Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Sanatsal-kültürel etkinliklere katılıyorsun!
Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Partneriniz, artık bağlılığınızdan kuşkuya düştüğünü, ilişkinizden eski tadı almadığınızı düşünüyor ve bu düşüncesini çok belli ediyor. İlişkinizdeki iyi niyetiniz, tek başına çözüm üretemiyor.
Yengeç Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Aşırı koşuşturmanız, işin gereğinin dışında, bazı sorunlarınızı unutma çabası olarak da değerlendiriliyor. Birkaç gün içinde önünüzde yeni açılımlar şekillenebilir.
Yengeç Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Gelecekle ilgili beklentilerinize yapmayı düşündüğünüz harcamaları bir süre dondurmanız yararlı olabilir. Paranızı iyi kullanma eğilimleri gösteriyorsunuz.
Yengeç Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Yengeç Burcu Günlük Sağlık Falı

İnsanlara fazladan sorumluluklar yüklememelisiniz. Geçici olarak bir yakınınıza bıraktığınız malınızın, onda kalacağı süreyi çoktan doldurduğunu biliyorsunuz.
Yengeç Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar problemin bir parçası olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edebilir. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz Bugün akşama doğru küçük bir sevinciniz var.
Yengeç Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün tamamında Koç burcunda hareket ediyor. Ay'ın Jüpiter ile güzel kontağı sayesinde gün içerisinde kariyer hayatınızda güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi kapınızı çalabilir. Yöneticinizden de terfi aldığınızı öğrenebilirsiniz. Akşama yaklaşırken Ay ve Satürn arasındaki sert açı nedeniyle partnerinizle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani tepki vermekten kaçının.
Yengeç Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güne enerjik başlayacaksın. Çevrende yaşanacak olumsuz gelişmelerin canını sıkmasına izin verme.
Yengeç Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklı olan işlerde bugün yaşanan sorunları ele alabilir ve partnerinizle bu konuyu konuşarak çözebilirsiniz.
Yengeç Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için tamamlanma içine girebilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizde özenli davranmanızda fayda var. İş yerinde olabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Bilemediğiniz konularla ilgili kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz.
Yengeç Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostlarınızla aranızda anlaşılmazlıklar olabilir. Pişman olacağınız bir cümle kurmamak için dikkatinizi merkezinizde odakta olmanız çok önemli.
Yengeç Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.
Yengeç Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Yengeç Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorun, bilinmeyen nedenlerle kayıtsızlık ve edepsizlik gösterecek meslektaşlarla ilgili olabilir. Aile içinde bir yanlış anlaşılma ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.
Yengeç Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, iş hayatınızda ani, sürprizli kararlar alırsınız. Bağlı olduğunuz yöneticilerin parlak ve yenilikçi fikirleri sizin yoğun iş temponuza renk katar. Yorucu bir tempoya girseniz de yaşam enerjiniz kaybolmaz. İş ortamında ani değişimlere hazır olun.
Yengeç Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğum günlerinizi kutlamaya başladığımız, sizin mevsiminizi yaşamaya başladığımız bu dönem, her şey daha bir güzelleşmişken, bu enerjinin mimarları olarak sizin de hayatınız daha güzelleşecek. Zaten siz de işlerin, hayatınızın daha bir yoluna girmeye başladığını fark etmeye başladınız.
Yengeç Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yengeç; sürekli aktivite içinde olacağın, hareketli ve bir o kadar da mücadeleci bir gün olabilir. Tek başına karar alarak ani hamlelerde bulunman ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Ancak bir yandan da riskleri hesaplayarak daha önce kaçırdığın fırsatların peşine düşebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ilişkileriniz aile vi meseleler de yaşadığınız sorunlar bu enerji altında çözüme kavuşabilir. Yeter ki kararlı olun ve bir şeyleri ertelemeden gündeminize alma cesaretini ortaya koyun.  Bugün maddi manevi kaybetme korkunuzun esaretinden çıkın ve sahiplenin sizin olanı değer görüyorsanız değer göstertmekten korkmayın hayat her an şükredecek nimetler ile dolu yeter ki detaylara takılmadan bunu görebilin. 
Reklamı Kapat [X]