Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
İş Hayatınız Hareketleniyor Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorumluluklarınızın farkına varmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Beklentilerinize uygun gelişmeler gündeme gelebilir.

Daha kontrollü ve sabırlı olmanız gerekiyor. Şartlar değişim gösterecek olsa da ayak uydurmaya çalışmalısınız.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Dengeli ve tutarlı olmanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Geçmişte çözülememiş ya da saklandığı yerden çıkmış bir sorunla yüzleşmeniz gerekebilir. Aile meclisinizde bu konuyla ilgili sorumluluk almanız gerektiğinde, restleşme ya da kendi fikrini dikte etme hatasına düşmemelisiniz. Yaşanılan yerin bir baskı merkezine dönüşmemesi için herkesin duygularını paylaşmasına olanak tanıyın.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, enerji dolu ve güçlü hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde hedeflerinize odaklanmak ve planlarınızı uygulamak için iyi bir zaman olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak projelerinizi ilerletebilir ve başarı sağlayabilirsiniz. İletişim yeteneklerinizin gücünü fark edebilir ve karşılaştığınız zorlukları aşabilirsiniz.Öğleden sonra, kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Başkalarının fikirlerine karşı daha kritik ve sert bir tavır sergileyebilirsiniz. Ancak, anlaşmazlıklara veya tartışmalara yol açabilecek bu enerjinin farkında olmalı ve kontrollü olmalısınız. Empati kurarak ve esnek bir yaklaşım sergileyerek ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.Genel olarak, bugün cesurca adımlar atarak ve kendinize olan güveninizi koruyarak başarı elde edebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harika bir gün olabilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Platonik olarak hoşlandığınız kişiye karşı artık duygularınızı saklamak istemeyeceksiniz. Cesaretinizi toplayıp hoşlandığınız kişiye açık açık duygularınız anlatıyorsunuz. İş hayatınızda yaşam standartlarınızı yükseltecek önemli bir teklif alabilirsiniz. Bu teklifi sevdiklerinize paylaşmak için sabırsızlanıyorsunuz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sosyal ve açık görüşlü biri olsanız, bu şekilde görünseniz bile bunu yansıtmak her zaman kolay olmayabilir. Yorgun düşebilir, iyi hissetmeyebilir ya da tam tersi enerjinizi kendinize sarf etmek isteyebilirsiniz. Günün sonunda, hayatını ertelemiş ve başkalarını fikirlerine takılı kalmış biri olarak uyumak, yaşamak istediklerinizin rüyadan ibaret olmasına neden olabilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ailevi konular gündeme gelebilir. Güven aradığımız kişilere çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Geçmişe ait konular tekrar açılabilir. Babanızla ilgili konuları göz ardı etmemeye çalışın. Gün içinde işinizle ilgili konularda daha ciddi davranabilirsiniz. Yaptığınız işlere karşı kendinizi daha tutkulu hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızın üstüne gidebilirsiniz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Gün içerisinde gelişecek ani olaylarla kendinizi yollarda bulabilirsiniz. Emek verdiğiniz konularda edineceğiniz belirgin başarı size oldukça verimli hissettirebilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bir süredir gerçekleşmesini beklediğin şeyler sonunda gerçek olabilir. Önemli insanlarla tanışabilirsin. Büyük destekler görebilirsin. Bazı işleri yoluna koymak biraz koşuşturma gerektirse de bu seni yormayacak. Aksine enerji dolup taşabilirsin!

13 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Aslan, duygusal olarak içten dışa doğru güçlü hissedebilirsin çünkü derin ihtiyaç ve arzularınızla temas halindesiniz. Bu günlerde iç dünyanıza, yakın ilişkilerinize ve ailenizle olan bağlantılarınıza güçlü bir odaklanma var. Uzun vadeli planlarınızı ve arzularınızı düşünmek için iyi bir zaman. Şimdilik planları uygulamaya koymaktansa düşünmek, hissetmek ve gözlemlemek daha iyidir. İşleri biraz geriye çevirmek, rahatlatıcı, sessiz aktiviteler yoluyla pozitif enerjiyi çekmenize ve iyileşmenize yardımcı olabilir.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bugünde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Motivasyonunuz çok daha güçleniyor.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla, meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Burcunuzun alacak olduğu etkilerden en iyi şekilde yarar sağlamaya çalışın. Şartlar değişim gösterecek olsa da üstesinden gelme şansınız var. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

13 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partneriniz ilişkinizin düzelmesi adına, birçok adım attığını, fakat sizin bunları görmediğinizi düşünüyor. Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez siz atmalısınız. İş hayatınızın sorunlarını kimseyle paylaşmıyor, tek başınıza yaşamayı tercih ediyorsunuz. Önümüzdeki günlerdehayatınızda oluşacak hareketlenmelere ayak uydurmanız gerekebilir. Herkese tasarruf tavsiye ediyorsunuz ama kendinizi denetlemiyorsunuz. Sağlık konularını bu kadar abartmayın.

13 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 01" R
Ay
Yengeç
23° 03' 01" R
Merkür
Yay
29° 24' 05" R
Venüs
Terazi
25° 41' 24" R
Mars
Yay
04° 46' 09" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 41"
Satürn
Balık
01° 08' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 55"
True Node
Koç
23° 53' 46"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:30

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>