Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Salı ve çarşamba günü Ay ve Neptün hayal kurma ihtiyacınızı ve kimilerinin ütopik bulduğu hedeflerinize ulaşma isteğinizi artırıyor. Kendinize inanın! 26 Temmuz - 2 Ağustos Mottosu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

26 Temmuz - 2 Ağustos

Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta sizin için şanslı haftalardan bir tanesi. Hafta başında kendi isteklerinize göre hareket edeceksiniz ve tüm hafta size hizmet ediyor olacak. Maddi konular hafta ortası ön plana çıkarken hafta sonu yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru gezmek, dolaşmak, öğrenmek önemli olacak. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olayları fazlasıyla merak edeceksiniz.

Çarşamba günü itibariyle Jüpiter sizin burcunuzdan çıkıyor ve Kova burcuna geçiyor. Yani artık yıl sonuna kadar hazırlıklarınızı hızlandırmanız gereken bir dönem. Maneviyatınız bu dönemde yeniden ön plana çıkabilir daha ruhsal konulara, sizin dışınızda gelişen konu ve olaylara kendinizi kaptırabilirsiniz. Kendinizi bir bütünün parçası olarak görebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa işlerin hızlandığını görebilirsiniz. Olayları şöyle bir gözden geçirin Ekim ayına kadar nasıl hazırlanacaksınız? Doğru şekilde adımlar atıyor musunuz? 2022 yılında Jüpiter sizin burcunuza geçtiğinde hayatınızda nelerin değişmesini istersiniz? İşte bütün bu soruları ele alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor, bu dahayatınızda, gündelik mesleğinizde ben bilirim tavrıyla hareket edeceğiniz bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Organizasyona yönelik işlerinizde her tür konuda kendinizi ön plana çıkarmak öne çıkarken sağlığınızla ilgili konularda kalp ve dolaşım sistemi problemlerine dikkat edin. Sağlığınızda kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Perşembe günü Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi ikili ilişkiler ve özel hayatınızda harcayacaksınız. Taşınma ile ilgili konu ve olaylar ön plana çıkarken ortaklı işler ve ilişkilerde mükemmeliyetçi tavrınızla hareket edebilirsiniz. Ama bu dönem sevdiğiniz insana karşı aşırı eleştirel yaklaşmamaya, kavga ve sürtüşmelerden uzak durmaya özen gösterin. Her şeyi bir bütün olarak ele aldığınızda ilişkiler ve ortaklıklar anlamında gayet verimli işler çıkarabilirsiniz. İlişkilerde abartıdan uzak durun özelliklealanlarınızda Perşembe günü bu etkiye dikkat edin. Biraz disiplinli olmak size çok şey katabilir.

Hafta sonu gündelik hayatınızda ve sağlığınızla ilgili konularda problemlerinizi ele almak ve çözüm üretmek anlamında gayet şanslı olacaksınız. Gündelik işlerinizi de çok rahat toparlayacaksınız.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
26 Temmuz - 2 Ağustos

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 08' 07" R
Ay
Boğa
03° 21' 23" R
Merkür
Aslan
06° 27' 55" R
Venüs
Başak
10° 53' 35" R
Mars
Başak
00° 47' 32" R
Jüpiter
Kova
29° 42' 53" R
Satürn
Kova
10° 20' 38"
Uranüs
Boğa
14° 37' 44"
Neptün
Balık
22° 52' 37"
Plüton
Oğlak
25° 14' 49"
Chiron
Koç
12° 49' 42"
Lilith
İkizler
01° 24' 50"
True Node
İkizler
08° 53' 06"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:50

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>