Aslan Burcu

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Kıyafet Dolabınızı Yeniliyorsunuz Günün Mottosu

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 80%
Para 90%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki sorunları tamamen çözüme kavuşturmanız gerekiyor. İlişkinizde sizi memnun etmeyen her ne varsa onu birlikte olduğunuz kişiyle konuşarak çözümlemeye çalışın.

Daha sabırlı olmaya çalışın. Etkin adımlar atmak için uygun zamandasınız. Her şeyin istediğiniz gibi olabileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

Gelir ve gider arasındaki sorunları çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Genel olarak istediklerinize ulaşmak şansınız var ancak bunun için biraz daha beklemelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Durgun hissedebilir, birilerine ya da bir şeylere tahammül etmekte zorlanabilirsiniz. Her şeyin sizi zorladığını düşünerek hayatı kendinize zindan etmemelisiniz. Gelir gider dengelerinizi kontrol ederek yeni bir işten ziyade harcamalarınıza sınır koymanız gerekebilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Tabii, Aslan burcunun günlük burç yorumunu size aktarabilirim. Bugün için Aslan burcu, kendine güveni yüksek ve kararlı bir ruh haliyle başlayabilir. İçinizdeki liderlik özellikleri belirginleşebilir ve diğer insanları etkileme konusunda başarılı olabilirsiniz. Ayrıca sabah saatlerinde enerjiniz yüksek olacağından verimli bir gün geçirebilirsiniz. Ancak, gün ilerledikçe enerjinizde düşüşler yaşayabilirsiniz. Başkalarının eleştirilerine karşı öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz, bu yüzden iletişimde daha dikkatli olmak ve tartışmalardan kaçınmak önemlidir. Kendinizi rahatlatmak ve stresi azaltmak için öz bakım yapmak ve hobilerinize zaman ayırmak da size iyi gelebilir. Genel olarak, bugün kendi gücünüzün farkına varabileceğiniz ve hedeflerinize doğru ilerleyebileceğiniz bir gün olabilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kıyafet dolabınızdaki eksikleri tamamlamak için alışverişe çıkabilirsiniz. Kışa uygun kıyafetler seçemeye özen göstereceksiniz. Evli Aslan burcuysanız, eşinizin düşüncelerine çok önem veriyorsunuz. Eşinizle hayatınızı hareketlendirecek aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz spora bugün başlıyorsunuz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Geçmişte çözülememiş ya da saklandığı yerden çıkmış bir sorunla yüzleşmeniz gerekebilir. Aile meclisinizde bu konuyla ilgili sorumluluk almanız gerektiğinde, restleşme ya da kendi fikrini dikte etme hatasına düşmemelisiniz. Yaşanılan yerin bir baskı merkezine dönüşmemesi için herkesin duygularını paylaşmasına olanak tanıyın.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konularda daha hassas olabilirsiniz. Denge ve uyumu sağlamak sizin için önemli olabilir. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz işlerde mücadele etmeniz gerekebilir. Başladığınız işleri temellendirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız çalışmalar sizi güçlendirebilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızın stabil olduğu ve artık bunu tam olarak onaylamadığınız bir dönemdesiniz. Artık değişimi hayatınıza davet etmek isteyebilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün senin için rahat bir gün olacak. Özellikle maddi konularda kafana göre rahatça hareket edebilecek bir kabiliyete sahip olabilirsin. Ev için gereken tadilatlar için para ayırabilir, kendi isteklerin için daha rahat harcamalar yapabilirsin.

20 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Aslan, hayatınızdaki insanlar, siz onlara tepki verirken veya fikirlerinizi ve bakış açınızı savunurken düşünme süreçlerinizi hızlı bir şekilde başlatırlar. Farklılıkları veya benzerlikleri fark ederseniz, bu sizi düşünmeye sevk eder ve sonuçta bu süreçte kendinizi daha derinlemesine tanımanızı sağlar. Şu anda bazı kişisel girişimleri ikinci plana atmanız gerekebilir ancak muhtemelen bunu yapmanın faydasını da göreceksiniz. Özellikle gün ilerledikçe anıları, kişisel duygu ve düşünceleri paylaşmak için iyi bir enerji ortaya çıkar ve kendinizi özellikle desteklenmiş ve aile odaklı hissedebilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzun farkındasınız. Olayları fazla derin algıladığınız için, değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecek. Yaşam heyecanlarınız artıyor.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Üstesinden gelinemeyecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın! Bakış açınızı değiştirin, çözüm hızla kendini belli edecektir. Başkalarından tavsiye istemekten çekinmeyin! Özel hayatınız şu sıralar dengesiz sayılır. Beklenmedik değişiklikleri sakince ele almalısınız. Daha fazla dinlenmeniz, sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşarak kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Güzel bir kitap okuyarak veya küvette uzun bir banyo keyfi yaparak rahatlayın.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Iyi yapılmış işler var hayatında. Neşe, mutluluk ve minnet zamanı. Aydınlanmaya giden yolda bir mutluluk yaşıyorsun. Hayatında gizemli olaylar var. Net ve açık iletişim kur çevrenle. En kısa zamanda bu bilgilere ulaşıyorsun. Aynı zamanda başkalarının sırlarını da kendinde tutmalısın. Bugün hayatına odaklan lütfen.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle aranızdaki küçük tartışmaları büyütmek size bir yarar sağlamıyor. Hem kendinizi hem de onu boş yere üzüyorsunuz. İş hayatınızdaki dostluklara önem vermeniz, işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kalmış. Maddi durumunuz, bir teklifi değerlendirebilmeniz halinde değişecek. Mutsuz olduğunuz zamanlar, yürüyüş yapmak yerine hemen yemek yemeğe koşuyorsunuz. İleride kilo sorununuz olabilir

20 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 58" R
Ay
Akrep
02° 19' 00" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 38" R
Venüs
Akrep
05° 22' 03" R
Mars
Yay
10° 41' 53"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 36"
Satürn
Balık
01° 33' 43"
Uranüs
Boğa
20° 02' 55"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 26"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 56"
True Node
Koç
23° 40' 33"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:00

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>