Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu

2024

Balık Burcu

Yıla 3 Ocak tarihine dek sürecek Merkür retrosu ile başlıyoruz. 11 Ocak tarihi itibariyle hayalleriniz, idealleriniz, sosyal çevreniz ve organizasyonlara tüm başlangıç ve girişimleri kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebileceksiniz.

Şubat ayında ise özellikle mali alanlara dair konularla ilgili 2023 Ekim – Kasım aylarında başlatılan konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

Bu yıl 26 Mayıs tarihine dek; eğitim, reklam, iletişim, sosyal, medya, haberleşme, yazışma, anlaşmalar, seyahatler, ticaret, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili konularda şanslı etkilerle destekleniyor olacaksınız. Bu dönemde sözlerinizle daha fazla güven verebilir, etki yaratabilirsiniz. Özellikle 21 Nisan tarihi etrafında beklenmedik güzel haberler alabilirsiniz.

26 Mayıs’tan yıl sonuna dek; yaşam alanınız, aileniz, evinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha büyük bir eve çıkabilir, taşınabilir, daha kalabalık bir ev yaşamına geçebilirsiniz. Evlenmek, çocuk sahibi olmak veya kardeşinizin çocuk sahibi olması söz konusu olabilir. Bu etkileri en çok 6 Haziran tarihinden itibaren 1 ay boyunca görebilirsiniz.

2023 Şubat ayında başlayan etkilerle; kendinizi tanıdığınız, kişiliğinizi yeniden yapılandırdığınız, hayatınızın otoritesini ele aldığınız etkilerden geçiyorsunuz. Bu yıl da isteklerinizden vazgeçmemek, disiplinli ve sabırlı olmak, kendinize güvenmek, kendiniz olmak, sınırlarınızı doğru çizmek sizi kalıcı başarılara götürecek. Yıl boyu olgunluğunuz ve saygınlığınızı güçlendirmek sizi yükseltiyor olacak.

Bu yıl 25 Mart ve 18 Eylül tarihlerinde Ay, 8 Nisan ve 2 Ekim tarihlerinde Güneş Tutulmaları yaşayacağız. 25 Mart tarihinde yaşanacak tutulma ile birlikte; mali alanlar, kaynaklarınız, alacaklar veya borçlarınızla alakalı bir süreci tamamlayarak yeni bir döneme geçiyor olacaksınız.

8 Nisan Güneş Tutulması ile; öz değerinizi güçlendirmek, kendi kazanç ve değerlerinizi kazanmak, kendi ayaklarınızın üstünde durmak, kendi kendinize yetebilmekle alakalı radikal kararlar alabilir, önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak aynı anda gerçekleşecek Merkür Retrosu sebebiyle ani ve dürtüsel çıkışlar yapmadan, planlı ilerlemelisiniz.

18 Eylül tarihinde yaşanacak Ay Tutulması, 9 yıllık bir döngüyü kapatacak. Bu tutulma ile birlikte kendinizi iyileştirecek, şifalandıracak, kendinizi öncelik yapmaya başlayacak, kimliğinizi ve imajınızı yeniliyor olacaksınız.

2 Ekim tarihinde yaşanacak Güneş Tutulması ise 2023 Ekim ayında başlayan mali alanlara dair konularla alakalı bir tamamlanma ve yeniden başlamayı getirecektir. Özellikle ortaklar vebirliklerinden elde edilen gelirler ya da eş kazancınız gündeme gelebilir.

4 Ağustos sonrası yaşanacak Merkür Retrosu ile; iş, yaşam düzeniniz, sağlığınız ve rutinlerinizle alakalı bir planlama sürecine girebilir, yeni bir düzen kurabilir, eski eşyalardan veya bağımlılıklardan arınarak hafifleyebilirsiniz.

7 Aralık tarihinde başlayacak Mars Retrosu ile gündeminiz; ilişkiler veya çocuklarınızla alakalı kadersel gündemleri gözden geçirmeye dair olacak. Bu dönemde kendi merkezinizde kalmalı, hayattan daha çok keyif almak için harekete geçmeli, spor yapmalı, bir şeyleri içinize atmak yerine daha çok dile getirmelisiniz. Sürecin etkilerine dair ipuçlarını Eylül 2024’ten itibaren almaya başlayabilirsiniz.

Yıl boyu Ay Düğümleri; kendinizi daha çok tanımanız, kendinize güvenmeniz, yeteneklerinizi açığa çıkartmanızla alakalı alanları işaret ediyor. Bu yıl kendinize inandıkça parlayabilir, kendinizi keşfetmenin hazzını yaşayabilir, sağlam ve güzel bir gelecek inşa edebilirsiniz.

2024
Balık Burcu Geçmiş Yıllık Yorumları

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
25° 35' 52" R
Ay
Yay
08° 19' 15" R
Merkür
Aslan
22° 03' 01" R
Venüs
Aslan
07° 24' 29" R
Mars
Boğa
27° 48' 25"
Jüpiter
İkizler
11° 41' 50"
Satürn
Balık
19° 09' 50"
Uranüs
Boğa
26° 24' 05"
Neptün
Balık
29° 52' 08"
Plüton
Kova
01° 00' 03"
Chiron
Koç
23° 29' 59"
Lilith
Terazi
02° 01' 47"
True Node
Koç
09° 48' 53"
Son Güncelleme : 17/07/2024 20:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>