Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Sevginin Her Şeyi Çözeceğini Düşünüyorsunuz Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

1 Kasım 2023, Çarşamba

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 90%

Duygusal yoğunluk söz konusu. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atmanın sizin açınızdan daha önemli ve belirleyici olabileceğini de unutmamanız gerekiyor. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir gün.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha iyiye gitme ihtimali de var. Problemlerin tamamen geride kalmasını sağlayacaksınız.

Finansal durumunuzu yakından ilgilendiren yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kişisel eksiklerinizi tamamlamak adına harekete geçeceksiniz. Üzerinde yoğunlaşmanız gereken bir süreçtesiniz. Dengeleri zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekmekte. Genel olarak istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Boğa burçları, bugün kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak projelerinizi hayata geçirebilir ve istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün kendinizi çok halsiz hissedebilirsiniz. Yöneticinizden izin alarak eve erken gitmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişinin yeni bir ilişkiye yelken açtığını öğreniyorsunuz. Bu kişinin farklı kültürden biriyle birlikte olması farklı düşüncelerin doğmasına yol açabilir. Siz karşılıklı sevgi ve saygının her şeyi halledebileceğini düşünüyorsunuz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kırgınlık hissettiğinizde bunu hangi amaçla paylaştığınızı düşünmelisiniz. Etki altında bırakmak yerine kırgınlığınızın giderilmesini istediğinizde her şey netleşebilir. Olumsuz düşüncelerle kendinizi dolduruşa getirmemek, ilişkilerinizi de riske atmayacaktır.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler bugün gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız yardımlar işlerinizi kolaylaştırabilir. İkili ilişkilerinizi iyi yöneteceğiniz bir gündesiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi gergin hissediyor olabileceğiniz bugünlerde hayata bir şans daha vereceğiniz fırsatlar önünüze çıkarak manevra yapmanıza neden olabilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Aşka odaklandığın zaman hayatında bir şeylerin daha iyiye gittiğini hissedebilirsin. Ama aşka odaklanmadığın zaman her şeyin sana ters bir biçimde ilerlediğini düşünebilirsin. Aradaki seçim senin olacak bugün. Aşka ve sevgiye yer açmak birçok şeyi değiştirebilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, dallara ayrılma arzunuz tüm hızıyla devam ediyor sevgili Boğa. Duygu ve fikirleri denemeye açıksınız ve siz ilerledikçe çekim gücünüz de artıyor. Kalbinizin sesini dinlemeye daha yatkınsınız ve sevginizi eğlence duygunuzla ifade ediyorsunuz. Kendinizi ifade etmek ve eğlenmek veya benzersiz bir şey yaratmak için kendinize biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Yeni deneyimlerin tadını çıkaracak kadar kendinizi ayırma isteğiniz bugün öne çıkıyor. Sağlıksız beklentilerinizi bıraktıkça, anın tadını daha çok çıkarabilirsiniz. Alışılmadık eğlencelere, insanlara ve zevklere yöneldiğiniz bir zamandır. Görünümünüzde veya dünyaya yaklaşımınızda yeni bir stil veya başka değişiklikler günün keşiflerinin bir parçası olabilir.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinde etkiniz artacak; ilginç fikirleriniz herkesin dikkatini çekecektir. Uzun süredir merak ettiğiniz konularla ilgili farklı ipuçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırı yok.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde benimseyebileceğiniz en iyi politika, önceliklerinizi dikkatle belirlemek ve sorunları doğrudan karşılamak yerine onlardan kaçınmak için elinizden geleni yapmanız olacaktır. İş arkadaşlarınızı eleştirmeyi bırakın ve ekibin her üyesinin önemli olduğunu unutmayın! Özel hayatınızda da aynı şekilde kararlı olmalısınız. Soğukkanlılık ve sağduyu sizi ileriye taşıyacaktır; aksi takdirde giderek yıpranacak ve tükeneceksiniz.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün maddi kaynaklar, para konuları ön plana çıkabilir. Aşk, tatil, çocuk konularından dolayı harcamalarınız artabilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

1 Kasım 2023, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartılı bulduğunuz kıskançlıklarını dert edinerek, mutsuz oluyorsunuz. Zaman zaman iki zıt duyguyu abarttığınızı fark edin. İşyerinizde, işi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz. Onun hatalarını düzeltmekten kendi işlerinizi yapmaya vakit kalmıyor. Parada istediğiniz şekilde bolluk var, fakat bazı özel harcamalarınız kabarabilir. Cildinizi sigara ve sigara dumanından uzak tutarak korumaya çalışın.

1 Kasım 2023, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 14" R
Ay
Akrep
02° 34' 45" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 22" R
Venüs
Akrep
05° 23' 31" R
Mars
Yay
10° 42' 48"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 30"
Satürn
Balık
01° 33' 47"
Uranüs
Boğa
20° 02' 52"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 04"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>