Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

1 Nisan - 8 Nisan

Başak Burcu

Başak ve yükselen Başaklar bu hafta biraz keyfinize yönelik hareket etmek isteyeceksiniz ve hafta ortası koşturma gerektiren alanlarınıza yönelebilirsiniz. İş hayatınıza daha fazla asılabilirsiniz, toplumsal konularla ilgili olabilirsiniz ama hafta sonuna doğru özel hayatınıza vakit ayıracaksınız. 2 Nisan’da Merkür sizin müşterek para alanlarınızda gerileyecek. 25 Nisan'a kadar para ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Hem kişisel adımlarınızda hem de kariyer ve meslekle ilgili vermeniz gerek gereken önemli kararlarda para ile ilgili konular gündeminize yerleşebilir. Önceden konuşulmuş parasal konuları ele almak ya dahayatında para ile ilgili bazı adım atamadığınız alanlara odaklanmak anlamında faydalı bir dönem. Ama sıfırdan bir borcun altına girmek ya da sıfırdan bir para bağlantısı içerisine girmek konusunda destekli olmayacaksınız. Bu dönem kimseye borç vermeyin kimseden borç almayın ya da kimseye kefil olmayın çünkü yanlış sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü Venüs'ün Neptün’le olan kavuşumu ikili ilişkiler ve özel hayatınızda gereksiz bazı fedakarlıkları karşınıza getirebilir. Sevdiğiniz insanla erimek isteyebilirsiniz, para ile ilgili konular önem kazanabilir. Sevdiğiniz kişi sizden borç isteyebilir ya da tatil planları varsa bu tatil planlarını sizin üstlenmenizi isteyebilir ya da siz bu planları üstlenmeye meyilli olabilirsiniz. Başak burçları ilişkilerdeki sınırlarını çiziyor bu sınırları çizmek çok kolay değil çok çabuk yönünüzü kaybedebilirsiniz ve kandırılabilirsiniz ya da sizin karşı tarafa vermiş olduğunuz paye ile onu gözünüzde oturtmuş olduğunuz noktayla bunu kendi kendinize yapabilirsiniz. Sevdiğiniz için bir şeyler yapmak kötü bir şey değil ama yaparken bunun arkasında ne var ne yok araştırmaktan da zarar gelmez. Sevdiklerinize ortaklıyaptığınız insanlara karşı fazlasıyla verici olacağınız ve onları önemseyeceğiniz bir dönem olabilir.

Cuma günü Venüs'ün Koç burcuna geçişi para ile ilgili konularda daha sağlam ilişkileri karşınıza getirecek. Öfkeli, rekabetçi, sabırsız ve düşüncesiz olmadığınız müddetçe para ile ilgili konuları güzel bir şekilde toparlayabilir 3 haftalık döngü içerisinde maddi konularda zorlandığınız konuları istediğiniz şartlara getirebilirsiniz. Bunun için de zaten çalışma arkadaşlarınızdan güzel destekleriniz bu hafta devrede olacak.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
1 Nisan - 8 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 30' 12" R
Ay
Oğlak
21° 01' 25" R
Merkür
Yengeç
12° 56' 30"
Venüs
Yengeç
07° 39' 09"
Mars
Boğa
10° 31' 31"
Jüpiter
İkizler
06° 34' 03"
Satürn
Balık
19° 23' 42"
Uranüs
Boğa
25° 21' 57"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 13"
Chiron
Koç
23° 03' 53"
Lilith
Başak
29° 20' 48"
True Node
Koç
11° 57' 13"
Son Güncelleme : 23/06/2024 14:50

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>