Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Attığınız Adımlara Dikkat! Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etme konusunda ufak tefek zorluklar yaşanabilir. Karmaşadan uzak durmalı ve birlikteliğinize vermiş olduğunuz değeri de net olarak belli etmelisiniz. Güzel gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Başarı aslında çok da uzağınızda değil. Tek yapmanız gereken şey biraz daha sabırlı olmak ve mücadele etmek.

Maddiyatla ilgili konularda daha hareketli davranabilirsiniz. Her şeyi yakından takip etme arzunuz ve isteğiniz var. Koşullara uygunluk göstermeyi başarabilirseniz, rahat nefes de alabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün hissettiklerinizin size neler yaptıracağını düşünebilirsiniz. Emin olmadığınız bir şeyler olduğunda sakin ve kendi halinizde kalmanız, ilişkilerde pürüzler çıkmasını engelleyebilir. Fikir ayrılığına düşmek yolları ayırmak için değil ortak çıkışlar bulabilmek içindir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjinizi daha verimli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sizin için önemli olan konulara odaklanmak ve hedeflerinize ilerlemek için güçlü bir motivasyon hissedebilirsiniz. İş hayatında veya finansal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak, çevrenizdeki insanların beklentileriyle uğraşmak sizi biraz zorlayabilir. Kendinizi fazla yük altında hissettirmemek için sınırlarınızı belirlemek önemlidir. Ayrıca, sağlığınıza özen göstermek ve stresi azaltmak için zaman ayırmak da önemlidir. Unutmayın, kendinize zaman ayırmak size daha iyi hissettirecek ve başarılarınıza daha fazla odaklanmanızı sağlayacaktır.Umuyorum ki, bu günlük burç yorumu size yardımcı olur. İyi günler dilerim!

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun zamandır ilişkisi olmayan Boğa burcuysanız, umutlarınızın tükendiği noktada hayallerini kurduğunuz bir aşk kapınızı çalabilir. Yaşadıklarınıza siz bile inanamayacaksınız. İşinden memnun olmayan Boğa burcuysanız, sizi daha mutlu edecek farklı alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Atacağınızın her adım sizin için büyük önem taşıyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İyimserliğinizi korumak isteyebilirsiniz. Tecrübelerinizin olumlu geri dönüşlerine göre hareket ederken madalyonun öteki yüzüyle de karşılaşabileceğinizi unutmayın. Evinizde vakit geçirecekseniz, aile meclisindeki konuşmalarınıza ve tutumlarınıza dikkat etmenizde fayda var.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ay bugün yanan yolda ilerlemekte. Uğraştırıcı durumlar ya da çaba sarf etmek gereken koşullar özellikle öne çıkıyor.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Finansal konularda cesaretli girişimlerde bulunmak isteseniz de evrensel müdahaleler sizi zorlayabilir. Biraz zorlanarak da olsa hedefinizi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Etrafındaki insanların seni sınadığını hissedebilirsin. Ne söylersen söyle kimseyi memnun edemiyormuş gibi düşünmen olası. Ancak bu durumun geçici bir etki olduğunu veya sana karşı kişisel bir öfke olmadığını hatırlaman gerekecek. Bir şeylere egoyla yaklaşmaman en iyisi.

11 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün satır aralarını daha sık okuyacaksınız. Hassas, mahrem veya tabu olan konulara daha fazla mantık ve nesnellik getirmenin zamanı geldi. Şimdi iç dünyanıza ve yakın ilişkilerinize daha güçlü odaklanırsınız. Aslında, hayatınıza yaklaşımınızı etkileyecek değişiklikler yapmakla ilgileniyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı, eğilimlerinizi ve içgüdüsel tepkilerinizi anlamak için harika bir zaman. Bir ilişkideki zorlu güç dinamikleriyle ve finansal konular da dahil olmak üzere diğer paylaşım meseleleriyle uğraşmaya karar verebilirsiniz. Harika stratejiler ortaya çıkabilir ve bir gizemi çözmek eğlenceli bir odak noktası olabilir.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz, hislerinizle hareket etmek bazen olumlu sonuç vermeyebilir. Çok derin düşünen kişiler de hata yapabilir. Bugün araştırmaya yönelik çalışmalarla doğru yolu bulmalısınız.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İşyerinde tartışma çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizden vearkadaşlarınızdan beklentileriniz azalırsa, büyük ilerleme kaydedersiniz. Evde de durum daha iyi değil. Hızlı U-dönüşleri yapıyor ve başkalarını da kışkırtıyorsunuz. Sakin olun, ortaklarınız ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin. Stres sizi hasta edebilir. Sağlıklı beslenin ve size güven vermesi ve rahatlatması için biraz egzersiz yapın.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sizi rahatsız edebilecek her ne varsa ondan uzak durmaya çalışmalısınız. Kafanızın içinde yer eden olumsuzlukları da bir an önce çözüme kavuşturmaya çalışın. Harekete geçmek için doğru zamanı beklemeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmadığınız sürece her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacaktır.

11 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama onun kırgınlığını bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu birgünü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız. Yakında bir terfi haberi alabilirsiniz. Para işlerinde etki altında kalıyorsunuz. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Hep yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın.

11 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 40' 23" R
Ay
Yengeç
23° 44' 25" R
Merkür
Yay
29° 28' 06" R
Venüs
Terazi
25° 45' 17" R
Mars
Yay
04° 48' 32" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 22"
Satürn
Balık
01° 08' 10"
Uranüs
Boğa
20° 21' 14"
Neptün
Balık
24° 53' 47"
Plüton
Oğlak
28° 30' 29"
Chiron
Koç
15° 45' 31"
Lilith
Başak
06° 32' 18"
True Node
Koç
23° 53' 22"
Son Güncelleme : 01/12/2023 06:50

Astroloji Gündemi

777'nin Anlamı Nedir? 1 Aralık 2023, Cuma 777'nin Anlamı Nedir? 777, ilahi bilgelik ve yol gösterme anlamına gelir. Bu sayı size, içsel bilgeliğe ve spiritüel yolculuğunuza daha fazla odakl... Devamını Oku >>