Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Eskiye Dönüyorsunuz Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Ekim 2023, Salı

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 60%

Her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var. Dengeler ne kadar karmaşık olsa da mutluluğa ulaşmak için elinizden gelenin en iyisine ihtiyacınız var. İlişkinize yönelik adımlar atmaya çalışın.

Oldukça hareketli bir süreçten geçiyorsunuz. Başarıya giden yolda daha emin adımlar atmaya çalışmalısınız. Her türlü sorunun ve sıkıntının da bu süreçte değişim gösterme ihtimali var.

Parasal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Elinize geçen fırsatları net olarak değerlendirmeyi başardığınız sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşamsal konulara olan bakış açınız tamamen değişiklik gösterebilir. Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar vermeyecek olmanız da sizin açınızdan zorlayıcı olacak. Her şeyi belirli bir temel üzerine kurmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece aslında çok fazla sıkıntı ya da sorun da yaşanmayacak.

31 Ekim 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başak burçları, bugün, kendinizi geliştirmek ve yeni beceriler kazanmak için ideal bir gün. Kurslara katılın, yeni bir dil öğrenin veya hobilerinizi geliştirin. Kişisel gelişim üzerine odaklanın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yakın tarihte ilişkisini sonlandırmış bir Başak burcuysanız, eski partnerinizi sosyal medya üzerinden araştırmak isteyebilirsiniz. Henüz tatile çıkmamış bir Başak burcuysanız, tatil fiyatları sizi biraz düşündürebilir. Boşanmış bir Başak burcuysanız, çocuklarınızın eğitimi ile ilgili konularda eski eşinizle zıt düşebilirsiniz. Orta yolu bulmakta zorlanacaksınız. Çevrenizde sorgulayıcı kimliğiniz ile ön plandasınız.

31 Ekim 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanlara, sizinle kalmaları için sebepler verip vermediğinizi düşünebilirsiniz. Bu size özür dileyeceğiniz, aslında ne düşündüğünüzü anlatacağınız bazı konuşmalar yaptırabilir. Duygularınızı ciddiye almayı öğrenin.

31 Ekim 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızdaki olaylarda daha girişken davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerle göz önünde olabilirsiniz. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde fedakâr olabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı olayları net göremeyebilirsiniz. Gün içinde programlarınızda beklenmedik sürprizler çıkabilir.

31 Ekim 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Zamanınızı kendinize ayırmak, kişisel gelişiminizin farkına varmak ve özgüveninizi arttırmak en nihayetinde karşı cinsin de dikkatini çekmenize vesile olacak.

31 Ekim 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendini biraz zorlanmış hissedebilirsin bugün. Ancak tam da bugün seni neyin gerdiğini, sana neyin anksiyete yaşattığını görme günü. Bugün seni iyice zorlayan şeylere karşı sınırlar çekmek için iyi bir gün olacak. Bunu kaçırmamalısın.

31 Ekim 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Başak, gün rahat bir enerjiyle başlar gün ilerledikçe size başarı hissi veren aktivitelere odaklanma eğiliminde olursunuz. Bugün, hedefe yönelik bir zihniyeti destekler. Mesleki ilgileriniz, kaygılarınız veya sorumluluklarınız şimdilik hayatınızda daha fazla önem kazanıyor. Gün ilerledikçe bir projeye, fikre veya kişiye hoş bir şekilde bağlı olduğunuzu hissetmeniz için iyi enerji yanınızda. Fikirleri, projeleri ve hatta sevdiğiniz bir kişiyi yeniden keşfetmenin zamanı olabilir.

31 Ekim 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çok mutlu bir aile hayatın var. Finansal güvence ile hayattaki küçük şeylerden büyülü anlar çıkarabilirsin. Zor bir durum senin için sonuçlanıyor. Ama öncelikle değişimi kucaklamalısın ki daha iyi bir enerji sana gelsin. Her şeyin yoluna girmesini umabilirsin. Bunun için önce sen üzerine düşen sorumluluğu yap ve seni olumsuz etkileyen bir bağımlılıktan lütfen kurtul. Bu bir insan, eşya ya da duygu olabilir.

31 Ekim 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün aile bağlarını güçlendirecek bir tavır içinde olacaksınız. Aileniz bu tavrınızı memnuniyetle kabul edecek ve planlarınızı sağlam bir şekilde destekleyecek. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

31 Ekim 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyer,hayatınız ön plana çıkabilir. Partnerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla bazı sorunlar içinde kalabilirsiniz. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

31 Ekim 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni bir aşk için kendinize izin vermelisiniz. Belki de duygularınızın karşılığı var! İçine kapanarak, bu kişiden kaçmaya devam etmeniz sadece size zarar verir. İşinizle ilgili uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar, bugün yine karşınıza çıkabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yardım tekliflerine açık olun. Bugünlerde daha fazla soğukkanlı olmanız gerekecek. Para konusunda, dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı atlatacaksınız. Kilo vermek için kendinizi çok fazla zorlamayın.

31 Ekim 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 23" R
Ay
Yengeç
23° 44' 25" R
Merkür
Yay
29° 28' 06" R
Venüs
Terazi
25° 45' 17" R
Mars
Yay
04° 48' 32" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 22"
Satürn
Balık
01° 08' 10"
Uranüs
Boğa
20° 21' 14"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 29"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 18"
True Node
Koç
23° 53' 22"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:50

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>