
16° 44' 07"
Neptün
Balık
25° 40' 17"
Plüton
Kova
00° 07' 12"
Chiron
Koç
15° 30' 02"
Lilith
Aslan
09° 05' 37"
True Node
Boğa
04° 19' 25"
Son Güncelleme : 30/03/2023 20:20

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>