Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Birikim Yapmanın Önemini Anlıyorsun Günün Mottosu

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Haziran 2021, Cuma

Aşk 40%
Para 80%
Sağlık 50%

Şu anda, bir ilişki hakkında biraz kafanız karışmış olabilir. Belki sevgilinizle bazı değişikliklerden geçiyorsunuzdur. Onunla bir şeyler konuşmak için zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yanlış anlamaların sizi üzmesine izin vermeyin. Duruma farklı bir açıdan bakmanız gerektiğini keşfedebilirsiniz. Açık fikirli ve açık yürekli olun, yakında mükemmel çözümü bulacaksınız.

Bir görevi yerine getirmek için gerekli olan süreçler hakkındaki tüm felsefi varsayımlar ve retorik ifadeler, bu günün gerektirdiği sıkıcı çalışma saatlerinin üstünü örtmeyecek. Ne yazık ki, bugünün gezegensel açıları size biraz kaba bir uyanış sunuyor. Ancak işiniz, kişisel memnuniyetinize göre hızla ilerledikçe, bugünü ödüllendirici bulacaksınız.

Hayatınıza vermek istediğiniz yeni yön hakkında yeterince düşündünüz. Bu düşünce aşaması şu an sona eriyor gibi. Projeleri somut olarak ele alma ve becerilerinizi test etme aşamasında, harekete geçerek tüm soruları çözmek zorundasınız. İster inanın ister inanmayın, bu şekilde harekete geçmek sizi daha da rahatlatacak.

Bugün hayal kurma ve işleri ağırdan alma fikri seni cezbediyor olabilir. İş yapacak bir modda kesinlikle değilsin. Önemli işleri sabahtan bitirip; öğleden sonra ve akşam saatlerinde dinlenebilirsin. Kendine bir program yap ve bu programa bağlı kal. Sonrasında kendini arkadaşınla çıktığın bir öğle yemeğiyle ödüllendirebilirsin.Bugün kendini doğru kişiyle tanışmak üzere, doğru yerde ve doğru zamanda bulman olası. Şansın yüzüne gülmesini pek de beklemiyorsun. Güne rahatsız ve huzursuz başlayabilirsin fakat her ne olursa olsun yaşananlar seni derinden etkileyecek. Hazır ol – bu dönüşüm hayatında büyük değişiklikler yaratacaktır; hemen olmasa bile, uzun vadede.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yeni döngünün başladığı gün. Önümüzdeki günlerde yeni meseleler ortaya çıkmaya başlayacak. İlişkilerinde şimdiye dek benimsediğin ilkelere dönüp tekrar bir bakabilirsin. Sonuç olarak, artık bu ilkelerin sana göre olmadığı kanısına varabilirsin. Görünüşe göre toplum tarafından talep edilen gelenekler ve sosyal normlar seni biraz bunaltmakta.

18 Haziran 2021, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün ilişkilerinizde hızlı değişimler olabilir. Sosyal çevreniz ve ilişkiler sizin için daha önemli ve ön planda olacak. Abartılı duygular ve tepkilerden kaçınmak daha sağlıklı olabilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İletişiminin güçlü olduğu bir gündesin. İş yerinde kendini çok rahat bir şekilde ifade ediyorsun. İki tutulma arasından geçiyoruz. Evli bir Balık burcuysan, eski konuların açılması eşinle aranda tartışmalara neden olabilir. Harcamalarından tasarruf edeceğin bugünde, birikim yapmanın önemini daha iyi anlayacaksın.

18 Haziran 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kariyerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlarınızı yönetirken sakin kalmanız yenilerinin ortaya çıkmasını engelleyecektir. Sıkı çalışarak üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir problem yok, kendinize güvenin!

18 Haziran 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Kriz karayan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Ortak para konularıyla uğraşabilirsiniz. Uğraştığınız konuları ilerletebilme için çaba göstermek zorunda kalacağınız zamanlar var. Bazı işlerinize yön vermekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızı bastırdığınızı düşünebilirsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İş stresinizle başa çıkmakta zorluk çekebilirsiniz. Dışardan göreceğiniz yardım motivasyonunuza katkıda bulunabilir.

18 Haziran 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Özgüveniniz tavan yapmış durumda. Takdir edilmek beğenilmek güzel şeyler. Hayatınız bir değişim içinde ve sizin de bununla bir probleminiz yokmuş gibi. Öyleyse neden hala kötü hissediyorsunuz? Neden hala kafanız karışık? Bu soruların cevaplarını bulmaya çalışmalısınız. Zorla üzülemezsiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

13.00’a kadar olan dönemdegörüşmeleri, toplantılar ve geleceğe yönelik projelerinizi düzenleme gibi faaliyetlerinizle öne çıkarken, arkadaş çevrenizden destek görebilir, görüşmelerinizde pozitif fırsatlar elde edebilirsiniz. 13.00’dan sonraki zaman diliminde kendinize vakit ayırmanız gereken, dinlenip, pozitif ortamlarda, iyimser insanlarla vakit geçirmenizin faydalı olacağı, kişisel gelişiminize ağırlık verip, yalnız kalabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

18 Haziran 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Zihniniz yeni fikirlerle meşgul olabilir ve bunu kariyeriniz için bir fırsat haline getirebilirsiniz. Olumlu bir ruh hali verimliliğinizi arttıracaktır. Olayları çok ince düşünme huyunuzdan vazgeçmezseniz üzülen yine siz olacaksınız.

18 Haziran 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Ailenizden veya üstlerinizden beklediğiniz davranışlar sizi tatmin etmeyebilir. Yakınlarınızla parasal konulara girmemelisiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi koruyun. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Uzun zamandır kendinizi hiç bu kadar iyi hissetmemiştiniz.

18 Haziran 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Siz denge ve iyi niyet elçisisiniz. Birlikte olduğunuz kişileri kendi çapınızda tolere etmek için diplomatik ve zarif tarafınızı ortaya çıkarıyorsunuz. Bugün, satın alma duygularınız çok önemli. Uzun vadeli mülk ve benzeri yatırımlar için güçlü dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Ev yaşantınız güçleniyor.

18 Haziran 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 13' 19" R
Ay
Başak
28° 09' 27" R
Merkür
İkizler
16° 55' 09" R
Venüs
Yengeç
19° 07' 36"
Mars
Aslan
04° 06' 51"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 25"
Uranüs
Boğa
13° 16' 01"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 10"
Chiron
Koç
12° 36' 24"
Lilith
Boğa
26° 39' 47"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>