Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Sakinliğinizi Korumaya Çalışıyorsunuz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Kasım 2023, Salı

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız.

Mesleki olarak toparlanmaya çalışacak ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmamanız gerekiyor.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda belirsizlikler gündeme gelebilir. Hata yapmamalı ve ona göre adımlar atmaya çalışmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir şeylerin eksikliğini hissedebilirsiniz. Bunları tamamlamak, duygusal ve ekonomik olarak rahat etmek isteyebilirsiniz. Ancak her şeyin sizinle alakalı olmayacağını, bazı şeylerin sizin çabanızın dışında geliştiğini bilmelisiniz. Bugün kendinizi daha fazla yormamak adına mola vermeyi, kendiniz için yeni bir şeyler almayı ve keyifli zaman geçirmeyi ihmal etmeyin. “Aldım Kabul Ettim” der misin?

7 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Başarılı ve enerjik bir gün seni bekliyor olacak. Bugün, hedeflerine odaklanmak ve projelerini ilerletmek için mükemmel bir zaman. Kendine güvenin yüksek olacak ve bu da sana ekstra motivasyon sağlayacak. İş hayatında liderlik yeteneklerini sergileyecek ve takdir edileceksin. Aynı zamanda, sosyal ilişkilerinde de ön plana çıkacak ve çevrendeki insanlarla keyifli vakit geçireceksin. Kararlılığın sayesinde başarılı olman kaçınılmaz olacak. Kendinle gurur duyabilirsin!

7 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Akrabalarınızla yaşadığınız sorunlarda sakinliğinizi korumaya çalışsanız da karşınızdakilerin verdiği tepkiler sizi sinirlendirebilir. Bu davranışlar tahammül noktanızın sınırlarını zorluyor. Evli Aslan burcuysanız, işinizden dolayı partnerinizi ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. Eşinizle daha fazla vakit geçirmeye özen göstereceksiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ön planda olmak isteyebilirsiniz. Sevildiğinizi ve değer gördüğünüzü hissetmek adına çaba harcayabilirsiniz. Ancak bu beklediğiniz ilgiyi getirmeyeceği gibi sorunlar da oluşturabilir. Motivasyonunuzu başkasının ilgisine ve alkışına bırakmamayı öğrenin. 

7 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız zamanlar var. Bu konuda yeni haberler alabilirsiniz. Gün içinde bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yenilik getirebilirsiniz. Çevrenizdeki değişiklikler sizi de etkileyebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

7 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İç disiplininizi sağlayabildiğiniz bugünlerde spora başlamak ya da uzun vadede başarabileceğiniz herhangi bir işe girişmek için uygun bir gündesiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ev işleriyle ilgilenmek seni fazlasıyla meşgul edebilir. Çıkması muhtemel sorunları tahmin ederek hazırlıklı olmaya çalışmak yararlı olacak. Temizlik ya da tadilat konularını ertelememek ileride rahat etmeni sağlayabilir.

7 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sezgileriniz bugün çok güçlü ve özellikle ailenizle, yakın ilişkilerinizle, yatırımlarınızla ve ev işleriyle ilgili konularda size özellikle iyi hizmet edebilir sevgili Aslan. Yakınınızdaki insanlara şefkat ve anlayış göstermek ödüllendirici olabilir. İyi bir iletişimcisiniz ve dinleme yeteneğiniz bugün her zamankinden daha güçlü. Sorunları çözmek, destekleyici konuşmalar yoluyla bağ kurmak ve birveya ev projesini daha iyi anlamak için iyi bir zaman. Bugün faydalı bilgilerle bağlantı kurabilirsiniz. Şu anda ulaştığınız çözümler genellikle alışılmadık bir yön seçiyor. Şimdi stresi azaltmayı hedefleyin çünkü bugün işleri akışına bırakmak için iyi bir gün. Bu, merak ve şefkat duygularınıza hitap etmenin yanı sıra bunları başkalarında da ortaya çıkarmanın zamanıdır.

7 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ilginç yeni bir fırsat var kariyerinde. İlerlemeni devam ettirmek için, hayatını bugün değiştirmeye başlaman gerekiyor. Soğukluk, kıskançlık, belirsizlik, huzursuzluk, korku ve güvensizlik duyma sakın. Çünkü bilinçaltın çok hızlı çalışıyor bugünlerde. Unutma ki ay tutulma zamanındayız ve ayın hareketleri seni çok etkiliyor.

7 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Fikirleriniz veyahayatınız bir şekilde sınavdan geçirilecek. Sınav iyi gitmezse suçu başka birisinin üzerine atmaya çalışabilirsiniz. Oysa bunun yerine uyanık ve sabırlı davranırsanız, bu zor zamanı sadece kalıcı bir hasara uğramadan atlatmakla kalmayıp, olaylardan kendinize ders bile çıkarabilirsiniz.

7 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün maddi konularda güçlü destekler sizinle olacak. Yatırım fırsatlarınızı kaçırmayın! Size harika bir gün dilerim.

7 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizde üçüncü bir şahsın etkisi olabilir. Eğer önlemini almazsanız umulmadık zararlarla, yara alabilirsiniz. Unutmayın iyi giden bir dönemde bile her zaman bir risk vardır. Dikkatli olun. Uzun süre aynı şeyle ilgilenmek sizi sıkıyor olabilir. Fakat yapmak zorunda olduğunuz konuları yabana atmayın. Elinizdeki bazı projeleri sonuçlandırır sonuçlandırmaz yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Elinize irili ufaklı paralar geçecek. İş yoğunluğunuz sizi gereğinden fazla yoruyor. Her konuda dinlenmeye ihtiyacınız var

7 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 23" R
Ay
Yengeç
23° 44' 25" R
Merkür
Yay
29° 28' 06" R
Venüs
Terazi
25° 45' 17" R
Mars
Yay
04° 48' 32" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 22"
Satürn
Balık
01° 08' 10"
Uranüs
Boğa
20° 21' 14"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 29"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 18"
True Node
Koç
23° 53' 22"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:50

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>