Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Sorguların Artıyor Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Kasım 2021, Pazartesi

Aşk 90%
Para 90%
Sağlık 90%

Hiç politik bir insan değilsiniz. Muhtemelen oyunlar çevirme ve ilerleyebilmek için ittifaklar kurma konusunda fazla sabrınız yok. İyi ve dürüst bir vatandaş olmak ve günün sonunda eve gitmek gibi sorumluluklarınıza odaklanmayı seviyorsunuz. Fakat biraz daha cazibenizi kullanmanın ve kurnaz olmanın size fayda sağlayacağını düşünebilirsiniz. Çok pasif bir bakış açısı benimseyerek altın fırsatları kaçırmış olabilirsiniz. Çevrenize karşı daha güçlü bir görüntü sergilemek sizin yararınıza olabilir.

Bugün bir program veya bütçe oluşturuyor olabilirsiniz. Yaşamınızı mükemmelleştirecek formülü bulmaya çalışırken analitik bir ruh hali içinde olacaksınız. Yine de kendinize fazla katı olmayın. Para biriktirmek iyi bir şey olsa da yine de rahatça yaşamanız gerekiyor. Kendinizi arada bir şık bir akşam yemeğine ya da bir konsere götürmeyi hak ediyorsunuz! Çok çalışkan olmanıza karşın, çok katı olmayın.

Bugün ani kararlar vermemeye çalışın. Haber vermeden, telefon etmeden kapınızı çalan insanlarla birlikte dikkatinizi dağıtan bir sürü şeyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, tek bir şeye odaklanmanız oldukça zor olabilir. Telefonlarınızı kapatabilir veya bugünü "balığa çıkma" günü ilan edebilirsiniz. Israrcı insanların baskısı altında kalmanıza izin vermeyin. Bir söz vermeden çnce kafanızı dinlendirmek için kendinize biraz vakit ayırın.

Bir miktar utangaç hissedebilirsin ve spotlar da tesadüfen sana yönelebilir. Ne söyleyeceğin ya da yapacağın konusunda kaygılanmana gerek yok. Sadece gülümse ve her zamanki sen ol, böylece her şey iyi gidecek. Romantik partnerin bir partiye katılmak isteyebilir. Çok sosyal hissediyor olmasan bile, yeni insanlarla tanışmak sana iyi gelecektir.Bugün insanların hakkınızda söylediklerine normalde olmadığınız kadar hassas yaklaşacaksınız. Normalde son derece net bir biçimde kendinize güveniyorsunuz ve kimse sizi öz güvensizlikle suçlamadı. Fakat bugün, önemli biriyle görüşürseniz kendinizi biraz moralsiz hissedebilirsiniz. Birisi sizi olumsuz etkileyecek düşüncesizce bir yorum yapabilir. İçinde bulunduğunuz andan uzaklaşıp her şeye biraz daha objektif bakmaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Stres ve kaygıya yenik düşmemelisin. Kontrol edemediğin olaylar hakkında aşırı düşünmeye devam etmemekte yarar var. Olabilecek şeyleri düşünüp durarak zaman kaybetmemelisin. Hayallere dalıp bugünü kaçırmamak gerekecek.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Başak burcunda ilerliyor. Gündüz saatleri içerisinde insanlarla fikir ayrılıklara yaşayabilir, olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle ilgili gündemler, eşin ailesinin sağlığıyla ilgili konular gündeme gelebilir.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, güne kendini ve hayatı sorgulayarak uyanabilirsin. Özellikle etrafındaki birçok kişinin duyarsızlığı, gelecek adına kaygı duymana neden olabilir. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Balık burcuysan, eski sevgilinle ilgili duyacakların seni şaşırtabilir. Bir süredir ortalıkta dolaşan miras konuları, kesin çözüme kavuşabilir. Tesadüfi biçimde hakkında konuşulanlara tanıklık edebilirsin. Sosyal medyada tadını kaçıran kişileri takipten çıkıyorsun.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İş hayatınızda ekip içi yaptığınız toplantılar içerisinde söz hakkı isteyeceksiniz. İşte yaşanılan sıkıntıları birinin açıklaması gerektiğini düşünüyorsunuz. Bu konudaki savunmayı yapacak kişi sizsiniz. Üslubunuzu ve sesinizin tonunu iyi ayarlayın. 

29 Kasım 2021, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ortaklı para konuları gündeminizi oluşturabilir. Parasal konulardan dolayı bağlayıcı koşullar oluşabilir. Endişe duyduğunuz konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgili yenileme yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Güven ve korunma konularıyla ilgili krizler yaşayabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İsteklerinize ulaşmak konusunda istekli olsanız da eleştiriye de açık olmanız önemli olacak. Kendinizi geliştirmek için çevrenizdekilerin fikirlerini dinlemelisiniz.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün gündelik hayatın sıkıcı zincirlerini kırmak için muhteşem bir gün. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız endişelenmeyin. İç sesinize kulak verirseniz hangi yolu tercih ederseniz edin doğrusu o olacaktır. Güçlü ve düzensiz tavırlarınız belki de varak istediğiniz yere ulaşmanın en kestirme yoludur.

29 Kasım 2021, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İlerleme arzunuz önemli bir ilişkiyi baltalıyor olabilir. Kariyer basamaklarının zirvesine ulaşmak istemek takdire şayan olsa da, hayalinizi perspektif içinde tuttuğunuzdan emin olun. En başarılı profesyonellerin mutlu kişisel yaşamları vardır. Arkadaşlarınız veya sevdikleriniz sizi akşam yemeğine veya bir şeyler içmeye davet ettiğinde bunu aklınızda bulundurun. Keyifli bir gece, moralinizi yükseltmek ve hem daha akıllı hem de daha sıkı çalışmanız için size ilham vermek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Bugün biraz eğlenin!

29 Kasım 2021, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güçlü bir adalet duygusuna sahipsiniz. Bugün yine geçmişinizi sorgulayarak, huzursuz olabilirsiniz. Buna tek neden; hatalarınızı abartmanızdır. Parasal olarak rahat bir dönemdesiniz. Şans sizden yana ve başarıya zorluyor.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır olun, özellikle de ilk başlarda pek ilerleme kaydedemediğiniz işyerinizde. Bu sizi yıldırmasın. Bu tür dönemler gelir geçer. Özel hayatınızda da taze bir enerjiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizin tükenmeye başladığını hissediyorsunuz. Günlük kalıpların dışına çıkın ve sıra dışı bir şey yapın.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftanın ilk gününde aile mirası, başkalarıyla ortak gelir kaynakları gibi parasal konularda rahat bir akışınız olabilir. Bazı belirsizlikler sona eriyor ve artık önünüzü görmeye başlıyorsunuz.

29 Kasım 2021, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal derinliğiniz size ve ilişkinize zarar veriyor; çünkü sevdiğiniz kişinin sizi yeterince anlamadığını düşünüyorsunuz. İş ortamında kırıcı davranışlarınızdan dolayı gerginlik yaratıyorsunuz. Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, beraber çalıştığınız insanlarla problem yaşamanıza neden olabilir. Herkesin bir şansa daha sahip olması gerektiğini unutmayın. Para sizin için güç ve güven demek, fakat bazı durumlarda kaybetmeyi göze almalısınız. Uykusuzluk probleminiz giderek artıyor

29 Kasım 2021, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 50' 38" R
Ay
Terazi
06° 44' 05" R
Merkür
Yay
08° 13' 02" R
Venüs
Oğlak
19° 47' 40"
Mars
Akrep
20° 35' 26"
Jüpiter
Kova
25° 14' 02"
Satürn
Kova
08° 52' 49"
Uranüs
Boğa
11° 48' 09"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 30"
Chiron
Koç
08° 36' 56"
Lilith
İkizler
14° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 29/11/2021 23:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>