Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Mars ve Uranüs cesaretinizi ve yeni şeyler deneme isteğinizi kamçılıyor. Çabalarınızın karşılığını alıyorsunuz. Tabii vaat ettiğiniz şeylerde makul olduğunuz müddetçe. 3 Mayıs - 10 Mayıs Mottosu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

3 Mayıs - 10 Mayıs

Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar, biraz geri plandan yürüteceğiniz işlerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günü hayatın detaylarıyla, derin konularla uğraşmak istemeyebilirsiniz. İsteksizliğiniz ön planda olabilir. Çarşamba günü itibariyle bu etki geride kalmaya başlayacak. Kendi düşüncelerinizi, kendi hareketlerinizi, kendi hayatınızın kontrolünü daha fazla önemseyeceksiniz.

Bu hafta iletişimsel konularınız çok ön planda ama iletişim halinde olduğunuz,yaptığınız insanlardan beklentilerinizi çok yüksek tutmamaya özen gösterin çünkü beklediğiniz haber gelmeyebilir, gecikebilir ya da önemli bir işe kalkıştıysanız bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlulukları çok fazla ele almak istemediğiniz bir dönem. Bu sorumluluklar üzerinize üzerinize gelebilir. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Bu dönem kendinizle ilgili çok acayip fikirleriniz var. Bu fikirler sosyal medyayla alakalı olabilir, dijital medya ya da dijital platformla bağlantılı olabilir. Ama bu dönem abartılı girişimlerden kaçınmanız gerekecek.

Merkür’ün ve Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle beraber evinizi, ailenizi ve yuvanızı daha fazla önemseyeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kazançlarınızı belki de ev, aile ve yuva alanlarınıza yatırmak isteyeceksiniz. Eviniz sizin için önemli olacak. Evinizde neler yapabileceğinizi daha fazla konuşacaksınız iletişimi daha fazla evinizden sağlayacaksınız. Kendinizi yuvanızda daha fazla güvende hissedeceksiniz. Boya, badana, tamirat, tadilat, pencere, çerçeve gibi işleriniz varsa bu işleri Pazar günü ve sonrası başlatmanız çok daha doğru olacak. Daha fazla insanı evinizde ağırlamak isteyebilirsiniz, ancak pandemi döneminde olduğumuzu da hatırlatalım. Eviniz, aileniz sizin kaleniz olacak bu dönem içerisinde.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
3 Mayıs - 10 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
15° 58' 39" R
Ay
Balık
15° 10' 23" R
Merkür
İkizler
03° 47' 43"
Venüs
Boğa
26° 33' 52"
Mars
Yengeç
07° 46' 39"
Jüpiter
Kova
29° 04' 30"
Satürn
Kova
13° 16' 44"
Uranüs
Boğa
10° 59' 45"
Neptün
Balık
22° 31' 47"
Plüton
Oğlak
26° 47' 28"
Chiron
Koç
10° 58' 36"
Lilith
Boğa
21° 54' 08"
True Node
İkizler
11° 01' 14"
Son Güncelleme : 06/05/2021 10:00

Astroloji Gündemi

6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 6 Mayıs 2021, Perşembe 6 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 6 Mayıs 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>