Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Kararları Uyguluyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

28 Mayıs 2022, Cumartesi

Aşk 60%
Para 80%
Sağlık 90%

Bugün aşk konusunda ciddi anlamda birtakım kararlar alman gerekebilir. Uzun zamandır aklını meşgul eden mevzuları bir çözüme ulaştırman ve ona göre hareket etmen aşkta seni en başta memnun edip daha sonra mutlu etmeye yöneltecek. Kararların seni iyiye yönlendirebilir.

Bugün artan bir iyimserlik hissedebilirsiniz. Belki de nihayet kariyerinizde bir atılım yapabileceğinizi hissediyorsunuzdur? İşinizle ilgili daha olumlu ve mevcut pozisyonda kalmak için daha motive hissedebilirsiniz. Yaptığınız sıkı çalışma için kendinizi tebrik edin ve ne kadar ilerlediğinizi kutlamak için kendinize biraz zaman ayırın!

İş konusunda karşına yeni fırsatlar çıkabilir bugün. Mevcutdüzenini ve yatırım planını sürdürerek bu fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin o yüzden. Yeniliklere açık olman sana daha güzel şeyler katabilir.

Fiziksel olarak sağlıklı kalmak için biraz özen göstermen gerekebilir bu aralar. Egzersiz planını kuvvetlendirmen ve tembellik etmemen de bu yüzden önem kazanabilir. Evinde veya farklı bir yerde hareket edebilmek için alan açman gerekebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Daha iyisini yapmak için kendini özgür bırakman gerekecek. İçindeki harekete geçme arzusunu dinlemek senin için yararlı olabilir. Başkalarının ne dediğine gerekenden fazla önem vermemek bugün iyi olabilir.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Büyük bir para harcamadan önce iki kere düşünmeniz sizin yararınıza olabilir. Mevcut işinizde beklemediğiniz bir kazanç elde ediyorsunuz. Depresif hissedenlerin hayatlarına giren yenilik sayesinde üzerlerindeki ölü toprağından kurtuluyorlar.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Evli bir Balık burcuysan eşinle aldığın kararları hızlıca uygulamaya koymak isteyebilirsin. Ortak kararları alıyor olmak seni ayrıca mutlu edecek. Seni kısıtlayan düşüncelerden bugün tam anlamıyla kurtulabilirsin. İş hayatında yaşadığın sıkıntıları bugün unutacaksın. Akşam saatlerinde arkadaşlarından gelen davete katılabilir, sinemaya gidebilirsin.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Taşınma ve ev düzenlemeleriyle ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. Birtakım aksaklıklara karşı B planı yapmanızda fayda var. Asıl amacınızın ve önceliğinizin eviniz, aile içi huzurunuz olduğunu unutmamalısınız. 

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün görüşmeler ve konuşmalar açısından verimli geçebilir. Hassasiyetlerinizi daha iyi anlatabilirsiniz. Düşüncelerinizi olumlu yönde tutmalısınız.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sabah saatlerinde motivasyonunuzu arttıracak haberler alabilirsiniz. Bunun yanında sizler de sevdiklerinizin desteği ve motivesi olabilirsiniz.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün sakin ve tatmin edici bir gün olacak. Hala sonuca bağlamanız gereken bazı pratik sorunlar varsa, onların kolay şekilde çözümleneceğini göreceksiniz. Konuyla ilgili seçme şansınız varsa, mutlaka basit ve uzun zamana yayılacak çözümleri seçin. Zira bu aşamada hızlı şekilde ilerlemek pek uygun değil...

28 Mayıs 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Mali tablonuz hakkında doğru bir fikir edinmek artık zor olabilir. Sahip olduklarınızla gurur duysanız da, kendinizi yaşıtlarınızla karşılaştırmak, sizi endişlendirebilir. Kendiniz dışındaki bir gerçekliğe dayanmak değerlidir, ancak hangi karşılaştırmaların durumunuzla gerçekten alakalı olduğunu dikkatlice ayırt etmeniz gerekebilir. İletişim kurduğunuz diğerlerinden farklı hedef ve ihtiyaçlarınız olduğu ortaya çıkarsa, kendi sessiz özgüveninizle yetinmek zorunda kalacaksınız.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bireyselliğinizi ilan etmenin zevkini tadabilirsiniz. Bir süredir sizi rahatsız eden duyguların açıklık kazandığını görmek için birçok neden karşınıza çıkacaktır. Maddi konularda radikal çözümlerle sınırlarınız genişliyor.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugünden 23 Haziran’a kadar olan dönemde kısa seyahatlere çıkabilir yapabilir, hayattan daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz. Özellikle doğada yapacağınız küçük tatiller size iyi gelecek.

28 Mayıs 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Karşı tarafın duyguları sizin için önemli olsa da, siz sadece kendi hisleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Bugün partnerinizin kendine özgün fikirleri olacak ve bu düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyecektir..Onun alınganlık sınırları içinde olması, sizin işinizi zorlayacaktır. İlişkinizde nazik bir gün. Detaylar önemli olacak.

28 Mayıs 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
07° 20' 23" R
Ay
Boğa
17° 33' 11" R
Merkür
Boğa
27° 11' 57"
Venüs
Boğa
00° 05' 34"
Mars
Koç
02° 46' 22"
Jüpiter
Koç
03° 12' 10"
Satürn
Kova
25° 12' 37"
Uranüs
Boğa
16° 07' 25"
Neptün
Balık
25° 11' 24"
Plüton
Oğlak
28° 24' 28"
Chiron
Koç
15° 19' 25"
Lilith
Yengeç
04° 52' 12"
True Node
Boğa
22° 33' 11"
Son Güncelleme : 28/05/2022 19:40

Astroloji Gündemi

28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Mayıs 2022, Cumartesi 28 Mayıs 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Ay halen Boğa burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Bugün de maddi manevi huzur, güven, konfor ve istikrar arayışındayız...... Devamını Oku >>