Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Pazartesi gününden itibaren Satürn'ün sizi bazı projelerinizi olgunlaşmaya bırakmaya zorladığını hissediyorsunuz. Bu hafta bir tür durum değerlendirmesi yapın. Nelerin acil olduğunu tespit edin ve kalanı için acele etmeyin. 23 Mayıs - 30 Mayıs Mottosu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

23 Mayıs - 30 Mayıs

Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar, haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Kendi hayatınız, vereceğiniz kararlar, kararsızlıklarınız bu hafta başında daha fazla devrede. Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar iletişimsel konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan iletişiminizde kendinizi doğru bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz. İçinizde biriktirdiklerinizle iletişimi bozma ya da iletişiminizde gerginlikler yaratma etkisine karşı dikkat edin. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında birtakım işleriniz varsa bu işlerden yana şans ve fırsatlarda bazı sıkışmalar devreye girebilir.

Çarşamba günü Mars’ın Koç burcuna geçişiyle para ile ilgili konularda kendi mücadelenizi ve girişimcilik ruhunuzu ön plana çıkartacağınız bir dönem başlıyor. Para harcamalarınız bu dönem artabilir ama kazançlarınıza daha çok odaklanacaksınız. Kendinizi cesur göreceksiniz ve bu cesur ya da sabırsız yönlerinizle para ile ilgili konularda karşı tarafla pazarlık yapabilirsiniz. Bu etkiye dikkat edin, hemen ilişkileri bozmayın biraz daha ılımlı ve anlayışlı olmak parasal yönden size daha güzel kazançlar sağlayabilir. Hafta sonuna doğru para ile ilgili konularda güzel fırsatlar da yakalama ihtimaliniz var. Önemli açılımlar devreye girecek, kariyerinizde ve para ile ilgili bir konuyu halletmesini başaracaksınız.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. 3 hafta boyunca akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan ilişkilerinizi çok iyi bir noktaya taşıma ihtimaliniz var. Merkür de buraya geçerek gerilemesine devam ediyordu demek ki eskiden süregelen bir mevzuyu ya da yaşadığınız bir sıkıntıyı daha doğru bir şekilde ele almak önemli olacak. Birinden af dilemek, sizden özür dilenmesi gibi etkiler devreye girebilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki o bağlantıyı kuvvetlendirdikçe işlerinizin, iletişiminizin çok daha rahat aktığını görebilirsiniz.

Cuma gününe dikkat edin, para ile ilgili konulardayaptığınız insanlarla gerilimler olabilir ve bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Köprüleri yıkmadan önce birazcık daha ılımlı olmaya çalışın çünkü inatlaşmalar ve güç çekişmeleri de devrede olabilir. Pazartesi günü eviniz, aileniz, yuvanız ve eviniz için yapılması gereken önemli alışverişler sizi mutlu edecek, birtakım fikirler sizi şevklendirebilir, hevesinizi, gayretinizi artırabilir. Pazartesi ve Salı günü Mars Balık burcunda melankolik etkilerle dolu olacaksınız, acısını kendinizden çıkarmayın.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
23 Mayıs - 30 Mayıs

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 12' 25" R
Ay
Koç
06° 51' 35" R
Merkür
Boğa
28° 41' 13"
Venüs
Koç
26° 16' 41"
Mars
Koç
00° 20' 41"
Jüpiter
Koç
02° 39' 13"
Satürn
Kova
25° 09' 46"
Uranüs
Boğa
15° 56' 36"
Neptün
Balık
25° 08' 03"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 18"
Lilith
Yengeç
04° 30' 25"
True Node
Boğa
22° 30' 14"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:23

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>