Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Tarzın, duruşun dikkat çekiyor!
İkizler Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni tanıştığınız ilişkilerde güçlükler yaşayabiliyorsunuz. Bu ruh durumunuzu aşmanız gerekiyor. Yaşadığınız uzun süreli yalnızlık, flörte yatkın özelliklerinizin bir kısmını almış gibi görünüyor.
İkizler Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Rekabetin, çekişmenin de bir inceliği olduğunu düşünüyor, tersi davranışlara tepkimeci davranıyorsunuz. İnsanı rahatsız eden fırsatçılıkları iş dünyasının kurallarından sayamıyorsunuz.
İkizler Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Gönlünüzün cömertliğini, parayla olan sorumlu ilişkiniz görünmez hale getiriyor. Bu yanlış gözlemle paracı biri olarak görülmeniz sizi üzüyor. Oysa ki, eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşmayı biliyorsunuz.
İkizler Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

İkizler Burcu Günlük Sağlık Falı

Gerginliklerin etki alanının biraz da olsa uzağında kalmayı becerebilmelisiniz. Dirençli, canı pek biri olunca sağlık sorunu yaşamayacağınızı düşünmemelisiniz.
İkizler Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok değişik ilgi alanlarınız var. Hayatın neresinde, ne zaman, hangi koşullarda zevk alacağınız belli olmuyor, çok çeşitlilikler sergileyebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme var. Bu gelişmeyi bekliyor olmanıza rağmen, biraz şaşırabilirsiniz. İşlek zekanız size yeni avantajlar sağlayacak ve bunlardan yararlanmayı bileceksiniz.
İkizler Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay, günün genelinde Koç burcunda ilerliyor olacak. Günün ortalarında oluşan Ay-Jüpiter güzel kontağı sayesinde pozitif gelişmeler yaşayarak bir anda yüzünüz gülebilir. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizin başarılarınızdan bahsediyor olabilir. Akşam itibariyle aktifleşen Ay ve Satürn arasındaki zorlu açı nedeniyle kendinizi riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız. Maddi olarak da açılmayın.
İkizler Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Pratikliğin sayesinde iş ortamında aranılan bir kişisin. Dikkat etmen gereken konu ise konuşma tarzın.
İkizler Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili şanslı bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizden gelecek güzel haberler sayesinde güvenle yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
İkizler Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek beklentilerinizin ön plana çıktığı bir gündesiniz. Sosyal konular gündeminizi oluşturabilir. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Bitirmeniz gereken uğraşlarınızda sıkışma olabilir. Bilemediğiniz konular yüzünden kayıplar yaşayabilirsiniz. İletişimden kaynaklı zorlanmalar olabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.
İkizler Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabrınızın sonucu olarak edindiğiniz kazanımlarınızı kutlayacağınız süreçtesiniz. Eğlenceli doğanız karşı cinsin ilgisini bir şekilde çekebilir.
İkizler Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiğinize kapris yapmayın. Zira o bundan hiç hoşlanmıyor. Çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Çevrenizde inanamayacağınız bazı gelişmeler olabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmakta fayda var. Karamsarlığa kapılmayın.
İkizler Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde ve iş hayatınızda kendinizi ifade etme gücünüz geçici olarak düşebilir, ancak biraz yalnız kalmak, kendinizi dinlendirmek ve bireysel ihtiyaçlarınızı belirlemek için bir süre içinize çekilmeye ihtiyacınız olabilir. Finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
İkizler Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler, bugün neler olup bittiğini ve büyük resmi görebileceğiniz bir gün değil. Bu, özellikle çalışanlar, yeni bir yaşam tarzı arayanlar veya bir ilişki konusunda karar verecekler için oldukça tehlikeli bir gün. Akşamları aile sorunlarına özel olarak dikkat gösterilmesi gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, sosyal ilişkilerinize canlılık taşıyacak, arkadaşlarınızla keyif aldığınız ortamlarda bulunabilir, pek çoğuyla hasret giderebilirsiniz. Bu ortamda yeni tanışacağınız birinden aniden hoşlanabilirsiniz. Tiyatro, sinema gibi sanat etkinlikleri stresli iş gününden sonra size ilaç gibi gelecektir.
İkizler Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler burcu fazla hayalci davranıp kendi kariyer hayatınızı veya kendi imajınızı kendiniz baltalamayın. Hazır herkes yaptıklarınızı doğru buluyor ve sizden etkileniyorken daha istikrarlı bir şekilde kendiniz için yatırımlar yapın. Kimsenin de gözünün yaşına bakmayın. Herkesin yeri doldurulabilir. Kimse destek vermese de siz inandıklarınızdan vezgeçmeyin.
İkizler Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler; bugün hırs ve tutkuyla ani hamlelerde bulunabilir, olaylara hemen tepki verebilirsin. Borçlar, alacaklar ve ortak olduğun gelirlerle ilgili sıkıntılar bugün gerilimi artırabilir. Ancak yakın ilişkide olduğun ya da iş birliği yaptığın kişiler enerjinin yükselmesini sağlayacak destekler verebilir.
İkizler Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aldığınız kararları gözden geçirecek sevdiğiniz güvendiğiniz kişiler ile fikir alışverişlerinde bulunarak daha doğru kararlar alabilir. İş ve ilişkiler ile ilgili rahatsızlıklarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz. Davranışlarınız alışkanlıklarınız yeniden şekillenecek bu enerji altında.  Aşkı sevgiyi emek değer verdiğiniz her şeyi daha da sahiplenecek huzursuzluklara neden olan pek çok şeyi kendinizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırmayı başarabileceksiniz. İş hayatınızda önemli bir çıkış yakalayabilir finansal olarak kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. 
Reklamı Kapat [X]