Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Aralık 2022

Balık Burcu

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, burcunuzdaki geri hareketini sonlandıran Neptün, gerçekte yaşadığınız ve sizin gördüğünüz hayat arasındaki farkı belirginleştiriyor. Potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili yanılmalardan kurtulabilir, temiz bir defter açabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.  

Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle, kariyerinizi destekleyecek fikirlerle ilgilenebilir, sizi destekleyecek insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu sayede arkadaş çevrenizi daha iyi görebilirsiniz. Yeni planlamalar ve desteklerle hayatınızı düzenliyorsunuz. Kendi çabanızla gelir artışı elde edebilirsiniz. Önemli tanışmalar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün de Oğlak burcuna geçişiyle, geleceğe yönelik uzun vadeli adımlar atıyorsunuz. Çevrenizde nasıl insanlar istediğinizi yeni tanıştığınız insanlar aracılıyla fark edebilirsiniz. Sosyal mecralar üzerinden fikirlerinizi yansıtabilir ve toplumdaki yerinizi netleştirebilirsiniz.

8 Aralık’taki İkizler dolunayı aile ve ev kavramlarını mercek altına alıyor. İstekleriniz doğrultusunda neden hareket edemediğinizi görebilirsiniz. Aile içindeki konuşmaları önemseyin ve elinize geçen fırsatları iyi değerlendirin. Takıntı ve stresten uzak, kendinizi nasıl güvende hissettiğinizi anlamalısınız.

14-15-16 Aralık’ta Ay’ın Başak burcunda oluşuyla duygularınızı kolaylıkla yönetiyorsunuz. Ortaklı ilişkilerinizde mantıklı ve detaylara ağırlık vererek hareket edebilirsiniz. Farklılıklardan beslenmenin ve uyumlu olmanın önemini fark etmeniz ilişkilerinizin ve gündeminizin huzurlu olmasını sağlayabilir.  

Merkür Uranüs üçgeniyle konuşma yeteneğiniz üzerinden projeler üretebilirsiniz. Denenmeyeni deneyerek dikkat çekebilir, istediğiniz konuma geleceğiniz sürpriz davetler alabilirsiniz.

Koç burcuna geçen Jüpiter, parasal konularda hakkınızı almanızı sağlıyor. Mali durumunuzu iyileştirebilir ve fırsatlarla ilgilenebilirsiniz.  Araştırmalarınızla ilgili harekete geçmeli, değerli hissettiğiniz konuların peşinden gitmelisiniz. Yolunuzun açık olduğu bu zamanı iyi değerlendirin. Zira Chiron’un da Koç burcundaki ileri hareketiyle kaybettiklerinizin telafisini bulabilir, kendinize koyduğunuz hedefler konusunda ilerleyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara yol göstererek siz de yolunuzu buluyorsunuz.

22 Aralık itibariyle Güneş’in Oğlak burcuna geçmesiyle arkadaşlık ilişkileriniz ve planlarınızda daha gerçekçi hareket ediyorsunuz. Geleneksel yöntemleri zamana uyarlamayı öğrenebilirsiniz. Daha sosyal ve disiplinli olabilirsiniz. 23 Aralık’ta gerçekleşecek Oğlak yeni ayı ile tecrübeleriniz somutlaşıyor. Yeni eğitim vegirişimlerinde bulunabilirsiniz. Sizi hedeflerinize götüren ve maddi açıdan destekleyen tüm yollara açıksınız.  

29 Aralık’ta Merkür’ün Oğlak burcunda geri hareketine başlamasıyla sosyal ortamlarda daha dikkatli olmalısınız. İlişkilerinizi sadece maddi açıdan değerlendirmemeli, eğer farkında olmadan yapıyorsanız da sonuçlarını görmelisiniz. Zaman zaman yalnız kalmanız, gerginlik yaşamanızı önleyecektir. Ancak yine de duygusal ihtiyaçlarınızı da unutmamalısınız. Kendinizi geliştirmeye zaman harcıyorsunuz. Sosyal çalışmalarınızın işlevselliğini sorgulayabilirsiniz. Adımlarınızı atarken geleceği de düşünün.  

Motivasyon Sözü: “İnsanlar geleceklerine karar vermezler, alışkanlıklarına karar verirler ve alışkanlıkları da geleceklerine karar verir.”

Aralık 2022

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 15' 37" R
Ay
Yengeç
12° 30' 10" R
Merkür
Oğlak
05° 05' 36" R
Venüs
Oğlak
00° 15' 29" R
Mars
İkizler
15° 17' 02"
Jüpiter
Balık
29° 15' 43"
Satürn
Kova
20° 30' 13"
Uranüs
Boğa
15° 42' 50"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 12"
Chiron
Koç
12° 00' 50"
Lilith
Yengeç
26° 43' 43"
True Node
Boğa
12° 56' 22"
Son Güncelleme : 10/12/2022 11:50

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>