Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Çocuğuna Odaklanıyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Şubat 2024, Cumartesi

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları ortadan kaldırmak için harekete geçmeniz gerekiyor. Sınırlar üzerindeki etkinliğinizden doğru anlamda yarar sağlamayı başardığınız sürece pek sorun yaşanmayacak.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek pürüzler gündeme gelebilir. Tam olarak ne istediğinize karar veremeyeceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşadıklarınız karşısında nasıl bir duruş sergileyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ancak bu konuda hızlı olmanız, bir karara varmanız gerekecektir. Fırsatların kapınızı çalacağı bir dönem öncesinde, kapıyı duymanızı engelleyen tüm unsurlardan uzaklaşmak için iyi bir gün olabilir.

23 Şubat 2024, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün duygusal olarak biraz huzursuz hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle gereksiz yere tartışmaktan kaçının ve anlayışlı olmaya çalışın. Duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz ancak sakin ve sabırlı davranarak sorunları aşabilirsiniz. Güzel gelişmeler de olabilir, kendinize zaman ayırarak huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

23 Şubat 2024, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendi işi olan Yengeç burcuysan, tıkandığın noktalarda alanında uzman bir kişiden danışmanlık almak isteyebilirsin. Yıllardır biriktirdiğin emeklerinin boşa gitmesini ve zarar etmek istemiyorsun. Çocuğu olan Yengeç burcuysan, çocuğunun günden güne artarak devam eden hırçın tavırları seni düşündürmeye başlıyor.

24 Şubat 2024, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ruhsal konulara odaklanabilir ve içsel keşiflere yönelebilirsiniz. Kendinizle konuşmak bir sorun belirtisi değil bazen çözümün ta kendisidir. İtiraf edemediğiniz, farkına varamadığınız konuları gündeminize getirerek sıkıntılarınızı, korkularınızı aşabilirsiniz. Çevrenizdeki kadınların bu yönde desteğini almanız mümkün olabilir.

23 Şubat 2024, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi durumunuzda başlayan olumlu süreç sizi çok heyecanlandırıyor ve cesaret veriyor. Eldeki kaynakları daha ölçülü kullanma bilinci ile daha fazla birikim yapmakta kararlı adımlar atıyorsunuz. Yaratıcı yeteneklerinize odaklandığınız son sürecin getirileri eklenince kazançlarınızda artışlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarda ölçüyü kaçırmayın.

23 Şubat 2024, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde eğer flört aşamasında iseniz aynı şekilde muhabbetinizin artacağı bir gündesiniz. İkili ilişkiler konusunda bugün oldukça şanslısınız.

23 Şubat 2024, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşk konuları dolayısıyla dikkatin biraz dağınık olabilir bugün. Ciddi ve önem taşıyan mevzuları bugün halletmemeye çalışmalısın. Çünkü aklın bir karış havada olacak gibi. Kendini çok fazla zorlamamaya çalış.

23 Şubat 2024, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yengeç, bugünün enerjileri iyimserlik açısından güçlü ancak yüksek beklentiler yoluyla kendinize çok fazla baskı uygulamak iyi bir şeyi mahvedebilir! Bir hedefe ulaşmak için önemli adımları atlamaktan kaçınmak en iyisidir. Kısıtlamalardan ve rutinlerden kurtulma arzusu güçlü ancak aynı zamanda daha fazla görev üstlenme eğilimindesiniz! Elbette daha fazlasını yapmak genellikle sizi sona yaklaştırmaz. Bugün dikkatinizi kaynaklarınızı nasıl yönettiğinize çekiyor. Maddi ilişkileriniz ve konforunuz odak noktasında olabilir ancak aynı zamanda güvenlik arzunuz da dikkat gerektiriyor. Kendinizi aşırı huzursuz bulursanız, ihtiyacınız olan şey bakış açınızı değiştirmek olabilir.

23 Şubat 2024, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi esir ettiğiniz kaoslardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Düşünceleriniz o kadar fazla derin ki, sizi anlamak için karşı tarafın üstün bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Alıngan olduğunuz bir gün yaşayacaksınız.

24 Şubat 2024, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yaşamı doğal akışına bırakmış durumdasınız; esnek ve değişimlere açıksınız. Her şey kendiliğinden yolunda gidiyor, sizin en ufak bir çaba harcamanız gerekmiyor. Bu rahat dönemi, hep içinizde kalmış o hayallerinizi ve emellerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Ama bir anda çok işe kalkışmamaya da dikkat edin, ileride yıldızların bu kadar elverişli olmadığı dönemlerde tüm projelerinizi birden yürütmekte zorlanabilirsiniz.

24 Şubat 2024, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Yengeç; bugün para, kazançlar ön plana çıkabilir ancak sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Gününüz şahane geçsin.

23 Şubat 2024, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Eski sevgiliniz, bitmiş ilişkinizi yeniden başlatabilmek için ortam hazırlamaya çalışıyor. Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir. Bazı ödemelerinize erken hazırlanmamanız, sonradan zorlanmalara neden olacak gibi. Güzel yemeklere hayır diyememeniz kilo almanıza neden oluyor. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

23 Şubat 2024, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
04° 49' 31" R
Ay
Aslan
28° 46' 60"
Merkür
Balık
01° 10' 27"
Venüs
Kova
09° 01' 29"
Mars
Kova
08° 15' 02"
Jüpiter
Boğa
10° 19' 11"
Satürn
Balık
09° 10' 36"
Uranüs
Boğa
19° 25' 19"
Neptün
Balık
26° 31' 18"
Plüton
Kova
01° 03' 07"
Chiron
Koç
16° 56' 32"
Lilith
Başak
15° 58' 31"
True Node
Koç
16° 12' 40"
Son Güncelleme : 24/02/2024 02:10

Astroloji Gündemi

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 22 Şubat 2024, Perşembe 24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Şubat'ta Başak burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek Dolunay hem içten hem dışta... Devamını Oku >>