Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Sorunlarınızı Çözmek İstiyorsunuz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, daha sabırlı olmaya çalışın. İlişkinize zarar verebilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor.

Daha sabırlı olmanız gerekmekte. Planladıklarınız doğrultusunda hareket ederken zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Çabalamaya devam etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Parasal konularda daha duyarlı davranacaksınız. Harekete geçmek istiyorsanız daha dikkatli olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Olanaklar doğrultusunda hareket etmeniz gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İş gereği ya da aile içi konular dolayısıyla taşınma, evle ilgili değişiklik yapma konuları gündeme gelebilir. Zamanınızın çoğu burada geçiyorsa, hayatınızı kolaylaştıracak bir düzene kendinizi alıştırmalısınız. Bilmediğiniz bir konuyla karşılaştığınızda mantığınızın sesini dinlemeyi ihmal etmemek, kırıcı konuşmaların ve krizlerin önüne geçecektir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün için Aslan burcu olarak güçlü ve kararlı bir gün geçireceksiniz. Kendinize olan güveniniz ön plana çıkacak ve bu size başarı getirecek. İş hayatında liderlik özelliklerinizi gösterecek ve projelerinizi başarıyla yöneteceksiniz. Ayrıca, yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gün olacak, sanatsal faaliyetlerde bulunabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise, partnerinize karşı tutkulu ve romantik olacaksınız. Onu şımartmak için güzel sürprizler yapabilirsiniz. Genel olarak enerjiniz yüksek olacak ve motivasyonunuz tavan yapacak. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün kahvaltınızı hafif yiyeceklerle geçiştirmek istiyorsunuz. Bu durum günün geri kalınında halsiz hissetmenize yol açabilir. Ailenizden gelen tavsiyelere kulak veriyorsunuz. Evli Aslan burcuysanız, partnerinizin ailesiyle aranızdaki sorunları çözmek istiyorsunuz. Yapıcı adımlar atmanız eşinizin gözünden kaçmayacak.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sosyal mecralarda gördüğünüz, hayatınıza dahil etmek istediğiniz konular olabilir. Nereden başlayacağınızı bilemediğiniz anlarda umutsuzluğa kapılmak yerine elinizde olan imkanları ve başka nelere sahip olmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Beklentilerinizi azalttığınızda emeğinizin ve motivasyonunuzun arttığını göreceksiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında zaman alan işler ya da yorucu durumlar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde karşıtlık konularda daha esnek kalmalısınız.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Geçmiş anıların tekrar gündeme gelmesi ve kendinizi daha verimli hissetmenizle beraber farkındalık getirebilir. İyi hatırladığınız anılarınız yüzünüzü gülümsetebilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Eğer kendi işini görüyorsan bunun ne kadar zaman ve emek aldığını daha net görebilirsin. Bugün biraz geri çekip kendini, bu tür konularda ortaya ne kadar emek koyduğunu gözden geçirebilirsin. Zihnen ve bedenen biraz tazelenme ihtiyacı duyabilirsin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Doğru kararları vermek için hem aklınızı hem de kalbinizi kullanabilirsiniz, hatta daha iyisi, her şeyin kendi akışında gerçekleşmesine izin verebilirsiniz. Karar verme veya sonuç çıkarma baskısını ortadan kaldırabilirsiniz. Bugün erken saatlerde kendinizi destekleyici ve şefkatli bir şekilde ifade etmeniz doğaldır. İlgi alanlarınız veya projelerinizle ilgili keyif alacağınız ve hatta tadını çıkarabileceğiniz çok şey var. Kin veya hayal kırıklığından vazgeçmek için iyi bir neden keşfedebilirsiniz. Nitekim gün daha fazla moral ve enerjiyle ve belki de biraz aceleyle ilerliyor, bu yüzden daha dikkatli olun. Kişisel yaşamınızı iyileştirme coşkusu güçlüdür ve ekstra enerjiyi yapıcı bir şekilde kanalize etmek ideal olacaktır.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kişisel egolarınızı güçlendirirken, başardığınız işler de size gerekli cesareti veriyor. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri hızlıca yapmalısınız.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partner, evlilik, ortaklık konuları gündeme gelebilir ve seyahat, aşk konularında önemli kararlar alabilirsiniz. Size harika bir gün dilerim.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Geçmişten kopabildiğiniz ölçüde aşk hayatınızın geleceği parlak olacak. Geçmişte takılıp kalmanın duygusal dünyanıza pek yararı yok. Hayatta işten başka bir zevkiniz yokmuş gibi davranmanız, sizi sevenler tarafından yadırganıyor. Bugünlerde yanlış kararlara yatkın olduğunuzdan kariyer hedeflerinizi uzun vadeye bırakmanızda fayda var. Para ilişkilerinde uğradığınız birçok haksızlığı hiç hak etmiyorsunuz. Radikal önlemler sizi asla kötü biri yapmayacak.

18 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 01" R
Ay
Yengeç
23° 03' 01" R
Merkür
Yay
29° 24' 05" R
Venüs
Terazi
25° 41' 24" R
Mars
Yay
04° 46' 09" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 41"
Satürn
Balık
01° 08' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 55"
True Node
Koç
23° 53' 46"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:30

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>