Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Sorunları Çözmek İstiyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Nisan 2021, Cumartesi

Aşk 80%
Para 40%
Sağlık 50%

Bugün çok fazla iletişim kuracağınız bir zaman olabilir. Günün çoğunda kendinizi arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle sohbet ederken bulabilirsiniz. Ya da bir mesajlaşma içerisinde ve kısa mesafeli bir seyahat havasında da olabilirsiniz. Belki de bir arkadaşınızı veya ailenizi ziyaret etmek için bir gezi planlayabilirsiniz. Bir çeşit "günü birlik gezi" yi hak ettiniz!

Bugün, yatak odanıza çekilip kapıyı vurmak isteyebilirsiniz. Kimseyle konuşmak ya da bir araya gelmek istemiyorsunuz, en yakınlarınızla bile! Çok fazla çalışmak sizi neredeyse bitkin düşürmüş olabilir ki bu da, yapabileceğiniz en iyi şeyin dinlenmek olduğu anlamına geliyor. Sakinleşin ve yarın her şeye yeniden başlayın.

Çok yoğun bir günü ardınızda bırakmış olabilirsiniz, fakat bugüne odaklanmada zorluk yaşıyorsunuz. Geçmişteki çok fazla mesele canınızı sıkıyor. Yıllar önceki eski duygusal travmalar, parasal sorunlar hala başınızı ağrıtıyor hatta uzun süre önce gördüğünüz rüyalar bile hala aklınızda olabilir. Bununla savşamayın çünkü bu bir iyileşme süreci. Geçmiş endişeleriniz ortaya çıksınki siz daha pozitif şeyler için hayatınızda yer açın. Kafanıza takmayın!

Bugün kendini amigoluk rolünü üstlenmiş vaziyette bulabilirsin. Zorlayıcı bir durum insanların motivasyonunu olumsuz yönde etkileyebilir ve sana da onları yüreklendirmek düşebilir. Takım ruhun, insanları daha tutkulu ve ilham dolu hale getirecek cinsten. Etrafa pozitif enerjiler yay. Uyum ve huzur, kısa süre içinde insanlara yardım eli uzatmak üzere gelecektir.Gezegenlerin bugünkü enerjisi herkesin duygularını her zamankinden fazla tetikleyecek, dolayısıyla evden çıkmadan önce zırhınızı kuşanmayı ihmal etmeyin. Otoyollarda kornaya basıp küfreden sürücülere rastlayacaksınız ve gideceğiniz yere vardığınızda arkadaşlarınızın aklı yerinde olmayacak. Başkalarının çatışmalarından uzak kalmaya çalışın ve gereksiz duygusal yükselişlerden kaçınabilmek için kendi yüzleşmelerinizi de başka bir güne saklayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün nihayet düşünme sürecinizi ve içinizdeki duyguları tam olarak kavrayacağınız harika bir gün. Aşırı duyarlı ve sevgi dolu hissedeceksiniz, bu da insanları sizin etrafınıza çekecek. Sürekli iniş çıkış halinde olan duygularınızın insafına kalmak yerine hislerinize mantıklı ve aklı başında yaklaşabildiğinizi fark edeceksiniz.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün kişisel gelişim konularıyla ilgilenebilir, ruh ve beden sağlığı adına destekler alabilir, iyileşmek ve iyi hissetmek için yaşamınızı düzenleyebilirsiniz. Yalnızlık hissi zaman zaman çalışabilir.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aile içinde seni sürekli huzursuz eden sorunları ortadan kaldırmaya kararlısın. Arkadaş grubun ile daha çok vakit geçirmek için fırsat kolluyorsun.  Bir arkadaşın maddi konularda senden yardım isteyebilir. Bir sivil toplum kuruluşuna katılmak gündeminde olacak. Yardımseverliğin artıyor.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Partneriniz ile ileriye yönelik düşüncelerinizde ivme kazandığınız bir gün olabilir. Partneriniz ile ailenizi tanıştırmak isteyebilir ve ileriye dönük karar alabilirsiniz. Herkesin desteğini görmek istediğiniz bu dönemde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmek ve para konusu üzerinde düşünmek gereği var. Acele düşüncelerle alışveriş yapmamalısınız.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınıza bir takım yenilikleri almak için çaba göstermeniz gerekmekte. Özellikle işinizde olumlu bir tutumda olmanız herkesle aranızdaki bağı güçlendirebilir.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca özel yaşamınız vehayatınızdaki görüşmelerinizde başarı elde ederken, iletişim yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir, insanları daha kolay etkileyebilirsiniz. Seyahatler, davalar ve eğitim süreçlerinizle ilgili problemli bir enerjiden geçmektesiniz.

10 Nisan 2021, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Ruh haliniz bugün özellikle güçlü değil, bu yüzden işte olmamanız da iyi, yoksa genel ruh haliniz çok daha kötü olabilirdi. İşe zaman ayırmanız gerekiyorsa, etrafınızdakilerle savaşmak yerine elinizden gelenin en iyisini yapın.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün başladığınız bir takım işleri tamamlamak için, bazı detaylara ihtiyacınız olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin kapasitesinin önemli olduğunu daha erken fark etmelisiniz. Günlük temponuzu biraz hızlandırmalısınız.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek istemeyebilirsiniz. İş yerinizde ortaya çıkabilecek her türlü tartışmadan uzak durmaya çalışın ve sakinliğinizi koruyun. Değer verdiğiniz insanlarla daha fazla zaman geçirmeye özen gösterin.

10 Nisan 2021, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinize karşı hatalı davrandığınızı anladınız ama geri dönüp bir şeyleri onarma şansınız da kalmadı. Onu bırakıp ayrılırken kırıcı davranmış olmanın bedelini ağır bir şekilde ödüyorsunuz! Üstlerinize üstün performansınızı gösterebileceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gündesiniz. Bu alandaki hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Çok gerekli olan harcamalar için kendinizi sınırlandırmayın. Beslenme alışkanlığınızı gözden geçirin. Karbonhidrat ve et ağırlıklı beslenmeniz size kilo aldırıyor

10 Nisan 2021, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
20° 56' 20" R
Ay
Koç
04° 14' 36"
Merkür
Koç
12° 00' 49"
Venüs
Koç
24° 50' 50"
Mars
İkizler
22° 12' 34"
Jüpiter
Kova
25° 02' 26"
Satürn
Kova
12° 03' 50"
Uranüs
Boğa
09° 31' 50"
Neptün
Balık
21° 45' 18"
Plüton
Oğlak
26° 44' 11"
Chiron
Koç
09° 34' 25"
Lilith
Boğa
19° 03' 09"
True Node
İkizler
11° 57' 10"
Son Güncelleme : 10/04/2021 17:30

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>