Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Sağlığına Dikkat Etmelisin Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mart 2021, Salı

Aşk 90%
Para 50%
Sağlık 40%

Bugün aşk hayatınızla ilgili bazı cesur kararlar verebilirsiniz. İlişkinize yeni bir enerji getirmeye hazırsınız. Sizi gerçek mutluluktan uzak tutabilecek eski alışkanlıkları ve davranışları nasıl değiştirebileceğinizi düşünün. Sevdiklerinizle monoton bir hayata düşmek kolaydır, unutmayın ki başarılı bir ilişki için sürekli bir ilgi ve değişiklik gerekir. Bekarsanız ve bir ilişki kurmak üzereyseniz, bu prensip aklınızda bulunsun!

Bugün hareketli bir modda olabilirsiniz. Çocuklarınızla güreşerek, onları güldürerek biraz eğlenebilirsiniz! Belki de sert bir egzersiz yapmak ve biraz ter atmak istersiniz. Aklınızdaki bazı ipe sapa gelmez düşünceleri atmak isteyeceksiniz. Dışarı çıkıp dolaşarak bedeninizdeki enerjiyi atın. Bir yürüyüşün veya doğada bir bisiklet sürüşünün tadını çıkarabilirsiniz.

Her şey hakkında bir fikir sahibi olmaya çalışırken bir konuda açık bir fikirinizin olması zor bir durum. Fakat herkes yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz! Kabul edilemez olarak gördüğünüz bir şeyi şu an tolere ettiğiniz noktada görüşlerinizi yumuşatma sürecindesiniz. Bu yolda devam edin ve bugün bir şeyler belirsiz gibi görünse de hevesinizi kırmasına izin vermeyin.

Bugün sadece kendini düşünebileceğin kadar sessiz olacak. Günlük yaşamının küçük detaylarına odaklanabilmek için sonunda ihtiyacın olan vakti yakaladın. Şimdi haftalardır aklında olan şeyleri bitirebilirsin. Böyle bir gün, ister inan ister inanma, sana her türlü fırsatı getirir. Sakin bir atmosferin seni daha hızlı ve etkili kıldığı bir gerçek değil mi?Bugün hayatınızdaki önemli biri sizi hayal kırıklığına uğrattığı için modunuz biraz düşük olabilir. Akıl hocanız artık sizi desteklemiyor olabilir veya bu otoriter figür artık gerçek yüzünü göstermiş olabilir. Yeni bir rol modeli aramaya başlamak yerine neden kendi doğrularınızın peşinden gitmiyorsunuz? Başka birinin yol göstermesine artık ihtiyacınız yok.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Sizinle ilgilenen birisi, bir başkasına ilgi göstermeye başlayabilir. Bu durum sizin kendinizi güvensiz hissetmenize ve biraz da kıskanmanıza yol açabilir. Kendi kendinizi delirtmeyin. Göründüğü gibi olmayabilir. Bu durumun seni yıkmasına izin vermekten önce gerçekleri fark etmeye çalışın. Aynı gece iççin alacağın iki davetiye seni nahoş bir karar vermeye zorlayacak. Sana en iyi gelecek seçeceği seç.

2 Mart 2021, Salı
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün zihnen ve bedenen rahatlamaya erişebilmek adına hareket etmelisiniz. Karmaşık ilişkilerden ve karmaşık duygulardan uzaklaşmak için karanlık taraftan, karanlık insanlardan geri çekilmelisiniz.

2 Mart 2021, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinde işe giderken farkında olmadan unuttuğun şeyler olabilir. Ay öğleden sonra dağınık hareket edecek. Akşam saatlerinde aile içerisinde gündeme gelen maddi konularda tartışmalar olabilir. Sağlık ile ilgili konular bugünlerde seni meşgul edecek en önemli konu haline gelebilir.

2 Mart 2021, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma hayatınıza birteklifi damgasını vurabilir. Beklentilerinizin dışında gelişen bu teklif size farklı bir bakış açısı ve alan oluşturabilir. Size sağlanan koşulları, bu koşullarla neler yapabileceğinizi düşünerek karar verin.

2 Mart 2021, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Evinize ait konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle ilgili güven konularında stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Geçmişe yönelik olaylarla ilgili alınganlık olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda acele etmeden kararlar almalısınız. Bazı olaylar için temeller atmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz.

2 Mart 2021, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Ayrıca bu yenilikler aşk hayatınızda da pozitif etkiye sahip olacak. İlerleyen günleriniz daha romantik enerjiye sahip olabilir.

2 Mart 2021, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sosyal hayatınız aniden canlanabilir. Girdiğiniz sosyal ortamlarda ise, çeşitli nedenlerle yapacağınız harcamaların miktarlarına dikkat etmeyebilirsiniz. Giderinizi göz önünde bulundurmalı, tutumlu olmayı unutmamalısınız.

2 Mart 2021, Salı
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde ruhsal olarak geçici sıkıntılar yaşayabilir, aile ve özel ilişkilerinizde iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edebileceğiniz, aile ilişkileri ve özel hayatınızda etkili paylaşımlarda bulunabileceğiniz bireysel gücünüz ve motivasyonunuzun arttığı bir zamanda olacaksınız.

2 Mart 2021, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda duygularınızın mantığınızı ezmesine asla izin vermeyin. Alacağınız kararların mantıklı olması her zaman sizin yararınıza olacaktır. Her zaman kalbinizin sesini dinleyemezsiniz.

2 Mart 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Enerjinizin düşük olması, yapmanız gereken birçok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok.  Yetersizlik duygusu içinde olmanız zihinsel dağınıklığınızdan ileri geliyor. 

2 Mart 2021, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bazı nedenlerden dolayı eşinizden uzaklaşmaya başladınız. Bugünyerinizdeki çalışmalarınızı hatasız bir şekilde tamamlamaya özen gösterin. Karşınıza çıkan zorlukları başarılı bir şekilde aşıyorsunuz.

2 Mart 2021, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün rahat etmek, bir şey kaybetmemek istiyorsanız etliye sütlüye pek karışmayın! Zira yıldızların üzerinizdeki ters etkisi ile iyi de yapsanız, iyi de söyleseniz ters anlaşılabilir. Bugünyerinde biraz dalgın ve dağınık olabilir, önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Fakat, endişelenmeyin, kuruntular yüzünden kendinizi huzursuz etmekten kaçının. Kazandığınızdan fazla harcama eğiliminiz sizi sıkıntıya sokuyor. Yapacağınız sporlar ve aktiviteler sizi daha da canlı ve hayata bağlı biri haline getirecek.

2 Mart 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
11° 48' 09" R
Ay
Terazi
20° 06' 06"
Merkür
Kova
14° 59' 04"
Venüs
Balık
05° 47' 12"
Mars
Boğa
28° 51' 46"
Jüpiter
Kova
16° 52' 43"
Satürn
Kova
08° 35' 35"
Uranüs
Boğa
07° 38' 39"
Neptün
Balık
20° 17' 54"
Plüton
Oğlak
26° 03' 32"
Chiron
Koç
07° 18' 13"
Lilith
Boğa
14° 40' 33"
True Node
İkizler
15° 33' 02"
Son Güncelleme : 02/03/2021 07:20

Astroloji Gündemi

Balık Burcu Kadını 2 Mart 2021, Salı Balık Burcu Kadını Balık burcu kadını Türk toplumunda sık görülen bir burcun kadınıdır. Balık burcu genel olarak duygusallıkları ile ön planda o... Devamını Oku >>