Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
5 Mayıs'a doğru Mars, Güneş ve Uranüs sayesinde daha aktifsiniz. Şimdiye dek cesaret etmediğiniz şeyleri yapmak için harekete geçin. Ayın 10'undan itibaren Merkür finansal konularda daha temkinli davranmanız gerektiğini hatırlatıyor. Ayın ikinci yarısında Mars ve Neptün size ilham veriyor. Hayal gücünüz iş hayatınızdaki en önemli destekçiniz! Mayıs 2022 Mottosu

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Mayıs 2022

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Jüpiter ve Venüs’ün burcunuzda bir araya gelmesi hayatınızın akışına yeni yönler tayin edebilir. Özellikle ilişkiler anlamında oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Sizi hem psikolojik hem de ekonomik açıdan iyi hissettirecek birçokteklifi ve duygusal etkileşimle karşılaşabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Neptün’ün de buraya etki edecek olması, hayallerinizi somutlaştıracak ve emeklerinizin karşılığını verecek işler yapmanızı kolaylaştırabilir. Doğru hayal, doğru yatırım ve doğru emekle elde edemeyeceğiniz hiçbir şey olmadığına şahitlik edebilirsiniz. Yeniden güvende hissetmeye hazır olun.

Boğa burcundaki Güneş ve Uranüs’ün kavuşumu, hangi hayalin hayal hangisinin gerçek olduğunu size gösterebilir. Kaçtığınız ya da üzerinde fazlaca durduğunuz her konuda birçok sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bunun bir güvenlik ihlali olmaması, özellikle arkadaşlıklarınızdan doğacak krizlere dönüşmemesi için bazı şeyleri görmezden gelmeyi bırakmalısınız. Hem sosyal ilişkilerde hem de hayatınızı üzerine kuracağınız yatırımlarınızla ilgili değişiklikler yapmanız gerekebilir. Burcunuzdaki Mars’ın Uranüs’e üçgen açıyla destek vermesi üzerinizdeki isteksizliği yok edebilir. Bir kırılma noktasına yaşıyorsunuz.

İkizler burcundaki Merkür geri hareketine başladığında aile içi konular ve yaşam alanlarınızla ilgili düzenlemelerle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ev dekorasyonu, bazı ev aletlerinin yaratacağı sorunlar ya da ev kazalarından doğan sorunlara, tadilat ve bakım işlerine vakit ayırabilirsiniz. Ancak büyük yer değişiklikleri ya da anlık kararlar yerine, günlük yaşantınızda karşılaştığınız sorunlarla ya da eksiklerle ilgilenmek daha faydalı olabilir. Alım satım kiralama ve aile içi büyük buluşmalar konusunda acele kararlar almamalısınız. Emin olmadığınız hiçbir duygu ve işin peşine düşmemelisiniz. Olası karar değişikliklerinizde sonradan pişman olacağınız durumlarla karşılaşabileceğinizi unutmayın.

Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte parasal kaynaklarınızda büyük bir artış yaşanabilir. Yaptığınız işin yönü ve getirileri, sorumluluklarınız artabilir. Kazancınız doğrultusunda büyük yatırımlar ya da birikimler oluşturabilirsiniz. Bu da hem kendinize hem de ailenize sağlayacağınız olanakları arttıracaktır. Kendi kontrolünüzde ilerleyen birsistemi, patron olmak gibi isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Böylelikle değer verdiğiniz herkese ve tüm unsurlara ayıracağınız vakit de artmış olacaktır.

Akrep burcundaki ay tutulması size kişisel gelişiminizi destekleyecek birtakım gerçekleri sunabilir. Sizi amacınızdan uzaklaştıran ama bunu kabul etmekte zorlandığınız her şeyle yüzleşebilirsiniz. Değişmeniz, mevcut durumunuzu ileri seviyeye çıkarmanızla ilgili gündemleriniz olabilir. Bunlara kulak vermeli ve çalışmalarınızı da bu yönde şekillendirmelisiniz. Eğitim ve geniş sınırlara ulaşacağınız fikirlerin peşinden gitmek bu dönemde kendinize yapacağınız en büyük iyilik olacaktır. Bunun için yer değiştirmeniz gerekebilir, taşınmak ve yeni çevrelerle bir arada bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatı yeni bir pencereden seyredeceksiniz.

Burcunuzdaki Mars ve Neptün’ün burcunuzdaki kavuşumu, ihtiyaçlarınızı belirleme ve hayatınızda olmasını istediğiniz şeyler uğruna mücadele etmek için sizi destekliyor. Mantığınızın ve hayal gücünüzünbirliği halinde olması bu kavuşumun en güzel etkisi olacaktır. Su sporlarıyla ilgilenebilir, kendinize ve sevdiklerinize zaman ayıracağınız planlamalar yapabilirsiniz. Üzerinizdeki iyilik hali ve bir şeyler yapabilmenin cesareti, çevrenizdeki diğer insanlara da yansıtabilirsiniz. İlham olmak, yardım etkinlikleri düzenlemekle ilgili uğraşlarınız olabilir.

Merkür ve Güneş’in İkizler burcundaki kavuşumu, özellikle aile içi konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeleri ortaya çıkarabilir. Fark ediliyor, fikrine danışılan oluyorsunuz. Bu durumun eksikliği sizde bazı psikolojik hasarlar bırakmış olabilir. Ancak şu anda bütün sorunları çözüyorsunuz, bunun için gereken tüm koşullar önünüze serilebilir. Önceliği kendinize, yuvanıza vermelisiniz. Eviniz ve yaşam alanlarınızla ilgili değişiklikler ön plana çıkabilir.

Koç burcuna geçen Mars’ın bu yolculuğu sizi de içinizde bir yolculuğa çıkarıyor. Üzerinizdeki depresif ve bir şey yapamama hissini geride bırakıyorsunuz. Size bu hissi getiren her şeyle mücadele edecek gücü ve özgüveni buluyorsunuz. Yaşantınızın kontrolünü elinize almak için bazı planlar yapabilir, bunları hızlıca uygulamaya koyabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken husus, tüm bu aksiyon boyunca sakinliğinizi ve mantığınızı yanınızda taşımanız olacaktır. Planlı hareket etmek, ağzınızdan çıkacak sözleri kontrol etmek zorlaşabilir. İşlerin sizin aleyhinize gelişmeyeceğinden emin olmalısınız.

Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte araştırma, planlama yapma ve kendinizi geliştirme gündem maddeleriniz olacaktır. Vaktinizi, paranızı işten önce keyif alacağınız aktivitelere harcayabilirsiniz. Burada tanışacağınız yeni insanlar ya da dikkatleri üzerinize çekmeniz dolayısıyla seyahatlerinizi, paylaşımlarınızı bir kazanca da dönüştürebilirsiniz. Hayatınızda birçok şey kalıcılığının temellerini burada atıyor.

İkizler burcundaki yeniay ile yeni bir yuvanın, yaşam alanının hazırlıklarını tamamlıyor ve adım atıyorsunuz. Yaşadığınız sorunların ya da aksaklıkların ardından ne istediğinizi biliyor olmak, sizin en büyük destekçiniz olacaktır. Kendinize, yaptıklarınıza güvenin. Bu güven size hem aile ilişkilerinde hem de ev işlerinizde kendinizi hafiflemiş ve esnek hissettirebilir.

Motivasyon Sözü: "Bazen doğru karar verirsin, bazen kararı doğru hale getirirsin."

Mayıs 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
29° 32' 39" R
Ay
Kova
00° 40' 38" R
Merkür
İkizler
01° 25' 02" R
Venüs
Koç
20° 37' 35"
Mars
Balık
26° 43' 23"
Jüpiter
Koç
01° 48' 07"
Satürn
Kova
25° 03' 37"
Uranüs
Boğa
15° 40' 18"
Neptün
Balık
25° 02' 29"
Plüton
Oğlak
28° 29' 55"
Chiron
Koç
14° 58' 34"
Lilith
Yengeç
03° 58' 01"
True Node
Boğa
22° 29' 35"
Son Güncelleme : 20/05/2022 17:00

Astroloji Gündemi

20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları 20 Mayıs 2022, Cuma 20 Mayıs 2022 Cuma Günlük Astroloji Olayları Ay Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürürken uyum ve denge arayışımız da halen devrede...Ancak sabah saatlerinde bu uyumlu h... Devamını Oku >>