Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Motivasyonunuz Artıyor Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Kasım 2023, Cuma

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 100%

Bugün, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya odaklanmalısınız. Genel olarak kendinizi daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Hata yapmamanız gereken bir gündesiniz.

Mesleki olarak daha temkinli ve kontrollü olmaya çalışın. Aldığınız ve alacak olduğunuz kararların arkasında durmayı başardığınız sürece her şey istediğiniz gibi olabilir. Sınırların bilincinde olmanız gerekmekte.

Maddiyatla ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İkili ilişkilerde biraz daha sabırlı olmalısınız. Kendinizi her açıdan daha canlı hissetmeye başlıyorsunuz. Yaşam enerjiniz üst seviyelere çıkmakta. Cesaretinize de her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaya başlayacaksınız. Doğru olduğuna inandığınız adımları atabildiğiniz sürece herhangi bir sorun da yaşanmayacaktır.

3 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslan burçları, bugün kariyer hedeflerinize odaklanmanız gerekebilir. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk almak için girişimci bir yaklaşım sergilemek önemli olacak. Ayrıca, liderlik becerilerinizi sergileyebileceğiniz ortamlarda bulunmak size ilham verebilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları çözmek sizi mutlu ediyor. Kimseye haksız infaz yapmamanız gerektiğini fark edeceksiniz. İş hayatında başarı basamaklarını hızlıca çıkmak motivasyonunuzu arttırıyor. Her şey iyi gitse de tedbiri elden bırakmak istemeyeceksiniz. Zaman zaman kendinizi duygularınızın arasında sıkışmış hissedebilirsiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Zor cümleler, anlaşılması güç terimler sizi farklı yapmaz; sadece yorgun düşürür. İnsanların sizi anlaması, kabul görmesi gibi istekleriniz varsa onların diliyle konuşabilmeyi öğrenmelisiniz. İlgilendiğiniz alanlar için sade ve basit yöntemler geliştirmelisiniz.

3 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Kayıplar meydana gelebilir. Kabullenme içinde olabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konular daha fazla gündeminize gelebilir. İlişkilerinizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar olabilir. Risk almak için acele etmemenizde fayda var.

3 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş stresinizi atmak için sizi harekete yönlendiren alanları gözünüzün önüne almaya çalışın. Harekete geçmek için adım atın ve yarını beklemek fikrinden uzaklaşın.

3 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İstediğin huzurlu ortamın oluşması için şartlar sonunda olgunlaşacak. Seni rahatsız eden insanların senden uzaklaştığını gördükçe huzurla dolacaksın. Üstündeki yükten kurtulmak ister istemez huzura ermeni sağlayacak.

3 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Günün ilk yarısında bazı zihinsel kopukluklar yaşanabilir. Konsantrasyon sorunu, ilerlemenizi geçici olarak sınırlayabilir. Farklı bakış açıları sinir bozucu olabilir ama aynı zamanda iyi bir öğrenme deneyimleri de olabilirler. Bugün ilerleyen saatlerde duygusal olarak yeniden toparlanmak için özel veya ekstra bir zamana daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. İç dünyanızı keşfetmek ve dikkat çekmemek faydalı olabilir. İşleri kolaylaştırmak güçlendiricidir. Yoğun programınıza ara vermek size duygusal olarak bir tatil sağlar. Duygulara ve geçmişe dair yeni iç görüler ortaya çıkarabilir.

3 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizle duygusalbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırıyor.

3 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hedefiniz, değişen koşullar nedeniyle bir kez daha ellerinizden kayıp gidiyor. Bunun moralinizi bozmasına izin vermeyin ve oturup durumunuzu enine boyuna düşünün. Belki de her şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir ve bazı tedbirler alarak hasarı azaltmanız mümkün olacaktır. Olmasa bile şöyle düşünün: varılacak yerden ziyade yolculuktur önemli olan.

3 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün duygusal olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz ancak aile veyahayatınızda şans sizinle olacak. Size harika bir gün dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hoşlandığınız kişiye karşı çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri var, ama etkilendiğiniz kişi cesarete değer birine benziyor. İlişkiyi başlatıp başlatmamakta son derece kararsız görünüyorsunuz. İşinizde sorumluluklarınızı ihmal etmeniz hoş karşılanmıyor. Bugünlerde alacağınız kimi kararlarda zorlanabilirsiniz. Kararlarınıza çok kişiyi ortak etmeniz, kararlarınızı olumlu anlamda geciktirecek. Bugün istemeseniz de bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

3 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 01" R
Ay
Yengeç
23° 03' 01" R
Merkür
Yay
29° 24' 05" R
Venüs
Terazi
25° 41' 24" R
Mars
Yay
04° 46' 09" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 41"
Satürn
Balık
01° 08' 01"
Uranüs
Boğa
20° 21' 22"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 24"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 55"
True Node
Koç
23° 53' 46"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:30

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>