Oğlak Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Yükselen Oğlak Burcu Yorumu

2 Mart 2021, Salı

Oğlak Burcu

Bugün iletişiminiz birçok kişinin onayını kazanmanızı sağlayacak. Ayrıca zihninizde de olumlu düşünceleri koruyabilmenin maddi manevi kazanımları ile karşı karşıyasınız.  Her şey, işinize göre programa göre gidecek. Bu cıvıl cıvıl ve neşeli hissetmek için iyi bir neden olacak sizler için.OĞLAK Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgiliniz ile birlikte zaman geçirip keyif alabilir kendinizi özel ve değerli hissedebilirsiniz yeterki sevdiğiniz kişi ile bir arada yapmaktan hoşlanacağınız aktiviteler tercih edin.OĞLAK Finans: Bugün finans ile ilgili konularda şans sizden yana. Yeni yatırım kararları almak için uygun bir gündesiniz.OĞLAK Sağlık: Hevesli, kararlı ve güçlü bir irade, daha iyi bir sağlık kazanmanıza yardımcı olacaktır.

2 Mart 2021, Salı

Yükseleni Oğlak Burcu Olanlar Hakkında

Yükseleni Oğlak burcu olanlar, derin ve çok düşünen, az konuşan, meraklı ama kontrollü ve ağır hareket eden insanlardır. Değişikliklere uyum sağlamak ve yeni şeylere adapte olmak onlar için çok kolay olmaz. Alacakları kararlarda inceden inceye bir hesap yapmak ve her şeyi artısı ve eksisi ile tartıp biçmek isterler. Bir kere karar verdikten sonra da kararlarını yolun sonuna kadar götürürler. Hile, yalan ve dolan yapmadan hiç hoşlanmazlar. Genel olarak başkalarına durgun ,düşünceli ama karamsar olarak gözükebilirler. Son derece sabırlı, güçlü, inatçı ve soğukkanlı olabilirler. Olaylar karşısında ne olursa olsun paniğe kapılmazlar. Bu da onlara hayattan ne istediğini bilen bir hava verir. Onlar için çalışmak daima ilk planda gelir. Yükselmek, yönetmek ve başa geçmek en büyük arzularıdır. Kanunlara, kurallara ve prensiplere saygılıdırlar. Disipline dayalı tüm işler onlara göredir. Zengin olmak, ün kazanmak ve başarıyı yakalamak yaşam hedefleridir. Kendilerine yapılan iyilikler kadar kötülükleri de asla unutmazlar. Öyle ki intikam almak için bir yaşam boyu bekleyebilirler. Para ve maddi değerler onlar için önemlidir. Yükselen Oğlak burcu fiziksel olarak kısa ya da orta boylu bir yapı verir. Düzgün bir burunları, koyu kahve gözleri ve saçları olur.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 19' 53" R
Ay
Boğa
21° 42' 35" R
Merkür
İkizler
12° 11' 07"
Venüs
İkizler
03° 22' 18"
Mars
Yengeç
11° 09' 08"
Jüpiter
Kova
29° 45' 31"
Satürn
Kova
13° 24' 29"
Uranüs
Boğa
11° 18' 46"
Neptün
Balık
22° 39' 51"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 51"
Lilith
Boğa
22° 30' 57"
True Node
İkizler
10° 43' 44"
Son Güncelleme : 11/05/2021 22:50

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>