Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Akrep Burcu Yıllık Burç Yorumu

2018

Akrep Burcu

26 Ocak'ta Mars, Yay burcuna geçiş yapacak ve 17 Mart'a kadar bu burçta seyahat edecek. Paranızı etkin bir şekilde artırmanın yollarını bulabilirsiniz. Maddi olarak tuttuğunuzun elinde kaldığı değil, tuttuğunuzu koparttığınız bir döneme giriyorsunuz. Yine de maddi konular hayatınızın stres noktası haline dönüşebilir. Parasal meseleler yüzünden kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin. 24 Nisan'da Venüs, İkizler burcuna geçiş yapacak ve 19 Mayıs'a kadar bu burçta seyahat edecek. Maddi olarak güçlenmeye başlayacaksınız. Bu süreçte eşinizin veya ortağınızın maddi olanaklarından daha rahat yararlanabileceksiniz. Ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz gelirleriniz de artmaya başlayacak. Bu dönemde şirket kurabilir veya kredi çekebilirsiniz. Mirasla ilgili konularda destekleyici etkiler söz konusu. Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde bazı krizler söz konusu olabilir. 29 Mayıs'ta 8 derece Yay burcunda Dolunay meydana gelecek. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider-gelir dengenizi iyi belirlemelisiniz. Eğer kişisel haritalarınızda Dolunay'ın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz fakat ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışma yapabilirsiniz. Mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

23 Kasım'da 0 derece İkizler burcunda Dolunay meydana gelecek. Eğer finansal kaynak arayışı içindeyseniz bu Dolunay zamanında destekleyici etkiler altında olabilirsiniz fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Borç, alacak-verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konularıyla ilgili sürpriz gelişmeler kapıda. 7 Aralık'ta 15 derece Yay burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Yeni Ay sizlerin finansal konularınızın üstüne adeta bir projeksiyon tutacak. Finansal konularla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Yeni Ay sizlerinyükünü biraz daha artırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Bu Yeni Ay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalarınızla ilgili de olacak. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Yeni Ay zamanı patronunuzla zam konusunu konuşmak, yeni yıla tam da hak ettiğiniz şekilde bir parayla girmek için koşulları zorlamak adına uygun bir zaman. Para konusunda kandırılabilirsiniz ama bu oyunlara gelmeyin. Eğer serbest meslek sahibiyseniz, ticaretle uğraşıyorsanız ve kendi işinizi yapıyorsanız artık zam yapma vaktiniz gelmiş demektir. Parasal konularda hiç çekinmeyin. Yine yayıncılık, halkla ilişkiler, pazarlama, reklam gibi konulardan para kazanabilirsiniz.

2018
Akrep Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 34' 33" R
Ay
Aslan
03° 43' 30"
Merkür
Oğlak
21° 11' 22"
Venüs
Balık
10° 39' 32"
Mars
İkizler
11° 07' 13"
Jüpiter
Koç
06° 45' 27"
Satürn
Kova
26° 17' 23"
Uranüs
Boğa
15° 00' 42"
Neptün
Balık
23° 42' 41"
Plüton
Oğlak
28° 46' 54"
Chiron
Koç
12° 46' 02"
Lilith
Aslan
03° 02' 16"
True Node
Boğa
08° 01' 10"
Son Güncelleme : 04/02/2023 19:20

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>