Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Zihniniz Yorgun Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Ekim 2023, Pazartesi

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 80%

Ufak tefek sorunlar gündeme gelebilir. Olumsuzlukların son bulmasını arzu ediyorsanız, elinizden gelenin de en iyisini yapmaya çalışmalısınız. İlişkinize vermiş olduğunuz değer belirleyici olabilir.

Daha sakin adımlar atmaya çalışmalısınız. Üstünüz olan kişilerle aranızda bir sorun varsa onu da çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Sınırların bilincinde olmanız gereken bir gündesiniz.

Parasal durumunuzla alakalı bazı sorunlar gündeme gelebilir. Etkin adımlar atmak için zamana ihtiyacınız olduğunu da unutmayın. Elinize geçen maddi gücü doğru yönetmeniz gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Tüm gözler sizin üzerinize çevrilecek. Etrafınızdaki herkesin ilgisini çekebilirsiniz. Daha esnek yaklaşımlar ortaya koyabildiğiniz sürece her türlü olumsuzluğun da son bulmasını sağlayabilirsiniz. Dengeleri gereğinden fazla zorlamaktan kaçının. Doğru olana odaklanmanız gereken bir gün.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yay burçları, bugün, duygusal olarak derin bağlar kurma ve sevdiklerinize zaman ayırma vakti. İlişkilerinizi güçlendirin, paylaşımlarda bulunun ve sevgi dolu anılar biriktirin.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çalışan bir Yay burcuysanız, çalışma temponuzun ve zihninizdeki fikir yoğunluğunun artışından dolayı dikkat dağınıklıkları yaşayabilirsiniz. Özellikle önemli işleriniz varsa sabah saatlerinde halletmenizi öneririm. İlişkisi olan bir Yay burcuysanız partnerinizin durgun tavırları, farklı şeyler düşünmenize neden olabilir. Eğitim hayatı devam eden bir Yay burcuysanız, gireceğiniz sınavlardan güzel sonuçlar alabilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

"Keşke" dememek için bugünleri iyi değerlendirmelisiniz. Sağlığınız, ilişkileriniz ve günlük düzeninizi neyin üzerine inşa ettiğinize dikkat edin. Duygusal boşluklar ya da zorluklar yaşıyorsanız bunları yoğun gündemler oluşturarak aşamazsınız.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Çalışma koşullarınızdaki değişiklikler gündeminizi oldukça etkileyebilir. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İş odaklı olmanızda fayda var. Yönünüzü netleştirmek için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Sizi yoran durumlara karşı daha özen göstermelisiniz. Gelirlerinizle ilgili yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kısmetinizin açık ve sosyalleşmeye müsait olduğunuz bir dönemdesiniz. Kendinizi verimli hissetmek ve aşk hayatınızda olumlu sonuçlar almak mümkün.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Beklenmedik bir yerden haber almak seni şaşırtabilir. İletişim için uygun olmaya özen göstermelisin. Gelecek haber sayesinde hayatının istediğin şekilde değişmesi mümkün olabilir. Değişime hazırlıklı olmakta fayda var.

30 Ekim 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Yay, bugün yüzeyin altında ve perde arkasında çok şey oluyor. Özel hayatınızda yeni, heyecan verici gelişmeler olabilir. Geçmişte kaçınmış olabileceğiniz fikir ve kavramlarla uğraşıyorsunuz. Sadece başkalarının değil, kendi sınırlarınıza da saygı duymaya dikkat edin, çünkü merakınız bazen sizi çok ileri götürebilir ve altından kalkamayacağınız şeyler öğrenebilirsiniz. Bir şeyi ağzınızdan kaçırmadan önce tüm gerçeklerinizi doğru bildiğinizden emin olun. Yönetilmesi gereken dedikodular ya da başkalarının sizin bilmediğiniz bir şeyi bildiği duygusu olabilir ancak bunun sizi gerginleştirmesine izin vermemeye çalışın.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenizdeki kişilerin hakkınızda değişik düşünceleri olabilir. Kişisel kuşkularınızı ilişkilerinize yanlış yansıtabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissedebilir ve sığınma duygusu içinde, arkadaşlarınızı arayabilirsiniz.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük. Hızla ve kolayca yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız, tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. Bugün çözemeyeceğiniz hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Keyfiniz ve iyimserliğiniz sayesinde geleceğe güvenle bakabileceksiniz. Tek yapmanız gereken, günlük hayatın stresini arkanızda bırakmak.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, sağlık konularında bazı sorunlar gündeme gelebilir ve kazançlarınızı arttıracak güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Size harika bir gün dilerim, huzur içinde olun.

30 Ekim 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Size yakın olmak isteyen biri var, ama her zamanki nazınızla güçlük çıkarıyorsunuz. Duygusal hayatta mükemmeli aramaktan artık vazgeçin. Beraber çalıştığınız insanlarla inatlaşmayı artık bırakın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanımalısınız. Finans açısından zorlu bir gün olabilir. Yeterince uykunuzu almamanız yüzünden sinirlerinizin ne kadar gerildiğini siz bile fark etmiyorsunuz

30 Ekim 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 59' 39" R
Ay
Akrep
02° 40' 00" R
Merkür
Oğlak
07° 15' 37" R
Venüs
Akrep
05° 24' 01" R
Mars
Yay
10° 43' 06"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 28"
Satürn
Balık
01° 33' 49"
Uranüs
Boğa
20° 02' 51"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 29"
Chiron
Koç
15° 35' 50"
Lilith
Başak
07° 27' 07"
True Node
Koç
23° 40' 31"
Son Güncelleme : 09/12/2023 11:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>