Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

28 Kasım - 5 Aralık

Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz ve hayatınızı organize etmek, hayatın akışına dahil olmak gibi konular sizi biraz zorlayacak bu hafta başında. Pazartesi ve Salı günleri, bir kurumda çalışıyorsanız işinizi, görevinizi ve sorumluluklarınızı çok net bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Sonrasında ise biraz daha rahatlayacak, kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Ev, aile ve yuva konularında halletmeniz, inşa etmeniz, değiştirmeniz gerekenler var bunun farkındasınız. Bu hafta aslında bütün bunları ele almak anlamında da sizi destekleyen haftalardan bir tanesi. Ama bu hafta Salı ve Perşembe günleri dikkatli olmamız gerekiyor, göz önünde olacağınız ortamlarda konuşmalarınız, felsefeniz, inançlarınız, düşünceleriniz yüzünden çok çabuk tepki görebilirsiniz. Ailenizdeki insanlar aslında buna tepki gösterecekler, sizin düşüncelerinize, konuşmalarınıza, anlaşmalarınıza yaptığınız her işin karşısında kendi ailenizi, aile büyükleriniz ya da ailenizde kim varsa o insanları görme potansiyeliniz de yüksek olacak. Eğer anne ve babanız arasında anlaşmazlıklar varsa bu dönem bu anlaşmazlıkların artması söz konusu olabilir. Siz birilerinden destek beklerken, kariyer vekonularında önemli adımlar atmak isterken bir de aile ortamında yaşanacak gerginliklerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine de her şeyin başı denge o yüzden bu hafta dengeniz bozulsa bile sinirli, agresyonu yüksek etkilerden uzak durun. Kendinizi sakinleştirecek ortamlara atmaya özen gösterin. Diyelim aile ortamlarınızda bir sıkıntı yaşıyorsunuz, hiç beklemediğiniz yerlerde size yol gösterecek ruhani noktası kuvvetli olan olgun bir insandan fayda görme olasılığınız yüksek. Çarşamba günü bu insanın düşünceleri hayata bakış açınızı değiştirebilir. Bazı ilişkilerdeki gerginlikleri yine ön plana çıkarabilir ama yine de en azından önünüzdeki süreci çok daha net görebilirsiniz.

Beklenmedik yerlerden, patronunuzdan göreceğiniz önemli destekler Çarşamba günühayatınızı hareketli ve renkli kılacak. Hafta sonuna doğru harcamalarınız yüksek görünüyor. Hafta sonu Venüs'ün Neptün’le olan dik açısı, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda, toplum önü duruşunuzda, sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda sıkıntı ve sorunları ya da hayal kırıklıklarını karşınıza getirebilir. Ailevi konularda da dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
28 Kasım - 5 Aralık

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 30' 46" R
Ay
Kova
12° 32' 17" R
Merkür
Yay
17° 40' 09" R
Venüs
Yay
15° 43' 25" R
Mars
İkizler
19° 41' 56" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 21"
Satürn
Kova
19° 42' 54"
Uranüs
Boğa
16° 07' 36"
Neptün
Balık
22° 39' 10"
Plüton
Oğlak
26° 43' 48"
Chiron
Koç
12° 12' 36"
Lilith
Yengeç
25° 25' 53"
True Node
Boğa
13° 11' 17"
Son Güncelleme : 28/11/2022 21:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>