Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
İlişkilerinizi Kuvvetlendiriyorsunuz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2023, Pazartesi

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 70%

Ufak tefek hatalar yapabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen ortadan kaldırmanız gerekmekte. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Mesleki olarak toparlanmaya çalışmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Bilinçli olmanız, sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda daha kontrollü olmalısınız. Gelir ve gider arasındaki sorunları ortadan kaldırmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Oldukça güçlü enerjiler alıyorsunuz. Sürekli olarak bir şeylerle ilgilenecek ve meşguliyet içerisinde olacaksınız. İnsanların size karşı olan yaklaşımlarınız biraz olsun değiştirmeye çalışın. Cesaretinize de fazlasıyla ihtiyaç duyabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gereken bir gün.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Aslan burçları, bugün, sosyal çevrenizle daha fazla etkileşime girmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirip toplumsal konuları tartışmak size heyecan verici gelebilir. Grup etkinliklerine katılın ve toplumsal konularda sesinizi duyurun.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aile üyelerinin sizden sakladıkları bazı şeyler olduğunu hissedebilirsiniz. Bu konunun peşine düşeceksiniz. Yakın arkadaşınızın sosyal medya paylaşımı sizi rahatsız edebilir. Onu uyaracaksınız. Çocukları olan bir Aslan burcuysanız, eğitimleriyle ilgili bazı konular eşinizle ayrı düşmenize neden olabilir. Akşam saatlerinizi uzun zamandır görüşmediğiniz akrabalarınıza ayırabilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Evinizden çalışabilir, yakınlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Biraz dinlendiğinizde bunu ne kadar sevdiğinizi ve buna duyduğunuz ihtiyacı daha iyi göreceksiniz. Bu süre içerisinde ev işlerinizin düzene girmesini de sağlayabilir, destek alarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili gelişmeleri rahatlıkla yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konular, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz gündeminizi oluşturabilir. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler gün içinde ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Harcamalarınızı kontrol atına almanızda fayda var.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Paranızın katlandığı ya da bereketinizin arttığı bir gün olabilir. Sosyalleşmek için de ayrıca uygun bir gün.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İşlerinin aceleye gelmesinden kaçınmalısın. Her şeyi bir anda yapmak için aceleyle karar vermeye çalışmak hata yapmana sebep olabilir. Sakin kalıp mantıklı düşünmek senin için daha iyi olabilir. Bu sayede daha mantıklı kararlar verebilirsin.

30 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu anda sahip olduğunuz ekstra enerjiden, onu yapıcı bir şeye aktararak yararlanabilirsiniz. Gün, aile hayatınızı canlandırılabilir veya kendi iç dünyanız özellikle zengin ve heyecan verici olabilir. Aile yaşamınızın veya geçmişinizin şu anda dikkatinizi çeken bir alanını yeniden ziyaret ediyor olabilirsiniz. İlişkiler özel bir anlam ve yeni katmanlar kazanıyor; ilişki kalıpları ve sevdiğiniz insanlar hakkında benzersiz bir iç görüye sahip oluyorsunuz. Küçük, uzun süreli olmayan dozlarda stres sizin için iyi olabilir, o halde bugün kendinizi gergin bulursanız bu konuda verimli bir şeyler yapın. Kendinizi kapana kısılmış ve huzursuz hissediyorsanız, boş vermek yerine işleri halletmek için gerçek bir fırsat arayın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Onların desteği ve sizi yönlendirmek istemeleri, hoşunuza gidecektir.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün pek fazlabaşaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer,hayatınıza odaklanabilirsiniz. Gerginliklere karşı dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Size harika bir gün dilerim.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Size bağlanmaya her an hazır birinin cesarete ihtiyacı var. Ona bu güveni siz vereceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi kullanmak sizin elinizde. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler, tamamen bilinçli bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor olabilir. Parasal konulara yönelik, kazançlı çıkacağınız yeni atılımlarda bulunmanız mümkün. Kendinizi yorgun hissediyorsanız, sağlıklı ve dengeli yiyecekler yiyin ve çok su için.

30 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 58" R
Ay
Yengeç
23° 39' 14" R
Merkür
Yay
29° 27' 36" R
Venüs
Terazi
25° 44' 48" R
Mars
Yay
04° 48' 14" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 25"
Satürn
Balık
01° 08' 09"
Uranüs
Boğa
20° 21' 15"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 28"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 15"
True Node
Koç
23° 53' 25"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:40

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>