Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Dalgınsın Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak 2021, Perşembe

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 80%

Bir süredir haber almadığınız bir arkadaşınızla iletişim kurmaya çalışın. Sizle görüşmek için sabırsızlanıyor. Sevginizi beklenmedik bir şekilde göstererek birini şaşırtın. Harekete geçin ve iç haritanıza güvenin. Başkalarının anlamsız sözlerinin sizi yolunuzdan geri çevirmesine izin vermeyin. Zaman kaybetmeyin ve hedeflerinize odaklanın. İnsanlar bu günün sizin için pürüzsüz bir şekilde ilerlemesinde önemli bir role sahip, ama yine de sizi manipüle etmelerine izin vermeyin.

Bugün, gücünüz ve kararlılığınız dağları yerinden oynatacak cinsten. Sakin ve uyumlu bir yapınız olmasına rağmen, bugün var gücünüzle olayların kontrolünü ele alacaksınız. Bunu yaparak, özellikle de işyerinde, çevrenizdekilere duygusal bir zarar verme ihtimaliniz var. Elbette şu an, kariyerinizi ilgilendiren her durumu zorlayacaksınız. Fakat kendinizi fazla kaptırmayın, kariyer planlarınız zaten sağlam...

Bugün kendinizi muhtemel para konusunda bir sürü tavsiye alırken bulabilirsiniz. Bir grup toplantısına katılarak maaşlar, yatırımlar vb. konularda sohbetlere dahil olabilirsiniz. Bazı çelişkili fikirler de duymanız mümkün. Bu bilgiler doğrultusunda şu anda bir şey yapmasanız iyi olur. Her şeye anlam vermek zorunda değilsiniz. Konuyu değiştirin ve bunları aklınızdan çıkarın.

Son birkaç güne hakim olan uyum ve armoni bugün bozulmaya yüz tutabilir. Örneğin ihtiyaçların, sevgilin veya yakın arkadaşlarınınkiyle uyuşmayabilir. Geleceğe yönelik küçük kaygılar insanların pozitif modunu bozabilir. Kısacası, tatmin kaynağı olarak duygusal armoni bugün pek işlemeyecek.Partnerinizle yaşadıklarınız istediğiniz gibi gitmiyorsa, beklentilerinizin neler olduğunu düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Çevrenizdekilerden taleplerinizin neler olduğunu gözden geçirin ve bunları gerçekten hak edip etmediğinizi sorgulayın. Sizinle aynı güce sahip olmayanlardan verdiklerinizin aynısını beklemek biraz haksızlık değil mi sizce de? Bu konu ile ilgili insanlarla konuşmayı deneyin ve onların nasıl hissettiklerini anlamaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Arkadaşlık ilişkilerin nasıl seyrediyor? Görünüşe göre kavga istiyorsun. Bunun sebebi peşinde olduğun liderlik pozisyonuna başkasının göz dikmiş olması olabilir mi? Güya grubun lideri olacaktın, fakat şu anki manzara hiç böyle demiyor. Öyleyse yeni bir grup projesine atıl; böylece ilişkilere sıfırdan başlayabilirsin. Şu aralar tatile çıkmak da sana iyi gelebilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün sosyal ilişkiler ön planda olabilir. Güne erken başlayabilir, gündüz saatleri boyunca kendi isteklerinizi gerçekleştirmeye odaklanabilirsiniz. Bazı ilişkilerde ani değişiklikler olabilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uykunu alamamış olman seni gün içerisinde iyice dalgın yapabilir. Çevrende olan bitenlerin farkında olmayabilirsin. Evli bir Yengeç burcuysan, ev işlerini ihmal ettiğin eşinin dikkatinden kaçmayacaktır. Olası elektrik kesinti vb problemlere karşı önemli evrak ve çalışmalarını yedeklemende fayda var. 

21 Ocak 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Harcamalarınız nedeniyle gergin anlar yaşayabilirsiniz. Farkında olmadan aşırıya kaçmanız sizi zora soktuysa nasıl toparlayacağınız yönünde planlama yapmalısınız.

21 Ocak 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili yeniden harekete geçebilirsiniz. Yeni planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek için büyük bir istek duyabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İlerleyen saatlerde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. İşte alacağınız destekler sizin rahatlamanıza neden olacaktır.

21 Ocak 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Partnerinizle geçeceğiniz yazılı iletişim sizi farklı ve mutlu bir faza götürebilir. İş konusunda da yeni işe başlayabilir ya da başarılı sözleşmeler yapabilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Tedbirliliğinizi biraz terk edip daha atak davranmaya başlayabilirsiniz. İletişime geçmek için de büyük istek duyacaksınız; bunu herhangi bir yolla gerçekleştirebilirsiniz. Gelecekten bekledikleriniz sizi heyecanlandıracak nitelikte olabilir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevdiğiniz biriyle sorun yaşamaktan kaçınmak için onun tuhaf davranışlarını görmezden gelmeye devam verin. Sonunda kendine geldiğini fark edeceksiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, kendi benliğinizle baş başa kalıp, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Uğraş verdiğiniz alanda kendi kendinize sabrı telkin edin. Ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile birlikte tutkulu ve romantik anlar geçirmek istiyorsunuz. İşinize karşı büyük bir hevesiniz var ve ortaya çok başarılı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara pozitif enerji yayıyorsunuz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının. Yoğun arzularınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Beklemediğiniz bir harcama yapabilirsiniz. Bu harcama bütçenizle ilgili planlarınızı alt üst edebilir.

21 Ocak 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>