Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Uykunuzu Düzenliyorsunuz Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, beklenmedik adımlar atacak olsanız da istediklerinize ulaşma şansınız var. Enerjinizdeki yoğunluktan doğru anlamda yarar sağlayabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Bilinçli olmanız gereken bir gün.

Fikirleriniz doğrultusunda hareket ederken daha kontrollü olmalısınız. Önemli kararlar alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmaya çalışın.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha sabırlı olmaya çalışın. Etkin adımlar atmak için uygun süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmamaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bilgiyi tecrübeye dönüştürmek için onu kullanmak durumundasınız. Aksi halde ağırlaşan bir yükle yaşamaya çalışmanız gerekebilir. Kendinize bunu yapmayın ve iyi şeylere emek vermeye odaklanın. Trafikte ve toplu taşımada fevri çıkışlardan kaçınmanızda fayda var.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün işlerinizde sabırlı ve organize olmanız gereken bir gün olacak. Sorumluluklarınız artabilir, ancak disiplinli bir şekilde çalışarak tüm görevlerin üstesinden geleceksiniz. Detaylara dikkat etmeniz, hata yapma olasılığınızı azaltacaktır. Aynı zamanda detaycı yapınızı biraz esneterek daha geniş bir perspektiften bakmayı deneyin. İş ilişkilerinizde dürüst ve adaletli olmanız, sizi öne çıkaran bir nokta olabilir. Aşk hayatınızda ise duygusal dengeyi korumaya özen gösterin ve partnerinizin duygularına daha çok önem verin. Kendinizi mutlu edecek hobilerle uğraşmak da size iyi gelebilir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Dün gece geç uymanız güne geç başlamanıza neden oluyor. Bugün işlerinizi hallederken iki ayağınız bir pabuca girilebilir. Uykunuzu düzenlemek isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan Başak burcuysanız, uzun zamandır sevgilinizin olmaması sizi düşündürmeye başlıyor. Bu düşünce tarzı sizi olumsuz ruh haline itebilir. Her şeyden önce kendinize değer vermelisiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugünü alışveriş günü ilan edebilirsiniz. Dışarıda olmak, ihtiyaçlarınızı karşılaşmak, sevdiğiniz biriyle vakit geçirmek kafanızı toplamanıza yardımcı olabilir. Ne yaşadığınızı bastırmadan, farkında olmaya çalışarak ve bunun sebeplerini bulup çözerek ilerlediğinizde her şeyin yüzeysel ve geçici olabildiğini anlayabilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında sevdiklerinizle ilgili konularla daha fazla uğraşabilirsiniz. Akşam saatlerinde çaba göstermeniz gereken işler olabilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde özellikle mesleki ya da kendinizi geliştirdiğiniz alanlarda geçmişe nazaran farkı görebilir böylelikle daha verimli olabilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün beklenmedik şeyler yaşanabilir ve sen de buna şaşırabilirsin. Hayatın sana getirecekleri kafanı biraz karıştırabilir. Ancak bir şeyleri doruklarında yaşamak için tam zamanı. Kendini geri çekmemelisin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Başak, bugün en iyi sonuçları elde etmek için hem aklınızı hem de kalbinizi meşgul eden projeler veya aktiviteler arayabilirsiniz. Dünyanıza pratik bir yaklaşım çoğu zaman size çok doğal gelse de günün enerjileri, biraz perspektif kazanabilmeniz için sorunlardan biraz geri adım atmayı tercih ediyor. Olayların doğal ritminin tadını çıkarmanın zamanı geldi. Şimdi bir kişiyi yeni bir şekilde görebilirsiniz. Sözleriniz veya jestleriniz birisini büyüleyebilir ve memnun edebilir. Günün temposu ilerledikçe hızlanır ve bir fikir, kişisel ilgi veya proje için oldukça fazla heyecan toplayabilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Partnerinizle fikir çatışmalarını bir kenara bırakıp, birlikte eğlenmenin yollarını bulacaksınız. Bugün kişisel cazibenizi de, karşı taraf üzerinde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yıldızların size olumlu destekleri var.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvedesiniz. Başkaları da sizin bu ışıl ışıl parlayan, güven verici ve olumlu enerjinizin farkında. Yaydığınız enerji yakın çevrenizdekileri etkisi altına alarak, daha kısa bir süre öncesine kadar hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlayacak. Bu enerjiden yararlanın ve bu olumlu döneminizi ziyan etmeyin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatı, sağlık, gündelik işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Maddi kazançlarınızda fırsatlar gündeme gelebilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni biriyle tanışmış olmanıza rağmen, ilişkiniz geçmiştekiler gibi görünüyor. Bu duyguları sona erdirmek için eski alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız. Mutluluğunun anahtarı sizde; olumlu düşünün. Sizden daha deneyimli birinin yaptığısize teklif edilebilir. Bunun hem bir sınav, hem de bir fırsat olduğunu kabul edin. Tereddüt etmeyin, altından kalkmayı başaracaksınız. Parasal konulardaki esnekliğiniz sıkıntı çekmenize yol açıyor. Daha sağlıklı ve mutlu olmak için olaylara takılıp kalmayın.

18 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 32" R
Ay
Akrep
02° 13' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 23" R
Venüs
Akrep
05° 21' 33" R
Mars
Yay
10° 41' 35"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 38"
Satürn
Balık
01° 33' 41"
Uranüs
Boğa
20° 02' 56"
Neptün
Balık
24° 53' 25"
Plüton
Oğlak
28° 42' 26"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 53"
True Node
Koç
23° 40' 33"
Son Güncelleme : 09/12/2023 10:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>