Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Geleceğinize Odaklanıyorsunuz Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2023, Pazar

Aşk 70%
Para 90%
Sağlık 70%

Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda sorun yaşanmasına neden olan eski meseleleri tamamen çözüme kavuşturmayı başaracaksınız. İlişkinizde bu tarz şeyler olmasına müsaade etmeyeceğiniz bir gündesiniz. Güzel gelişmeler yaşanacak.

Mesleki olarak zorlanacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmalısınız. Adım adım ilerlemeniz gerekmekte.

Finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız ancak bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İkili ilişkilerle ilgili kararlarınızı hangi psikolojiyle aldığınızı ya da almanız gerektiğini düşünmelisiniz. Sadece sezgilerinize dayanarak yaptığınız bazı hamleler sizi farklı gerçeklerle yüzleştirdiğinde üzülebilirsiniz, anlayarak hareket edin.

12 Kasım 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün dikkatinizive finansal konulara odaklamalısınız. Projelerinizi ileriye taşımak için sağlam bir plan yapmalı ve hedeflerinizi belirlemelisiniz. Aynı zamanda, maddi konulara da dikkat etmek önemlidir çünkü bugün beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yatırımlar ve tasarruflar konusunda iyi araştırmış olmanız önemlidir. Ayrıca, bugün partnerinizle iletişimde dikkatli olmanız gerekebilir, çünkü bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Sakin ve anlayışlı bir tutum sergilemek, ilişkinizi korumak için önemlidir. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Başka bir sorunuz varsa, memnuniyetle cevaplarım.

12 Kasım 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Pazar gününe güzel bir kahvaltıyla başlıyorsunuz. Aklı kurcalayan konuları artık geride bırakıp geleceğinizi ilgilendiren konulara ağırlık vermek istiyorsunuz. Ailesinden uzakta yaşayan Boğa burcuysanız, günden güne kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ailenizin yanına gitmek için daha fazla sabır gösteremeyeceksiniz.a

12 Kasım 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ayrı eve çıkmak, kendi düzeninizi oluşturmak, bunu sağlayacak koşullara kafa yormak isteyebilirsiniz. Asıl konunun, kendinize ayırdığınız zamanı daha kaliteli hale getirmek olduğunu unutmayın. Bu bilgi, yaşam koşullarınızı neye göre ve nasıl şekillendireceğinizi büyük oranda belirleyecektir.

12 Kasım 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde Ay iyice küçülmekte. Karşılıklı bir konuda ya da eşinizle ilgili işlerde daha sabırlı olmaya çalışmalısınız.

12 Kasım 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Özellikle aile içi konularda kendinizi verimli hissedebilirsiniz. Aile içi kararları almak ya da ailenizi ilgilendiren konularda aksiyon almak için uygun bir gündesiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün enerjinin düştüğünü hissedebilirsin. Hafta sonunu iple çekmiş olsan da bir şeylere odaklanacak enerjin azalmış olabilir. En iyisi kendine dinlenecek bir zaman yaratmak ve kendini fazla zorlamamak olacak, bu konularda dikkatli olmaya çalışabilirsin.

12 Kasım 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, doğanızın daha dürtüsel veya pervasız özelliklerini harekete geçirebilir sevgili Boğa ancak biraz yönetimle, bunu kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Enerjiniz yaratıcı veya üretken bir şey yapmak için kullanılabilir ve eğer bunu başarırsanız, şu anda dağları yerinden oynatabilirsiniz. Son zamanlarda kendinizi kısıtlanmış hissediyorsanız bugün hayal kırıklıklarından kurtulma zamanıdır ancak günü güzelleştiren veya bozan şey şimdi kendinizi nasıl ifade ettiğiniz olacaktır. Hayatınızda gelişmekte olan bir sorun doruğa çıkabilir ve bir ilişkide çatışma biçimini alabilir. Bir şey çözüme ulaşmaya çalışırken bir miktar gerilim yaşanabilir ancak bu geçicidir.

12 Kasım 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kafanız oldukça karışık durumda. Zincirleme gelişen olaylardan sizin de payınızı aldığınız bir gerçek. Arkadaşlarınız, ev değiştirme sorunları için sizden yardımcı olmanızı isteyebilirler. Çevrenizle karşıt düşünceler içindesiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün kendinizle çelişiyorsunuz. Bu, derin memnuniyetsizliğinizden ve sinirinizi birilerinden çıkarmak isteyen ruh halinizden de anlaşılıyor. Bazen yenilgileri de kabullenmeniz gerekir. Bu tecrübeyi gelecek için yararlı olarak görün ve bundan olumlu bir sonuç çıkarmaya çalışın. Sizi mutlu edecek uğraşlarla meşgul olun, aksi takdirde öfkenizden kurtulamaz ve başkalarını üzersiniz.

12 Kasım 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün partner, evlilik, ortaklık konuları gündeme gelebilir. Ani tartışmalar gerçekleşebilir. Akışa güvenin. Gününüz şahane geçsin.

12 Kasım 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinizin sizi kontrol etmesine izin verdiğiniz sürece, ilişkinizdeki problemler sürecek. İlişkinin temposunu kendiniz belirlemeye çalışın. Kararlı olmanız her şeyin iyiye gitmesine neden olacak. Yeni başladığınız işe henüz alışamadınız. Başlangıçtaki aksiliklerin devam edeceğini sanmanız sizi frenliyor, çekingen yapıyor. Harekete geçin, göreceksiniz düşündüğünüzden daha iyi netice alacaksınız. Maddi açıdan rutin bir dönemde bulunduğunuzdan harcamalarınıza dikkat edin.

12 Kasım 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
17° 01' 46" R
Ay
Akrep
03° 06' 17" R
Merkür
Oğlak
07° 16' 50" R
Venüs
Akrep
05° 26' 29" R
Mars
Yay
10° 44' 36"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 19"
Satürn
Balık
01° 33' 56"
Uranüs
Boğa
20° 02' 47"
Neptün
Balık
24° 53' 26"
Plüton
Oğlak
28° 42' 32"
Chiron
Koç
15° 35' 48"
Lilith
Başak
07° 27' 21"
True Node
Koç
23° 40' 28"
Son Güncelleme : 09/12/2023 12:30

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>