Boğa Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Şans Veriyorsun Günün Mottosu

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Mayıs 2024, Pazar

Aşk 70%
Para 60%
Sağlık 70%

Bugün, beklenmedik sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. İlişkinizdeki problemleri ortadan kaldırmayı başarabileceğiniz bir gündesiniz. Sınırlara uygun hareket etmeniz gerekmekte.

Bakış açınızı biraz olsun değiştirmeye çalışın. Sınırların genişleme ihtimali var. Sorumluluklarınız da bu doğrultuda artış göstermeye başlayacaktır.

Maddi olarak daha tutarlı olmalısınız. Gelir ve gider arasındaki sorunları yavaş yavaş ortadan kaldırmanız gerekmekte.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Tanıdığınız bazı kişilerle farklı gündemler oluşturabilir,ya da eğitimle alakalı bir program yapabilirsiniz. İletişiminizi ve fikirlerinizi bir adım ötesine taşımak, kendiliğinden gelişen bir durum değildir. Herkesin bu farkındalığa ulaştığı bir anda maddi ve manevi donanıma ulaşmak, bunları kullanıma sunmak daha kolay olabilir.

12 Mayıs 2024, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Merhaba! Bugün, Boğa burcundaki insanlar için keyifli ve huzurlu bir gün olabilir. Bugün, içsel dengenizi korumak ve kendinize zaman ayırmak önemli olabilir. İlişkilerinizde daha anlayışlı ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. Kendinizi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için doğru zaman olabilir. İş ve kariyer alanında dikkatinizi detaylara vermek başarıya giden yolda size yardımcı olabilir. Sağlık açısından ise dengeli beslenmeye ve düzenli egzersiz yapmaya özen göstermenizde fayda var. Bugünü keyifli ve pozitif bir şekilde tamamlamanız dileğiyle!

12 Mayıs 2024, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Uzun süredir evde olduğunu fark edebilirsin. Arkadaşlarınla birlikte dışarıya çıkmak için planlar yapmak isteyeceksin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, arkadaşlarının aracılığıyla yeni biriyle tanışabilirsin. Bu duruma ilk başta olumlu bakmasan da arkadaşlarının ısrarı üzerine bir şans vermek isteyebilirsin.

12 Mayıs 2024, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bir hayalinizin, isteğinizin olmadığını düşünebilir, kendinizi amaçsız hissedebilirsiniz. Gerçekten bir isteğiniz olmayabilir ve bu sandığınız gibi kötü, çaresiz bir durum değildir. İzole, sakin, az efor gerektiren işlerle vakit geçiren biri olmak, sizi olumsuz haberlerden ve yanlış ilişkilerden koruyor olabilir.

12 Mayıs 2024, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün görüşmeler ve anlaşmalar açısından daha olumlu ve destekleyici koşullar getiriyor. Yakın çevrenizden daha fazla destek bulabilirsiniz.

12 Mayıs 2024, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde partnerinizle kamp yapmak, bir spor ya da dansa yazılmak birlikte herhangi bir aktivite gerçekleştirmek için uygun günlerdesiniz.

12 Mayıs 2024, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün teknolojik aletlerinin işi zorlaştırması mümkün. Bazı ufak tefek aksaklıklar yaşayabilir ve bu yüzden gerilebilirsin. Sakin kalmak ve bu gereçleri tamir ettirmek daha önemli olacak senin için.

12 Mayıs 2024, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Boğa, merakınız bugün sizi ilginç deneyimlere yönlendiriyor. İletişim arzunuz güçlü ancak gün biraz da sabır gerektiriyor. Hızınızı ayarlar ve biraz yavaşlarsanız daha fazlasını başaracaksınız. Ayrıca bir konu hakkında çok erken konuşmaktan kaçınmak da iyi olabilir çünkü iletişim ve sırlar konusunda sabırsızlık söz konusu olabilir. Yine de bugünün enerjileri, teşvik edici konuşmalar yoluyla işbirliği yapmanın veya fikirleriniz ve bakış açınız hakkında bilgi edinmenin bazı faydalarına işaret ediyor. Zorlukların üstesinden gelmek veya çatışmaları arkanızda bırakmak için mükemmel bir zaman.

12 Mayıs 2024, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Aşkla ilgili düşüncelerinizde yeni gelişmeler olacak. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak ve sorumluluk duyguları artacak.

12 Mayıs 2024, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şimdi başlayacağınız işler, hayatınızı uzunca bir süre olumlu yönde etkileyebilir. Bu yüzden yeni başlangıçlar için en uygun zamandasınız. Çevrenizdeki insanlar üzerinde her zamankinden daha etkili olduğunuzu hissediyorsunuz. Hayallerinizi yakınlarınızla daha kolay paylaşabileceksiniz.

12 Mayıs 2024, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Boğa; bugün yakın çevre, eğitim, kardeşler ön plana çıkabilir. Kendinize zaman da ayırabilirsiniz. Gününüz şahane geçsin.

12 Mayıs 2024, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İkili ilişkilerinizde ketum davrandığınız bir gün. Bugün, sosyal çalışmalarınıza belli bir kariyer kazandırma çabası içindesiniz. Çekici kişiliğinizin size kazandıracağı prestij konusunda kendinizden emin gibi görünseniz bile, içsel olarak, güven arayışı içindesiniz.

12 Mayıs 2024, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 57' 18" R
Ay
Akrep
16° 35' 36" R
Merkür
Aslan
19° 59' 27" R
Venüs
Aslan
05° 17' 31" R
Mars
Boğa
26° 36' 14"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 11"
Satürn
Balık
19° 12' 42"
Uranüs
Boğa
26° 20' 20"
Neptün
Balık
29° 52' 56"
Plüton
Kova
01° 02' 29"
Chiron
Koç
23° 29' 07"
Lilith
Terazi
01° 50' 20"
True Node
Koç
09° 57' 36"
Son Güncelleme : 16/07/2024 02:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>