Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Farkındalık Kazanıyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Mayıs 2024, Cumartesi

Aşk 100%
Para 90%
Sağlık 80%

Bugün, koşullara uygun hareket etmeye devam edin. İlişkinizdeki problemleri ortadan kaldırmak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız. İstediklerinize ulaşmanız genel olarak daha da kolay olmaya başlayacaktır.

Daha sabırlı olmalısınız. Amaçlarınız doğrultusunda hareket ederken yanlış kararlar almamaya da özen gösterin. Hata yapmadığınız sürece her şey daha iyiye gidebilir.

Maddi durumunuzla ilgili bazı problemler gündeme gelebilir. Sınırlara uygun hareket etmeniz gerekiyor. Elinizdeki maddi gücü daha net değerlendirmelisiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çevrenizde olup bitenleri nasıl değerlendirdiğiniz ilişkilerinizi etkileyebilir. Kendinize karşı bir tehdit olarak gördüğünüz konular hakkında emin olmadan, sağduyuyla yaklaşmadan bir karar almamalısınız. Sizi buna iten durumların ya da insanların karşısında soğukkanlılığınızı korumanız önemli olacaktır.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Tabii ki! Bugün, Boğa burcundakiler aşk hayatlarında hareketlilik yaşayabilirler. Sevdikleriyle daha fazla vakit geçirmek ve duygularını paylaşmak için harika bir gün olabilir. Ayrıcahayatında da önemli kararlar alabilir ve projelerinizi ilerletebilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizdeki insanlarla daha iyi anlaşabilir vebirlikleri geliştirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın ve bugün stresi mümkün olduğunca azaltmaya çalışın.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Finansal konular ön planda olabilir. Harcamalarını gözden geçirerek gereksiz masraflardan kaçınmalısın. Henüz yeni mezun bir Boğa burcuysa, hedeflerine odaklanmak için uygun bir gün olabilir. Uzun zamandır partnerini ihmal ediyorsun. Partnerinle vakit geçirerek ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ekonomik konularda birçok alanda plan yapıyor olabilirsiniz. Hepsini takip edebilmek ve sürdürebilmek, gerçekten vizyonunuza değer katmıyor ya da katmayacak olabilir. Bugün harcamalarınızı, hayata dair planlarınızı değerlendirirken size hizmet etmeyecek olanlardan da kurtulmaya çalışmanız önemlidir.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yakın çevrenizde daha fazla hareket olabilir. Kardeşlerinizi ve ailenizi ilgilendiren konulara önem verebilirsiniz ancak daha sakin olmaya çalışmalısınız.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kıtlığın hayatınızda hüküm süreceği bugünlerde bilgece davranan Boğa'lar kolaylıkla bu sürecin bitiminde bereketi görebilecekler.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün bazı konularda kararsızlıklar yaşayabilirsin. Kafanı toparlamak biraz zor olabilir. Ancak çok fazla düşünmek sana güzel bir şey katmayacak. O yüzden fazla oyalanmadan bir karar alman gerekebilir.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, yavaşlamak bugün size iyi gelir. Bugün, halihazırda sahip olduğunuz şeyleri, hayatınızı güzelleştiren ve geliştiren ancak çoğu zaman atlanılan, basit şeyleri takdir etmekle ilgilidir. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğü veya sizden ne beklediği konusunda çok fazla düşünmemek akıllıca olacaktır. Yine de bugün zaman zaman para veya arkadaşlıkla ilgili gerilimler yüzeye çıkabilir. Bazı ayrıntıları yanlış hesaplasanız da bir hedefin veya hayalin peşinden koşmaya kararlı hissedebilirsiniz. Sizi mutlu eden şeylere odaklanın!

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden, karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni bir başlangıç riskine atılmak için mükemmel bir zaman. Enerjinizi, planlanmış bir projeyi sıfırdan başlatmak için kullanın. Çevrenizdekilere de açılırsanız, ilk adımları atmanızda size yardımcı olacaklar. Yaydığınız pozitif ışık çevrenizdekileri size çekiyor. Yeni kişilerle yeni bağlantılar kurabilir ve diğerlerinin de size destek vereceğinden emin olabilirsiniz.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Yakın çevreniz tarafından göreceğiniz manevi destek size iyi gelecek sevgili boğalar. Kısa seyahatler ve eğitim konuları gündemde olabilir. Önemli kararlar alırken birkaç kez düşünmeli, duygusal kararlar almamalısınız.

11 Mayıs 2024, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Enerjinizi egonuza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizdeki sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Güç birliği içinde olsanız bile, küçük ayrıntıların sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız. Sır saklamanızda yarar var.

11 Mayıs 2024, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 56' 30" R
Ay
Akrep
16° 25' 20" R
Merkür
Aslan
19° 58' 26" R
Venüs
Aslan
05° 16' 30" R
Mars
Boğa
26° 35' 39"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 01"
Satürn
Balık
19° 12' 43"
Uranüs
Boğa
26° 20' 18"
Neptün
Balık
29° 52' 56"
Plüton
Kova
01° 02' 30"
Chiron
Koç
23° 29' 06"
Lilith
Terazi
01° 50' 14"
True Node
Koç
09° 57' 38"
Son Güncelleme : 16/07/2024 02:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>