Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Detaylara Önem Vermiyorsunuz Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 90%

Bugün, daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin istediğiniz gibi şekillenme ihtimali var. Daha ciddi adımlar atmanız gereken bir gündesiniz.

Mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Daha ciddi adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz. Başarıya odaklanmanız sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Hızlı hareket etmek sandığınızdan daha fazla sorun yaşanmasına neden olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yaşamsal konularda sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Canınızı sıkabilecek durumlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelebileceksiniz. Her türlü sorunu geride bırakmak için ne gerekiyorsa onu yapın. Net adımlar atmanız gereken bir gündesiniz. Sınırların yeniden belirlenebileceği bir süreçten geçiyorsunuz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başak burçları, bugün aileniz ve evinizle ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Ev düzenlemeleri yapmak, aile üyeleriyle zaman geçirmek veya yakın çevrenizle iletişimi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak gereksiz tartışmalara da dikkat etmeniz gerekebilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Beklediğiniz ödemelerin geç gelmesi sizi zora sokabilir. Maddi olarak kendinize yettikten sonra başkalarına yardım etmeye karar vereceksiniz. Bazı konuları kafanızda büyüttüğünüzü düşünüyorsunuz. Detaylara takılı kalmaktansa geleceğe bakmaya özen göstereceksiniz. Erkenden uyumak için kendinize bitki çayı yapabilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendi mutluluğunuzu oluşturabilmek için yoğun bir çaba verebilirsiniz. Sizi bu çabanın mutlu ettiğini gördüğünüzde, yaşadığınız süreç ya da bulunduğunuz yerden şikayetçi olmayacaksınız. Sizi endişelendiren her şeyi bu şekilde yok edebilirsiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecekle ilgili beklentileriniz doğrultusunda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebileceksiniz. Öğleden saatlerinde uğraştığınız işlere daha sezgisel yaklaşabilirsiniz. İşten gelecek paralar olabilir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Birikimleriniz ve tecrübeleriniz başkalarına da ışık tutacak. Bugünlerde gerek aşk gerek sosyal açıdan sözlerinizin değer gördüğünü hissedeceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün fiziksel enerjin oldukça fazla olabilir. Ancak önemli olan bu enerjiyi nasıl yönlendireceğin olacak. Gün içerisinde egzersize daha yatkın olabilirsin ancak egzersize abanırken kendine zarar vermemeye senin dikkat etmen gerekecek.

2 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Telkin ve tezahür şu an en büyük yardımcılarınız olabilir. Zihniniz, istediğiniz her şeyi elde etmek için gereken her şeye sahip. Bu zaman, en iyi insanlarınızla en iyi hayatınızı yaşamanızı sağlar! Hayatınızın tuvalini kullanabileceğiniz en parlak ve en cesur renklerle boyadığınızı görüyor. Dahası, yaratıcı enerjinizin özgürce aktığını göreceksiniz. Bugün meydana gelen değişimi anlamak için olaylara farklı bir perspektiften bakmalısınız. Yavaş bir özgürleşme süreci ivme kazanıyor. Şimdi eski komplekslerinizden kurtulacak ve yenilenmiş olarak ortaya çıkacaksınız. Aile ilişkileri biraz zarar görürse paniğe kapılmayın. Sıkıntı yalnızca geçicidir.

2 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmak için, başlattığınız çalışmalara yeni bir yön vermek isteyeceksiniz. İstediğiniz her türlü başarıyı, kişisel çabanızla elde etmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki olaylardan etkilenmeyin.

2 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşılaştığınız herkes size son derece sıcak ve olumlu yaklaşacak. Size verilen bu sevgiye siz de aynı ölçüde karşılık vermeye özen gösterirseniz, hayat boyu sürecek arkadaşlıkların temelini atmış olacaksınız. Hatta belki de meşhur “hayat arkadaşınızla” tanışabileceksiniz.

2 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla seyahat, eğitim kararı alabilirsiniz. Hukuksal konularda şans sizinle olacak. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

2 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızdaki düzeni birden değiştirmeye kalkmak olumlu sonuçlar vermeyebilir. Zemin ve zaman yeniliklere, değişikliklere elverişli değil! İş arkadaşları arasında tartışma ya da bir tür fikir ayrılığı yaşanabilir. Normal zamanlarda fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir. Düşüncelerinizi açıklamadan önce bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. Bir veraset işinden elinize yüklü paranın geçmesi mümkün. Sağlığınızla ilgili küçük bir problem sizi bu kadar üzmesin.

2 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 02' 12" R
Ay
Akrep
03° 11' 33" R
Merkür
Oğlak
07° 17' 05" R
Venüs
Akrep
05° 26' 59" R
Mars
Yay
10° 44' 54"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 17"
Satürn
Balık
01° 33' 57"
Uranüs
Boğa
20° 02' 46"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 33"
Chiron
Koç
15° 35' 47"
Lilith
Başak
07° 27' 24"
True Node
Koç
23° 40' 27"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>