Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Planlı Hareket Ediyorsunuz Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Kasım 2023, Cuma

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, zorlanacak olsanız da üstesinden gelebileceğiniz bazı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Dengeleri çok fazla zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Hata yapmamaya çalışın.

Mesleğinizle ilgili konularda ufak tefek problemler gündeme gelebilir. Gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızla ilgili daha kontrollü ve bilinçli olmalısınız. Dengeleri çok fazla zorlamamanız da gerekiyor.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Olumsuzlukları geride bırakabilecek yaklaşımlar ortaya koymaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yurtdışı işlemlerinizle, başvurularınızla ve çalışmalarınızla ilgilenebilirsiniz. Bir şey istediğinizde, bunun neden istediğinizi ve yaptığınızı bilmek size yol gösterebilir. Kendinizi birden fazla konunun ve konuşmanın içinde bulduğunuzda abartılı tepkiler gösterebilir, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Koç burcu için enerjinizin yüksek olacağı bir gün olacak. Kendinizi hareketli ve motive hissedeceksiniz. İş hayatınızda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir ve hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde de aktif olacak ve keyifli vakit geçireceksiniz. Kişisel girişimlerde bulunmak için uygun bir gün olabilir. Ancak aceleci davranmaktan kaçınmalı ve sabırlı olmalısınız.

10 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yoğun bir gün sizi bekliyor. Tüm işlerinizi bugün halledip hafta sonuna hiçbir şey bırakmak istemeyeceksiniz. İlişkisi olmayan Koç burcuysanız, çalıştığınızın kurumun etkinliğinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Ortak arkadaşlarınızın olması aranızdaki sohbetin daha da derinleşmesini sağlayacak.

10 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Zamanla her şey yoluna girer. Ancak bunun, zamana ve olanlara nasıl müdahale ettiğinize bağlı olduğunu da unutmamalısınız. Ev sorumluluklarınız, maddi ve yazılı işlemleriniz konusunda öncelikleriniz kadar gereklilikleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

10 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde eşinizle birlikte hızlı bir iletişim içine girebilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir. Tepkilerinizi kontrol etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Ticari görüşmeler yapabilirsiniz. Anlaşmalarda dikkatli olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde daha eğlenceli programlar yapmak isteyebilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi yeni insanlarla etkileşim içerisinde iken daha rahat hissedebilir, fikir alışverişi esnasında fark etmediğiniz noktalara değinildiğini görebilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün hayatındaki insanlarla ne gibi iletişimlerin olduğunu gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir. Yolunda gitmeyen ve bozulan ilişkileri düzeltmek, bazı arkadaşlıkları kuvvetlendirmek bugünün önceliği olabilir senin için.

10 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün özellikle birileriyle yakınlaşılabilirsiniz, ilgilisiniz ve güveniniz başkalarına da yayılıyor. Arkadaşlarınızla olmak ve onlarla iletişimde bulunmak, duygu ve fikirlerinizle daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olur. Şimdi başkalarıyla iyi geçinme, pazarlık ve işbirliği yapma yeteneğinizi artırıyor. Özellikle bire bir ilişkileriniz ve ortaklıklarınız için faydalıdır. Bir şekilde eşleşmek, danışmanlık almak veya kendi başınıza bir şeyler yapmak, karşılıklı yarar sağlayan anlaşmalar yapmak ve bir ilişkiyi geliştirmek için mükemmel bir zaman. Şimdi yardımsever ve hoş insanları hayatınıza çekme eğilimindesiniz, aşkta veya işte daha hoş bir enerji var.

10 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada çok pasif kalabilirsiniz.

10 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hayat yolculuğunuzda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz engeller bu dönemde artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahminlerde bulunursanız, sağlık sorunları yaşamanız işten bile değil.

10 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Tercihleriniz konusunda daha kontrollü ve bilinçli olmaya çalışın. Abartıdan uzak durmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekmekte. Sorunların ve sıkıntıların son bulması için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın.

10 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çok güçlü sevgi bağlarınız var, sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. İlişkiniz uzun ömürlü. Aynı konumda olduğunuz biriyle sürdürdüğünüz çekişmeveriminizi düşürüyor. Bu kırgınlığı onarma çabası içine girin, sonuç umutlu. Maddi sıkıntısı olan herkese koşuyor ve bu yüzden de zaman zaman siz sıkıntı yaşıyorsunuz. Hava şartlarından etkilenerek böbrekleriniz veya sindirim sisteminizle ilgili hafif rahatsızlıklar hissetmemek için tedbirli olun

10 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 26" R
Ay
Yengeç
23° 08' 12" R
Merkür
Yay
29° 24' 35" R
Venüs
Terazi
25° 41' 53" R
Mars
Yay
04° 46' 27" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 39"
Satürn
Balık
01° 08' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 21"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 58"
True Node
Koç
23° 53' 43"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:40

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>