Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Dikkatin Dağılıyor Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Eylül 2021, Çarşamba

Aşk 70%
Para 100%
Sağlık 70%

Bugün, rahatlamak için iyi bir gün. Biraz sosyalleşmek için zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı düşüncelerinizi ve hayallerinizi paylaşmanız için yakın bir arkadaşınızı öğle yemeğine davet edin. Sizi önemseyen biriyle vakit geçirmek daha iyi hissettirecek. Ayrıca sevgilinizle evde tembel bir akşam geçirme fikrine de sıcak bakabilirsiniz. Birlikte basit şeyler yapın: bir film izleyin, konuşun ve sarılın.

Bugün için iki seçeneğiniz var. Ya mevcut sistemde çalışacaksınız ya da sizin için ideal bir araç olarak hizmet edecek tamamen yeni bir tane yaratacaksınız. Bugünün bakış açılarının sizi ikinci yolda ilerlemeniz zorlayacağı açıktır. Ancak, bunun sizin için zor bir seçim olması muhtemeldir. Önceliklerinizi ve hedeflerinizi görünürde tutarsanız, seçim netleşir.

Bugün yapmak istemediğiniz şekilde para harcamaya zorlanmış hissedebilirsiniz. Belki de, bir projenin başına geçmek için söz verebilirsiniz ya da yakın bir arkadaşınız bugün özel bir şeyleri ele almanız gerektiğine karar verebilir. Her iki şekilde de bunları gerçekleştirme konusunda rahat hissetmezseniz, bunu söyleyin. Kendinizi ifade edebilme ve anlatabilme beceriniz bugünün enerjisiyle daha da artacak ve bir şeylere yeniden vadelendirmeniz olası dargınlıkları önleyebilir.

Kişisel yaşamında, ikinci en iyiyle yetinemeyeceğin bir dönem. Analitik ve seçici modlarından birinde olacaksın. Kendine uygun, müstakbel bir partner de seçiyor olabilirsin. Fakat kimseyi beğenmiyor; hepsini listenden çıkarıyorsun! Romantizm konusunda biraz hüsrana uğramış olabilirsin fakat cesaretini yitirme. Ortak ilgi alanlarına sahip insanların olduğu sosyal ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsin.Hayatının nasıl gittiği üzerine düşünmek her zaman kolay değil. Düşün ki, dünyada bir başınasın, seni engelleyecek veya bir şeyi yapman için zorlayacak herhangi bir güç yok. Hiç olmazsa ayda bir, hayatının böyle şartlar altında nasıl olacağı üzerine bir saat de olsa zaman ayırmaya çalış. Bu tarz etkinlikler, seni neyin engellediğini çözmene yardımcı olacaktır.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün nerede ve kiminle olursanız olun size daha dengeli ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak bir hassasiyet ve merhamet gösterilecek. İçinde bulunduğunuz durumdan rahatsızlık duyacak olursanız unutmayın ki sığınabileceğiniz en iyi yer kendi iç dünyanızdır! Ancak muhtemelen bu çareye başvurmanız gerekmeyecek.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün gece saatlerinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkileriyle sağlığınızla ilgili hassasiyetler sonlanabilir ve şifa enerjisi çalışmaya başlayabilir. Ruhen ve bedenen daha iyi olmak isteyebilir, nitekim daha iyi hissedeceğiniz şeyleri yaparak da enerjinizi toplayabilirsiniz. Şansınız, beklenmedik yerlerde kapınızı çalabilir.

21 Eylül 2021, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yoğun tempoda çalışman, tatil ihtiyacını hatırlatacak. Kısa süreliğine de olsa tatile çıkmak için plan yapabilirsin. Güvendiğin ve kendine yakın gördüğün kişilerle vakit geçirmek, sana kendini daha iyi hissettirecek. Yazılı anlaşmalar yaparken aceleye getirmemeli ve her şeyi ince detaylarına kadar değerlendirmen gerekebilir. Dikkatinin çabucak dağılabileceği bir günden geçiyorsun.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Karakterinizi olduğu gibi yansıttığınız kişiler sizi kullanıyor. Farkına vardıklarınız sizi üzse de geleceğiniz için faydalı olacaktır. Durumu avantaja çevirmeyi öğrenmelisiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Çözemediğiniz konularda kabullenme ihtiyacı doğabilir. Uğraştığınız konularda yeteneklerinizi kullanmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Gün içinde başkalarından gelen destekleri iyi değerlendirebilirseniz, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Gün içinde cesur davranabilirsiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Zamanlama konusunda yaşadığınız problemleri çözmek için planlı olmayı tercih edebilirsiniz. Karakterinizin izin verdiği ölçüde yaşamayı tercih edebilirsiniz.

21 Eylül 2021, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Açılar bugün yeni bir içe dönüş döngüsüne başlamak için çok uygun. İnişleriyle çıkışlarıyla hayatınızı gözden geçireceksiniz. Ayrıca geleceğiniz hakkında da düşüneceksiniz! Gelecek yıl bu zamanlar hayatınız sizce nasıl olmalı? Kolay görünmüyor bile olsa, bunu düşünüp aileniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkinizi güçlendirmeyi düşünün. Bugün tekrar ve tekrar dengeyi bulmaya çalışacaksınız.

21 Eylül 2021, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün gözünüzü bir süre tepelerden ayırıp sahip olduğunuz şeyleri takdir etmelisiniz. Hayatınıza yeni bir aşk hikayesi yaklaşırken değer bilme kavramının içine doldurmanın tam zamanı. Aile ve dostluklar, büyük bir geçiş döneminde sizi ayakta tutacak.

21 Eylül 2021, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Fark edilme çabası içinde olacağınız bu günde, duygusal anlamda kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Partnerinizden bu konuda anlayış beklemenize rağmen, duygusal çatışmalardan kaçamayabilirsiniz. Çok dikkatli olmalısınız.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin.

22 Eylül 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kendinizi göstermekten, insanlara buradayım demekten keyif alacaksınız. Dikkat çekme arzunuz ve isteğiniz var. Nedenler üzerinde etkinlik göstermeyi başarabildiğiniz sürece pek sorun da yaşamayacaksınız. Genel olarak aktif bir süreçten geçiyorsunuz. Kafanızın içinde yer eden olumsuz düşüncelerden de olabildiğince uzak durmaya çalışın.

21 Eylül 2021, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda yaşadığınız ilişkide hata yapmamaya dikkat etmeli, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde beraberliğiniz istenmeyecek durumlara gelebilir. İşinizin geleceğini etkileyebilecek konumda olan birisi, size önemli bir meselede açık davranmayabilir, dikkatli olmalısınız. Bugün sizin için otorite sayılabilecek kişilerden uzak durun. Ancak düşüncelerinizi ortaya koymanız ve kararlılığınız onların da dikkatini çekecek. Parasal konulara yönelik pürüzler çıkabilir.

21 Eylül 2021, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 18' 24" R
Ay
Koç
12° 15' 28" R
Merkür
Terazi
24° 08' 58" R
Venüs
Akrep
12° 50' 43" R
Mars
Terazi
04° 35' 28" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 37" R
Satürn
Kova
07° 10' 38" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 24"
Neptün
Balık
21° 34' 26"
Plüton
Oğlak
24° 21' 56"
Chiron
Koç
11° 10' 13"
Lilith
İkizler
07° 16' 51"
True Node
İkizler
03° 43' 37"
Son Güncelleme : 22/09/2021 05:20

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>