Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

4 Eylül - 11 Eylül

Yengeç Burcu

Yengeç ve yükselen Yengeçler sosyal çevreniz fazlasıyla hareketli arkadaşlarla beraber yapılacak önemli işler gündeme geliyor. Salı günü biraz daha kafanıza buyruk davranabilir, sıkılganlıklarınızın yüksek olduğunu fark edebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs Aslan burcunda düzeliyor ve 40 günden bu yana para ile ilgili alanda sizi zorlamaktaydı şimdiye kadar zorlanma yaşamadıysanız, zaman zaman ufak tefek sıkıntılarınız olduysa şimdi parasal işlerinizin çok daha rahat bir etkiyle aktığını göreceksiniz ama sıkıntılarınız olduysa Venüs bu alanlarda size rahat bir nefes aldıracak. Pazartesi günü evrensel servet ve finans göstergesi Jüpiter geri hareketine başlayacak. Jüpiter bu yıl şans ve fırsatlarını ağırlıklı olarak sosyal çevre ve arkadaşlık akanınızda gösteriyor. Girdiğiniz ortamlarda yeni insanlarla tanışabilir onlardan istifade edebilir, yeni işler, aktiviteler, davetler, organizasyonlardan güzel kazançlar sağlayabilirsiniz ama burada Jüpiter’in geriliyor olması burada bir yavaşlama etkisinin de devreye girmesine neden olabilir. Bazı konuları tekrar gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz ama bu sizi üzmesin çünkühayatınızdaki bu yavaşlama işin temel sorunun ne olduğunu da size çok net gösterecek.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri para ile ilgili işlerinizde iletişimsel alanda çok güzel şans ve fırsatlar da yakalayacaksınız. Yakın çevrenizden bir insanla yaptığınız bir konuşma daha önceden gündeme gelmiş bir işin sonuçları Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri güzel bir şekilde karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizden tanıdığınız bir insanın vesile olmasıyla önceden tanıdığınız ama olur mu ki acaba dediğiniz bazı ilişkiler de gündeminize yerleşebilir.

Bu hafta birçok konuda çok şanslı olacaksınız sosyal medya, iletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanlarında işiniz varsa güzel bazı fırsatlar da karşınızda gelebilir. Kısa vadeli planlarınızdan faydalanacak yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizde hayatın size gülümsediğini göreceksiniz. Yine yakın çevrenizden bir insanla aranızda bir sıkıntı ya da mesele varsa bunlar rahatça çözüme ulaşabilir. Çarşamba günü 14:09 saatleri arasında güzel dileklerde bulunmayı ihmal etmeyin, bu dilekler yakın çevrenizdeki insanları da içersin ki beraberce ilerleyebilesiniz ve bu insanlarla beraber güzel kapılar da aralasın.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
4 Eylül - 11 Eylül

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 13' 18" R
Ay
Başak
17° 35' 09" R
Merkür
Oğlak
04° 21' 14" R
Venüs
Akrep
01° 00' 45" R
Mars
Yay
08° 02' 04"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 02"
Satürn
Balık
01° 21' 25"
Uranüs
Boğa
20° 10' 60"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 53"
Chiron
Koç
15° 39' 48"
Lilith
Başak
07° 02' 17"
True Node
Koç
23° 38' 06"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:30

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>