Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

25 Ekim - 1 Kasım

Balık Burcu

Balık ve yükselen Balıklar, ailevi konular bu hafta gündemde olacak. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızda hızlı, duygusal kararlar almaya meyilli olacaksınız. Bazı güvensizlikler devreye girebilir, inişler çıkışlar yaşayabilirsiniz. Spor yapıyorsanız hobileriniz varsa bu hobiler ve sporla ilgili konularda bazı zorlanmalar da devreye girebilir.

Çarşamba gününe dikkat edin çünkü göz önünde olacağınız ortamlardahayatınızdaki ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla şimdiye kadar iyi bağlantılar kurduysanız bazı beklentileriniz oluşmuştur. İşte bu beklentilerinizin bir türlü karşınıza gelmemesi, düşündüğünüz gibi olmaması size birinin yardım ediyor gibi görünüp aslında bunu yapmadığını fark etmeniz gibi olasılıklar oluşabilir. Aile ortamlarında bir insandan çok büyük bir beklentiniz varsa bu beklentilerin de karşılanmadığını görebilirsiniz. Evlilik kararlarınız, ilişkiye dair kararlarınız varsa bu kararlarda biraz daha gerçekçi olup oturup düşünmeye vakit ayırmanız gerekiyor. Merak etmeyin yine de korunuyorsunuz.

Perşembe günühayatınızda çok güzel bir fırsat karşınıza gelecek. İletişimsel işlerinizi hızlandıracak ve birkaç günden beri yaşadığınız o içsel gerginlikleri biraz daha rahatlamanızı sağlayacak.

Cumartesi günü Mars Akrep burcuna geçiyor, enerjinizi seyahat ve eğitim alanlarınızda harcamaya başlıyorsunuz. Hukuki konular, ticari faaliyetler de önem kazanacak. Davalarınız varsa güçlü stratejiyle rekabetçi yönlerinizi ön plana çıkararak bu dönem olumlu sonuçlar almaya yatkın olabilirsiniz. Yine bu dönem birilerine dalaşarak size davalar açılmasına neden olabilirsiniz. O yüzden tanımadığınız yerlerde kimseyi çok fazla zorlamayın. Seyahat ve eğitim alanlarınızda mücadeleniz artacak. Demek ki seyahat edecekseniz, uzak yerlere gidecekseniz, dikkatli olmakta fayda var. Eğitim konularında da gözünüzü iyi açın. Ama sonuçta öfkenizi, içsel rekabet duygunuzu iyi dengeleyebilirseniz kararlı olabilirsiniz. Mars’ın Akrep’teki bu yolculuğu Mars’ın Terazi’deki yolcuğunuza benzemiyor size fayda ve yarar sağlayacaktır. Hayatınızı çok daha rahat yönlendirebileceksiniz.

Hafta sonu uzaktaki insanlardan alacağınız haberler devrede olacak. Bu haberler bazı yönlerden sizi desteklemeyecek ya da bazı yönlerden duyduklarınız hoşunuza gitmeyecek. Negatif etkilerden uzak durun, uzak yolculuklarda seyahatlerde lütfen sağlığınıza dikkat edin.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
25 Ekim - 1 Kasım

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 58' 38" R
Ay
İkizler
21° 53' 43" R
Merkür
Terazi
13° 40' 54" R
Venüs
Yay
18° 50' 57"
Mars
Terazi
26° 22' 42"
Jüpiter
Kova
22° 24' 38"
Satürn
Kova
07° 02' 43"
Uranüs
Boğa
13° 13' 36"
Neptün
Balık
20° 46' 41"
Plüton
Oğlak
24° 23' 53"
Chiron
Koç
09° 42' 39"
Lilith
İkizler
10° 56' 43"
True Node
İkizler
01° 55' 26"
Son Güncelleme : 25/10/2021 07:30

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>