Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önünde bir set oluşturmuş gibi. Ama hiçbir şeyin unutulmaz olmadığını çok yakında anlayacaksınız. Bugünlerdeki psikolojiniz yüz seksen derece değişebilir.
19 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

İşinizde yetkin biri olmanız, farklı olarak yorulmanıza neden olabiliyor. Yorgunluğunuzu azaltmanız için bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Bunu bugünlerde talep edebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Biraz rahat bir insan olmanız, para sıkıntılarınızı soğukkanlılıkla aşmanızı sağlıyor. Güçlü para destekleriniz var. Bunları, toparlanana kadar bir yan gelir olarak değerlendirebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız, dost çevrenizde gizli bir kırgınlık yaratabiliyor. Bugünlerde bazı arkadaşlarınız sizden uzaklaşabilir.
19 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda sürprizlere yer yok. Olası hüzünlerinizden de, sevinçlerinizden de her zaman haberlisiniz. Şu günlerde kendinize haksızlık etmeye ya da haksızlığa uğramaya açık görünüyorsunuz. Çünkü bir zamandır, duygusallığınız ön planda. Sisteme, kurallara karşı duyarlılığınız, hamleci yanınızı bazen frenleyebiliyor. Yakında hazırlıklı olduğunuz bazı konularda ciddi sevinçleriniz olabilir.
19 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün ilk saatlerinde Oğlak burcunda hareket ediyor. Gündüz, Ay ve diğer gezegenler arasındaki sert açılar sebebiyle sevdiğiniz kişiyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Özellikle her iki tarafın birbirine üstünlük kurmak istemesi bardağı taşırabilir. Ay, 14:18'de yarına kadar boşluğa giriyor olacak. Partnerinizle aranızda çözemediğiniz durumlar varsa oluruna bırakmanızda yarar var.
19 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Soru işaretlerinden kurtuluyorsun!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. İletişim kopuklukları yaşanabilir. Aman dikkat! İlerleyen günlere yönelik planlar yapabilir, kafandaki projeleri hayata geçirmek adına adım atabilirsin. Geleceğe yönelik isteklerini gerçekleştirmek için duyduğun arzular artıyor. Birlikte olduğun kişiyle aranızdaki ilişkin yeni bir boyut kazanabilir. İyi mi kötü mü olacak dersen, aklındaki tüm soru işaretleri gidecek diyebilirim. Akşam saatlerinde tesadüfen katıldığın bir organizasyonda, hiç tahmin etmediğin bir kişiyle karşılaşabilirsin. Bu karşılaşma seni duygusal olarak yorabilir. Bugün evin ile ilgilenebilir ve bazı değişiklikler yapabilirsin.
19 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Düşüncelerinizi açıkça paylaşırken daha dolaylı ifadeler kullanmanız işinizi kolaylaştırabilir.
19 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda yoğun bir gündem içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki iletişiminize dikkatli olmanızda fayda var. Ciddi konular içinize kapanmanıza neden olabilir. Gün içinde sizi uğraştıran durumlar arasında kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde ilerleme kaydedeceğiniz zamanlardasınız. Akşam saatlerinde daha kısıtlayıcı koşullar oluşabilir.
19 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda dostlarınızdan destek almanız, onlara güvenmeniz çok önemli olsa da kimseyi dayanak olarak görmemeniz önemli olacak.
19 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz.
19 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleneksel aile kuralları yüzünden partnerinizin tavırları sizi bunaltabilir. Herkes kendine düşen görevleri yerine getirdiği zaman ortada sorun kalmaz. Aileyle yemek organize edin. Yemekleri hünerli ellerinizle hazırlamak çevrenizdekileri mutlu eder. Taşınmak için evi toplayabilir ya da tadilat tamirat yaptırabilirsiniz.
19 Haziran 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiçbir şey istediğiniz şekilde yürümüyor gibi görünüyor. Akılcı zihniniz, size her şeyin yolunda olduğunu ve planlarınıza devam etmenizin uygun olduğunu söylüyor. Ama içinizde bunun aksini söyleyen küçük bir ses var. Belki de planınızın bir şekilde kusurlu olduğunu düşünüyorsunuz. Belki de kalbinizde belli bir acıyı görmezden geliyorsunuz, bu durumla yüzleşmeniz gerekebilir.
Reklamı Kapat