Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Eskiye Geri Dönüyorsunuz Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2023, Cumartesi

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, sorumluluklarınızın bilincinde olmalı ve duygularınızı net olarak ifade etmeye çalışmalısınız. Sınırlar üzerinde etkinlik gösterme şansınız var ancak tüm bunlar için biraz daha beklemede kalmanız gerekiyor.

Kendinizi ifade etmek isterken zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Öncelikli olarak gözünüzü başarıya dikmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Hata yapmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi olabileceğini de unutmayın.

Maddiyatla ilgili ufak tefek belirsizlikler gündeme gelebilir. zorlukları geride bırakmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Kontrolü elinizde bulundurmaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Önceliklerinizi belirleme konusunda bazı sorunlar yaşanabilir. Toplumsal konularda kendinizi biraz daha ön planda tutmak isteyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olsa da üstesinden gelme şansınız var. Hata yapmamalı ve ona göre adımlar atmaya çalışmalısınız. Kontrollü olmanız gerekiyor.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, bugün iletişim ve sosyal ilişkiler ön plana çıkabilir. İlgi çekici konuşmalar yapabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Fikir alışverişi yaparak çevrenizle daha iyi iletişim kurun.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İlişkisinde problemler yaşayan bir Kova burcuysanız, duygusal baskı hissettiğiniz bu süreçte doğru kararlar vermeye çalışacaksınız. Tek taraflı düşünmemeye dikkat edin. Ailesinden uzak yaşayan bir Kova burcuysanız hem onları özlediğiniz hem de ekonomik olarak zorlandığınızdan dolayı eski düzeninize geri dönmek isteyebilirsiniz. Seyahate çıkmak istiyorsunuz ancak, maddi olarak bunu hazır hissetmeyebilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Sizden götürülen iyi niyet ve fikirleri geri getiremediğinizde tepkileriz sertleşebilirsiniz. Yerine koyabilmenin her zaman başka bir yolu vardır. Bunu kendi hikayeniz içinde bulmanız mümkündür ama önce bunu gerçekten görmeyi istemelisiniz. Hayatınızı yaralamayın.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gerçekleşen Ay tutulması ev ya da ailenize yönelik bir konuyu önemli kılmakta. Bugünlerde yerleşime yönelik konuları da hareketlendiriyor.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yolculuklar hususunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz ayrıcabağlantıları kurmak ve ortaklıklar gibi konuları gündeme getirmek için de uygun.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yanındaki insanlarla daha çok zaman geçirmekten zevk almalısın. Onların yardımına koşmak, ihtiyaçlarına cevap vermek senin için de önemli olmalı. Ama bunun kötüye kullanılmasına izin vermemelisin.

28 Ekim 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Kova, ev ya da kişisel yaşamınızda ortaya çıkan herhangi bir sorun şimdi doruğa ulaşabilir. Özellikle işinize ve sorumluluklarınıza kendinizden çok fazla şey katıyorsanız, hayatınızı tekrar dengeye getirmek için değişiklikler yapmanız yönünde bir baskı olabilir. Önceliklerinizi yeniden düzenlemek sizi birçok açıdan rahatlayabilir. Yakın zamanda kariyer değişikliğine ilişkin bir karar ortaya çıkabilir. Bir yükümlülükten hoş bir şekilde kurtulma ya da bir sonraki adımınızı netleştirmenize yardımcı olacak bir gelişme olabilir. Sözlerinizin ve eylemlerinizin şimdi daha dikkat çekici olduğunu ve daha fazla sonuç doğurduğunu unutmayın. Engelleri yıkıp sorunları çözerken sizi bir yere götürecek bir projeye kendinizi kaptırmaktan keyif alabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygu ve düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli.Bugün sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ama yaklaşımınızı değiştirirseniz isteklerinize daha hızlı kavuşabileceksiniz. Başkalarının görüşlerinin faydalı olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda kendi bakış açınız konusunda açık ve net davranın. Sağlığınız daha iyi olabilirdi. Yaşam tarzınızı değiştirme konusunu düşünün, ama kendinize de çok yüklenmeyin.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ev, aile, seyahat, eğitim veya kardeşlerle ilgili bazı krizsel durumlar içinde kalabilirsiniz. bu dönemde daha yumuşak ve esnek olmanız ise olayları yönetebilmöenizie yardımcı olacaktır. Sağlığınıza ise ekstra dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Tartışamlar, değişimler gerçekleşebilir. Finansal açıdan ise şans sizinle olacak.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkinizden soğudunuz fakat onu kırmaktan çekindiğiniz için durumu idare etmeye çalışıyorsunuz. Partneriniz sizdeki değişikliğin farkında, bugün sizinle açık açık konuşmak isteyebilir. İşinizi seviyor ve çalışmaktan kaçınmıyorsunuz. İyi niyetli olmayan birisiyle ortak bir proje içinde olmanız mümkün. Bu konuda size yapılan uyarılara kulak verin. Paraya çok sıkışacağınız bugün ailenizden alacağınız maddi destek, sizi çok rahatlatacak. Ufak bir sağlık sorunuyla keyfiniz biraz kaçabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 58' 49" R
Ay
Akrep
02° 29' 30" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 08" R
Venüs
Akrep
05° 23' 02" R
Mars
Yay
10° 42' 30"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 32"
Satürn
Balık
01° 33' 46"
Uranüs
Boğa
20° 02' 53"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 28"
Chiron
Koç
15° 35' 51"
Lilith
Başak
07° 27' 01"
True Node
Koç
23° 40' 32"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:20

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>