Yay Burcu

Yükselen Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Yükselen Yay Burcu Yorumu

10 Haziran 2021, Perşembe

Yay Burcu

Bugün pek çok konuda sabır lı olmalısınız. İyi fırsatların elinizden kaçma ihtimalini önlemek için çok şey planlamanız gerekir. Yaklaşımınızda daha kararlı olun. Çalışma ortamınızı samimi bulmayabilirsiniz. Çalışmanızın yürütülmesinde de gecikmeler olabilir. Bu sizin için endişelenmenin bir nedeni olabilir.YAY Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgiliniz ile fikir farklılığı olasılığı çok yüksektir. Mutluluğu sürdürmek için birbirinizi anlamaya çalışmalı inatlaşmalardan uzak durmalısınız.YAY Finans: Parasal zararların gerçekleşmesini önlemek için seyahat sırasında çok dikkatli olmanız gerekir. Bugün finansal kaybın muhtemel göründüğü için dikkatli olun.YAY Sağlık: Bacak ağrısı sizi gün boyu rahatsız edebilir. Meditasyon ve egzersiz yapmak sizler için oldukça faydalı olacak.

10 Haziran 2021, Perşembe

Yükseleni Yay Burcu Olanlar Hakkında

Yükseleni Yay burcu olanlar, hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden, arkadaş canlısı ve samimi insanlardır. Onların dünyada yapacakları en son şey haksızlıktır. Hareketli, neşeli ve nüktedan bir kişilikleri vardır. Bulundukları ortama kolayca uyum sağlarlar. Espriler yaptıkları gibi beğenmedikleri şeyleri de alaya alabilirler. Genellikle kızgınlıklarını dışarıya sözcükler ile vururlar. Çift karakterli ve değişken yapıları vardır. Hem duygusal, içe dönük, çekingen ve duyarlıdırlar. Hem de cesur, ateşli, tedbirsiz, gururu söz konusu olunca sözünü esirgemeyen biri olabilirler. Yükselen Yay için özgürlük de çok önemlidir ve bunun kısıtlanması bile onu çılgına çevirebilir. Bu insanlar seyahat etmekten, serüvenler yaşamaktan ve gezip görmekten büyük zevk alırlar. Maddi ve manevi olarak kısıtlanmak, bağımsızlıklarının ellerinden alınması ve sorumluluk altında kalmak en büyük korkularıdır. Bu nedenle belli bir yere ve kişiye körü körüne bağlanmak onlara göre değildir. Sevdikleri insan ile her şeylerini paylaşırlar. Hem sevgili hem de iyi bir dost olurlar. Fiziksel özellikleri vücutlarını ince ve biçimli yapar. Elleri ve ayakları biçimlidir. Şans dişleri denen ön iki dişleri daha iri ve çıkık olur.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
04° 11' 42" R
Ay
Balık
11° 28' 18" R
Merkür
Yengeç
27° 46' 54" R
Venüs
Başak
05° 57' 38" R
Mars
Aslan
28° 12' 23" R
Jüpiter
Balık
00° 09' 46" R
Satürn
Kova
10° 38' 56"
Uranüs
Boğa
14° 33' 18"
Neptün
Balık
22° 56' 44"
Plüton
Oğlak
25° 20' 38"
Chiron
Koç
12° 52' 32"
Lilith
İkizler
00° 57' 27"
True Node
İkizler
09° 11' 43"
Son Güncelleme : 27/07/2021 02:53

Astroloji Gündemi

26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Temmuz 2021, Pazartesi 26 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Temmuz 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>