Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Kariyerini Planlıyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak 2021, Perşembe

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 100%

Bir şeylerin zihinsel tarafına çok odaklanmamaya çalışın. Aklınızdaki herşeyi yapmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bulacağınız şey ise, dışınızda düşüncelerinizi ellerinden geldiğince manipüle etmeye çalışan kuvvetli güçlerin olduğudur. Durumdan uzaklaşmak ve bunun yerine kalbinize odaklanmak iyi bir fikir olabilir. Konuyla ilgili düşüncelerinize çok fazla güvenmek yerine sezgilerinizle hareket edin.

Bugün, işinizde biraz sabırlı ve ihtiyatlı olmanız gerekebilir. İşlerinizi biraz da olsa düzene sokabilirsiniz ama birisi size kabadayılık etmeye kalkarsa eğer bu hiç hoşunuza gitmeyecek. Tırnaklarınızla kazmaya ve rakiplerinizin tüm karşı enerjilerine direnmeye eğilimlisiniz, ancak daha esnek bir zihin anlayışını benimserseniz daha başarılı olursunuz. Etrafınızdaki insanlar her konuda sizinle aynı fikirde olmayabilir, ancak birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalısınız.

Bugün konsentrasyon konsunda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Gezegensel enerjiler, size hayal kurmak ve bir şeyi hayalinde canlandırma konusunda ilham verebilir. Eğer dikkatiniz dağılıyorsa, sık sık ara verin ve telefon görüşmeleri yapın. Beyninizi aktif tutun ki bu yorucu günde uyanık kalabilsin. Ara verdiğiniz anlardan birinde sirkülasyonun devamını sağlamak için güzel, canlı bir yürüyüşe çıkmaya çalışın.

Son zamanlarda yaşadığın koşuşturmalar sonrası, şu sıralar bir hafifleme hissedebilirsin. Zamanının her bir dakikasını kullandın ve şimdi biraz da dinlenmeyi hak ettin. Merak etme, bundan da fayda sağlayabilirsin, kariyerinle ilgili yeni bir yön tayin edebilirsin veya motivasyonların üzerine düşünebilirsin. Sonra bunlarıdünyasına sürebilirsin.Pür hazla dolu bir gün seni bekliyor. Geçtiğimiz on gün boyunca açık sözlülüğünü kararlı seviyede tutarak çevrendeki insanlar üzerinde güçlü etkiler bıraktın. Her ihtimalde, destekleyici arkadaşlar bugün çevreni saracak. Herkes dinlemeye istekli olacak ve sana sonsuz güven duyacaklar. Görünüşe göre kendine iyi bir yer ediniyorsun!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Aynaya bak ve gördüğün kişiye gülümse. Kendine itibar etmen ve kendi sırtını sıvazlaman önemli. Çünkü ilham verici bir özgüven, kendine verebileceğin en güzel hediyedir. Bunu sakın hafife alma. Çevrendekiler de bu özgüveni hoş karşılayacak ve olumlu tepkiler verecekler. Başkalarının örnek ve destek alabileceği bir parlayan yıldız ol.

21 Ocak 2021, Perşembe
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün şaşırtıcı haberler alabilir, saklı duygu ve düşüncelerinizi aniden dile getirebilirsiniz. Gündüz saatlerinde daha cesur, aceleci veya radikal tavırlar içinde olabilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Karşına çıkanfırsatlarını değerlendirirken, seçici davranacaksın. Kendi işini de yapmak isteyebilirsin. Ailendenkurmak için bir miktar para alabilirsin. Eğitimine devam eden bir Balık burcuysan, akademik kariyer planları yapabilirsin. Bu aralar kafanı aldığın kilolara takıyorsun, kilo vermek için farklı yöntemler denemek isteyebilirsin.

21 Ocak 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygularınızı içinizde yeterince tuttuğunuzu düşünebileceğiniz bir gün. Artık konuşma vaktinin geldiğine karar vererek gizli kalmış her şeyi gün yüzüne çıkarıyorsunuz. Yüklerinizden kurtulurken daha farklı sorunların çıkmasına mahal vermeyecek bir üslup seçmelisiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gündeminiz hareketli olabilir. Konuşma ve yazışmaların sizi etkilediği bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitim alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilere daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Duyduğunuz dedikodulara değer vermemenizde fayda var. İlgilendiğiniz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz.

21 Ocak 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İşlerinizde karar alma sürecini ötelemeniz daha sağlıklı düşünmenize yardımcı olacak. Kendinizi verimli halinizle görebilmek için dinlenmenizde fayda var.

21 Ocak 2021, Perşembe
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Anlayış, uyum ve iletişimdeki açıklık bugünün ana konulardır. İçinizdekileri paylaşmakta zorlanmayacaksınız. Sevdiğiniz insanla ilişkinizdeki bazı noktalar üzerine konuşmalar yapabilirsiniz. Hassasiyetiniz en az karşınızdakinden beklediğiniz kadar önemli.

21 Ocak 2021, Perşembe
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden,hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

21 Ocak 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün gerçekten işe koyulmadan önce daha fazla bilgi almalısınız. İhtiyacınız olan her şeyi toparlamak kolay olsa da, hepsini bir araya getirmenize yardımcı olan büyük zihinsel enerjinizdir.

21 Ocak 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Aşkın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri ise gözünüzde gereğinden fazla büyütüyorsunuz. 

21 Ocak 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Her ne yaşanmış olursa olsun, hâlâ partnerinize sırılsıklam âşıksınız. Kariyer basamaklarından başarılı ve güçlü bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Etrafınızdaki insanlara karşı çekingen davranışlar sergilemekten kaçının.

21 Ocak 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraberliğinizi bitirme kararı aldınız! Yaşayacağınız yıkımı biliyorsunuz ve bu duruma karşı hazırlıklısınız. Artık karşınızdaki kişinin bencilliği ve esareti altında olmamak sizi güçlü kılıyor. Bu zor günleri kolaylıkla atlatacaksınız. İşinizi severek ve isteyerek yapmaya çalışın. Giderek azalan sorumluluklarınız, kendinize zaman ayırmanıza olanak tanıyacak. İstediklerinizi elde etmekte yoğun bir çaba içinde olacaksınız. Bazı sürpriz harcamalar sizi çileden çıkartacak gibi

21 Ocak 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! 21 Ocak 2021, Perşembe Mars-uranüs Kavuşuyor, Paranıza Pulunuza Dikkat! Oldukça hareketli ve heyecanlı günlere giriş yapıyoruz. Zira gökyüzünün savaşçısı Mars ile isyanlar ve devrimlerin semboliği... Devamını Oku >>