Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Aksiyon Alıyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Ekim 2023, Cumartesi

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygusal olarak ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Düşündüklerinizi uygulama konusunda yeni gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi zaman zaman köşeye sıkışmış hissedecek olsanız da üstesinden gelebileceksiniz.

Dengeleri gereğinden fazla zorlamaktan kaçınmalısınız. Başarıya giden yolda daha emin adımlar atmanız gerekmekte. Kendinize olan güveninizi net olarak ortaya koymaya çalışmalısınız.

Parasal durumunuzla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. İçinde bulunduğunuz durumu daha fazla zorlamaktan kaçınmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kişisel olarak yoğunluk içerisine giriyorsunuz. Sürekli olarak hareket halinde olabileceğiniz bir gündesiniz. Tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar veremeyecek olsanız da gerekli olan adımları atma şansınız bir hayli fazla. Dengeleri gereğinden fazla zorlamamalı ve ona göre adımlar atmalısınız.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Oğlak burçları, bugün aile yaşamınızda bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evde zaman geçirmek ve sevdiklerinizle iletişim kurmak için uygun bir gün. Ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmeye odaklanın.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, toprak burcunda bir tutulma gerçekleşecek. Dış görünüşünüz ve sağlık alanında artık somut adımlar atmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Kendinizi daha çok ertelemenin kimseye bir faydası yok! Evli bir Oğlak burcuysanız, eşinizle ilişkiyi daha hareketli hale getirecek hamleler yapmak isteyeceksiniz. Onun ilgisini hissetmek sizi de harekete geçirebilir. Evcil hayvanınız varsa, ona daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ortada bir sorun yokken var gibi ya da olacak gibi davranmak sizi anı yaşamaktan mahrum bırakabilir. Fiziksel olarak ayakta kalmak, hayatta aynı oranda kalabildiğinizi göstermez. Bulunduğunuz zamanı ve ortamı yaşamayı, deneyimlemeyi seçtiğinizde hayatın içinde kendinize yer bulabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Eğitim-kariyer gibi konularda emeğinizle muhteşem yerlere gelebilirsiniz. Birtakım hobilerinizi mesleğe çevirmek istiyorsanız sizler için oldukça uygun.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendini geliştirmek için daha cesur adımlar atmaya devam etmelisin. Sürekli yeni fırsatlarla karşılaşmak bu şekilde mümkün olabilir. Gündemi takip etmekten vazgeçmemelisin. Kendini güncel tutarak devamlı daha iyi duruma gelmek mümkün.

28 Ekim 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, gün sizi arkadaşlarınızla ve partnerinizle olan ilişkilerinizi düzeltmeye itiyor. İlişkileriniz zorlu, heyecan verici ya da normalden daha aktif ve üretken olabilir. Sosyal ve aşk hayatınız şu anda her iki yönde de güçlü çekimlerle çatışabilir! Mevcut olan ancak kabul edilmeyen veya ele alınmayan birine karşı ilişki sorunları ve hatta duygular muhtemelen yüzeye çıkacaktır. Bağımsızlık, özgürlük ve inanç gündemdeki konular olabilir! Başka bir düzeyde, kalabalığın arasından sıyrılmak mı yoksa başkalarıyla birlikte çalışmak mı istediğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Büyük düşünmenin zamanı olsa da, bir işe başlamadan önce yeteneklerinizi ve kaynaklarınızı dikkate almanız da önemlidir. En iyi sonuçları elde etmek için işleri aceleye getirmemeye çalışın. Bugün gelen haberler abartılı olabilir ve onlara göre hareket etmeden önce duygularınızı bir süre daha anlamaya çalışmak akıllıca olacaktır.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda yaratıcılığınızı kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün işyerinde gözler sizin üzerinizde olacak. Takım ruhu özellikle ön plana çıkıyor. Mümkün olduğunca takım çalışması yapın, çünkü özellikle bu alanda işleriniz kolay yürüyecek. Bugün arkadaşlarınızla sıradışı bir şey yapın. Akşam yemeğine ne dersiniz? Keyfinizin yerinde olduğu her halinden belli, istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ama kendinize aşırı yüklenmekten de kaçının, yoksa sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Aşk, çocuk, sanat veya ev-aile konularında değişimler sizi bekliyor. Bu dönemde kalıcı kararlar alabilirsiniz. Evi,nizi değiştirebilir, kariyer hayatınızda değişimler gerçekleşebilir. Bu dönemde gücünüzü doğru kullanmak ise krizleri atlatmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca sosyal çevrenizde de tartışmalar gerçekleşebilir. Eğitim, yurt dışı, seyahatlerle ilgili ve aşkla ilgili de şans sizinle olacak.

28 Ekim 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraber olduğunuz kişiyle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle, karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden, olumsuz bir tepki vermekten kaçının. Her şeyden çabuk sıkılma huyunuz yüzünden, elinizdeki işi de kaybetmek üzeresiniz. İş dünyanızda fırsat kapınızda, gerçekleşmesi için sizin de bir şeyler yapmanız gerekiyor. Para durumunuz her zamanki gibi, ama siz yine de boş yere endişeleniyorsunuz. Sağlığınızla ilgili kaygılarınız yerinde olabilir.

28 Ekim 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 00' 05" R
Ay
Akrep
02° 45' 16" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 52" R
Venüs
Akrep
05° 24' 31" R
Mars
Yay
10° 43' 24"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 27"
Satürn
Balık
01° 33' 50"
Uranüs
Boğa
20° 02' 50"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 10"
True Node
Koç
23° 40' 30"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:50

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>