Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

27 Mart - 3 Nisan

Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar, ev, aile, yuva alanlarınıza odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Koç burcundan almış olduğunuz Yeni ay etkileriyle maddi konularda hızlı, cesur, aktif adımlar devreye girecek ve bu hafta bu alanlardan yana şansınızı, gücünüzü üzerinizde hissedeceksiniz. Salı günü hem ailenizi hem evle alakalı girişimleri hem de özel hayatınızı ilgilendirecek önemli bir konuşma bir teklif bir fırsatın karşınıza gelme olasılığı çok yüksek. Para kazançlarınızın yüksek olacağı bir hafta ve burada konu ne olursa olsun ister ev isterister aile olsun güzel bazı haberlerle kendinizi mutlu, iyimser, şanslı görebilirsiniz. Diğer taraftan harcamalarınız yüksek olabilir ya da yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız işlerde hala kafanıza yatmayan sizin üzerinizde baskı yaratan bazı konuların devrede olduğunu görebilirsiniz.

Venüs'ün Uranüs'le olan kavuşumu Cuma günü devreye girecek yakın çevrenizdeki insanlara karşı sıkılganlıklarınız yüksek olabilir, asi, isyankar davranabilirsiniz, kafanıza göre davranma isteğinizle insanları şaşırtabilirsiniz. Yine sosyal medyayı kullanıyorsanız dijital platformda birtakım işleriniz varsa eğitim, radyo, televizyon, ulaşım gibi konularla alakalı işleriniz varsa hızlı ani beklenmedik olana açık olun. Abinizin, ablanızın, yakın çevrenizdeki insanların hayatında da hızlı gelişmeler gündeme gelebilir özellikle onların kariyeri ve işiyle ilgili konularda.

İçgüdülerinizde tavan yapabilir bu dönem içerisinde sezgilerinize mümkün olduğunca inanın ve güvenin. Para ile ilgili konularda güzel gelişmeler var ama kendinize güveniniz olmayabilir ya da çok dikkatli adımlar atmak zorunluluğu hissediyor olabilirsiniz. Bu hafta sizi geriye çeken tek konu bu olacak onun dışında her şey rahat bir akışta.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
27 Mart - 3 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 46' 17" R
Ay
Yengeç
27° 45' 59"
Merkür
Koç
22° 58' 42"
Venüs
Boğa
16° 31' 36"
Mars
Yengeç
02° 34' 43"
Jüpiter
Koç
18° 49' 14"
Satürn
Balık
02° 35' 45"
Uranüs
Boğa
16° 44' 11"
Neptün
Balık
25° 40' 20"
Plüton
Kova
00° 07' 13"
Chiron
Koç
15° 30' 08"
Lilith
Aslan
09° 05' 49"
True Node
Boğa
04° 19' 21"
Son Güncelleme : 30/03/2023 21:00

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>