Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Olumlu Konuşmalar Yapıyorsunuz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 60%

Beklenmedik belirsizlikler yaşanacak olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Gengel olarak istediğiniz huzura ve mutluluğa ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırların bilincinde olmanız gereken bir gündesiniz.

Yaklaşımlarınızı biraz olsun değiştirmeye çalışmalısınız. Üstünüz olan kişilerle aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldırmanız gerekiyor. Biraz daha sabırlı olabilirseniz daha rahat hareket edersiniz.

Maddiyatla ilgili yeni fırsatlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız takdirde her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. Güzel gelişmelere hazırlıklı olmanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Endişeli yaklaşımlar ortaya koyacaksınız. Etrafınızdaki insanlarla aranızın açılmasına neden olabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Kendinizi bu süreçte en iyi şekilde ifade etmenin yollarını aramalısınız. Hata yapmadığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslan burçları, bugün yaratıcı projelerinizde büyük adımlar atabilirsiniz. Becerilerinizi ortaya koyarak başarı elde edebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Eğitim hayatı devam eden Aslan burcuysanız, ailenizin beklentilerini karşılayamama düşüncesi stres olmanıza yol açabilir. Bu konu hakkında ailenizle olumlu konuşmalar yapıyorsunuz. Kulaklığınızın bozulması sizi yeni bir kulaklık satın almaya yönlendirebilir. Arkadaşlarınızla fikir paylaşımı yaptıktan sonra uzun süre kullanacağınız bir kulaklık almak isteyeceksiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Fazla derinleştirdiğiniz, içselleştirdiğiniz her şeyi bir süre sonra gerçekten o hale getirebilirsiniz. Kendi kafanızda kurduğunuz konuların etkisinden çıkmak için hayatın gerçekliğine sığınmalısınız. Bırakabilmenin lütuf olduğunu görebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde sorumlu olduğunuz işlerinize zaman ayırabilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Sorumlu olduğunuz konuların üzerine biraz daha düşebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişiler size vizyon katabilirler. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Arkadaşlarınıza zaman ayırmalısınız.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde yeni planlamalar yaparken hayat sizi motive edecek kişiler ile karşılaştıracak. Sizin için oldukça yapıcı bir sürece adım atılacak bir zaman.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Hedefe odaklandıkça daha da hırslanabilirsin. Ancak hırsının gözüne perde indirmesine de izin vermemen gerekecek. Bir şeyleri elde etme arzunun dışarıdan negatif görünmemesi için bugün kendi enerjini kontrol etmen gerekebilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün sizi etkileşime teşvik ediyor sevgili Aslan. Hoş bir keşif veya sürpriz belirgin bir şekilde ortaya çıkabilir. Para,veya işle ilgili yeni bir duygu, yöntem, fikir veya ilgiyi keşfetmeye özellikle istekli olabilirsiniz. Elbette alışılmadık çözümlere ve şeylere yöneliyorsunuz. Konforu heyecanla başarılı bir şekilde birleştirebiliyorsunuz ve bu ilginç bir karışım. İş ve mali konularla ilgili sezgileriniz mükemmel olabilir. Yeni veya güncellenmiş yöntemler hayatınızı iyileştirebilir. Yaşamınızın bazı yönlerinden geçici olarak bile olsa ayrılma yeteneği özgürleştirici ve hoş gelebilir. Bugün özellikle sosyal hayatınızda deneysel, olumlu ve ileriye dönük bir yaklaşım benimseyebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kazançlarınızı düşünerek hareket edecek ve özel zevkleriniz için para harcamak zorunda kalacaksınız. Şansınızı istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Ödemeleriniz için geç kalmak istemiyorsanız, iyi takip etmelisiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sabrınızı zorlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Kendi kapasitenizden şüphe etmemeniz önem taşıyor. Koşullarınızı değiştirmek için gereken güce sahipsiniz. İşyerinde güçlüklerle karşılaşırsanız, kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın ve sorunları çözmenin en iyi yolunu arayın. Engeller, ders alabilmemiz için karşımıza çıkarlar. Bu zamanı olumlu bir şekilde kullanın ve gereken becerilerinizi iyileştirin.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir veya finansal açıdan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Size harika bir gün dilerim.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin her sözünün altında sürekli bir anlam aramanız çok yanlış. Olaylar karşısında gereksiz tepkiler göstermeyin. Duygularınızı denetim altına almalı, kararlı bir şekilde davranmalısınız. İşinizle ilgili gelişmeler beklediğinizden daha başka olabilir. Olayları fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Aceleci ve sabırsız değilsiniz fakat, anlayışsız davranabilirsiniz. Büyük borçlara girip aldığınız şeylerin birçoğu gereksiz. Mide rahatsızlıklarından şikayet etmeniz normal

1 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 23" R
Ay
Yengeç
23° 44' 25" R
Merkür
Yay
29° 28' 06" R
Venüs
Terazi
25° 45' 17" R
Mars
Yay
04° 48' 32" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 22"
Satürn
Balık
01° 08' 10"
Uranüs
Boğa
20° 21' 14"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 29"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 18"
True Node
Koç
23° 53' 22"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:50

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>