Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Garanticisiniz! Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Kasım 2023, Cuma

Aşk 60%
Para 80%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, etkin adımlar atmakta zorlanmayacaksınız. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun hareket etmeye devam edin. Üzüntülerin ve sıkıntıların son bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Mesleğinizle ilgili konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Dengeleri çok fazla zorlamadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmamanız gerekmekte.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek belirsizlikler gündeme gelebilir. Tercihlerinizin genel olarak ön planda olabileceği bir süreçte olduğunuzu da unutmamalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Motivasyonunuzun yüksek olması, gezmeye ve sevdiğiniz konulara zaman ayırmanızı kolaylaştırabilir. Uzun yol ya da uzun süreli seyahat planları yapabilir, çevrenizin desteğini alacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde birbirinizin ihtiyaçlarını doğru anlamalısınız.

10 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kendinizi oldukça enerjik ve istekli hissedeceksiniz. İnsanlarla iletişim kurmak, sosyal ortamlarda yer almak ve liderlik rolünü üstlenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için büyük bir enerjiye sahip olacak ve dikkat çekeceksiniz. Ancak, bu enerjinizi doğru kanalize etmeyi ve agresif olmamaya dikkat etmeyi unutmayın. İş hayatında başarılı olmak için sabırlı ve stratejik adımlar atmaya devam etmelisiniz. Özel hayatta ise partnerinizle ilişkinizi güçlendirmek için daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. İlişkinizdeki dengeyi sağlamak için duygusal olarak destekleyici olmayı unutmayın. Genel olarak bugün, kendinizi ifade etmek ve liderlik yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlar bulabileceğiniz bir gün olacak.

10 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Gelirinizi arttırmak için farklı yatırım alanları araştırmaya başlıyorsunuz. Kendi bildiğinizi okumaktansa daha sağlam adımlar atmak isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan Aslan burcuysanız, sizle tanışmak isteyenleri kibar bir dille reddediyorsunuz. Kendinize ve işinize odaklanmak istediğiniz bir zamandan geçiyorsunuz.

10 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kontrolü bırakmanın sizi zarara uğratacağını düşünmemelisiniz. Yaşamın akışını, olayların vardığı noktayı görebilmek alacağınız kararları ya da takınmanız gereken tavırları belirlemenizi kolaylaştıracaktır. Savunma mekanizmanızı bir takıntı ya da manipülasyona dönüştürmemelisiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eğitim konusunda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde yazışma ve konuşmalar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Hazırlayacağınız sözleşmelerde dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizle ilgilenme fırsatı bulabilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş konusunda problemlerden kaçınmak için gösterdiğiniz çaba dikkat çekecek. Kendinizikonusunda iyi hissediyor olmanız hayatınızın diğer alanlarına da yansıyabilir.

10 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün mantığının dışına çıkmamak senin için önemli olabilir. Beklentilere göre günü geçirmek yerine var olan gerçekliklerle barışman gerekebilir. Eğer mantığa öncelik verirsen daha iyi gelişmeler görebilirsin.

10 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Aslan, şimdi bir şeylerde uzmanlaşmak yerine amatörce uğraşma eğilimindesiniz ve muhtemelen bunun tadını çıkaracaksınız! Yoğun düşünmeye ara veriyorsunuz. Gün iletişimi ve bağlantıları yönetir ve bu sosyalleşme, öğrenme, iletişim kurma ve bağlantı kurma becerilerinizi geliştirir. Bağlantı kurmanıza ve öğrenmenize yardımcı olacak harcamalar olabilir. Sözlerinizle daha çekici ve yaratıcı olursunuz ve şimdi aşk özellikle zihinsel düzeyde yaşanabilir. Kısa geziler ve ayak işleri için dışarı çıkmak rahatlatıcı ve dengeleyici olabilir.

10 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İşinizde yükselme, kendiniz için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir gün olacağından emin olabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalacaksınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepki göstermemelisiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerindeki çalışmalarınız bir sınamadan geçecek. Kapasitenizi gösterebildiğiniz sürece endişelenmenize gerek yok. Özel hayatınızda da test ediliyorsunuz ve bu sefer kendi bakış açınızı savunmanız gerekecek. Bazı kararların verilmesi zor olsa da, gerçekte ulaşmak istediğinizin ne olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Her türlü sağlık sorununuzla dinlenerek başa çıkabilirsiniz. Hayat bir yarış değil – kazanmak için hep bu kadar sıkı savaşmanıza gerek yok.

10 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalısınız. İstediklerinize ulaşmak için biraz daha beklemede kalmanız gerekiyor. Hızlı hareket etmek, sandığınızdan daha fazla zarar görmenize neden olabilir. Olumsuzlukların tamamen son bulmasını sağlamalısınız.

10 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle sahip olduğunuz güven ve uyumu kaybediyorsunuz. Kavgalar, kasti kırgınlıklar ve değişiklikler yaşamanız mümkün. Onu kazanmak için yapacağınız mücadelenizde cesur olmak zorundasınız. Uyumlu olmanız gerektiğinin bilincine varın. İş yerinde hakkınızda söylendiği iddia edilen sözlerle ilgili bir şeyler yapmanız gerekebilir. Öncelikle bu iddianın geldiği kaynaktan başlamanız en mantıklı yol olacak. Yapacağınız bir harcama bütçenizle ilgili planlarınızı bozabilir.

10 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 03' 58" R
Ay
Başak
04° 06' 50" R
Merkür
Oğlak
03° 13' 36" R
Venüs
Terazi
29° 40' 24" R
Mars
Yay
07° 12' 50" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 54"
Satürn
Balık
01° 17' 53"
Uranüs
Boğa
20° 13' 33"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 13"
Chiron
Koç
15° 41' 10"
Lilith
Başak
06° 54' 40"
True Node
Koç
23° 38' 26"
Son Güncelleme : 04/12/2023 15:10

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>