Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Temponuzu Yakalamak İstiyorsunuz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İlişkinize yönelik adımlar atmak için gerekli şartlara sahipsiniz. Var olan sorunların ve sıkıntıların önüne geçebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Mesleğinizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Şartlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece başarıya ulaşmanızın da çok zor olmayacağını bilmeniz gerekmekte.

Maddiyatla ilgili belirsizlikler yaşanacak olsa da üstesinden gelebilirsiniz. Güzel gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yüksek bir hayal gücü ve ifade yeteneğinizin olması, bunları kullanacağınız alanları da önemli kılıyor. Yeterliliği aldığınız, gereken donanıma sahip olduğunuz kadar bunların hayatınıza etkisini de düşünmelisiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, hem maddi hem de manevi açıdan işbirlikleri kuracağınız gündemler oluşturabilirsiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendinizi daha enerjik ve kararlı hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir ve içinde bulunduğunuz durumu daha iyi hale getirmek için yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizdeki insanlarla daha iyi anlaşabilir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Ancak, egonuzun yüksek olabileceği bir dönemdesiniz, bu yüzden başkalarının fikirlerine ve görüşlerine açık olmayı da unutmayın. Aşk hayatınızda tutkulu ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için fırsat bulabilir ve ilişkinizi daha da güçlendirebilirsiniz. Ancak, gereğinden fazla baskıcı veya kendini beğenmiş davranmaktan kaçınmanız önemlidir. Genel olarak, bu enerjik günü iyi değerlendirmek için kendinize zaman ayırın ve daha esnek bir tutum benimseyin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Tarzınızı değiştirmek için beğendiğiniz kıyafetleri internetten sipariş verebilirsiniz. Stilinizde yaptığınız değişiklikler çevrenizdeki kişilerden övgü dolu sözler almanıza neden oluyor. İş yerinizde işlerinizi ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. Bir an eski çalışma temponuza dönmek istiyorsunuz. Sorumluluklarınız hafifletip kendinize vakit ayırmak istiyorsunuz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinize yeni nedenler bulmak isteyebilirsiniz. Sonuç kadar sürecin de sizi memnun edip etmeyeceğinden emin olmalısınız. Bu sayede hayatınızı şekillendiren ilişkilerin, çalışmaların ve ortamların etkisini de olumlu yönde kontrol edebileceğiniz bir sistem oluşturabilirsiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi kullanmanız gereken olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sıkışmalar meydana gelebilir. Çözmek zaman alabilir. Bazı durumları veya insanları olduğu gibi kabullenmeniz gereken zamanlardasınız. Akşam saatlerinde farklı programlar yapabilirsiniz. Enerjinizi boşaltmak size iyi gelecektir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizikonusunda çok baskın hissetmemeyi tercih edebilirsiniz. Karar verici konumda olsanız da çok fazla kişilerce ön plana atılmaktan çekinebilirsiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün ileriye bakman gerekecek. Geçmişe dönük düşünceler sana bir şey katmayabilir. En iyisi geleceğe odaklanmak olacak. İlerisi için büyük beklentilerin olmasa bile geçmişte debelenmek yerine ileriye bakmak sana çok iyi gelebilir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Aslan, para,veya değerli eşyalarla ilgili fikirleriniz bugün öne çıkıyor ve özel projeler inşa etmeye veya geliştirmeye odaklanıyor olabilirsiniz. Geçmişle barışırsanız hedeflerinizi netleştirmek daha kolay olabilir. Yükünüz hafifledikçe ruh haliniz de hafifler ve temponuzu ayarlamak bunun bir parçası olabilir. Nitekim pratik konular için iyi bir gün ve dikkatinizi gerek maddi gerekse manevi kaynaklarınızla olan ilişkinizi geliştirmeye odaklamak mantıklı. Yardım ettikçe ve paylaştıkça kaynakları doğal olarak kendinize çekersiniz. Şimdi zihninizi huzurlu tutun; böylece son olaylar veya sorunlar hakkında bilgi edinebilir ve iç görü kazanabilirsiniz ancak gün doğrudan yanıt aramak için ideal değildir.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemiyorsunuz. Fakat olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Kendinizle ilgili bir takım çalışmalar içinde olacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile kişilik çatışmasından vazgeçmelisiniz.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kader sizi yine dolambaçlı yollara attı ve planladığınızdan çok daha farklı bir durumun içinde buldunuz kendinizi. Üzülmeyin. Her şey her zaman sizin planladığınız gibi gidecek olsa, hayatın beklenmedik sevinçlerini yaşayamazdınız. Strese girmeyin, bilakis yaşamın gizli güzelliklerini yakalayabilmek için gözlerinizi dört açın.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün cömert, profesyonel, sorumlu ve pratik ol. Seni bekleyen başarılı zamanlar var. Sana fırsatlar sunuluyor, bunları kabul et. Hep en kötüsünü beklememelisin. Kendi kendini dolduruşa getirme sakın. Sonra uykusuz geceler geçiriyorsun yoksa. Bugün tutulmanın günü. Ay tutuluyor ve birebir etkilenen enerjiler arasındasın. Bugün bir dilek dile ve onun oluşmasını bir hafta içinde bekle. Eğer sinirli ve gergin oluyorsan da kendine ve çevrendekilere iyi davran. Bilmelisin ki bugün ay tutulmasının etkisindesin.

8 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızın monotonlaştığından şikayet ediyor ve her şeyi karşı taraftan bekliyorsunuz. İlişkinize heyecan ve lezzet katmak için sizin de harekete geçmeniz gerekiyor. Çalışma arkadaşlarınıza karşı biraz daha düşünceli ve toleranslı davranmanız her şeyin yoluna girmesini sağlayacak. Onların size engel değil, aslında destek olmak istediklerini bugün daha iyi anlayacaksınız. Para durumunuzda beklemediğiniz gelişmeler olmaya başladı, sırtınızdan büyük bir yük kalkacak

8 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 46" R
Ay
Akrep
03° 06' 17" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 50" R
Venüs
Akrep
05° 26' 29" R
Mars
Yay
10° 44' 36"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 19"
Satürn
Balık
01° 33' 56"
Uranüs
Boğa
20° 02' 47"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 32"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 21"
True Node
Koç
23° 40' 28"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>