Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Detaycısın Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2023, Perşembe

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 60%

Sevdiğin kişi ile kafanı sıkan mevzuları açıkça ve dürüstlükle dile getirmen gereken bir gün olacak. Bazı konularda birbirinizi desteklemeniz için bütün olanları dürüstçe anlatmak şart olabilir bugün.

İş hayatınızdaki performansınızla göz dolduruyorsunuz ve amirinizden yakında bir terfi haberi almanız söz konusu olabilir. Bu durumun size cesaret verebilir ve işlerinizde daha büyük bir başarı sağlayabilirsiniz.

Bugün parasal konularda şanslı olmayabilirsin. Maddi konularda karar alırken dikkatli olmalı ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısın. Parana sahip çıkmak daha iyi bir hareket olacak bugün.

Zihnini boşaltmak için sadece egzersizler değil, hobiler de önemlidir. Kafanı tamamen verebileceğin ve kendini toparlayacağın bir hobi edinmek, gerginliklerden kurtulmanı sağlayabilir bugün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sevdiğin bir arkadaşına destek olman gerekebilir. Bazı telefon konuşmaları yapabilir ve ona destek olmak isteyebilirsin. Aranızdaki bu iletişimin artması, arkadaşlığınızın daha da sağlamlaşmasını sağlayacak.

30 Mart 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Balık burçları, bazı planlarınızı bilinçli olarak bırakmanız gerekebilir. Beklenmeyen unsur size biraz yardımcı olabilir, bu yüzden onu uzak tutmaya çalışmak yerine onunla birlikte hareket edin. Olayların doğal akışı sizi daha özgür bir yere götürmeli. Tamamen mantık gibi zihinsel süreçlere güvenmek yerine hayal gücünüzü kullanın.

29 Mart 2023, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Gelecek ile ilgili planlarının çok çabuk değişmesi odaklanma problemi yaşamana sebep olabilir. Hem kolektif çalışmaları yönetecek hem de kişisel işlerini yapacaksın. Detaycı yapın, savruk çalışanlarla karşı karşıya gelmene neden olabilir. Olaylara akılcı yaklaşılması gerektiğinden dem vuracağın bir gün... Ailenden uzak yaşayan bir Balık burcuysan, işten izin alarak ailenle vakit geçirmek isteyebilirsin.

30 Mart 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ekonomik koşullarınızı daha iyi hale getirecek teklifler alabilir, girişimlerinizi neticelendirecek gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Hayatınız için çabalamanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Bugün bu çaba için gereken imkanlara ve motivasyona sahip olacaksınız. Farkında olun.

30 Mart 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün keyif aldığınız şeylere yönelmek için uygun bir gündesiniz. Kendinizi şımartabilirsiniz. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi rahat ifade edeceğiniz arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Duygusal olarak zorlanacağınız konular gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle karşılıklı gelebilirsiniz.

30 Mart 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kimseyi kırmak istemeseniz de zorlayıcı kararlar almanız gereken bir dönemdesiniz. Sosyalliğinizi dengeleyebilir, arkadaşlık ilişkilerinde daha seçici olabilirsiniz

29 Mart 2023, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kaygıların geçici olacak bugün. Özellikle de maddi kaygıların. Çünkü güzel gelişmeler kapıda olabilir. Sen her ne kadar bu ihtimali bugün göremesen de iyi günler seni bekleyecek. Buna inanmak sana keyifli bir enerji katabilir.

30 Mart 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sahip olduğunuz dostluklar mesafeler veya programlar dolayısıyla yeterli gelmeyebilir ve her şekilde yeni bağlar kurmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevgiyi alma ve verme yetenekleriniz artıyor ve ilişkilerinizi de buna göre şekillendiriyorsunuz. Balık burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

30 Mart 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğiniz sürece, ele aldığınız konuları çok daha başarılı bir şekilde sonuçlandıracaksınız. Bugün, hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

30 Mart 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu anda her şey her zamankinden çok daha kolay geliyor, yaptığınız işlerden gerçekten keyif alıyorsunuz. Bunun yaparken arkanızdan karizmatik bir iz de bırakıyorsunuz. Tanıdığınız kişiler gelip sırlarını veya gizli fikirlerini sizinle paylaşırlarsa şaşırmayın. Kibirli davranmayın – farklı projelere gerçekten de katılın, bunlar kendi planlarınız için de esin kaynağı olabilir.

30 Mart 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Balık; bugün aşk, hobi, sanat, borsa gibi konulardan dolayı harcamalarınız artabilir. Aşk konusunda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Gününüz harika geçsin.

30 Mart 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinize duyduğunuz hayranlık gözlerinizden belli oluyor, ama bu arada içinizdeki anlayamadığınız güvensizliği de gizleyemiyorsunuz. İş yerinde sevilen birisiniz. Önemli sorumluluklarınız var. Ama siz bu sorumlulukların hepsinin altından kalkıyorsunuz. Bir dostunuz kefil olmanızı isteyebilir. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sinirlerinizin gerginliği sırt ve boyunda kasılmalara ve ağrılara yol açabilir

30 Mart 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 14' 10" R
Ay
Yengeç
21° 19' 46"
Merkür
Koç
21° 57' 09"
Venüs
Boğa
15° 53' 02"
Mars
Yengeç
02° 18' 36"
Jüpiter
Koç
18° 41' 26"
Satürn
Balık
02° 32' 20"
Uranüs
Boğa
16° 42' 36"
Neptün
Balık
25° 39' 08"
Plüton
Kova
00° 06' 44"
Chiron
Koç
15° 28' 13"
Lilith
Aslan
09° 02' 10"
True Node
Boğa
04° 20' 13"
Son Güncelleme : 30/03/2023 08:00

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>