Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Kendinizle Yüzleşiyorsunuz Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 80%

Bugün, duygusal olarak daha kararlı olmalı ve birlikte olduğunuz kişiye de bunu net olarak belli etmelisiniz. Hislerinizin değişkenlik gösterebileceği bugün içerisinde biraz daha tutarlı olmaya çalışın.

Mesleğinizle alakalı konularda biraz daha toparlanmaya çalışmalısınız. Olumsuzlukları geride bırakmayı başarabilecek olmanız da önemli. Güzel gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğiniz bir gündesiniz.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz duruma uygun adımlar atmaya çalışmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşamsal konularda kendinizi fazlasıyla canlı ve enerjik hissedeceksiniz. Genel olarak sakinliğinizi korumanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerde sakinliğinizi korumayı başardığınız sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Karmaşaya müssade etmemeniz gereken bir gündesiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bugün enerjinizin yüksek olduğu bir gün olabilir. İş yerinde ya da sosyal çevrenizde aktif olmaktan keyif alabilirsiniz. Ancak aşırı rekabetçi bir tavır sergilememeye özen göstermelisiniz. Dikkatli ve ölçülü hareket etmek önemli olacaktır.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendi iç dünyanızla yaptığınız hesaplaşmalar gün geçtikçe artıyor. Hayatınızdaki bazı kişilere haksızlık yaptığınızı düşünebilirsiniz. İçinizi rahatlatmak için yeni yollar arayacaksınız. Aşktan bir türlü yüzü gülmeyen Koç burcuysanız, aşk kapınızı çalmaya hazırlanıyor umutlarınızı kaybetmeyin. Geç saatlerde içeceğiniz kahve uykunuzu kaçırabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bir tanıma ya da koşula ihtiyacınız olmadığını bilmelisiniz. Bu sizi hayattan ya da insanlardan bekledikleriniz gerçekleşmediğinde üzmeyecektir. Sürekli çabalıyor olmanın bir sonu gelmeyecek ama bu çabaların karşılığı sizi mutlaka bulacaktır.

2 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ailevi konularda kendinizi çok daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni kararlar alıp, ilerleyebileceksiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Öğle saatlerinde daha sezgisel olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylara karşı iç sesinizle dinlemelisiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Günlük koşuşturmalarınızdan keyif alacağınız bir gündesiniz zira bir süredir durağandınız ve hareketin size iyi geldiğini göreceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün evde daha fazla vakit geçirmek, gereksiz yere strese girmenin önüne geçebilir. Kendini biraz da dış etkenlerden korumayı öğrenmen gerekebilir bugün. Strese sebep olan ortamlardan olabildiğince uzak durmak bugün önceliğin olmalı.

2 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün içinizdeki psişik gücü ortaya çıkarma havasındasınız. Bir dost toplantısına ev sahipliği yapmayı, katılmayı veya en iyi arkadaşınızla bir araya gelmeyi düşünüyorsanız, bu sizin işaretiniz! Başka bir kişinin hayatına daha fazla dahil olmak zor bir şey olabilir. Çok kısa sürede çok fazla şey paylaşmak istemezsiniz ancak gerçekten bağlantı kurma fırsatı olduğunda da geri durmak istemezsiniz. Bu hassas denge, işleri yavaştan alırsanız kolaylıkla başarabileceğiniz bir şeydir. Kendinize ve onlara değişikliklere alışmaları için gerekli alanı ve zamanı verirseniz, her şey sorunsuz ilerleyecektir. Yeter ki acele etmeyin, kimse bir yere gitmiyor.

2 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz. Karamsar olmayın.

2 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Önünüzdeki engelleri her zamanki alışılmış yollarla çözmeye kalkışırsanız çözemeyeceksiniz. Yaklaşımınızı değiştirin. Yeni bir strateji geliştirin ve başkalarının fikrinizi değiştirmesine veya planlarınızla fazla oynamasına izin vermeyin. Çözüm tamamen ulaşabileceğiniz bir noktada. Biraz özgüvenle bu sorunların üstesinden gelebilir ve ipleri yine elinize alabilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün ev, aile, gayrimenkulle ilgili finansal fırsatlar sizinle olacak. Harika bir gün dilerim!

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevdiğiniz kişiye karşı bazı durumlarda tepkisiz kalıyorsunuz. Oysa onun ilginize ihtiyacı var. İşle ilgili konularda olayları lehinize çevirebiliyor ve kazançlı çıkmayı bir şekilde beceriyorsunuz. Bugün beklenmedik bir ortaklık teklifi alabilir, büyük çaplı işlere imza atabilirsiniz. Aralıksız süren çalışma hayatı sizi monotonluğa itebilir. Sosyal ortamlarda bulunmaya çalışın. Aşırı harcamalardan sakınmanız, size fayda sağlayacak. Günlük hayatın koşturmacası içinde sağlığınızı ihmal ediyorsunuz.

2 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 07' 21" R
Ay
Başak
04° 46' 17" R
Merkür
Oğlak
03° 17' 01" R
Venüs
Terazi
29° 44' 19" R
Mars
Yay
07° 15' 14" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 36"
Satürn
Balık
01° 18' 03"
Uranüs
Boğa
20° 13' 26"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 18"
Chiron
Koç
15° 41' 06"
Lilith
Başak
06° 55' 03"
True Node
Koç
23° 38' 22"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:30

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>