Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Yavaş tempolu bir başlangıcın ardından Mars ve Venüs'ün ayın 9'undan itibaren tutkunun tadına varmanız için var güçleriyle çalıştığını fark edeceksiniz Ocak 2021 Mottosu

Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2021

Balık Burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar, sorumluklarınızı gerçek anlamda fark etmeli ve bunları üstlenmelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Jüpiter, Satürn ile birlikte Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu durum sizi özellikle sorumluluk alanınızda büyütmeye ve hamle yapmaya  götürüyor. İş hayatınızda uzun süredir susmak zorunda kaldığınız konularda bazı açıklamalar yapmak ya da bazı haklılıklarınızı almak durumu söz konusu olabilir.

6 Ocak'ta Mars'ın Boğa burcuna geçmesi ve 13 Ocak'ta Oğlak burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte kariyerinizle ilgili çok önemli ve  yeni bir başlangıca doğru ilerleyebilirsiniz. Bu durum terfi etmek,değiştirmek gibi konuları da gündeminize getirebileceği için toplumsal statünüz, itibarınız ile ilgili konularda bir değişime doğru ilerlediğinizi söylemek yerinde olacaktır.

14 Ocak'ta Uranüs'ün ileri hareketine başlamasıyla yakın çevre ilişkileriniz ve geçmişte reddedilen projeleriniz tekrar gündeminizde olabilir. İletişimsel tüm sorunları çözüme götürüyorsunuz ve tüm yanlış anlaşılmaları düzeltecek fırsatlar yakalıyorsunuz. Bazı şeyleri toparlamak için bunu iyi değerlendirin ve kendinizi anlatmaktan asla çekinmeyin.

24 Ocak'ta Güneş ile Satürn Kova burcunda buluşması içsel olarak sizi biraz geri plana çekebilir ve sizi duygusal bir türbülansın içine çekebilir. Ruhsal sağlığınıza dikkat etmeli ve asla arka planda gizli işler yürütmemelisiniz. Kartlarınızı açık oynamak ve dürüst kalmak, sizi bu dönemin kazananı yapacaktır.

28 Ocak'taki Aslan burcundaki dolunay ile birliktehayatınız, hukuksal konularınız gündeminiz olabilir. Burada bazı şeyleri değiştirme zamanının geldiğini fark edeceksiniz. Sorumluluklarınızı iyi planlayın ve pratik olun. Merkür'ün Kova burcunda gerileyecek olması yarım kalan işlerinizi tamamlamak için zaman kazanmanıza yardımcı olabilir.  İletişimde hükmedici bir dil kullanmak yerine başkalarının görüşlerini kabullenen bir tavır sergilemeniz olayları daha iyi anlamanıza ve süzgeçten geçirmenize yardımcı olacaktır.  Böylelikle, ay sonundan itibaren tüm bunları da birleştirerek yaşadığınız fikir ayrılıklarını konunun muhatabı olan kişilerle paylaşabilirsiniz. Sağlığınızı daha fazla önemsemeli kontrollerinizi yapmalısınız. Sağlıklı ve güzel bir ay dileriz.

Motivasyon sözü: 'Eğer sen yapmazsan hiçbir şey işe yaramayacak.' Maya Angelou

Ocak 2021

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Bitcoin Astroloğu Maren Altman'dan 2021 İçin Tahmini 20 Ocak 2021, Çarşamba Bitcoin Astroloğu Maren Altman'dan 2021 İçin Tahmini ABD’li astrolog Maren Altman, Bitcoin’deki fiyat dalgalanmalarını 'gök cisimlerinin hareketlerine göre' tahmin ettiğini idd... Devamını Oku >>