Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Özgüveniniz Yükseliyor Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki zorluklara çok fazla takılı kalmamaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Sınırlar üzerinde etkinlik göstermeye devam edin.

Mesleğinizle ilgili konularda daha sabırlı olmanız gerekiyor. İçinde bulunudğunuz durumlar ne kadar karmaşık olsada üstesinden gelebilirsiniz. Başarıya odaklanmalı ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışmalısınız.

Parasal durumunuzla ilgili olarak biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Hata yapmamalı ve elinizden gelenin en iyisi için harekete geçmelisiniz. Bilinçli olmanız gereken bir gündesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi ifade ederken zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Kişisel yetersizliklerinizi de gözünüzde çok fazla büyütmemeye çalışın. İstediklerinize ulaşmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Kontrol sizin elinizde olduğu sürece her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjik ve coşkulu bir gün geçirme potansiyeliniz var. İsteklerinizi gerçekleştirmek ve hedeflerinize odaklanmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Özgüveniniz yüksek olacak ve başkalarıyla etkileşimlerinizde liderlik edebilirsiniz. Ancak, bu enerjiyi kontrol etmekte dikkatli olmanız gerekebilir, çünkü bazen aşırı rekabetçi veya baskıcı olabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ve sosyal etkinliklerde kendinizi ifade etmek için bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Ancak, başkalarının düşüncelerine ve duygularına saygı göstermeyi unutmayın. Bugün keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

4 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendinizi halsiz hissettiğiniz için evde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızdan gelen teklifleri nazik bir dille geri çeviriyorsunuz. Tarzınızda yapacağınız değişiklikler çevreniz tarafından beğeniyle karşılanıyor. Özgüveniniz tavan yapacak. Uzun zamandır izlemek istediğiniz filmi bu akşam izleyebilirsiniz.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Beklentilerinizin gerçek olması için bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün bunların alt yapısını oluşturacak araştırmalar yapın. Hangi sektörde yer edineceğinize, buralarda görev yapan kişilerle görüşerek karar verebilirsiniz.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Kayıplar meydana gelebilir. Kabullenme içinde olabilirsiniz. Kendi iç dünyanızla ilgili konular daha fazla gündeminize gelebilir. İlişkilerinizde dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde tartışmalar olabilir. Risk almak için acele etmemenizde fayda var.

3 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş stresinizi atmak için sizi harekete yönlendiren alanları gözünüzün önüne almaya çalışın. Harekete geçmek için adım atın ve yarını beklemek fikrinden uzaklaşın.

3 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yanındaki insanlar senden insanüstü bir performans göstermeni bekleyebilir. Kendini gereksiz yere yormamaya özen göstermelisin. Önceliklerini doğru ayarlamakta fayda var. Sağlığını her şeyden önce tutmak kişisel gelişimin için de önemli olacak.

4 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Aslan, gün sizi hedef belirleme veya kariyerinizde biraz daha ileriye gitmeye teşvik ediyor. Öte yandan, kişisel yaşamınızda, ailenizle veya evinizde daha mutlu hissetmenizi istiyor. Her iki alanda da ilerlemeyi isteseniz de kendinizi çok fazla şey yapmaya çalışarak yorarsanız ikisini de iyi yapamayacağınızı fark edersiniz. Benzer şekilde, bir projeden veya girişimden çok fazla beklentiniz varsa bazı ayarlamalar yapmanın zamanı gelmiştir. Aşırıya kaçıyorsanız veya kendinizden çok fazla şey bekliyorsanız artık dengeyi yeniden sağlamaya hazırsınız. Sonuçta bu mutlulukla ilgilidir ve kısa sürede büyük zirvelere ulaşmak için kendinize baskı yapmak onu yalnızca engelleyecektir. Paramparça bir dikkatle mükemmelliğe ulaşamazsınız ancak zaten tüm yumurtalarınızı tek bir sepete koymaya istekli değilsiniz ve koymamalısınız. Bir şeyleri dengelemenin yollarını arayın.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizin etkisi altında çok fazla kaldığınız için, küçük yanılmalar her zaman mümkün. Özellikle ikili ilişkilerinizi yanlış temeller üzerinde geliştiriyorsunuz. Bazı fikir ayrılıkları nedeniyle tartışmalar yaşayabilirsiniz.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu anda çıkmaz sokaktasınız. Hiçbir işiniz ilerlemiyor ve kendinizi yenilgiyi kabul etmeye hazır hissediyorsunuz. Bu gibi dönemleri bir irade sınavı gibi görün; planlarınızdan sağmamanızın ne kadar önemli olduğunu yakında anlayacaksınız. Böylece engeller ne olursa olsun ilerlemek için gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız. Aksi takdirde planınızdan vazgeçip, bambaşka bir açıyla yine baştan başlamanız gerekecek.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün enerjik, atak olacaksınız! Ancak enerjinizi ortaya koyarken kontrolü kaybedebilirsiniz:) Aile içi kaos gerçekleşebilir. Size harika bir gün dilerim.

4 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin geçmişe bağlı yaşadığını düşünmek sizi rahatsız ediyor. Oysa o, eski defterleri çoktan kapattı. Ondan fazlasını beklemek yerine, onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha yararlı olabilir. Mesleğinizde yerinde saydığınız bir döneme giriyorsunuz. Bu durgunluğun ve hareketsizliğin gerekli olduğunu fark edeceksiniz. Fakat bu durum devam ederse küçük aksilikler meydana gelebilir. Maddi yatırım konularında yardım alabileceğiniz bir finans danışmanı bulun.

4 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 38' 17" R
Ay
Yengeç
23° 18' 33" R
Merkür
Yay
29° 25' 35" R
Venüs
Terazi
25° 42' 52" R
Mars
Yay
04° 47' 03" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 34"
Satürn
Balık
01° 08' 04"
Uranüs
Boğa
20° 21' 19"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 26"
Chiron
Koç
15° 45' 34"
Lilith
Başak
06° 32' 04"
True Node
Koç
23° 53' 37"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:00

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>