Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Güzel Haberler Alıyorsun! Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Haziran 2024, Cumartesi

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 90%

Bugün, beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Yolunda gitmeyen her ne varsa onun üzerine gitmeniz gerekiyor. Amaçlarınıza uygun hareket etmeniz daha iyi olabilir.

Ufak tefek problemlerle karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebilirsiniz. Yolunda gitmeyen ne varsa onun üzerine gitmeli ve çözüm arayışlarına yönelmelisiniz.

Maddi anlamda kendinizi toparlamaya çalışın. Elinize geçen fırsatları daha net değerlendirmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bazı yüzleşmeler gündeme gelebilir. Partnerinizin geri dönüşleri, fikirleri duygularınızı anlamlandırmak ve netleştirmek için bir ışık yakabilir. Sezgilerinize güvenerek hata ettiğinizi düşünmek yerine, bu sezgilere nasıl bir psikolojiyle yaklaştığınızı düşünün; kaynak değişirse akış da değişir.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün Oğlak burcundakiler için iyi bir gün olabilir. İş konularında disiplinli ve kararlı bir tutum sergileyerek hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi yükseltmek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için uygun bir gün olabilir. İlişkilerde ise sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlendirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle sağlık konularına dikkat etmek ve dinlenmeye zaman ayırmak bugün sizin için önemli olabilir. Umarım bugün size pozitif enerjiler getirir.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evli Oğlak burcuysan, eşinin alacağı terfiiyle hayat standartlarınız bir anda değişiyor. Bu güzel haberi yakın çevrenizde büyük kutlamayla taçlandırmak isteyebilirsiniz. Ailesinde kronik hastalıkları olan Oğlak burcuysan, bugünlerde güzel haberler alabilirsin. Sağlığın her şeyden önemli olduğunu bir kez daha anlıyorsun.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenizi ilgilendiren durumlarla ilgilenebilir, evinizin eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Zorlayıcı konuşmaların kırıcı etkisinden kaçmak yerine bunlarla yüzleşmeye çalışmalısınız. Huzurlu ve rahat olmak, sadece eşyaları değil hisleri düzenlemekle de mümkündür.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konularda ve genel olarak ilişkilerinizde daha duyarlı olmaya çalışın. Karşıt düşünceleri de hesaba katmak gerekiyor.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bu aralar aşk hayatınızla ilgili konularda ciddi düşünebilir ve bu sebepten de partnerinizi biraz ürkütebilirsiniz.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün yeni bir insan ile tanışabilirsin. Tanışacağın bu kişinin fikirlerinden daha çok etkilenebilirsin. Aranızdaki iletişim ve muhabbet, bu kişiden bir şeyler öğrenmek üstüne olabilir bugün.

8 Haziran 2024, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, güne başlarken daha çok ayrıntılarla ilgilenirsiniz ama gün ilerledikçe ilişkiler tüm dikkatinizi çekebilir. Şimdi, kendinizi tam olarak anlaşılmış hissetmeyebilirsiniz. Muhtemelen ilişkilerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bazı şeyleri yeniden deneme ihtiyacı doğabilir. Bunu yaparken kendinizi nasıl ifade ettiğinize özellikle dikkat edin. Hedeflerinize yönelik çabalarınızda hızınızı artırın ve gecikmelerin veya kısıtlamaların sizi yormasına izin vermemeye çalışın.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Özgürlüğünüzü, maddi açıdan güven veren ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün partnerinizle, ortağınızla zaman geçirebilirsiniz. Uzlaşabilirsiniz veya seyahat edebilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

8 Haziran 2024, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Bugün partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten çekinmeyin. Maddi konularda korkusuzca davranmak isteyeceksiniz.

8 Haziran 2024, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
24° 00' 05" R
Ay
Akrep
17° 11' 34" R
Merkür
Aslan
20° 03' 03" R
Venüs
Aslan
05° 21' 06" R
Mars
Boğa
26° 38' 17"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 46"
Satürn
Balık
19° 12' 37"
Uranüs
Boğa
26° 20' 27"
Neptün
Balık
29° 52' 55"
Plüton
Kova
01° 02' 25"
Chiron
Koç
23° 29' 08"
Lilith
Terazi
01° 50' 39"
True Node
Koç
09° 57' 27"
Son Güncelleme : 16/07/2024 03:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>